Czy szkaradzie coś pomoże?:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-08, 11:58   #31
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Czy szkaradzie coś pomoże?:(

oj kochana ty to przede wszystkim w dobre lustro zainwestuj bo na tym drugim zdjęciu wyglądasz ślicznie.Naprawdę aż miło popatrzeć. To co nasuwa mi się od razu to dwa twoje mocne punkty czka- duże i w takim nietypowym ciepło-zielonym kolorze i włosy.
Powinnaś je eksponować. Moim zdaniem nie powinnaś nosić spiętych włosów, ale takie opuszczone na twarz, może jakieś lekkie pazurki po bokach, troszkę wyszczupliłyby twarz? No i kolory brąz,brąz i jeszcze raz brąz na włoskach taki ciepły lekko kasztanowy z delikatnymi miodowymi cieniutkimi pasemkami (ale tylko kilka,żeby wyglądały jak rozjaśnione przez słońce). Brwi też radziłabym wyregulować u kosmetyczki. Koszt niewielki a efekt super. O makijażu już dziewczyny napisały, ja widzę cię w odcieniach jesieni, pomarańcze, stare złoto, zielenie, troszkę ceglastej czerwieni, no i brązy.
I pamiętaj,że jesteś śliczniutka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 12:19   #32
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Czy szkaradzie coś pomoże?:(

aktualnie mam jaśniejsze włosy,chciałam wrócić do brązu jak się troszeńkę opalę,ale szamponetki dające śliczne kolorki szybko się zmywają,a farby już chyba nie mają takich ładnych błyszczących się odcieni?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 21:52   #33
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Czy szkaradzie coś pomoże?:(

Cytat:
Napisane przez Dinulka
Możecie mi pomóc jakoś zatuszować niedoskonałości mojej urody (których mam wiele) (??
Otóż...
Mam pełną, pulchną twarz, maleńkie głęboko osadzone oczy,że rzęs nie widać praktycznie, a powierzchnia nad okiem do brwi wydaje się być taka spuchnięta :/ mam maleńkie, wąskie usta, cofnięty podbródek (chyba ) i brzydki nos przez to wszystko wyglądam jak napompowany balon z małymi szczegółami, w postaci paciorków jako oczu itp i w dodatku mam trądzik
ehh wyobraźcie sobie takie szkaradztwo ( w dodatku blade )
da się coś na to poradzić? ;(

-> na trądzik:
ja przemywam buzkę wodą mineralną i piję fiołka i od czasu do czasu buźkę traktuję mydełkiem siarkowym, naprawdę sprobuj...
wydaje mi sie,ze nie warto inwestowac w te wszystkie cuda kosmetyczne na trądzik.. ja nigdy nie mialam problemow z cerą, do czasu jak zaczelam uzywac nadmiaru tych kosmetykow..dobrze,ze skontaktowalas się z dermatologiem, bo wiadomo trądzik trądzikowi nierowny...
-> włoski: zdecydowanie rozpuszczone, koncowki bym jedynie wycieniowala jakos...
->oczy masz niesamowite... jedynie odpowiedni makijaz..
nie wskazana jest dla Ciebie konturowka oraz wszelkie eye-linery, makijaz pod łukiem brwiowym i na dolnej powiece...
wybieraj kolorki jasne i błyszczące, powiększą oczęta optycznie..
najlepiej odcienie złota, świetliste oko ładnie się prezentuje..
na wieczor zafunduj sobie brokatowe spojrzenie..!!!
+koniecznie wytuszuj rzęsy...doda to wyrazu...
na rzęsy na noc w ramach odzywki olejek rycynowy
flirtuj oczami!!!
<podpowiedz rys. 1 i 2>

-> usta:
na Twoim miejscu obrysowałabym usta jasną konturowką, w tonacji ciala
-> szczegolnie beżowy kolorek, ok 1 mm powyzej linii warg<podpowiedz rys 4,5>, pozniej cale usta jakąs jasną pomadką o zdecydowanym kolorze, a na srodkową częśc błyszczyk <najlepiej zawierający pigmenty odbijające światło>lub perłowa pomadka, która da efekt uwypuklenia..

są tez na rynku kosmetyki powiększające usta niestety bardzo drogie, ale warto jak kogos stac...
Sephora proponuje aż trzy preparaty powiększające usta: City Lips – bezbarwny błyszczyk pielęgnacyjny i zwiększający objętość ust (115 zł); Lip Injection – kuracja zwiększająca objętość ust o natychmiastowym efekcie (88 zł) oraz Lip Fusion – błyszczyk powiększający usta, w różnych kolorach (190 zł). <podpowiedz rys 3>

pozatym usta bardzo ucieszyly by się z masazu jak mi się wydaje..najlepiej szczoteczką elektyrczną lub normalną do ząbkow, kolistymi ruchami+miodek <najlepiej na noc> tak samo masaz kostką lodu, co je wygładzi...

brwi-> zdecydowanie henna+regulacja u kosmetyczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rys1.jpg (12,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rys2.jpg (30,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rys 3.jpg (16,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: gif rys4.gif (1,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: gif rys5.gif (3,6 KB, 1 załadowań)
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 22:48   #34
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Czy szkaradzie coś pomoże?:(

->Jesli chodzi o buzkę to smialo mozesz ją odpowiednimi trikami niczym dietetyk wyszczuplic...
jaki masz ksztalt twarzy??? bo cięzko mi jest okreslic..musialabym widziec buzkę od przodu...
dobry puder+roz zdzialają w kzadym razie cuda

->kolorku wlosow bym nie zmieniala, na tej drugiej fotce widac, ze masz ciekawy kolorek<o ile to twoj naturalny>

I jeszcze pomadki, które uwypuklają usta
<podpowiedz rys>
1. Full Volume – Rimmel (19,90 zł). Szminka wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu w skórze, przez co powiększa wargi.
2. Glam Shine – L’Oréal (33 zł). Nawilżająca szminka z błyszcząco-migoczącym efektem. Optycznie powiększa wargi.
3. Rozświetlająca – Mincer (6,20 zł). Jej składniki odżywcze i lśniące cząsteczki dodają ustom zmysłowego blasku.
4. Błyszczyk Mon Ami (10,80 zł). Zawiera dwa odcienie jednego koloru, dzięki czemu możesz uzyskać różne makijaże ust.
5. Błyszczyk Water Shine Gloss – Maybelline (14,90 zł). Sprawia, że usta wydają się wilgotne.
6. Błyszczyk Lip Gloss – Verona (6 zł). Transparentny, z lśniącymi drobinkami.

Chcialam jeszcze napisac, ze naprawde MUSISZ UWIERZYC W SIEBIE bo jak kazda z nas masz swoje atuty i niedoskonalosci..wazne,ze by niedoskonalosci tuszowac..i podkreslac zalety....

Jak juz napisały dziewczyny masz sliczne, mocne, gęste z połyskiem włosy i te urokliwe oczy.. i na nie postaw!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rys.jpg (11,6 KB, 8 załadowań)
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 23:31   #35
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Czy szkaradzie coś pomoże?:(

dziękuję za taaaakie rady
-> FeVer87 mam okragłą twarz a kolorek niestety był efektem farbowania
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.