waga nie spada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 06:14   #1
toksyczna156
Raczkowanie
 
Avatar toksyczna156
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 401

waga nie spada


czesc, od 19 stycznia jestem na diecie mianowicie duzo bialka (sery, MIĘSO, jogurty nat, kefiry itp, jajka, ryby i dużoo warzyw. Taka ala dieta dukan tylko ze warzywa sa dzien w dzien, schudłam tylko 2 kg, boze, co robie zle, pomocy! :c jestem zalamana tak bardzo sie staram a tu nic nie wychodzi :<
__________________
^ LAŚCIK ! ^

FC BARCELONA
toksyczna156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 07:52   #2
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: waga nie spada

Miałam podobnie, jedząc tak jak ty :/ Jadasz na pewno chudy nabiał i mięso?
Mi taka dieta nie pomogła (kilka tygodni), przeszłam na 1000 kcal + ćwiczenia na stepperze po 0,5h dziennie, wydawało mi się że nie ma bata, żeby nie podziałało, ale przez miesiąc nie straciłam nic :/
Dukana robiłam na wiosnę zeszłego roku i nie polecam. Dorobiłam się arytmii serca tylko i efektu jojo przez to że musiałam go gwałtownie przerwać przez pobyt w szpitalu. Kurde, ważę 5kg więcej niż moja największa waga kiedykolwiek ... A przez brak efektów tracę samozaparcie.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 09:45   #3
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: waga nie spada

Cytat:
Napisane przez toksyczna156 Pokaż wiadomość
czesc, od 19 stycznia jestem na diecie mianowicie duzo bialka (sery, MIĘSO, jogurty nat, kefiry itp, jajka, ryby i dużoo warzyw. Taka ala dieta dukan tylko ze warzywa sa dzien w dzien, schudłam tylko 2 kg, boze, co robie zle, pomocy! :c jestem zalamana tak bardzo sie staram a tu nic nie wychodzi :<
wrzuc swoj jadlospis
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:49   #4
toksyczna156
Raczkowanie
 
Avatar toksyczna156
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 401
Dot.: waga nie spada

Sn. Serek wiejski i kakao, 2sn. Okolo 11 Jogurt naturalny. Pozniej okol. 15 obiad piers z kurczaka duza porcja i duzo warzyw, brokuly. Kolacja jajecznica z 3 jaj na dwoch cebulach. Taki moj jadlospis byl, pije sporo mleka moze to przez to, jem tez twarog taki domowej roboty ale mama zbiera smietane to chyba tlusty nie jest, nie wiem. Hmm, pomoze ktos? Przepraszam ze tak chaotycznie napisane ale pisze z telefonu
__________________
^ LAŚCIK ! ^

FC BARCELONA
toksyczna156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 12:57   #5
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: waga nie spada

Piszesz ,że pijesz dużo mleka. Pewnie ,że to może być powodem. Napoje też mają kalorie i one też są wykorzystywane przez organizm. Nawet mleko 0% ma te 36 kcal więc jeżeli pijesz litr mleka dziennie (czyli jakieś 4 szklanki) to masz 360 kcal dodatkowo, a pewnie zdarzy się jeszcze napić soku, kawy ze śmietanką itd.
Hmmm...Twaróg domowej roboty i tak może być tłusty. Nie znam się na tym dokładnie, ale przecież w z mleka też zabrana jest śmietanka, a mimo to jest tłuste (mleka odtłuszczone są dodatkowo rozcieńczane wodą). Wiadomo, domowy zdrowszy niż kupiony ale jadłabym go na diecie raczej okazyjnie.
A! I czy tą jajecznicę robisz na maśle? Jeśli tak to najbardziej kaloryczny posiłek wypadłby Ci na kolację, co raczej nie jest dobre przy odchudzaniu. Może zamień kolacje ze śniadaniem?
Po za tym cierpliwości. Jeszcze nawet miesiąc nie minął. Pamiętam ,że jak się odchudzałam przez pierwsze 3tygodnie schudłam może 2-3 kg, a nagle coś "pękło" i w ciągu następnego miesiąca poleciało mi ich 8 (a nie byłam tęga, ważyłam 62 kg przy 165 cm wzrostu).

