Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 16:08   #1
novaxa
Przyczajenie
 
Avatar novaxa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6

Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa


Nigdy więcej nie będę sama farbować włosów! ani nic co może być z tym powiązane a wiecie czemu szanowne Panie? otóż farbowałam się na blond i trzymałam tyle ile było napisane, myje głowę a włosy wychodziły mi garściami i niestety z super długich zostało mi się obciąć na chłopca aby wyglądać jak człowiek! strasznie tego żałuje a za rok ślub i zostało mi doczepić treskę ... Dlatego lepiej wydać już jakiś grosz na siebie i siedzieć wygodnie u fryzjera niż bawić się samemu w eksperta


---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

aaa i co zrobić gdy się farbuje aby łatwo schodziła farba z karku i uszu? ostatnio moją mame popaćkała UWAGA : fryzjerka
novaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:37   #2
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

daj sobie na namoczona gabke troszke popiolu z papierosa i powinno pomoc a tak ogolnie to jest juz watek na taki temat
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:46   #3
novaxa
Przyczajenie
 
Avatar novaxa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
daj sobie na namoczona gabke troszke popiolu z papierosa i powinno pomoc a tak ogolnie to jest juz watek na taki temat
na temat o mojej historii z koloryzacją! a na dole dopisałam zapytanie kto chce może odpowiedzieć lub nie i już
novaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:57   #4
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

napisalam ze jest watek o tym jak zmyc farbe ze skory
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:05   #5
magic16girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

Ale skoro piszesz że trzymałaś farbe według zaleceń to nie powinno być to z Twojej winy tylko tej farby. Bo to była farba a nie rozjaśniacz prawda?? i jeśli można wiedzieć to jakiej firmy??
magic16girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:24   #6
novaxa
Przyczajenie
 
Avatar novaxa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
napisalam ze jest watek o tym jak zmyc farbe ze skory
aaaa no ok to zwykle lenistwo jak co to sooorki

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez magic16girl Pokaż wiadomość
Ale skoro piszesz że trzymałaś farbe według zaleceń to nie powinno być to z Twojej winy tylko tej farby. Bo to była farba a nie rozjaśniacz prawda?? i jeśli można wiedzieć to jakiej firmy??
z garniera no właśnie dlatego przejechałam sie na farbach po rozjaśniaczu to kuzynka moja spaliła sobie włosy ale to chyba z jej winy trzymała dłużej (nie wiem nie znam sie)
novaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:32   #7
magic16girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

ja często stosuje farby z garniera ale raczej te czekoladowe kolorya kuzynka to być może dała sobie za dużo procentowy oksydant no i też pewnie dłużej przetrzymała dlatego włosy spaliła.. ale żeby po farbie wypadły włosy?? może byłaś na coś uczulona bo te blondy mają specjalne składniki inne niż w ciemnych kolorach
magic16girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 21:34   #8
novaxa
Przyczajenie
 
Avatar novaxa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

Cytat:
Napisane przez magic16girl Pokaż wiadomość
ja często stosuje farby z garniera ale raczej te czekoladowe kolorya kuzynka to być może dała sobie za dużo procentowy oksydant no i też pewnie dłużej przetrzymała dlatego włosy spaliła.. ale żeby po farbie wypadły włosy?? może byłaś na coś uczulona bo te blondy mają specjalne składniki inne niż w ciemnych kolorach
no trudno musze żyć dalej czasu nie cofne pisze to tu, dałam rade wszystkim żeby uważać z tymi farbami
novaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:40   #9
magic16girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

ale taki przypadek zdaża sie jeden na milion.. no niestety miałaś pecha. Wiesz co przypomniała mi sie historia jednej klientki która farbowała włosy w salonie fryzjerskim na profesjonalnych i naprawde drogich farbach i też właśnie na blond.Po nałożeniu cała skóra jej sie zaczerwieniła zaczęła strasznie piec i swędzieć no i musiałyśmy to zmyć bo było to na tle alergicznym, u Ciebie nic takiego sie nie działo?? bo jeśli są tylko jakiekolwiek oznaki że farba może uczulić to trzeba ją jak najszybciej spłukać
magic16girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 22:23   #10
novaxa
Przyczajenie
 
Avatar novaxa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

Cytat:
Napisane przez magic16girl Pokaż wiadomość
ale taki przypadek zdaża sie jeden na milion.. no niestety miałaś pecha. Wiesz co przypomniała mi sie historia jednej klientki która farbowała włosy w salonie fryzjerskim na profesjonalnych i naprawde drogich farbach i też właśnie na blond.Po nałożeniu cała skóra jej sie zaczerwieniła zaczęła strasznie piec i swędzieć no i musiałyśmy to zmyć bo było to na tle alergicznym, u Ciebie nic takiego sie nie działo?? bo jeśli są tylko jakiekolwiek oznaki że farba może uczulić to trzeba ją jak najszybciej spłukać
kiedys ale daaawno to jedyne co mialam to rozjaśniaczem robila mi fryzjerka i jak wychodzilam od fryzjera to mialam jedynie zolty blond (bo nie bylo szamponow uv ani plukanek) i na dodatek jakies strupy na glowie...
novaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:02   #11
novaxa
Przyczajenie
 
Avatar novaxa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Koloryzacja w domu? Nic trudnego! ? To koszmar ! Bo zostałam prawie łysa

nie wiem co robić teraz bo mam takie odrosty a boje się po tej porażce farbować ;( co myślicie?
novaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.