Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-24, 12:39   #91
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Mariposso, mi by sie dojezdzac nie chcialo, w sumie do krakowa mam podad 70 km to wogole odpada, ja sobie praktyke robie w mojej miejscowosci, w fajnym salonie. W sumie co z tego ze fajny, jak i tak przychodza tam glownie na henne, regulacje, manicure, pedicure... a ja bym chciala poogladac zabiegi z prawdziwego zdazenia. No coz..
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 13:08   #92
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Mariposso, mi by sie dojezdzac nie chcialo, w sumie do krakowa mam podad 70 km to wogole odpada, ja sobie praktyke robie w mojej miejscowosci, w fajnym salonie. W sumie co z tego ze fajny, jak i tak przychodza tam glownie na henne, regulacje, manicure, pedicure... a ja bym chciala poogladac zabiegi z prawdziwego zdazenia. No coz..
No tak...jakichs zastrzykow, masazy, liftingow itd. to chyba za czesto tam nie robia? U mnie pewnie tez nie...to mala miescina, ale nie wiem od czego to jest uzaleznione, ze sie robi tylko henne, epilacje brwi itp. a nie jakies wieksze zabiegi...Czy od wielkosci miasta? nie wiem jak jest w salonach w Krakowie, moze tam przychodza kobietki i robia sobie tzn. full serwis A moza robic praktyki w roznych salonach a nie tylko w jednym?? Tak sie zastanawiam...
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 13:25   #93
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Wszystko zalezy od pieniazkow rzecz jasna. Mozna robic praktyke w roznych miejscach, z tym ze trzeba sie trohce naszukac, bo u mnie w miescie to na poaczatku wędrówki po salonach słyszałam "praktykantom zdecydowane NIE" heheh
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 13:36   #94
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Spoko...powiedza ze praktykom zdecydowanie nie, a pozniej po studiach ci powiedza: "Pani nie ma praktyki? to dowidzenia!" nie rozumiem takich ludzi...
Ag_nes, jestes moze teraz na GG? Widze ze podalas swoj nr, wiec moze szybciej byloby pogadac czasem na gg, nie sadzisz? Moge skrobnac?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 14:48   #95
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no spoko pisz jak mnie zobaczysz na gg, bo teraz akurat nie siedze na swoim kompiku buzka
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 19:18   #96
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Lii
Yyyy...no to mnie Ag nes zaskoczyłaś...bo niby dlaczego? Tylko dlatego że na studium jest więcej praktyk??
A wiecie o tym że oprócz cotygodniowych praktyk W MWSZ to jeszcze musimy na każdym roku odbyć 2 tygodniową praktykę w firmie kosmetycznej podczas wakacji?
To w gruncie rzeczy trochę godzin zajęc praktycznych przepracujemy...
Ja w te wakacje nie mialam praktyk w salonie. Za to robilam w aptece i przepracowalam 150 godzin (w sumie ma byc 180, ale 30 zrobilam w ciagu roku na zajeciach, gdy przychodzily panie z firm kosmetycznych - bylo to wtedy zaliczane do praktyk)
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 23:23   #97
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Imagine
Ja w te wakacje nie mialam praktyk w salonie. Za to robilam w aptece i przepracowalam 150 godzin (w sumie ma byc 180, ale 30 zrobilam w ciagu roku na zajeciach, gdy przychodzily panie z firm kosmetycznych - bylo to wtedy zaliczane do praktyk)
To w aptece tez mozna?? fajnie coraz ciekawiej sie robi, hehe
Wiecie, wreszcie mi sie udala ta pasta cukrowa!! kurcze, to jest rzeczywiscie cudowne (bolec boli, no ale to w koncu depilacja jest, ale mniej od wosku) !! Nogi nie dosc ze sa gladkie to jeszcze sie blyszcza tylko oczywiscie jutro czesc dalsza, bo zrobilam za malo specyfiku a nogi krotkie nie sa hehe
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 08:14   #98
kasiak25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 308
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No dziewuszki...ja też w tym roku zaczynam studiować kosmetologię Pozdrawiam wszystkie przyszłe kosmetyczki
kasiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 10:40   #99
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Mozna w aptece Niektore dziewczyny robily w Miraculum, inne w Delia cosmetics - i np. w Delii na koncu wszystkie dostaly siatki kosmetyków wiec tez sie oplaca..
pasty cukrowej nigdy nie robilam (chyba nawet nie wiem jak?). Na zajeciach tak, jak juz tu ktos wspomnial, wszystkie regularnie robimy sobie wosk gratis
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 12:06   #100
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kasiak25
No dziewuszki...ja też w tym roku zaczynam studiować kosmetologię Pozdrawiam wszystkie przyszłe kosmetyczki
A gdzie zaczynasz nauke? i dziennie czy zaocznie?


