rentgen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 13:45   #1
markotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8

rentgen


Mój mąż





10 miesięcy temu miał wypadek samochodowy, w związku z tym zrobiono mu kilka zdjęć rentgenowskich m.in. miednicy. Zakładano mu jakiś ochraniacz na jądra, lecz mimo to lekarz oglądając zdjęcia powiedział nam, że jeślibyśmy chcieli mieć dziecko to lepiej poczekać rok-półtora i dopiero zacząć próby poczęcia. Proszę mi powiedzieć, czy naprawdę aż tyle tyle musimy czekać, bo właśnie teraz mamy najlepsze warunki do urodzenia dziecka. Proszę o szybką odpowiedź Panie doktorze.
markotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 12:22   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: rentgen

wiesz im bardziej sie chce zajsc w ciaze tym sa wieksze problemy(odpukac) wiec zanim zajdziesz w ciaze to minie te pol roku.
poza tym troche smiesznie to brzmi "najlepsze warunki na urodzenie dziecka" ,moze i tak ale dziecko tez trzeba wychowac i to tez w dobrych warunkach ,samo urodzenie to pryszcz .
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 12:50   #3
markotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8
Dot.: rentgen

Cytat:
Napisane przez paula78
wiesz im bardziej sie chce zajsc w ciaze tym sa wieksze problemy(odpukac) wiec zanim zajdziesz w ciaze to minie te pol roku.
poza tym troche smiesznie to brzmi "najlepsze warunki na urodzenie dziecka" ,moze i tak ale dziecko tez trzeba wychowac i to tez w dobrych warunkach ,samo urodzenie to pryszcz .
Wiesz, ja już mam 4,5 letniego synka, a teraz myślimy o 2-rim dziecku. A mówiąc "najlepsze warunkina urodzenie dziecka" miałam na myśli to, że mam stałą pracę i własny dom, którego jeszcze pół roku temu nie miałam. I wierz mi wiem co to znaczy wychowywać dziecko, nie musisz być taka uszczypliwa... A poza tym chciałabym aby mój synek nie rósł na samoluba. Moje pytanie jest raczej natury medycznej. Nikomu nie kazałam oceniać powodów, dla których teraz chcemy mieć dziecko. Sama zresztą powiedziałaś że "dziecko trzeba też wychować" a do tego chcesz czy nie, są potrzebne pieniądze. Tak więc fakt, że mam stałą pracę jest ważny, a wiem że za dwa lata w naszej firmie zaczną się zwolnienia i wtedy po powrocie z i tak bardzo krótkiego macierzyńskiego mogę tylko zastać wypowiedzenie na biurku. Dalej uważasz, że to jest śmieszne?
markotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 13:03   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: rentgen

czy gdzies napisałam ze nie wiesz co to znaczy wychowac dziecko?
po prostu zabrzmialo to smiesznie :"Proszę mi powiedzieć, czy naprawdę aż tyle tyle musimy czekać, bo właśnie teraz mamy najlepsze warunki do urodzenia dziecka. Proszę o szybką odpowiedź Panie doktorze" jakby juz teraz chcial sie rzucic na męża .

to zeby dziecko nie wyroslo na samoluba nie trzeba mu dorabiac rodzeństwa,wystarczy dobrze wychowac.

uwazam ,że smieszne jest argument posiadania dziecka tylko dla tego ze teraz masz stala prace ,potem cie wyrzuca (zreszta kto moze wiedziec co bedzie za 2 lata)i co dalej?

jelsi ci sie spieszy to idz do lekarza osobiscie i wyluzju.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 13:53   #5
markotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8
Dot.: rentgen

Cytat:
Napisane przez paula78
czy gdzies napisałam ze nie wiesz co to znaczy wychowac dziecko?
po prostu zabrzmialo to smiesznie :"Proszę mi powiedzieć, czy naprawdę aż tyle tyle musimy czekać, bo właśnie teraz mamy najlepsze warunki do urodzenia dziecka. Proszę o szybką odpowiedź Panie doktorze" jakby juz teraz chcial sie rzucic na męża .

to zeby dziecko nie wyroslo na samoluba nie trzeba mu dorabiac rodzeństwa,wystarczy dobrze wychowac.

uwazam ,że smieszne jest argument posiadania dziecka tylko dla tego ze teraz masz stala prace ,potem cie wyrzuca (zreszta kto moze wiedziec co bedzie za 2 lata)i co dalej?

jelsi ci sie spieszy to idz do lekarza osobiscie i wyluzju.
Widzę, że mamy odmienne zdanie na ten temat. Ale nie ważne, każdy ma prawo do wyrażania opinii. Do lekarza pójdę nie martw się. Wydawało mi się, że właśnie po to jest to forum z ginekologiem abym mogła zapytać o opinię lekarza. Chyba, że się mylę... I uwierz mi wyluzowana to ja jestem. A, i jeszcze jedno- ja nie chce posiadać dziecka tylko dlatego że mam stałą pracę, tylko dlatego że tego bardzo chcę. Za dużo czytasz między wierszami, albo kompletnie nie pojęłaś o co mi chodziło. Trudno . Ja dalej czekam na opinię pana doktora. No i będę musiała jakoś wytrzymać i nie "rzucać się na męża", niestety...
markotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 09:24   #6
markotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8
Dot.: rentgen-do P. Doktora lub P Doktor

Proszę mi odpowiedzieć na pytanie , bardzo mi na tym zależy.
markotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:09   #7
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: rentgen

o Boże...!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!


ale pyskówki...


nawet na plotkowym takie rzeczy się nie dzieją
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 13:05   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: rentgen

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
o Boże...!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!


ale pyskówki...


nawet na plotkowym takie rzeczy się nie dzieją

juz nie przesadzaj ,twoj komentarz jest tak potrzebny jak snieg w maju a niczego nie wnosi do watku.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 13:57   #9
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: rentgen

Cytat:
Napisane przez paula78
juz nie przesadzaj ,twoj komentarz jest tak potrzebny jak snieg w maju a niczego nie wnosi do watku.
tak samo jak Wasze przekrzykiwanie się
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 13:13   #10
Franka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Dot.: rentgen

bylas troche niemila paulo78
Franka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.