Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 20:43   #2251
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hejka i oto jestem juz blondi jutro dodam fotki mialam robiony baleyage z rozjasnieczem londa platinum z woda 9% zmieszana z 12% kolor wyszedl bardzo jasny i prawie juz caly blond jeszcze nastepnym razem jak zrobie to bede juz 100 % blondi
laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:48   #2252
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
hejka i oto jestem juz blondi jutro dodam fotki mialam robiony baleyage z rozjasnieczem londa platinum z woda 9% zmieszana z 12% kolor wyszedl bardzo jasny i prawie juz caly blond jeszcze nastepnym razem jak zrobie to bede juz 100 % blondi

No to czekam z niecierpliwością
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:52   #2253
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny chyba pod koniec sieprnia wybiorę się do fryzjera na ten baleyage, tylko powiedzcie co myślicie o bardzo jasnym chłodnym blondzie i chłodnym brązie??;*
macie jakieś zdjęcia bo ja szukałam, ale nie potrafię nic znaleźc

bo chciałabym zrobic takie coś...bo mam teraz bardzo jasny blond i gdyby nie te odrosty, które wychodzą rude dalej robiłabym jednolity blond, ale jak pójdę do fryzjera to myślałam, że na tym moim blondzie zrobię chłodny brąz-mniej więcej w kolorze mojego naturalnego koloru, żeby jak będę miała odrost to te pasemka brązowe były identyczne jak moje odrosty, a potem już będę tylk chodziła robic odrosty blond-mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi i dobrze to napisałam
napiszcie co o tym myślicie proszę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:24   #2254
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
hejka i oto jestem juz blondi jutro dodam fotki mialam robiony baleyage z rozjasnieczem londa platinum z woda 9% zmieszana z 12% kolor wyszedl bardzo jasny i prawie juz caly blond jeszcze nastepnym razem jak zrobie to bede juz 100 % blondi
gratuluję, witamy w gronie blondasów i oczywiście czekamy na fotki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:27   #2255
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
też bym tak chciała niestety nie dane mi było na słonku posiedzieć jak była pogoda, a teraz to więcej pada Ciekawa jestem tego syoss'a ponoć tak nie niszczy włosów, ciekawe czy by mi odrosty złapało
no wlasnie ale coz u mnie nawet nie ma jeszcze tego najjasniejszego kolorku..

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba pod koniec sieprnia wybiorę się do fryzjera na ten baleyage, tylko powiedzcie co myślicie o bardzo jasnym chłodnym blondzie i chłodnym brązie??;*
macie jakieś zdjęcia bo ja szukałam, ale nie potrafię nic znaleźc

bo chciałabym zrobic takie coś...bo mam teraz bardzo jasny blond i gdyby nie te odrosty, które wychodzą rude dalej robiłabym jednolity blond, ale jak pójdę do fryzjera to myślałam, że na tym moim blondzie zrobię chłodny brąz-mniej więcej w kolorze mojego naturalnego koloru, żeby jak będę miała odrost to te pasemka brązowe były identyczne jak moje odrosty, a potem już będę tylk chodziła robic odrosty blond-mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi i dobrze to napisałam
napiszcie co o tym myślicie proszę
ja mam fotki bo sama mialam takie cus zalaczam moze Ci pomoga.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:27   #2256
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba pod koniec sieprnia wybiorę się do fryzjera na ten baleyage, tylko powiedzcie co myślicie o bardzo jasnym chłodnym blondzie i chłodnym brązie??;*
macie jakieś zdjęcia bo ja szukałam, ale nie potrafię nic znaleźc

bo chciałabym zrobic takie coś...bo mam teraz bardzo jasny blond i gdyby nie te odrosty, które wychodzą rude dalej robiłabym jednolity blond, ale jak pójdę do fryzjera to myślałam, że na tym moim blondzie zrobię chłodny brąz-mniej więcej w kolorze mojego naturalnego koloru, żeby jak będę miała odrost to te pasemka brązowe były identyczne jak moje odrosty, a potem już będę tylk chodziła robic odrosty blond-mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi i dobrze to napisałam
napiszcie co o tym myślicie proszę
Wiadomo o cho chodzi Sądzę, że jeśli masz zaufaną fryzjerkę i powiesz jej co byś chciała to zrobi tak by było ładnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:48   #2257
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja mam fotki bo sama mialam takie cus zalaczam moze Ci pomoga.
tylko, ze u Ciebie tego baleyagu w ogóle paktycznie nie widac, a ja bym chciała bardzo jasny blond z brązem;*
ale wiesz o co mi chodzi z tym co wcześniej napisałam, w miare jasno Ci to wytłumaczyłam??