Imagine
No to fajnie
Powiedz mi, bo jak narazie jestes jedyna osoba ktora znam na dziennych na 2roku, moze sie jakos spotkamy w tej szkole? tylko sek w tym jak sie poznac itd. bo ty mnie przeciez nie widzialas a ja ciebie tyle co na tym zdjeciu w profilu
pozdrawia,
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 12:19   #101
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

jasne, ze sie mozemy spotkac za tydzien zaczyna sie nauka (z tego, co wiem to niby juz 30 wrzesnia, ale ja nie zamierzam przyjezdzac do krakowa tylko po to,zeby isc na ten jeden dzien na uczelnie) i napewno bedziemy non stop wpadac na siebie w szkole A z tym rozpoznaniem, to jakos sobie poradzimy najwyzej wymienimy sie nr komorek i sie spotkamy. Moge Ci udostepnic materialy z I roku (ksera czy notatki), zeby Ci bylo latwiej odnalezc sie w tym wszystkim
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 13:29   #102
Asiaczek19
Przyczajenie
 
Avatar Asiaczek19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do Asiaczek19
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

30 wrzesnia?;/ hmm na stronie uczelni pisze ze 1 wrzesnia rozpoczecie dopiero :p...w Kinie Kijow... moze Was gdzies tam wypatrze heh... [B]Imagine jakbym mogla takze prosic o jakies materialy... do skserowania to bylabym wielce wdzieczna. Jakby tak pomyslec to tez studia daja duza korzysc:p ...robimy sobie nawzajem roznorodne zabiegi i doksztalcamy sie....
Asiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 14:11   #103
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

hej Imagine, ja pisalam "dziennymi" egzamin z surowców, wiec moze nawet siedzialam blisko Ciebie powiedz mi co robilas na praktyce w aptece ??? bo ja tam miejsca dla siebie nie widze. Zrobilam jak narazie 180 godz gabinetowych, ale wiem ze na 2 roku musze nadrobic tzn produkcje. Wydaje mi sie ze z ta apteka to powalony pomysł... nauczylas sie tam czegos konkretnego ??
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 14:57   #104
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

to ja nie wiem co z tym rozpoczeciem. Na uczelni jest wywieszona kartka, ze juz 30 wrzesnia sa zajecia..

Z surowcow pamietam,ze byly osoby z zaocznych u nas I co do apteki, to wlasciwie robilam to, czego mozna sie spodziewac czyli metkowanie, ukladanie towaru, sprzedawanie..Ale tez moglam byc na produkcji kremow i to jest zaliczenie tej wlasnie czesci praktyk - z produkcji kremow. Salonu nie mam odrobionego, bo ciezko jest znalezc salon, ktory przyjmuje praktykantki a o apteke bylo mi latwiej. Ale i tak wg mnie jest to chore, ze po I roku mamy miec 180 godz praktyk. Przeciez co my mozemy umiec po jednym roku? Wszystkie salony i apteki byly zdziwione taka iloscia godzin.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 15:10   #105
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Pani w dziekanacie powiedziała mi że inauguracja roku akademickiego jest 1.10 w kinie Kijów o godzi 11...
Imagine a może II rok ma kiedy indziej ropoczęcie niż I

To jak to w końcu jest bo ja już się pogłubiłam w tym wszystkim uczelnia nie załatwia praktyk tylko każdy szuka na własną rękę? Bo w podaniu trzebabyło zaznaczyć czy chcesz aby uczelnia Ci znalazła praktyki czy sama szukasz....

Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 15:50   #106
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

hmm no to pewnie tak jest, ze I rok ma gdzie indziej i w innym dniu..Bo my faktycznie rok temu mialysmy inaugurację w Hucie, a drugiego roku z nami nie było..

A z tymi praktykami zrobili niefajnie. My tez zaznaczalysmy w podaniu, zeby uczelnia zalatwiała i lipczus! W r ciagu roku sie dowiedzialysmy, ze same mamy sobie znalezc. A jest to naprawde trudne. Niektóre salony przyjmuja co prawda, ale trzeba im za to słono zapłacic (!), a i tak bardzo czesto dziewczyny sprzataja zamiast praktykowac.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 16:02   #107
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

szkola zalatwiala gdzies na produkcji ale tylko dziewczyna z okolic krakowa... no u mnie na zaocznych to prawie wszyscy przyjezdni są, wiec i tak nic z tego.
tez mi kumpela gadala, ze weszla do salonu zapytac sie o miesieczna praktyke a oni jej "spoko dasz 400 złotych i mozesz praktykowac" po tym tekscie sama balam sie wejsc i zapytac
Na mojej praktyce ktora robie dopiero teraz nie jest zle... ale na dzien dobry uslyszalam "tu sa rekawiczki, tu wiaderko i szmata" buahahah Ale przynajmniej moge zadawac milion pytan, wtykac nos i obserwowac, a to dla mnie duzo.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 16:14   #108
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

haha dobre to z wiaderkiem i szmatą!
Napewno ciekawsza taka praktyka, niz ta w Miraculum! Dziewczyny od nas zdychaly ze zmeczenia..bo tam jest praktyka na taśmie (pakowanie kosmetyków), robic trzeba non stop, odezwac sie nie mozna slowem i pracowac szybko jak mrówka..
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 17:55   #109
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Mnie pani dziekan ( ) powiedziała, że poinformują kiedy jest rozpoczęcie.Jak na razie nic do mnie nie dotarło-poza informacjami od Was przeczytanymi na wizażu Zobaczymy...
Zastanawia mnie jeszcze czy skoro początek roku jest w sobotę to w niedzielę zaczynałybyśmy zajęcia (dziewczyny zaoczne oczywiście )?
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 18:01   #110
kasiak25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 308
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa
A gdzie zaczynasz nauke? i dziennie czy zaocznie?
W Rzeszowie...uwaga: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania -kierunek Zdrowie Publiczne, zaocznie :P Trochę się boję bo to pierwszy rocznik (takie króliki doświadczalne )...ale w piątek mam rozpoczęcie i już sie nie moge doczekac
kasiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:43   #111
Asiaczek19
Przyczajenie
 
Avatar Asiaczek19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do Asiaczek19
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Mi sie wydaje ze zaraz po rozpoczeciu ktore jest w sobote beda zajecia w niedziele... tak na zdrowy rozum wychodzi :p ....ehh jak tak ciezko zalatwic praktyki to juz sie boje ze mi sie nie uda;/;/ i bedzie lipa wtedy.. kto normalny przyjmie na praktyki dziewczyne ktora dopiero sie zaczyna uczyc zawodu i nie ma pojecia o czesci praktycznej... Mnie tez dziekan powiedziala ze przysla list z informacja o rozpoczeciu itp.... a tu nic nie przychodzi;/ . Jutro jade na uczelnie to sie dowiem dokladnie
Asiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 20:03   #112
Asiaczek19
Przyczajenie
 
