Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-09, 21:16   #871
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;55439251]Co nakupowalyscie w D.?

Ja mysle niesmialo nad sypkaczem od Laury.[/QUOTE]
PErfumy
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 21:17   #872
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
PErfumy
Jakie?
-------------------------------
Btw: stacjonarnie pare zapachow w promocji "2 za 199 zl".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 21:24   #873
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;55441616]Jakie?
-------------------------------
Btw: stacjonarnie pare zapachow w promocji "2 za 199 zl".[/QUOTE]
Balenciaga
Bardzo lubię ten zapach, i robie zapasy, bo limitka.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 21:32   #874
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam czy ta baza jest tak obciążająca jak ten tusz? w sumie nie wiem czy to pytanie jest zasadne, bo ja ten tusz czuję, a Ty nie jestem ciekawa czy bazę bym czuła, bo tusz lubię, ale nie lubię tego uczucia po kilku godzinach
Corii, a bazę można kupić w miniaturce też? I gdzie kupujesz miniaturki tuszu Benefit? w drogeriach?
Ja mam miniaturkę Benefitu z S. normalnie chyba za 49 czy tam 55, ale też drugą, ciut mniejszą, w jakimś zestawie miałam, ale oddałam mamie. W każdym razie wkurzają mnie miniaturki, bo ciągle się brudzę nią

Mam dużą niebieską i nie dość, że konsystencja lepsza, to łatwiejsza w obsłudze jest. Czarna miniaturka mi czasami obciążała rzęsy, takie miałam wrażenie, ale to dlatego, że robiły mi się grudki. Niebieska jest cudowna, nie mam żadnych zastrzeżeń.

A bazę kupiłam dziś, jutro test
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 21:32   #875
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jest Jakis sposób aby obejść ograniczenie na rabat bobi Brown? Kupno jeszcze czegoś np diora?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 07:21   #876
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

W temacie znizek na Bobbi- pamietacie, czy dziala na te marke bon urodzinowy 10%?
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 12:48   #877
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ktos moze sie orientuje, czy VGT06V na denku Shiseido Bio-Performance, Super Eye Contour Cream oznacza, ze mozna uzywac bez strachu? Czy raczej trzymac sie z daleka od kremu? Nie ma Shiseido na Checkcosmetics
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 12:56   #878
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ktos moze sie orientuje, czy VGT06V na denku Shiseido Bio-Performance, Super Eye Contour Cream oznacza, ze mozna uzywac bez strachu? Czy raczej trzymac sie z daleka od kremu? Nie ma Shiseido na Checkcosmetics
Tego miałam, miałam innego Shiseidziaka i był ok.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:46   #879
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
W temacie znizek na Bobbi- pamietacie, czy dziala na te marke bon urodzinowy 10%?
W ubiegłe wakacje jak kupowałam rozświetlacz z Bobbi to Pani przy kasie powiedziała, że mam niewykorzystany bon na 10% i czy chcę go wykorzystać przy tym zakupie, więc chyba działa
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:18   #880
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
W temacie znizek na Bobbi- pamietacie, czy dziala na te marke bon urodzinowy 10%?
Działa
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:26   #881
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dior Forever nowy jest ok - minimalnie w ciągu dnia trzeba go przypudrować, ale mało którego podkładu nie trzeba
Jest lekki, nie zapycha, ale jednocześnie kryje na poziomie średnim. Buzia wygląda ładnie naturalnie. Nie oksyduje, nie ściera się. Dobrze współpracuje z bazami innych firm i rozami oraz bronzerami. Pudrami tez
Najjaśneijszy 010 ma jasnosc Studio Fixa NC 15, moze minimalnie jasniejszy nawet, bo u mnie sie nie odcina, a Fix troszke tak. Kolor jest neutralny, ani zołty ani rozowy.
No i teraz mam ochotę go kliknac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-10 o 18:23
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 18:20   #882
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dior Forever nowy jest ok - minimalnie w ciągu dnia trzeba go przypudrować, ale mało którego podkładu nie trzeba
Jest lekki, nie zapycha, ale jednocześnie kryje na poziomie średnim. Buzia wygląda ładnie naturalnie. Nie oksyduje, nie ściera się. Dobrze współpracuje z bazami innych firm i rozami oraz bronzerami. Pudrami tez
Najjaśneijszy 010 ma jasnosc Studio Fixa NC 15, moze minimalnie jasniejszy nawet, bo u mnie sie nie odcina, a Fix troszke tak. Kolor jest nautralny, ani zołty ani rozowy.
No i teraz mam ochotę go kliknac
Corii, nie kuś bo ja jeszcze na swój idealny podkład nie trafiłam
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:23   #883
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Corii, nie kuś bo ja jeszcze na swój idealny podkład nie trafiłam
Ale co szkodzi Ci wziac próbasa? Moze się róznie okazac, ze Tobie nie pasuje , albo ze jest idealny ale nie lepiej sprawdzić?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:29   #884
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale co szkodzi Ci wziac próbasa? Moze się róznie okazac, ze Tobie nie pasuje , albo ze jest idealny ale nie lepiej sprawdzić?
do najbliższej perfumerii mam ponad 40 km, niby nie tak daleko ale sporadycznie bywam naczytam się, naoglądam i kupuję, i różnie z tym później bywa

