własny depilator laserowy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 09:54   #601
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: własny depilator laserowy

mam pytanie: a co ze znamionami w przypadku tych laserów?
Mam ich naprawdę bardzo dużo, na b jasnej skórze. Czy mogę w tych miejscach stosować laser?
O ile wiem, w przypadku naświetlania skóry osób dotkniętych bielactwem, groźne znamiona zaleca się wyciąć!!!??? Nigdy nie usuwałam owłosienia w gabinecie, więc nie wiem, co zalecają kosmetyczki. Może więc ktoś wie, jak to jest w przypadku tych wszystkich laserów?
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2013-02-17 o 09:55
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:12   #602
katarina88
Przyczajenie
 
Avatar katarina88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

hej, na tych wszystkich "gruponowych" stronkach ten laser jest teraz za 399 zl, dlatego troszkę sobie tutaj poczytałam na ten temat, ale z tego co widzę co piszecie, że to bardzo czasochłonne itd, to chyba nie miałabym tyle cierpliwości, żeby ogarnąć całe nogi zwykły depilator leży w szafie, i z tym pewnie było by tak samo ;/
__________________
become a businesswoman
företag till salu - virksomheder til salg
katarina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:20   #603
rudakicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Noszę się z zamiarem kupna lasera lub IPL. Trochę czasu spędziałam na pogrzebanie w internecie. Przeglądnełam też ten wątek i jasne dla mnie jest, że Rio to ściema i skreślam go na starcie. Za to wasze pozytywne opinie o Silkn są zachęcające do spróbowania. I tutaj mam pytanie. Trafiłam na chyba cztery różne urządzenia tego producenta: normalny, pro, sensepil i flashgo. Proszę, niech ktoś zorientowany napisze, czym różnią się między sobą - jeśli w ogóle, i który najlepiej kupić.
rudakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 18:20   #604
aneczka_exp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: własny depilator laserowy

Z domowych laserów wart uwagi jest Silk'n, bo jego lampa na jeden raz naświetla 6 cm2. Wtedy możesz szybko "zrobić" np. nogi, a pach czy bikini to kilka minut
aneczka_exp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:15   #605
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez rudakicia Pokaż wiadomość
I tutaj mam pytanie. Trafiłam na chyba cztery różne urządzenia tego producenta: normalny, pro, sensepil i flashgo. Proszę, niech ktoś zorientowany napisze, czym różnią się między sobą - jeśli w ogóle, i który najlepiej kupić.
Po pierwsze: model podstawowy - niebieski to pierwszy epilator Silk'n - ze świadectwem FDA, na nim były wykonywane m.in. testy kliniczne, sprzedawany prawie na całym świecie. Model Pro to inna nazwa handlowa - urządzenie jest dokładnie to samo. Na potrzeby Mulatów i Murzynów Silk'n stworzył SensEpil - z sensorem blokującym stosowanie na ciemnej skórze. Ostatni produkt Flash&Go to uproszczona wersja pierwszego - przeznaczony do naświetlania mniejszych powierzchni: kaseta ma ekran 2 razy mniejszy, co powoduje ok. 3 razy dłuższy czas naświetlania. Dlatego pomimo 1000 impulsów jedna kaseta starcza na znacznie krócej. Ma też mniejszą moc (jeden żarnik w kasecie zamiast dwóch).
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 18:46   #606
rudakicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Dzięki za wyjaśnienia - teraz mam jakie takie pojęcie. Czy polecacie kupowanie przez allegro?
rudakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 18:40   #607
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: własny depilator laserowy

Dlaczego niby Rio to ściema?
Taki sam obszar działania ma a kasetka wystarcza na 40 000 błysków a nie 750
ma większą moc
poza tym to HPL a nie IPL ,cokolwiek to w praktyce oznacza

spadła komuś sprzedaż silkn czy co?