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiadomo o cho chodzi Sądzę, że jeśli masz zaufaną fryzjerkę i powiesz jej co byś chciała to zrobi tak by było ładnie
raczej fryzjera
byłam u niego tylko raz na podcięciu, ale mówią, że to najlepszy fryzjer w mieście

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

tylko tak się zastanawiam czy on będzie umiał dobrac praktycznie taką samą farbę jak moje naturalne włosy...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 21:56   #2258
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
tylko, ze u Ciebie tego baleyagu w ogóle paktycznie nie widac, a ja bym chciała bardzo jasny blond z brązem;*
ale wiesz o co mi chodzi z tym co wcześniej napisałam, w miare jasno Ci to wytłumaczyłam??

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------


raczej fryzjera
byłam u niego tylko raz na podcięciu, ale mówią, że to najlepszy fryzjer w mieście

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

tylko tak się zastanawiam czy on będzie umiał dobrac praktycznie taką samą farbę jak moje naturalne włosy...
tak wiem ale uwierz bardzo bylo widac ten baleyage mialam robiony 1:3 gdzie jedno pasemko to braz a 3 blond, tak najlepiej jest moim zdaniem, bo 1:2 to juz niezly misz masz na glowie a co do farby to spokojnie, poradzi sobie.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:04   #2259
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć Dziewczyny,
jakiś czas temu szukałam farby która pokryje rudość na moich włosach (zdjęcie nr 4) po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii na temat farby wellaton 12/1 postanowiłam ją wypróbować, efekt był koszmarny, niestety nie mam zdjęć, żeby go zaprezentować, najjaśniejsze pasemka wyszły mi niebieskie, a reszta włosów o zgrozo żółta, zdesperowana kupiłam farbę nice 'n easy odcień naturalny jasny popielaty blond i jeszcze tego samego dnia nałożyłam na włosy efekt zaraz po farbowaniu super naturalnie wyglądające włosy w chłodnym odcieniu, trochę mi się przesuszyły ale to zdecydowanie za sprawą wellatonu i dwóch farbowań w ciągu jednego , niestety fotek zaraz po farbowaniu nie posiadam, teraz minęły 2 tygodnie i kolor już się niestety dość wypłukał zdjęcia poniżej, w dodatku na włosach z tyłu wyszły mi ciemniejsze rudobrązowe pasemka (pozostałości sprzed dekoloryzacji, zdjęcie nr 3 ciężko było mi je złapać zresztą, już się robiło szarawo na zewnątrz więc kiepskie światło) i teraz pytanie, bowiem nie sądzę, że farba mi je rozjaśni, gdyby udało mi się je wybrać i zrobić pasemka na folii rozjaśniaczem z wodą 9%myślicie, żeby za działało?oczywiście chciałabym jeszcze poczekać co najmniej 2 -3 tygodnie.. czy myślicie, że lepiej je zostawić i za jakies 2 -3 tygodnie po prostu nałożyć farbę na całość i tu pojawia się pytanie jaką? bowiem z nice 'n easy byłam zadowolona przez pierwszy tydzień, a później niestety dość szybko się wypłukała jak już wcześniej wspomniałam. kondycję włosów ogólnie oceniam na średnią/dobrą generalnie końcówki lekko przesuszone, trochę się rozdwajają, reszta włosów miła w dotyku, zwłaszcza po olejowaniu, zwiększyłam dawkę po tych eksperymentach do 2 razy w tygodniu olejem kokosowym na noc
z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:24   #2260
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak wiem ale uwierz bardzo bylo widac ten baleyage mialam robiony 1:3 gdzie jedno pasemko to braz a 3 blond, tak najlepiej jest moim zdaniem, bo 1:2 to juz niezly misz masz na glowie a co do farby to spokojnie, poradzi sobie.
no wiem, że farba sobie poradzi, ale nie wiem czy Ty wiesz do końca o co mi chodzi...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:49   #2261
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wiem, że farba sobie poradzi, ale nie wiem czy Ty wiesz do końca o co mi chodzi...
Ewcia, nie wiem czy o to Ci chodziło, ale mi balayage jasny blond z brązem z czymś takim patrz załączniki. ciężko jednak znaleźć coś w chłodnym odcieniu jasny blond i brąz.Mam nadzieje, że się nie pogniewasz, że Wam się tak wtrącam w rozmowę, ale moim zdaniem będzie to zbyt duży kontrast, może balayage w różnych odcieniach blondu byłby lepszy?
pozdrawiam
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 22:57   #2262
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no wlasnie ale coz u mnie nawet nie ma jeszcze tego najjasniejszego kolorku..
Właściwie szczerze powiedziawszy w moim rossmanie to słaby wybór kolorków - nie dość, że nie było tego najjaśniejszego to jeszcze blondu były zaledwie 2-3 odcienie :/