ale spróbuję jeszcze Studio Fix, i nic więcej dopóki nie zużyję tego co mam
__________________


Edytowane przez unhumblee
Czas edycji: 2016-02-10 o 18:34
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:36   #885
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
do najbliższej perfumerii mam ponad 40 km, niby nie tak daleko ale sporadycznie bywam naczytam się, naoglądam i kupuję, i różnie z tym później bywa

ale spróbuję jeszcze Studio Fix, i nic więcej dopóki nie zużyję tego co mam
Oj, to fakt
Ja w ciemno nie kupiłabym podkładu Bo wiem, jak roznie bywa z kolorem i tym, jak sie zachowuej podkład na twarzy, a to nie takie małe kwoty na dodatek.
Jak bedziesz znowu, to weź probki po prostu
A co aktualnie zuzywasz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:37   #886
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dior Forever nowy jest ok - minimalnie w ciągu dnia trzeba go przypudrować, ale mało którego podkładu nie trzeba
Jest lekki, nie zapycha, ale jednocześnie kryje na poziomie średnim. Buzia wygląda ładnie naturalnie. Nie oksyduje, nie ściera się. Dobrze współpracuje z bazami innych firm i rozami oraz bronzerami. Pudrami tez
Najjaśneijszy 010 ma jasnosc Studio Fixa NC 15, moze minimalnie jasniejszy nawet, bo u mnie sie nie odcina, a Fix troszke tak. Kolor jest neutralny, ani zołty ani rozowy.
No i teraz mam ochotę go kliknac
Lepiej jeszcze ze dwa razy potestuj
Ja to zwykle mam tak, że za pierwszym razem nałożę i jest bosko, od razu uznaję, że trzeba kupić (no chyba że kupuję w ciemno, ale to z niższej półki) i jest szał. Po czym za drugim i trzecim razem jest lipa, waży się albo cholera wie co jeszcze Oczywiście są wyjątki, nie to że każdy. W każdym razie trzy próby zanim kupię, Lancome przeszedł próbę pomyślnie
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:40   #887
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Lepiej jeszcze ze dwa razy potestuj
Ja to zwykle mam tak, że za pierwszym razem nałożę i jest bosko, od razu uznaję, że trzeba kupić (no chyba że kupuję w ciemno, ale to z niższej półki) i jest szał. Po czym za drugim i trzecim razem jest lipa, waży się albo cholera wie co jeszcze Oczywiście są wyjątki, nie to że każdy. W każdym razie trzy próby zanim kupię, Lancome przeszedł próbę pomyślnie
A to to ja sama wiem,bo juz tyle razy roznie bywało po testach. Z drugiej strony nieraz mialam ze testowałam cos i ponad tydzien kupiłam,a potem out...nie wiem czemu tak tez bywa, ale bywa.
Ale cera to tez nie coś co jest caly zcas takie samo, w ciagu meisiaca ma rozne kaprysy, nei zawsze pasuje jej jeden i ten sam podkłąd, dlatego używam paru na zmianę, na jendym bym nie dała rady
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:43   #888
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj, to fakt
Ja w ciemno nie kupiłabym podkładu Bo wiem, jak roznie bywa z kolorem i tym, jak sie zachowuej podkład na twarzy, a to nie takie małe kwoty na dodatek.
Jak bedziesz znowu, to weź probki po prostu
A co aktualnie zuzywasz?
hmmm Loreal true match nowy, Clarins Everlasting, Mac Pro Longwear, MJ Re(marc)able
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:45   #889
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
hmmm Loreal true match nowy, Clarins Everlasting, Mac Pro Longwear, MJ Re(marc)able
Który Ci najbardziej pasuje?
U mnie nowy Tru Match to była tragedia - swiecił sie i tłuscił jak głupi
Everlasting tez słabo. Pro Longa uwielbiam, Remarcable kocham!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 18:46   #890
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to to ja sama wiem,bo juz tyle razy roznie bywało po testach. Z drugiej strony nieraz mialam ze testowałam cos i ponad tydzien kupiłam,a potem out...nie wiem czemu tak tez bywa, ale bywa.
Ale cera to tez nie coś co jest caly zcas takie samo, w ciagu meisiaca ma rozne kaprysy, nei zawsze pasuje jej jeden i ten sam podkłąd, dlatego używam paru na zmianę, na jendym bym nie dała rady
no widzisz Corii, nic nie stanie się jak kupię SF, prawda? to nie tak wielki wydatek

