Podreczna lampa do masazu z czerwonym swiatlem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-27, 17:09   #1
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278

Podreczna lampa do masazu z czerwonym swiatlem?


Witam, z gory przepraszajac za metnosc wywodu, ale nawet nie bardzo sie orientuje, jak skladnie calosc opisac.

A mianowicie: mam takie ustrojstwo, dobre na bodajze na bole stawow czy miesni, na porost wlosow i do pielegnacji buzi ... Dostalam w prezencie i doprawdy nie wiem, jak tego uzywac. Otoz to "cus" wibruje, moze emitowac czerwone swiatlo lub robic obie te rzeczy za jednym zamachem.
Chcialam sie jako totalny laik spytac, jak stosowac to cos na twarz (bo podobno daje jakies rezultaty, ale jakie ?) - czy np. nalozyc krem, chwile odczekac i potem wlaczyc masaz&swiatlo; czy uzywac tego na wypryski skorne, czy dac sobie spokoj i schowac gleboko do szuflady.
I generalnie: jakie dzialanie ma to "magiczne" czerwone swiatlo?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz, C.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-29, 00:01   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Podreczna lampa do masazu z czerwonym swiatlem?

To magiczne czerwone światełko emituje lampa na podczerwień -ja już wypróbowałam to urządzonko i wiem ,że jest to bardzo delikatnie działająca lampa - tzn. daleko jej do terapeutycznych ,leczniczych właściwości lampy sollux (stosowanej do naświetlań w fizjoterapii, w kosmetyce, w dermatologi),Twoja lampa ma działanie rozgrzewające (ale delikatnie -może być przykładana bezpośrednio do skóry - ponieważ emituje ciepło będzie przyspieszała wchłanianie kremu (maseczki), dla cery naczynkowej nie jest wskazana. Jesli chodzi o masaz tym urzadzonkiem to masaż twarzy odradzam (chyba ,że będzie Ci go wykonywał ktoś kto zna przebieg mięśni twarzy), jeśli Twój aparat jest tak duży jak ten który ja mam to nie nadaje się za bardzo do masażu twarzy (zbyt mała precyzja i nie jest to wygodne), jesli chodzi o masaż ciała to ręcznie wykonany masaż jest najlepszy - ale możesz popróbować - lekkie rozluźnienie mięśni być może uda się uzyskać.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-29, 17:12   #3
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Podreczna lampa do masazu z czerwonym swiatlem?

Bardzo dziekuje za pomoc, pozdrawiam, C.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.