Cytat:
raczej fryzjera
byłam u niego tylko raz na podcięciu, ale mówią, że to najlepszy fryzjer w mieście

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

tylko tak się zastanawiam czy on będzie umiał dobrac praktycznie taką samą farbę jak moje naturalne włosy...
Ach z tymi zachwalaniami to trzeba uważać, sama kiedyś poszłam do super fryzjera a potem był płacz :/ Ja na szczęście mam swoją sprawdzoną fryzjerkę - rozumiemy się praktycznie bez słów

Cytat:
tak wiem ale uwierz bardzo bylo widac ten baleyage mialam robiony 1:3 gdzie jedno pasemko to braz a 3 blond, tak najlepiej jest moim zdaniem, bo 1:2 to juz niezly misz masz na glowie a co do farby to spokojnie, poradzi sobie.
Też mi się tak wydaje, jakby było tych ciemniejszych więcej to już nie wyglądałoby to naturalnie - tylko tak sztucznie - a to z pewnością by Ci się nie spodobało.

Cytat:
jakiś czas temu szukałam farby która pokryje rudość na moich włosach (zdjęcie nr 4) po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii na temat farby wellaton 12/1 postanowiłam ją wypróbować, efekt był koszmarny, niestety nie mam zdjęć, żeby go zaprezentować, najjaśniejsze pasemka wyszły mi niebieskie, a reszta włosów o zgrozo żółta. w dodatku na włosach z tyłu wyszły mi ciemniejsze rudobrązowe pasemka (pozostałości sprzed dekoloryzacji)
Miałam to samo, wellaton mi nie przypasował. A co do rudobrązowych pasemek po dekoloryzacji - myślę, że to walka z wiatrakami trochę - walczę z tym samym problemem. Możesz je trochę rozjaśnić i będą może słomkowe - ale wiele nie zdziałasz a nie można ich ciągle rozjaśniać bo Ci się pokruszą. Jeśli bardzo Ci to wadzi, spróbuj je rozjaśnić, ale tylko raz - jak się nie uda to trudno. W końcu sama mówisz, że są pod spodem. Nie wiem dokładnie jak wyglądają w świetle dziennym, ale myślę, że takie rozwiązanie nie jest złe.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 23:00   #2263
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Ewcia, nie wiem czy o to Ci chodziło, ale mi balayage jasny blond z brązem z czymś takim patrz załączniki. ciężko jednak znaleźć coś w chłodnym odcieniu jasny blond i brąz.Mam nadzieje, że się nie pogniewasz, że Wam się tak wtrącam w rozmowę, ale moim zdaniem będzie to zbyt duży kontrast, może balayage w różnych odcieniach blondu byłby lepszy?
pozdrawiam
no coś ty ja czekam na wszelkie doradztwo z Waszej strony, a nie tylko jednej osoby, im więcej pomysłow tym lepiej jak dla mnie

no właśnie też się zastanawiałam czy to nie będzie za duży kontrast, ale na tych zdjęciach, które Ty wkleiłam ten balejaż jest starsznie gruby-a ja chciałabym cieniutkie pasma...a poza tym jeżeli chodzi o baleyage z różnymi odcieniami blondu, to owszem bardzo mi się podoba, ale właśnie chciałabym też miec swoje naturalne i całych włosów znowu nie katowac tylko jeżeli mam taką możliwośc to przynajmniej połowę zostawic w spokoju:/
a poza tym wydaje mi się, że różne odcienie blondu to już będzie za duży "misz masz", że tak powiem...