swoją drogą mogliby w końcu coś nowego i porządnego wypuścić...
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2013-02-22 o 18:44
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 21:00   #608
metal_maiden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bieruń
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Hej dziewczyny niecałe 2 tygodnie temu zakupiłam laser Rio IPL8000 i powiem Wam o moich wrażeniach. Moim największym problemem są włoski na brodzie, udach i brzuchu wiec tam właśnie zrobiłam zabiegi. A że jestem osobą bardzo niecierpliwą więc od momentu zakupu brode laserowałam już 3 razy... No ale efekty są zadowalające Na podbródku jak i na szyi mam łyse placki a włoski łatwiej wychodzą. Co do bikini, ud i brzucha zrobiłam tylko jeden zabieg więc trudno mówic o efektach ale liczę, że po następnym laserowaniu już coś będzie widać.
Myślę, też o zastosowaniu maści Telocapil bo jest niedroga i ma dobre opinie. Myślę, ze w połączeniu z laserem da to zadowalający efekt
Nóg narazie nie laseruję bo szkoda mi lampy a depilacja nóg nie jest taka najgorsza i przede wszystkim włosy na nogach to coś normalnego...
Także bardzo polecam Rio 8000 jeśli ktoś (tak jak ja) nie może sobie pozwolić na nic droższego. Zdecydowanie działa
metal_maiden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 10:40   #609
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Dlaczego niby Rio to ściema?
Taki sam obszar działania ma a kasetka wystarcza na 40 000 błysków a nie 750
ma większą moc
poza tym to HPL a nie IPL ,cokolwiek to w praktyce oznacza
.
Jeszcze raz powtórzę: te 40000 błysków to właśnie jest ściema! Kaseta w miarę wyzwalania kolejnych impulsów zużywa się i tego przeskoczyć się nie da. A poniżej pewnego poziomu dalsze błyski są na tyle słabe, że naświetlanie staje się zabawą a nie zabiegiem. Uczciwy producent montuje ostrzeżenie o koniecznej wymianie kasety, nieuczciwy łudzi klienta niby to niższymi kosztami. Domowe IPL produkuje też Remington czy Philips - u nich też kasety się wymienia.

Wiarygodność łatwo zweryfikować po testach klinicznych, recenzjach prasowych, świadectwach homologacji itp. A w przypadku Rio tego brak.
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:00   #610
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: własny depilator laserowy

hej.hej

obecnie jestem na terenie niemiec.czy ktos sie orientuje gdzie dostane owe urzadzenie? chodzi o silk'n
jakis media markt czy cos ?
musze sie pozbyc owlosienia z rok :/ a ze dosc kosztowne sa wizyty u kosmetyczki. wole sama.
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 22:49   #611
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Katarzyna67 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz powtórzę: te 40000 błysków to właśnie jest ściema! Kaseta w miarę wyzwalania kolejnych impulsów zużywa się i tego przeskoczyć się nie da. A poniżej pewnego poziomu dalsze błyski są na tyle słabe, że naświetlanie staje się zabawą a nie zabiegiem. Uczciwy producent montuje ostrzeżenie o koniecznej wymianie kasety, nieuczciwy łudzi klienta niby to niższymi kosztami. Domowe IPL produkuje też Remington czy Philips - u nich też kasety się wymienia.

Wiarygodność łatwo zweryfikować po testach klinicznych, recenzjach prasowych, świadectwach homologacji itp. A w przypadku Rio tego brak.
wszystkie inne firmy mają jakieś sygnalizatory? jego brak to faktycznie duży minus,no,ale jakby nawet wystarczał na 4000 to i tak dużo więcej niż w innych?

a co z mocą? chyba rio ma największą?

gdzie można owe testy czy recenzje zobaczyć? nie natknęłam się na nic sensownego
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 09:40   #612
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: własny depilator laserowy

a czy ktos wie o skutecznosci remingtona ? jak widze na bezposr. str. producenta sa urzadzenia jak i dodatkowe zarowki.itd.
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:15   #613
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
wszystkie inne firmy mają jakieś sygnalizatory? jego brak to faktycznie duży minus,no,ale jakby nawet wystarczał na 4000 to i tak dużo więcej niż w innych?
Wszystkie markowe tak. Inaczej jakakolwiek liczba jest bardzo niemiarodajna.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
gdzie można owe testy czy recenzje zobaczyć? nie natknęłam się na nic sensownego
Na polskiej stronie silk'n: www.silkn.pl w zakładce badania są linki do artykułów w poważnych czasopismach naukowych, a w pozycji media recenzje prasowe (polskie i zagraniczne)

