Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 18:58   #451
myszoida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez monikaped Pokaż wiadomość
witam! dwa tygodnie temu rozjaśniłam włosy z ciemnego blondu do bardzo jasnego, takie było przynajmniej założenie, bo wyszło żółtko. Dwóch fryzjerów stwierdziło, że muszę czekać aż włosy odrosną, a trzecia fryzjerka stonowała kolor do ładnego popielatego blondu, niestety to co zrobiła zmywa się, nie wygląda to najgorzej, ale najładniej wyglądam gdy włosy mają popielaty odcień. Przypuszczam, że nałoże4nie teraz farby mogłoby zniszczyć włosy, i boję się jaki byłby efekt. co mogę zrobić, może szampon koloryzujący? czy jednak farba, ale na prawie wszystkich jest napisane, że nie wolno stosować do włosów rozjaśnianych. zaznaczam, że przebywam obecnie w Niemczech i fryzjer jest tu okropnie drogi. Będę wdzięczna za odpowiedź.
proponuję szampon np. Joanny do włosów rozjaśnionych lub podobny. Kiedyś Wella miała świetny ale to było bardzo dawno temu. Joanna, jeśli masz lub będziesz miała do niej dostęp, nie jest zła.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez myszoida Pokaż wiadomość
proponuję szampon np. Joanny do włosów rozjaśnionych lub podobny. Kiedyś Wella miała świetny ale to było bardzo dawno temu. Joanna, jeśli masz lub będziesz miała do niej dostęp, nie jest zła.
aha, ja też miałam bardzo zniszczone włosy ale zaryzykowałam i pofarbowałam na lodowy blond Castinga. Pierwsze wrażenie oszałamiające ale już po drugim myciu widzę, że kolor się zmywa. Najważniejsze, że włosy mam w dużżżżżoooo lepszym stanie, jak przed farbowaniem a odżywka dołączona do farby jest naprawdę świetna.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
a któraś z Was rozjaśnia z ciemnego brązu? jak tak to czym?
ja rozjaśniałam z bardzo ciemnego brązu. Po pierwsze na raz rozjaśnione włosy nie warto stosować farby blond lub ciemniejszej typu ciemny blond i niżej, bo wyjdą czarno. Mi tak wyszły i musiałam ponownie rozjaśniać. Polecam krem rozjaśniający Garniera. Trzymałam go tylko jakieś 5 min, bo włosy szybciutko odbarwiły się do względnego brązu. Potem stosowałam przez miesiąc szampon Joanny do włosów rozjaśnionych, by pozbyć się złotych refleksów. Następnie pofarbowałam Wellatonem jasnym blondem, ale był to raczej ciemny blond. Następnego dnia nałożyłam jasny lodowy blond Castinga i jestem względnie zadowolona. Kolor blond ale nie żółty, ładny, naturalny.
myszoida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:10   #452
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez myszoida Pokaż wiadomość
ja rozjaśniałam z bardzo ciemnego brązu. Po pierwsze na raz rozjaśnione włosy nie warto stosować farby blond lub ciemniejszej typu ciemny blond i niżej, bo wyjdą czarno. Mi tak wyszły i musiałam ponownie rozjaśniać. Polecam krem rozjaśniający Garniera. Trzymałam go tylko jakieś 5 min, bo włosy szybciutko odbarwiły się do względnego brązu. Potem stosowałam przez miesiąc szampon Joanny do włosów rozjaśnionych, by pozbyć się złotych refleksów. Następnie pofarbowałam Wellatonem jasnym blondem, ale był to raczej ciemny blond. Następnego dnia nałożyłam jasny lodowy blond Castinga i jestem względnie zadowolona. Kolor blond ale nie żółty, ładny, naturalny.
mam wrażenie że rozjaśniałaś z farbowanych włosów