Edytowane przez Dziwnograj
Czas edycji: 2012-03-13 o 13:01
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 14:45   #6
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: waga nie spada

ja mam lepszy pomysł - wstaw swoją wagę oraz wzrost

do koleżanki wyżej - liczą się nie tylko kalorie, ale i wartości odżywcze.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 16:37   #7
toksyczna156
Raczkowanie
 
Avatar toksyczna156
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 401
Dot.: waga nie spada

Dziwnograj, jajecznica robiona bez jakiegokolwiek tłuszczu

pudel123,
175 cm/75kg
__________________
^ LAŚCIK ! ^

FC BARCELONA
toksyczna156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 07:50   #8
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: waga nie spada

Cytat:
Napisane przez toksyczna156 Pokaż wiadomość
czesc, od 19 stycznia jestem na diecie mianowicie duzo bialka (sery, MIĘSO, jogurty nat, kefiry itp, jajka, ryby i dużoo warzyw. Taka ala dieta dukan tylko ze warzywa sa dzien w dzien, schudłam tylko 2 kg, boze, co robie zle, pomocy! :c jestem zalamana tak bardzo sie staram a tu nic nie wychodzi :<
Bardzo mozliwe ze spowolnilas sobie metabolizm. Jedzac tak jak na dukanie czyli nie oszukujmy sie, dosc malo bo jesz samo bialko ktore zapycha na dluzszy czas jesz pewnie ponizej 1000kcal. Powinnas dodac troche wegli np do sniadania (owsianki etc). To co jesz jest dobre i zdrowe ale warto jesc ponad 1000 kcal zeby nie bylo problemow z metabolizmem. Mozesz dolaczyc do ktoregos watku (np do nas) i pisac swoj codzienny jadlospis wtedy byloby prosciej ocenic gdzie robisz blad.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Piszesz ,że pijesz dużo mleka. Pewnie ,że to może być powodem. Napoje też mają kalorie i one też są wykorzystywane przez organizm. Nawet mleko 0% ma te 36 kcal więc jeżeli pijesz litr mleka dziennie (czyli jakieś 4 szklanki) to masz 360 kcal dodatkowo, a pewnie zdarzy się jeszcze napić soku, kawy ze śmietanką itd.
Hmmm...Twaróg domowej roboty i tak może być tłusty. Nie znam się na tym dokładnie, ale przecież w z mleka też zabrana jest śmietanka, a mimo to jest tłuste (mleka odtłuszczone są dodatkowo rozcieńczane wodą). Wiadomo, domowy zdrowszy niż kupiony ale jadłabym go na diecie raczej okazyjnie.
A! I czy tą jajecznicę robisz na maśle? Jeśli tak to najbardziej kaloryczny posiłek wypadłby Ci na kolację, co raczej nie jest dobre przy odchudzaniu. Może zamień kolacje ze śniadaniem?
Po za tym cierpliwości. Jeszcze nawet miesiąc nie minął. Pamiętam ,że jak się odchudzałam przez pierwsze 3tygodnie schudłam może 2-3 kg, a nagle coś "pękło" i w ciągu następnego miesiąca poleciało mi ich 8 (a nie byłam tęga, ważyłam 62 kg przy 165 cm wzrostu).
Co za glupoty. Jajecznica na masle ma 220 kcal-czyli bardzo dobra i odpowiednia ilosc. Nie przesadzajmy ze trzeba zrezygnowac ze wszystkiego co smazone,tluste itp. A i tymbardziej bialkowe kolacje wskazane i nie wazna jest ilosc kcal na kolacje tylko jakosc !!
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć







Edytowane przez mischievous
Czas edycji: 2012-03-14 o 07:52
mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 08:29   #9
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: waga nie spada

toksyczna156 czytałam że ćwiczysz, może waga nie spada bo powiększają się mięśnie które są cięższe od tłuszczyku? Nie zauważyłaś po ciuchach że są luźniejsze?
Zdarzają ci się imprezy z %?
Często zapominamy o tym wspomnieć albo o podjadaniu. Co nas bardzo gubi Powodzenia
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 09:26   #10
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: waga nie spada

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
toksyczna156 czytałam że ćwiczysz, może waga nie spada bo powiększają się mięśnie które są cięższe od tłuszczyku? Nie zauważyłaś po ciuchach że są luźniejsze?
Zdarzają ci się imprezy z %?
Często zapominamy o tym wspomnieć albo o podjadaniu. Co nas bardzo gubi Powodzenia
aby jej się powiększały mięśnie musi być na dodatnim bilansie kalorycznym
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.