W sumie chyba Pro Longwera (tylko kolor NW15 ma chyba dla mnie odrobinę za mało żółtych tonów) a MJ kryje nieziemsko lecz do używania każdego dnia ciut za bardzo
__________________


Edytowane przez unhumblee
Czas edycji: 2016-02-10 o 18:52
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:52   #891
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
no widzisz Corii, nic nie stanie się jak kupię SF, prawda? to nie tak wielki wydatek
Hmmm, wiesz, u mnie ten podkład kaprysny był...a teraz jak juz skonczyłam - ostatnie uzycie wygladał super
No szczerze to myśle co kupić, czy SF własnie znowu czy nowy Dior Diorek wyglada duuuzo naturalniej, SF robi taka maskę nieco.
Bo powinnas miec moze Pro Longa NC. NW ma rozowe podtony. Chociaz mnie włąsnie PL lepeij NW pasuje. A normalnie mam NC
Bo Remarcable jest na wyjscia wielkie Na codzien razcej nie, za ciezki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-10 o 18:54
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:05   #892
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

ma sporo do ukrycia (rozległe rozszerzone naczynka i ciut widoczne pory) po za tym buzia gładka i dlatego ciężko mi dobrać podkład, który będzie w miarę solidnie krył nie obciążając zbytnio
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:12   #893
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
ma sporo do ukrycia (rozległe rozszerzone naczynka i ciut widoczne pory) po za tym buzia gładka i dlatego ciężko mi dobrać podkład, który będzie w miarę solidnie krył nie obciążając zbytnio
A nie lepiej lekki podkład niezapyachjacy i korektor w miejsca które chcesz ukryc? Przekonałam sie ze to działa,a dla skóry lepsze nzi ciezkie podkłady na co dzien
A na pory baza która je zminimalizuje. Notabene - ten Dior Forever minimalizuje widocznośc porów wg producenta i stwierdzam, ze to prawda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:37   #894
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Forever Diora - podkład

Nie, dla mnie baza ciezka nie jest. Ale moze to subiektywne odczucie? Ja nigdy nie czuje ze cos mi za ciezko na oku

Nie, baza w pełnowymiarówce tylko raczej.
A miniaturę tuszu kupiłam w syforze maja miniatury tuszy Benefit
A dziękuję Diorowe podkłady na szczęście słabo mnie kuszą lubię ich pomadki, błyszczyki, tusz, cienie, ale podkład jakoś no nie, uff