mi chodzi o naturalny ciemny brąz
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:06   #453
joanniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
cudowny efekt napisz coś o tej farbie, nie wysusza? kolor wychodzi taki jak na opakowaniu?
Jesli chodzi o ten wellaton to włosy mam w bardzo dobrym stanie o dziwo ! nie zauważyłam nadmiernego wysuszenia i zdziwilam sie,że chwycil, chociaż trzymalam długo i odrost i końcówki włosów to mam je nieco ciemniejsze chociaż może tego nie widać na zdjęciu wiec na pewno dół trzymać też długo. Nic mnie nie szczypalo, ale wcześniej spróbowałam na pasmie garniera xl i mi nie rozjasnił za bardzo chociaż też niby superrozjaśniająca farba;/ (miałam rudy)
to wszystko zalezy od wlosów , ja mogę polecić ale minał dopiero tydzień więc zobaczę jeszcze z tydzień czy coś się wymyje i jak z odrostem dam znać
kolor okupiony cierpieniem ale chyba...warto
joanniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 22:22   #454
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

a ja mam problem. ogólnie od farbowania włosy zrobiły mi się czarne... tylko odrosty przyjmuja kolor farby, reszta nie. ewentualnie ma odblask farby. jakiś czas temu chciałam je rozjasnić i kupiłam ciemny blond z l'oreala. farbowałam sama i odrosty wyszły blond a włosy bardziej czarne O.o jak to w ogóle mozliwe?
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 10:46   #455
Madziaaa94_16
Przyczajenie
 
Avatar Madziaaa94_16
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 7
GG do Madziaaa94_16
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Ja swoją przygodę z farbowaniem włosów zaczęłam bardzo, bardzo wczesnie i szczerze, nikomu nie polecam farbowania włosów, tym bardziej na blond ; o
chyba ze profesjonalnymi farbami u bardzo dobrych fryzjerów... ale o tym wie każdy ;-))
Pierwszy raz pofarbowałam farbą Palette Intensive Color Creme E20 – Superjasny blond. Zużyłam 2 opakowania. Włosy miałam tak okropnie żółte !!! Palette- najgorsza farba jak dla mnie, od tamtej pory nawet nie zwracałam uwagi na tą markę jeśli chodziło o farby !! Istna tragedia. Nie polecam czy do blondów czy brązów czy czarnych...

Następnie pofarbowałam Joanna Intensiv Blond Rozjaśniacz do całych włosów.Nic sie nie zmieniło, oprócz tego, że bardziej zniszczyłam włosy...

Później używałam Garnier Color Naturals 111 - Superjasny Popielaty Blond. I szczerze mówiąc jeśli chodzi o stan włosów była to najlepsza farba, były delikatne, lekkie, dobrze się układały. Ogólnie to polecam farby z Garniera, na moje włosy działały pozytywnie

Następnie odważyłam się pójść do fryzjera ! Niestety tego żałowałam. Włosy miałam rozjaśniane jakąś profesjonalną farbą, niestety nie pamiętam nazwy... W ogóle nie czułam że mam włosy na głowie !! Było ich tak malutko, były cienkie... W efekcie musiałam je tapirować, co jeszcze gorzej na nie działało...

Następnie zakupiłam swój własny 'profesjonalny' rozjaśniacz STAPIZ Shine Silver ROZJASNIACZ srebrny BLOND + wodę utlenioną 6%. I w końcu po tylu zabiegach, dzięki temu rozjaśniaczowi, uzyskałam taki kolor jaki chciałam...A włosy, wiadomo, zniszczone strasznie...

Dążyłam do zmiany z miedzianego blondu (naturalnego) do platyny ; ooo
miałam siwiutkie włosy, teraz jak sobie pomyśle to mi się robi niedobrze...