Edytowane przez Katarzyna67
Czas edycji: 2013-02-24 o 22:17
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:14   #614
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: własny depilator laserowy

No owszem jest badanie przeprowadzone kilka lat temu na 150 osobach
I zmniejszenie owłosienia o ok.50% po 3 i 6mcach od skończonej serii 6 zabiegów.Przy założeniu,że jedna lampa wystarcza na 1 zabieg całego ciała to dość spory koszt(lampa ok.150zł) czy wystarczy na więcej,no bo załóżmy,że klatki piersiowej czy pleców,szyi,twarzy nie robimy a było to wliczone do tych 750błysków?
I jak to się ma do dłuższego działania?Ile trzeba zabiegów i jak często powtarzać,żeby pozbyć się niemal całkowicie owłosienia? Na jak długo później to wystarczy?Bo moc ma mniejszą niż Rio np.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Jakaś inna firma oprócz silkn jest warta uwagi?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:00   #615
ggroch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: własny depilator laserowy

witam wszystkich ,
przymierzam się do zakupu lasera, przeczytałam część wypowiedzi na forum, i wnioskuję, że najbardziej popularne/skuteczne są:
RIO IPL PRO Hair Remover (ale chyba cena mnie przerasta)
RIO IPL 8000
HDL SILK'N

chyba dobrze zrozumiałam.
waham się pomiędzy dwoma ostatnimi pozycjami, jednak chyba rio8000 ma więcej zwolenniczek
sama już nie wiem
help......
ggroch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:23   #616
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: własny depilator laserowy

A widzialyscie babyliss? Jest napisane ze jednoczesnie dziala na 180 wloskow, oszustwo? Kosztuje 800 zl na allegro
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 07:17   #617
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
I jak to się ma do dłuższego działania?Ile trzeba zabiegów i jak często powtarzać,żeby pozbyć się niemal całkowicie owłosienia? Na jak długo później to wystarczy?Bo moc ma mniejszą niż Rio np.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Jakaś inna firma oprócz silkn jest warta uwagi?
Można sobie przeliczyć, że jedną kasetą da się naświetlić ok. 0,4-0,45 m2 skóry. W praktyce oznacza to np. 3x nogi + pachy. Jak napisałam kiedyś wcześniej, 4-5 zabieów na początku są potrzebne - rozłożone na trzy miesiące, a potem tylko przypominające - tak mniej więcej 3 razy do roku. Na te pierwsze potrzeba ok. 2 kaset, a potem mniej więcej jedna rocznie. Koszt więc wcale nie taki wysoki, a redukcja owłosienia w moim przypadku 80-90%. Kto korzystał z zabiegów gabinetowych to wie, że nawet na profesjonalnych urządzeniach efekt będzie porównywalny.

Moc to kwestia drugorzędna - ja prawie niegdy nie naświetlam na maksimum. Najważniejsze jest odpowiednie spektrum światła (bo od konkretnej długości fali i przebiegu impulsów zależy działanie na melaninę włosa).

Poza Silkn certyfikat bezpieczeństwa ma Remington. Niestety ma znacznie mniejszą głowicę, przez co zabiegi trwają 3-4 razy dłużej. I na krócej starcza jedna kaseta.
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:44   #618
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: własny depilator laserowy