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Ach z tymi zachwalaniami to trzeba uważać, sama kiedyś poszłam do super fryzjera a potem był płacz :/ Ja na szczęście mam swoją sprawdzoną fryzjerkę - rozumiemy się praktycznie bez słów



Też mi się tak wydaje, jakby było tych ciemniejszych więcej to już nie wyglądałoby to naturalnie - tylko tak sztucznie - a to z pewnością by Ci się nie spodobało.
.
ale on jest naprawdę dobry
no też uważam, że gdyby było więcej ciemnego to byłoby trochę "tandetnie";*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 23:29   #2264
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no coś ty ja czekam na wszelkie doradztwo z Waszej strony, a nie tylko jednej osoby, im więcej pomysłow tym lepiej jak dla mnie

no właśnie też się zastanawiałam czy to nie będzie za duży kontrast, ale na tych zdjęciach, które Ty wkleiłam ten balejaż jest starsznie gruby-a ja chciałabym cieniutkie pasma...a poza tym jeżeli chodzi o baleyage z różnymi odcieniami blondu, to owszem bardzo mi się podoba, ale właśnie chciałabym też miec swoje naturalne i całych włosów znowu nie katowac tylko jeżeli mam taką możliwośc to przynajmniej połowę zostawic w spokoju:/
a poza tym wydaje mi się, że różne odcienie blondu to już będzie za duży "misz masz", że tak powiem...

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------


ale on jest naprawdę dobry
no też uważam, że gdyby było więcej ciemnego to byłoby trochę "tandetnie";*
No to skoro mówisz, że dobry to pozostaje iść wytłumaczyć i konsultować w trakcie i będzie cacy pochwal się potem efektami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 08:52   #2265
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wiem, że farba sobie poradzi, ale nie wiem czy Ty wiesz do końca o co mi chodzi...
no piszesz ciagle o baleyagu blond+braz, nie wiem czy jest tu cos trudnego do zrozumienia dalam Ci propozycje, Ty napisalas, ze malo bylo widac moj baleyage, a ja napisalam, ze przyzwoicie no chyba nie chcesz miec takich wloskow jak na fotkach, ktore wstawila kolezanka? dla mnie to wyglada bardzo tandetnie i nienaturalnie, mysle ze nie o to Ci chodzilo.

p.s a baleyage z dwoma odcieniami blondu jest bardzo ladny i naturalny ale wtedy to juz lepiej refleksy zrobic, mniej roboty.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-08-08 o 08:55
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 09:03   #2266
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No to skoro mówisz, że dobry to pozostaje iść wytłumaczyć i konsultować w trakcie i będzie cacy pochwal się potem efektami
no na pewno się pochwalę, ale to dopiero pod koniec sierpnia
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 09:14   #2267
annemarie24
Raczkowanie
 
Avatar annemarie24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 64
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wczoraj farbowałam Casting Creme Gloss 1013, do tej pory używałam tylko Garnier Intense Sommer blond lub Nutrisse, jeśli chodzi o wrażenia to sama nie wiem czy mi się podoba i czy mi pasuje, mąż twierdzi ze ladnie, kolezanka powiedziala ze wygladam jakbym miala grzywke przypruszonom kurzem

1. z fleszem
2. na podwórko w świetle dziennym

Edytowane przez annemarie24
Czas edycji: 2010-08-09 o 20:13 Powód: edit
annemarie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 09:18   #2268
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez annemarie24 Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam Casting Creme Gloss 1013, do tej pory używałam tylko Garnier Intense Sommer blond lub Nutrisse, jeśli chodzi o wrażenia to sama nie wiem czy mi się podoba i czy mi pasuje, mąż twierdzi ze ladnie, kolezanka powiedziala ze wygladam jakbym miala grzywke przypruszonom kurzem