Obecnie mam baleyage SYOSS NR 7-6 ŚREDNI BLOND + MULTI CREAM COLOR (Kasztanowy brąz) Joanna.
Włosy są śliczne, nie zmienię ich na żaden inny kolor !!
A i moje włosy powoli wracają do normalnej kondycji...
Madziaaa94_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 20:45   #456
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joanniczka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o ten wellaton to włosy mam w bardzo dobrym stanie o dziwo ! nie zauważyłam nadmiernego wysuszenia i zdziwilam sie,że chwycil, chociaż trzymalam długo i odrost i końcówki włosów to mam je nieco ciemniejsze chociaż może tego nie widać na zdjęciu wiec na pewno dół trzymać też długo. Nic mnie nie szczypalo, ale wcześniej spróbowałam na pasmie garniera xl i mi nie rozjasnił za bardzo chociaż też niby superrozjaśniająca farba;/ (miałam rudy)
to wszystko zalezy od wlosów , ja mogę polecić ale minał dopiero tydzień więc zobaczę jeszcze z tydzień czy coś się wymyje i jak z odrostem dam znać
kolor okupiony cierpieniem ale chyba...warto
skusiłas mnie ta farba za jakiś czas będę robić odrosty (niestety rozjaśniaczem) i chyba kupie ten wellaton na całe włosy.

dziewczyny a wy jak robicie odrosty? rozjaśniacz a potem farba? ja naturalne mam średni/ciemny brąz i boje sie ze po samej farbie mi wyjdą rude albo żółte
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:25   #457
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
skusiłas mnie ta farba za jakiś czas będę robić odrosty (niestety rozjaśniaczem) i chyba kupie ten wellaton na całe włosy.

dziewczyny a wy jak robicie odrosty? rozjaśniacz a potem farba? ja naturalne mam średni/ciemny brąz i boje sie ze po samej farbie mi wyjdą rude albo żółte
ja mam ciemny brąz i testowałam na pasemku skandynawski blond 100 palette
no i wyszło rude

a jakiego rozjaśniacz uzywasz?

czy może być jakiś problem jeśli kupię wodę innej firmy niż rozjaśniacz?
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 12:15   #458
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
ja mam ciemny brąz i testowałam na pasemku skandynawski blond 100 palette
no i wyszło rude

a jakiego rozjaśniacz uzywasz?

czy może być jakiś problem jeśli kupię wodę innej firmy niż rozjaśniacz?
mi po skandynawskim blondzie wyszły żółte włosy, a farbe nakładałam na taki średni blond, raczej jasny. Podoba mi sie ten kolor ale nie wiem czy jeszcze użyje tą farbę. Ja rozjaśniałam joanna
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 09:46   #459
ladydaisy13
Przyczajenie
 
Avatar ladydaisy13
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 7
Dot.: Jak rozjaśnić włosy o 2-3 tony?

No właśnie dołączam się do wątku. Miałam brązowe włosy, zrobiłam sobie farbe "jasny brąz" z Wellaton i wyszły mi bardzo bardzo ciemno brązowe włosy a na górze, grzywka itd są po prostu czarne. Jak mogę je troszkę rozjaśnić zeby wszystkie były ciemno brązowe a nie, że połow brązowa, połowa czarna. Pomocy ! : )
ladydaisy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:30   #460
AyumuM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Rozjasnianie...

