tradzik rozowaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 14:45   #1
izka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1

tradzik rozowaty


mam 60 lat i stwierdzony tradzik rozowaty, chcialabym sie dowiedziec czy moge zrobic sobie laserowe usowanie wlosow z twarzy, broda i wasik.
izka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 22:16   #2
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: tradzik rozowaty

witam! Ja mam 25 lat i u mnie również stwierdzono początki trądziku różowatego
Jeszcze rok temu miałam śliczą, bezproblemową cere, a teraz pojawiają się rumieńce!
Narazie stosuje na noc skinoren, rano metronidazol, łykam claritine, witamine pp, b2, b6, oraz 8 tabletek cerutinu dziennie. Stosuje na dzień filtry 50. Mam zamiar zaopatrzyć się w krem Ruboril oraz Synchrorose Fast. Dodatkowo zaczęłam miec problemy z oczami.

Dziewczyny, nie wierze że jest nas tak mało na wizażu z tym problemem! Piszcie co stosujecie, co polecacie, oraz co wam pomogło! Razem możemy sobie pomóc!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:34   #3
Sondra
Raczkowanie
 
Avatar Sondra
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zielone mazowsze :)
Wiadomości: 236
Dot.: tradzik rozowaty

Moja mama dowiedziała się w tamtym tygodniu, że ma trądzik różowaty. Czytając o pielęgnacji i leczeniu trądziku różowatego dowiedziałm się, że koniecznie należy używać kremów z filtrami. Mam do was dziewczyny pytanie jaki krem z filtrem będzie odpowiedzni dla osoby z trądzikiem różowatym??? Dodam , że moja mama dużo czasu spedza na powietrzu, całe lato spędzi na dzialce więc nie da się uniknąc słońca. Jakej firmy filtr będzie najlepszy??
Sondra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:37   #4
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: tradzik rozowaty

Cytat:
Napisane przez Sondra Pokaż wiadomość
Moja mama dowiedziała się w tamtym tygodniu, że ma trądzik różowaty. Czytając o pielęgnacji i leczeniu trądziku różowatego dowiedziałm się, że koniecznie należy używać kremów z filtrami. Mam do was dziewczyny pytanie jaki krem z filtrem będzie odpowiedzni dla osoby z trądzikiem różowatym??? Dodam , że moja mama dużo czasu spedza na powietrzu, całe lato spędzi na dzialce więc nie da się uniknąc słońca. Jakej firmy filtr będzie najlepszy??
Mysle ze im wiecej tym lepiej. Najwieksza dawka to chyba 50%. Ja sam używam 50% z firmy BIODERMA. Drogie bo kolo 50zł, ale starcza an długo no i nie narzekam

Pozdrawiam

P.S dostaepna jest wersja z kolorem jak i bez.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:30   #5
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: tradzik rozowaty

ja również używam filtru 50 firmy Bioderma ten wzmacniający naczynia krwionośne i jestem z niego bardzo zadowolona, nie błyszczy się, ma delikatny beżowy kolor, nie bieli i swietnie nadaje sie pod makijaż. Mam jeszcze photoderm max z Biodermy i tez jest fajny, ale bardziej lubie ten pierwszy.Są jednak koszmarnie drogie...
Niedługo bede miała krem z Iwostinu 50, to zdam relacje Jest o połowe tańszy niż z Biodermy
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:30   #6
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: tradzik rozowaty

podnosze temat!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.