1. z fleszem
2. na podwórko w świetle dziennym
hmm mi sie podoba a ile trzymalas i jak odrost?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 09:52   #2269
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no piszesz ciagle o baleyagu blond+braz, nie wiem czy jest tu cos trudnego do zrozumienia dalam Ci propozycje, Ty napisalas, ze malo bylo widac moj baleyage, a ja napisalam, ze przyzwoicie no chyba nie chcesz miec takich wloskow jak na fotkach, ktore wstawila kolezanka? dla mnie to wyglada bardzo tandetnie i nienaturalnie, mysle ze nie o to Ci chodzilo.

p.s a baleyage z dwoma odcieniami blondu jest bardzo ladny i naturalny ale wtedy to juz lepiej refleksy zrobic, mniej roboty.
no wygłada tandetnie i nienaturalnie tak jak ty to napisałas, tylko problem w tym, że ja mam doś ciemne odrosty i chciałabym właśnie w tym kolorze zrobic pasemka na tych blond, które teraz mam i ewentualnie żeby nie było aż takiej różnicy pomiędzy tymi dwoma kolorami dodac trochę koloru pomiędzy np jakiś średni blond
ale właśnie zależy mi na tym, żebym nie musiała co miesiąc robic włosów, jak zrobię tylko ten brąz to nie będzie takiej różnicy i będę mogła odczekac dłuższy okres czasu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 09:56   #2270
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez annemarie24 Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam Casting Creme Gloss 1013, do tej pory używałam tylko Garnier Intense Sommer blond lub Nutrisse, jeśli chodzi o wrażenia to sama nie wiem czy mi się podoba i czy mi pasuje, mąż twierdzi ze ladnie, kolezanka powiedziala ze wygladam jakbym miala grzywke przypruszonom kurzem

1. z fleszem
2. na podwórko w świetle dziennym
Mnie się podoba, myślę, że jest naturalnie tylko uśmiechaj się więcej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 10:49   #2271
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny a ten baleyage to chodziło mi o takie coś
tylko z przewagą blondu

albo jeszcze takie coś tylko na tym drugim zdjęciu ten brąz trochę ciemniejszy
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 11:27   #2272
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ten baleyage to chodziło mi o takie coś
tylko z przewagą blondu

albo jeszcze takie coś tylko na tym drugim zdjęciu ten brąz trochę ciemniejszy

ja właśnie przechodziłam z balejażu blond (bo zawsze go robiłam) i ze spodu brązowego, na całość blond i uważam ze lepiej wyglądają włosy jak są całości blond... i balejaż nie ma takiego efektu jak całość!

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Yattamanka ile trzymałaś na włosach ooA i czy najpierw na odrostach a potem na resztę???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 11:43   #2273
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ten baleyage to chodziło mi o takie coś
tylko z przewagą blondu

albo jeszcze takie coś tylko na tym drugim zdjęciu ten brąz trochę ciemniejszy
Może jestem dziwna, ale mnie się to 2 zdjęcie nawet podoba