Corii ja czuje na rzęsach tylko ten tusz Benefitu właśnie, dotąd nie znałam tego zjawiska

A to też miałam miniaturkę tuszu z S. myślałam, że może też baza jest mini
Lubię mini, większość tuszy powinna być w takiej sprzedaży, moim skromnym zdaniem


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;55439251]Co nakupowalyscie w D.?
[/QUOTE]

Ja nic jestem z siebie dumna ale ta pogoda mnie rozleniwia i nic mi się nie chce


Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Tak, ale są za ciężkie. U mnie podkład slubny to nie taki tradycyjny ślubny jak u innych, bo jak nie mam czegoś ultralekkiego na twarzy, czuję się nieswojo
Chciałabym tak mieć ja jednak lubię u siebie tapetę


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja mam miniaturkę Benefitu z S. normalnie chyba za 49 czy tam 55, ale też drugą, ciut mniejszą, w jakimś zestawie miałam, ale oddałam mamie. W każdym razie wkurzają mnie miniaturki, bo ciągle się brudzę nią

Mam dużą niebieską i nie dość, że konsystencja lepsza, to łatwiejsza w obsłudze jest. Czarna miniaturka mi czasami obciążała rzęsy, takie miałam wrażenie, ale to dlatego, że robiły mi się grudki. Niebieska jest cudowna, nie mam żadnych zastrzeżeń.

A bazę kupiłam dziś, jutro test
No widzisz a ja lubię miniaturki moja mama często dostaje do zakupów, bo ją o nie proszę i teraz testuję tusz Chanela i lubię je i uważam, że każda kobieta powinna dostawać ze 2,3 miniaturki do zakupów, wtedy łatwiej byłoby dobrać fajny tusz dla siebie

Ja po kilku godzinach miałam od Benefitu ciężkie rzęsy. Zjawisko trudne do opisania, ale po prostu czułam, że mam rzęsy i olbrzymia konieczność zmycia tego z oczu

Daj znać, jak baza się sprawuje


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dior Forever nowy jest ok - minimalnie w ciągu dnia trzeba go przypudrować, ale mało którego podkładu nie trzeba
Jest lekki, nie zapycha, ale jednocześnie kryje na poziomie średnim. Buzia wygląda ładnie naturalnie. Nie oksyduje, nie ściera się. Dobrze współpracuje z bazami innych firm i rozami oraz bronzerami. Pudrami tez
Najjaśneijszy 010 ma jasnosc Studio Fixa NC 15, moze minimalnie jasniejszy nawet, bo u mnie sie nie odcina, a Fix troszke tak. Kolor jest neutralny, ani zołty ani rozowy.
No i teraz mam ochotę go kliknac
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale co szkodzi Ci wziac próbasa? Moze się róznie okazac, ze Tobie nie pasuje , albo ze jest idealny ale nie lepiej sprawdzić?

Corii Ty to zło wcielone jesteś


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Lepiej jeszcze ze dwa razy potestuj
Ja to zwykle mam tak, że za pierwszym razem nałożę i jest bosko, od razu uznaję, że trzeba kupić (no chyba że kupuję w ciemno, ale to z niższej półki) i jest szał. Po czym za drugim i trzecim razem jest lipa, waży się albo cholera wie co jeszcze Oczywiście są wyjątki, nie to że każdy. W każdym razie trzy próby zanim kupię, Lancome przeszedł próbę pomyślnie
Ja mam tak samo w 9 wypadkach na 10 po pierwszym razie zachwyt, po 2, 3 różnie to bywa haha
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-02-10 o 19:41
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:40   #895
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

dziękuję Corii za pomoc zapewne masz rację, tylko u mnie to nie pojedyncze naczynka, a spore zaczerwienienia więc nie wiem jak w tym przypadku miałaby się sprawa korektora
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:46   #896
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A dziękuję Diorowe podkłady na szczęście słabo mnie kuszą lubię ich pomadki, błyszczyki, tusz, cienie, ale podkład jakoś no nie, uff