Avatar Asiaczek19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do Asiaczek19
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

aha i jeszcze jedno.... hm z checia bym porozmawiala na gg z przyszlymi , obecnymi studentkami kosmetologii :p bo forum to dla mnie troche uciazliwe;p...takie sprawdzanie co chwile wiadomosci;]
Asiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 20:46   #113
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Asiaczek mój nr gg to 1945380 pisz śmiało
A tak wogóle to ja proponuje wypad na piwko
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:01   #114
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Hmmm....wiecie co? Ja od swoich studiujacyhc kolezanek wiem, ze 2 i 3 rok nie ma zadnego rozpoczecia tylko od razu na zajecia ida no ale nie wiem jak u nas w szkole...Dlatego to mozliwe ze juz 30wrzesnia sa zajecia dla 2 i 3 roku. Moja kumpela miala w tym roku rozp. 2 tyg. temu na Fryczu i to bylo tylkor ozdanie indeksow i przejscie do sal i od razu wyklady (bo ona na zaoczne poszla a rozp. w piatek mieli), takze spoko... nic mnie juz chyba nie zdziwi
Co do numerow gg i ja z checia porozmawiam, bo zanim wtocze sie na to forum to troche mija, a moj net super szybki nie jest niestety Jakby co to moj nr gg to 8052883
Lece cos przekasic i znow bede "on-line"
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:16   #115
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Mnie pani dziekan ( ) powiedziała, że poinformują kiedy jest rozpoczęcie.Jak na razie nic do mnie nie dotarło-poza informacjami od Was przeczytanymi na wizażu Zobaczymy...
Zastanawia mnie jeszcze czy skoro początek roku jest w sobotę to w niedzielę zaczynałybyśmy zajęcia (dziewczyny zaoczne oczywiście )?
Martulaaa ja w zeszlym roku mialam rozpoczecie w sobote i tego samego dnia byly juz wyklady i w niedziele tez I to nie takie krótkie, tylko walneli nam po 5 wykladow na te 2 dni (czyli wszystkie zawodowe jakies tam chemie, histologie, fizjologie itp). A jestem na dziennych (mialysmy razem te dni z zaocznymi).

Moj nr gg to 3166062

A co do pani dziekan to ona jest mocna..
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 11:57   #116
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

moj numer gg jest jawny wiec tez mozecie pytac, jakby cos A ciekawe czy w tym roku bedzie taki balagan z tym rozpoczeciem jak w zeszlym
A teraz najlepsza usterka organizacyjna :
otoz moja grupa zaoczna, miala wyklady na ul rzeźniczej a na języki, komputery i pracownie dojezdzalismy na drugi koniec miasta D nie mieścilismy sie nawet w tramwaju, no i nikt nie przewidzial "czasu" na dojazd. Blee jak ja tego niecierpialam. Teraz to jest juz komfort
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:59   #117
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja wszystkie zajecia zawsze mialam na Wybickiego. Ale ciekawa jestem, czy bedzie w tym roku wyjazd do Paryza.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 19:39   #118
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Imagine
ja wszystkie zajecia zawsze mialam na Wybickiego. Ale ciekawa jestem, czy bedzie w tym roku wyjazd do Paryza.
Wyjazd do Paryza? interesujace. A z jakiej to okazji jesli mozna wiedziec?

Ag_nes (lub ty Imagine jesli wiesz): czy nr konta szkoly to: 7110600076000032000085360 9 ? Bo taki mi podano przez telefon...Najlepsze, ze kobita nawet nie wiedziala w jakim banku maja to konto (dobrze ze ty mi Agnes wczesniej powiedzialas) i jak mam zatytulowac ten przelew...hmm NO COMMENT. Aha...czy wy tez musialyscie wplacic kase za 1 mies.do konca wrzesnia? dzieki za odp.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 19:58   #119
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ja nie mam ich numeru konta, bo zawsze wpłacam osobiscie (nie wiem jakos boje sie przez internet, ze nie zaksięgują albo cos). Ale chyba na stronie mają podany nr i nazwe banku..?

Co do Paryża, to co roku jest wyjazd (chyba w kwietniu) na targi kosmetyczne. Ale taka przyjemnosc jest kosztowna. W tym roku trzeba bylo wplacic 1,5 tysiaca a wyjazd byl na 5 dni, z czego 2 w drodze :/ wiec sam Paryż 3 dni. Ja nie pojechalam, ale w tym roku o tym moze pomysle.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:04   #120
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Maripossa z tego co się orientuję to czesne płaci się do 5 dnia każdego miesiąca (więc za pazdziernik do 5 pazdziernika) to jeszcze możesz się wstrzymać z zapłatą..
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.