Cytat:
Napisane przez Kotka17

Yattamanka ile trzymałaś na włosach ooA i czy najpierw na odrostach a potem na resztę???
Ja najpierw nałożyłam sobie na pasemko, bo bałam się, że będzie jak z garnierem i nic się nie "ruszy" Ale po 10 minutach widziałam, że jednak coś się zaczyna dziać (jak już pisałam te moje włosy tak uparte, że inne farby nawet nie piernęły..) więc szybko nałożyłam na całość. Nie bawiłam się, że najpierw odrosty a potem po długości. Od razu po całej długości pojechałam i trzymałam 35 min. Bardzo pilnowałam czasu bo miałam i tak już zniszczone włosy wellatonem. Ale mną się nie sugeruj bo mnie głównie interesowała walka z tymi rudymi końcówkami Gdybym miała tak jak Ty (czyli same odrosty) - to zrobiłabym tak jak pisałam wcześniej - czyli nałożyć sobie na same odrosty a potem zwilżyć głowę pomasować, żeby się rozniosło po włoskach i tak potrzymać jeszcze troszkę.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 11:52   #2274
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wygłada tandetnie i nienaturalnie tak jak ty to napisałas, tylko problem w tym, że ja mam doś ciemne odrosty i chciałabym właśnie w tym kolorze zrobic pasemka na tych blond, które teraz mam i ewentualnie żeby nie było aż takiej różnicy pomiędzy tymi dwoma kolorami dodac trochę koloru pomiędzy np jakiś średni blond
ale właśnie zależy mi na tym, żebym nie musiała co miesiąc robic włosów, jak zrobię tylko ten brąz to nie będzie takiej różnicy i będę mogła odczekac dłuższy okres czasu
jak robilam baleyage to tez tak myslalam ale po pewnym czasie puszczaja nerwy jak wychodzisz prawie, ze splukana od fryza, wiazesz kitke a tu bach odrost jak byl tak dalej jest widoczny..urok baleyagu. ale jak jestes zdecydowana to rob tylko blagam nie gesciej jak 1:3 ten z Twojego 2zdj tez nawet mi sie podoba.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 12:14   #2275
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ten baleyage to chodziło mi o takie coś
tylko z przewagą blondu

albo jeszcze takie coś tylko na tym drugim zdjęciu ten brąz trochę ciemniejszy
Pierwszy jest tragiczny, ten drugi już lepszy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 12:19   #2276
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo oj niestety obawiam sie, ze na tak jasnych wlosach jak masz to nie byloby widac roznicy, ale zawsze mozna sprobowac to jest farba loreal preference stockholm bardzo bardz jasny blond opalizujacy, foto zalaczam. Co do odrostow, to moje sredni blond lapie niezle, mimalnie moze ciemniej ale absolutnie bez zoltka czy rudosci, a po kilku myciach juz wszystko sie wyrownuje. Wyjatkiem bylo u mnie ostatnie farbowanie, gdzie naprawde wszystko pieknie wzielo pewnie od slonca.

To moze o jeden czy dwa tony ciemniejszy kolorek wezme na moja platyne? jak myslisz, bedzie roznica?
rozjasnic w miare latwo ale niestety zeby lekko przyciemnic to juz klopot.
Dziewczyny- czy ktoras z Was przyciemniala swoje biale wloski na jakis naturalny blond? jesli tak to jaka farbka da rade? help :P
__________________
jeanette13

Edytowane przez jeanette13
Czas edycji: 2010-08-08 o 12:25
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 13:02   #2277
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no ten drugi dziewczyny też mi się bardziej podoba, ale chciałabym ciemniejszy brąz czyli na ten co mam blond zrobic pasemka 1:3 brąz i będzie dobrze??
a o brąz to mam na myśli taki : z tej palety 6SB lub 6NP
http://allegro.pl/item1178320477_gol...farba_004.html
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 13:12   #2278
Aneta i coreczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin-London
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie))
Dopiero was znalazlam bo jestem tutaj nowa) mam nadzieje ze moge do was dolaczyc bo tez jestem jasnowlosa tzn moj naturalny kolor to szatynka a rozjasniam wlosy na jasny blad ,w sumie to tylko rozjasniaczem ale teraz mam lekko zoltawy odrost ale jutro wybieram sie do fryzjera bo chce polozyc jakas farbe najlepiej to Loreala 902 jest to sliczny perlowy kolorek,mam nadzieje ze sie uda i wyjda jasne-pozdrawiam

Edytowane przez Aneta i coreczka
Czas edycji: 2010-08-08 o 13:13
Aneta i coreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 13:21   #2279
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja we wtorek udaje sie na balejaż i mam nadzieje ze ładnie wyjdzie
jak poniżej ... mam stracha jak to bedzie pozniej jak bede chciała dojsc do jednolitego koloru
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 13:23   #2280
Aneta i coreczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin-London
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a moze jakas kolezanka doradzilaby mi jakas dobra farbe chodzi mi o to zeby kolorek byl prawie bialy,mam wlosy do polowy plecow i jak wspomnialam tylko je rozjasniam CC nie mialam kladzionej farby,a chcialabym je pofarbowac zeby ten kolorek byl zywy,z polyskiem...a nie matowy jak mam
z gory dziekuje
Aneta i coreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.