sie wkopalam, prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 16:41   #1
myszyszycha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 67
Lightbulb

sie wkopalam, prosze o pomoc


w czym tkwi moj problem?otoz nakladam henne od 2 miesiecy(venita, owoc granatu), moj naturlny kolor wlosow to ciemny braz... z czym wiaza sie odrosty... nie wiem jak sie ich pozbyc... poniewaz wiem,ze nie mogę nalozyc teraz zadnej farby chemicznej... tylko prosze nie piszcie mi, ze musze poczekac na mega odrosty i przerzucic sie na farbe... jestem dzienna studentka, wiec to nie wchodzi w gre;/ prosze o pomoc
myszyszycha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 18:35   #2
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: sie wkopalam, prosze o pomoc

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam... Henna nie koloryzuje odrostów, jest różnica w odcieniu? Następnym razem najpierw nałóż na odrosty i potrzymaj dłużej.
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 08:48   #3
myszyszycha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 67
Dot.: sie wkopalam, prosze o pomoc

hmm nie wspomnialam, ze mialam sciagny kolor... wiec na rudy nalozylam owoc granatu i wszystko wygladala pieknie, do czasu gdy zaczely pojawiac sie odrosty.... nie wiem jak sie ich pozbytm,poniewaz gdy nakladam henne kompletnie nic nie lapie... a nie moge tak po prostu zmienic kolor wlosy na ton ciemniejszy... to nie wchodziw gre, bo nie po to sciagalam kolor ;]
myszyszycha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:10   #4
myszyszycha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 67
Dot.: sie wkopalam, prosze o pomoc

czy nikt nie potrafi mi pomoc? jesli uwazacie, ze odpowiedz jest na forum gdzies, to nie ma jej.... szukalam dosc dlugo;/

tak sobie pomyslalam... moze jednak warto nalozyc farbe na odrosty?jesli kolor mi na nich nie lapie, to oznacza, ze henny na nich grama nie ma;>wymyslam z desperacji czy faktycznie jest w tym cos prawdy;>
myszyszycha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.