Corii ja czuje na rzęsach tylko ten tusz Benefitu właśnie, dotąd nie znałam tego zjawiska

A to też miałam miniaturkę tuszu z S. myślałam, że może też baza jest mini
Lubię mini, większość tuszy powinna być w takiej sprzedaży, moim skromnym zdaniem

Corii Ty to zło wcielone jesteś
Mnie do tej pory Diorowe tez nie pasowały, jak i chanele, a nagle popatrz - i jeden i drugi nowosc mi pasuje

Oj, to ja naprawde nie bede chyba obiektywana w pisaniu o odczuciac tego tuszu na rzesach. Naprawdę nigdy zadnego nie czułam, chyba kwestia przyzwyczajenia

No niestety bazy nie maja "połowki"

Iwonko, no jakże to tak, czy ja wygladam na zło wcielone?

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
dziękuję Corii za pomoc zapewne masz rację, tylko u mnie to nie pojedyncze naczynka, a spore zaczerwienienia więc nie wiem jak w tym przypadku miałaby się sprawa korektora
Kochana kupujesz bazę kolorową - na naczynka to chyba zielona (?), nakładasz ja na te rejony co musisz, na to podkład, a na pdokłąd korektor zwykły gdzie musisz i wsio śmiga
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:50   #897
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

No widzisz a ja lubię miniaturki moja mama często dostaje do zakupów, bo ją o nie proszę i teraz testuję tusz Chanela i lubię je i uważam, że każda kobieta powinna dostawać ze 2,3 miniaturki do zakupów, wtedy łatwiej byłoby dobrać fajny tusz dla siebie

Ja po kilku godzinach miałam od Benefitu ciężkie rzęsy. Zjawisko trudne do opisania, ale po prostu czułam, że mam rzęsy i olbrzymia konieczność zmycia tego z oczu

Daj znać, jak baza się sprawuje

Ja mam tak samo w 9 wypadkach na 10 po pierwszym razie zachwyt, po 2, 3 różnie to bywa haha
Miniaturkę bazy widziałam na Allegro, ale no nie wiem, kupiłam pełen wymiar. Dziś nałożyłam, tylko nie ogarnęłam Bo została mi jakaś grudka niezmyta mała, no i już mi się nie chciało zmywać. Więc sama baza wow, tak ładnie wydłużyła i lekko podkręciła - koloru brązowego nie widziałam, ale to dobrze, bo nie lubię. Nałożyłam niebieski tusz tej samej firmy i ta grudka dalej mnie wkurzała, ale co tam

Na razie sama nie wiem, bez tuszu efekt fajny, z tuszem coś nie widzę różnicy, ale fajne jest to, że ja tego tuszu w ogóle nie czuję, jakieś delikatne nawet w dotyku mam rzęsy (siedzę i je głaszczę ).

Jutro wezmę z jakimś innym tuszem, może moim ulubionym z Pupy

Co do podkładów taaak, kupiłam sobie kiedyś z Rimmela Stay Matte, bo w promo był za jakieś 11pln, a na wyjazd zapomniałam wziąć jakiegokolwiek. Nałożyłam po raz pierwszy (strasznie gęsty jest tak w ogóle, taki tępy wręcz) i myślę "no nie, już nigdy nie kupię żadnego innego" I chyba nie umiem go już nakładać, bo mam za każdym razem maskę, jak... przebieraniec na balu maskowym
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:01   #898
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kupilam lipglowa ale klasyka i wzielam probke podkladu diora ale 013. Ten 010 to jakis taki rozowy mi sie wydawql
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:02   #899
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilam lipglowa ale klasyka i wzielam probke podkladu diora ale 013. Ten 010 to jakis taki rozowy mi sie wydawql
013 na mnie była za ciemna
010 nie jest rozowy Neutralny. Chociaz na poczatku moze sie taki wydawać. Ale ja rozu nie znoszę na ryjku, nie pasuje mi, zre sie z zołcia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:05   #900
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Zobacze jutro w swietle dziennym teraz mam z wymiany teint couture z Givenchy i pasuje mi 04.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.