kupilam wczoraj ipl z brauna (braun venus. na yt jest film). urzadzenie zakupione w niemczech w saturnie (sa tez w media markt)
bez wymiany lamp/zarowek/kaset.
polega to na tym, ze pierw malutkim urzadzonkiem robisz test na wrazliwosc skory w danym miejscu, wkladasz to do urzadzenia glownego i nastepnie laser wytwarza odpowiednie do danego obszaru promienie. I.dziala tak ja te opisywane tu. A! przed zabiegiem posmarowac trzeba obszar zelem. Najgorsze ze ich nie ma w PL i bede musiala za 2 miesiace wiesc z 10 takich :/// minus? brak oksow ochronnych :///
kupilam gdyz moja kolezanka z pracy ma takowy....zobaczymy. Na dniach robie rece dla proby robilam wczoraj wasik. I co wy mowicie ze nie boli ? troszke? dziwne bynajmniej uczucie :p
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:59   #619
kamillisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Witam,trafiłem do was przypadkiem szukajac info o depilatorach ipl. chce napisac moje spostrzeżenie dotyczące rio 8000. Mianowicie kupiłem go zonie na urodziny skusiłem sie dlatego ze właśnie na forach bylo tyle pochlebnych recenzji przed wczoraj żona zadowolona chciala go wyprobowac zrobila jedna pache kilka strzałow drugiej i slysze pisk patrze a ona placze z bólu,pytam co sie stało ona podnosi pache a tam brazowe odbity prostokat i doslownie w prostokacie wypalona dziura w skórze ok 2 cm-3cm. Wylaczam depilator i probuje wlaczyc dziala wszystko oprucz lapy nie wysyla wiazki swiatla , wiec nasteponego dnia dzwonie do sklepu i mowie historie jaka mnie spotkala w koncu 1300zl na drodze nie lezy(zaznaczam ze to sklep zajmujacy sie sprzedaza kilku marek depilatorow ipl i dzialajacy na rynku od kilku lat.
Na co sprzedawca mi odpowiada ze nie dziwi go to bo sprzedal juz ich sporo ale sporo mial podobnych reklamacji kaze mi wyslac 2 tygodnie i pewnie dostane nowy, wiec mowie ze żona juz sie nie skusi na depilacje bo ma uraz po tym przezyciu wiec pytam czy daje mi gwarancje na ten ktory przyjdzie ku mojemu zdziwieniu odpowiedz brzmi ze nie bo producent im(jako dystrybutorowi i kilku innym tez że to tylko urzadzenie mechaniczne i moze w kazdej chwili cos sie dziac po czym sprzedawca dodaje ze to anglicy i do pracy sie nie przykladaja i sa malo rzetelni i proponuje mi w pelni bezpieczny ktorys z depilatorow Silk'n lub nowośc My Elos. i mowi ze szczerze to nie poleca rio bo jest do tego wszystkiego mniej skuteczny, powiedzialem ze sie zastanowie jeszcze jaki wybiore mam na to 2 tygodnie zanim angole wymienia rio w kazdym badz razie dzisaj odeslalem ten "nieszczęsny prezent urodzinowy."
Sam niewiem na jaki teraz sie zdecyduje bo ciezko mi po tym wszystkim namowic zone zeby jeszcze jakikolwiek uzywala no ale zobaczymy.

PS. Żeby ktos nie pisal tekstow typu"spadła sprzedaż i tak piszesz"
mogę podesłać zdjęcie poparzenia przez rio, ale to na priv.
kamillisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 18:58   #620
ggroch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: własny depilator laserowy

przeczytałam już tyle opinii że mi się w głowie kręci, i to chyba tak jak z wyborem aparatu fotograficzego - jeden zawsze będzie za olimpusem a inny za nikonem, czy z autem - jeden za benzyniakiem a 2gi za dizlem i nigdy nie będzie tego lepszego, tak samo rio albo silkn. ja chyba zdecyduję się na silkna - tego niebieskiego
ggroch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 07:11   #621
rudakicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez ggroch Pokaż wiadomość
przeczytałam już tyle opinii że mi się w głowie kręci, i to chyba tak jak z wyborem aparatu fotograficzego - jeden zawsze będzie za olimpusem a inny za nikonem, czy z autem - jeden za benzyniakiem a 2gi za dizlem i nigdy nie będzie tego lepszego, tak samo rio albo silkn. ja chyba zdecyduję się na silkna - tego niebieskiego
Akurat w tym przypadku to raczej wybór między Kia a VW...

Ja też zdecydowałam się na ten niebieski Silkn - mam go od pięciu dni. Za niefługo napiszę jakie są efekty. Jakby ktoś chciał kupić taniej - dostałam kod rabatowy na zakup kolejnego depilatora - mogę się podzielić. Info na maila.
rudakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:41   #622
agatinakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Witam już od jakiegos czasu wertuję internet,żeby dowiedziec się jaki dl użytku domowego wybrać. Byłam już na serii 6 zabiegów w salonie, jednak zabiegi z grupon nieststy były robione raczej na odczepnego.
Myślałyśmy z koleżankami,żeby złożć się na urządzenie i każda miłą by własne lampy. Prosze o podpowiedź odsób użytkujących lasery silk'n od dłuższego czasu co oznacza ,że lampa wystarczyła na np 3 razy( czytaj,że zrobiła nią 2 łydki i to oznacza 1 raz?)
agatinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:34   #623
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Brydzia,
w salonach kosmetyczki uzywaja do ipl-u zelu jak przy badaniu usg - kupisz w polskich aptekach. Moglabys wkleic link z tym epilatorem? Jestes pewna, ze lampy sie nie wymienia? Jak to mozliwe? A moze jest to laser? Pytam tylko z czystej ciekawosci; ja jestem bardzo zadowolona z mojego rio pro. Robie sesje przypominajace raz na miesiac, a pojawia sie tylko kilka wlosow na krzyz, sa cienkie i nawet jesli je gole pomiedzy jednym naswietlaniem a drugim, nie ma podraznien w postaci czerwonych kropek jakie sie pojawialy kiedys na drugi dzien po goleniu.

Kamillisek, nie rozumiem tu czegos.. Twoja zona poparzyla sie na poziomie 1? Bo jesli sie odczuwa dyskomfort to nie nalezy zwiekszac mocy, wiec wynika ze albo postanowila za wszelka cene dojsc do 5 poziomu, albo na "jedynce" sie spalila, co jest raczej niemozliwe, albo moze nie zgolila wlosow i te sie spalily na jej skorze! Jestes tez pewny, ze zmyla dezodorant i dobrze osuszyla pachy przed zabiegiem? Ma jasna karnacje? Nie opala sie na solarium (chociaz raczej trudno o sztuczna opalenizne pod pachami, ale pytam na wszelki wypadek). Nie pije ziol swiatlouczulajacych? Jestescie pewni ze zastosowala sie do instrukcji?
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 17:13   #624
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

Cytat:
Napisane przez j.s.k Pokaż wiadomość
witam
i jak tam wieści? Czy ktoś już użył tej maszynerii w walce ze zbędnymi włoskami?
witam, również chciałabym się dowiedzieć, która z was drogie panie stosowała to urządzenie w domowych warunkach.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 11:19   #625
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Brydzia,
w salonach kosmetyczki uzywaja do ipl-u zelu jak przy badaniu usg - kupisz w polskich aptekach. Moglabys wkleic link z tym epilatorem? Jestes pewna, ze lampy sie nie wymienia? Jak to mozliwe? A moze jest to laser?
fotki wysle wieczor gdy bede miec dostep do sprzetu
ale wysylam link na yt
http://www.youtube.com/watch?v=FdihC...e_gdata_player

tam jest ten zel takze. mowisz, ze moge kupic w PL jakikolwiek do USG etc. ? bo nie widzi mi sie jechac z 5 czy 10 do Pl za te dwa miesiace
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:26   #626
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: własny depilator laserowy

Katarzyno-a jakie miałaś owłosienie przed erą silkn? czarne,mocne,bujne? co jaki czas goliłaś?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:15   #627
aniad5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 69
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny, ja poszukuję depilatora żeby pozbyć się przede wszystkim włosów z brody.
Byłam prawie zdecydowana na Silk'n - sklepy sprzedające go w opisach podają ze można stosować na twarz. Na szczęście na stronie producenta zauważyłam że nie jest zalecany do twarzy m.in. ze względu na ryzyko uszkodzenia wzroku, ale też ze względu na niebezpieczeństwo pobudzenia wzrostu innych włosów na twarzy i szyi.
Które urządzenie w takim razie nadaje się do twarzy ( brody)?
Czy ktoś z posiadaczy RIO8000 może napisać czy tu w instrukcji producent zezwala na depilację twarzy, bo opisom w sklepach internetowych widzę ze nie można wierzyć.
Ze względu na nie duży obszar depilacji nie wymagam dużej głowicy.

Bardzo proszę poradźcie coś innego skoro nie może to być zachwalany tutaj Silk'n
aniad5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:58   #628
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Katarzyno-a jakie miałaś owłosienie przed erą silkn? czarne,mocne,bujne? co jaki czas goliłaś?
Ciemny brąz, powiedziałabym, że średnio gęste. Golenie oczywiście zależało od sytuacji, z reguły po tygodniu potrzebne było kolejne.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aniad5 Pokaż wiadomość
Byłam prawie zdecydowana na Silk'n - sklepy sprzedające go w opisach podają ze można stosować na twarz. Na szczęście na stronie producenta zauważyłam że nie jest zalecany do twarzy m.in. ze względu na ryzyko uszkodzenia wzroku, ale też ze względu na niebezpieczeństwo pobudzenia wzrostu innych włosów na twarzy i szyi.
To akurat nie jest kwestia niższej sprawności czy technologii Silk'n, a ODPOWIEDZIALNOŚCI producenta. Należy napisać wyraźnie, że nieostrożne użytkowanie KAŻDEGO urządzenia IPL (a tym bardziej laserowego) stanowi zagrożenie dla zdrowia - i nie tylko wzroku.

Podobnie jest z odrastającymi włosami. Na obszarach skóry, gdzie występuje stosunkowo duży procent włosów tzw. uśpionych, impulsy światła mogą pobudzić te włosy do wzrostu. Wówczas po pierwszych zabiegach efekt może być odwrotny do zamierzonego. I to nie jest w żaden sposób właściwość tylko Silkn, ale wszystkich urządzeń laserowych czy IPL.

Naprawdę, proszę z dystansem traktować obietnice sprzedawców, którzy obiecują złote góry - mając na uwadze jedynie poziom sprzedaży. Czy ktoś w Was zastanowił się kiedykolwiek kto wam wypłaci odszkodowanie, jeśli zrobicie sobie krzywdę urządzeniem kupionym na allegro?
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 20:27   #629
aniad5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 69
Dot.: własny depilator laserowy

Katarzyna67

czy z tego co piszesz wynika ze stosując środki ostrożności można depilować brodę również tym Silk'n? Może masz rację.
Wydawało mi się że producent napisałby w instrukcji np. że zaleca się stosowanie okularów ochronnych a tu wyraźnie nie zalecają.
Pomyślałam że może do twarzy są jakieś inne urządzenia, sama nie wiem.
Ciekawa też jestem jak inni producenci podchodzą do tego tematu.
aniad5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 21:27   #630
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniad5 Pokaż wiadomość
Katarzyna67

czy z tego co piszesz wynika ze stosując środki ostrożności można depilować brodę również tym Silk'n? Może masz rację.
Wydawało mi się że producent napisałby w instrukcji np. że zaleca się stosowanie okularów ochronnych a tu wyraźnie nie zalecają.
Pomyślałam że może do twarzy są jakieś inne urządzenia, sama nie wiem.
Ciekawa też jestem jak inni producenci podchodzą do tego tematu.
Jeszcze raz powtórzę: W przypadku urządzeń do samodzielnego użytku bezpieczeństwo powinno być na pierwszym miejscu.

producent napisał, że nie zaleca - co nie oznacza, że nie wolno. O ile użytkownik będzie wykonywał zabiegi z głową to wszystko będzie OK.
Jak zechce naświetlić wąsik to wystarczy, jak na czas wyzwolenia impulsu po prostu zamknie oczy. Nie sposób jednak przewidzieć, czy komuś nie strzeli do glowy np. przerzedzenie brwi za!
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.