Witam ; )
czytam wszystkie tematy o rozjaśnianiu włosów na tym forum i nie tylko od 3 dni i nadal jestem w kropce. Mam nadzieje że mi cos poradzicie ; )
Historia moich wlosow jest dość ciekawa (a juz na pewno dluga ). Dawniej farbowałam włosy na ciemne kolory, było to 3 lata temu. ok 1,5 roku temu byłam u fryzjera prosząc żeby zrobiła mi blond włosy. Pierwsza fryzjerka odmówiła bo stwierdziła że źle bede wyglądać. Ot co, taki miala psikus żeby odmowic... Kolejna zrobila mi, byłam zadowolona, włosy za łopatki, wgl nie zniszczone, ale po 2 myciach kolor wrocil mi do brązowo-rudawego z jakaś cholerną zieloną poświatą! wkurzyłam się i postanowilam eksperymentowac na własną rękę. Oczywiscie popełniłam największy błąd - rozjaśniałam przez rok joanną, co miesiąc... Włosy były okej, od nasady do konca brody zdrowe, ale koncowki - wyglądały jak pióra i tak się łamały, że myślałam że wcale nie rosną... chcialam za namową mamy wrocic do mojego koloru - użyłam farby z welli, polecila mi ją fryzjerka. Wtedy dopiero była katastrofa! Włosy się strasznie zniszczyły, gorzej niz po rozjasniaczu a w dodatku zamiast ciemnego blondu otrzymałam masakrycznie prawie czarne wlosy. Odżywiałam je, po czym pobiegłam do fryzjerki, aby mi je choć troszkę ' odratowała'. Podcięła mi końcówki, kazała odżywiać i zrobiła mi kilka pasemek z gory. Ona użyła farby a nie rozjaśniacza na moje niemal czarne wlosy i była przekonana że wcale nie złapie mi kolor, a tu niespodzianka - po 15 minutach mialam blond pasemka. Idealnie jasne. Wyglądałam wtedy jak pszczółka Maja Od tamtego czasu (ok 5 miesiecy) odżywiam włosy, są już w dosyc dobrym stanie, znacznie mi urosły, mam ok 6 cm odrost. Włosy wypłukały mi się i są w tej chwili ciemny blond / jasnybrąz od spodu, ciemny i średni blond wiekszosc wlosow oraz jasny blond pasemka z góry + odrosty w moim naturalnym kolorze średni blond (w sloncu jasny i bardzo złocisty).
Moim marzeniem jest uzyskać kolor blond. Jednolity. bo juz ten meksyk na glowie mnie męczy, wstyd mi sie publicznie pokazać : ) najbardziej zadowoliłby mnie średni-jasny blond, nie żadna platyna.
Wiem, że historia dosc długa, ale dziewczyny - liczę na wasza pomoc! Najlepiej domowymi sposobami, bo fryzjerką na prawdę juz nie ufam... Ponad 100 zł a efekt odwrotny do zamierzonego...

Edytowane przez AyumuM
Czas edycji: 2011-09-16 o 18:32
AyumuM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 10:19   #461
darencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjasnianie...

Ja mam ten sam problem. Tylko ja schodzę z czerni już od 2,5 roku. Były blondy po drodze, potem brązy bo te blondy zawsze wychodziły mi takie ryzawe. W tej chwiliu mam wlosy odbarwione i pofarbowane na popielaty blond( taki był mój naturalny kolor i on jest moim celem) , który popielaty wogóle nie jest ale jest rudy. Też juz nie wiem co z tym zrobić a do fryzjera nie pójdę bo jestem pewna ,że tylko wywalę pieniądze w błoto. Ma któś jakieś rady?
darencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 15:21   #462
AyumuM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjasnianie...

Widze że nie tylko ja mam taki problem... Kiedy fryzjerki się spytałam(jeszcze innej) powiedziała że sciąć na krótko i zapuszczać swoje ! Dlatego myślałam że tu mi ktoś pomoże, żeby jakoś mi sie ten kolor wyrównał... Dalej czekam na jakieś odpowiedzi !

darencja a moze rozjaśniacz ? ja myślałam żeby właśnie pierwszy raz użyć rozjaśniacza, potem odrosty farbą rozjaśniającą.....

Edytowane przez AyumuM
Czas edycji: 2011-09-17 o 17:16
AyumuM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:49   #463
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Joanniczka skusiłaś mnie tym wellatonem, kupiłam dziś 3 opakowania wellatonu 12/0 troche się boje ale za jakieś 1.5 tygodnia zamierzam zrobić i zdam relacje
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 13:52   #464
narvaana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam wszystkich Na początku lipca rozjaśniałam włosy (z farbowanych brązowych), po czym pofarbowałam je na rudo (farbą Garnier). Pod koniec sierpnia przefarbowałam je na mahoniowy(Palette). Teraz chcę je rozjaśnić na blond. Tak, wiem, będą zniszczone. Ale po farbowaniu na mahoń ścięłam je na krótko, i chciałam powrócić do mojego naturalnego koloru włosów - blondu. Kupiłam już farbę ze zbliżonym odcieniem do mojego. Oczywiście odżywki będę stosować Pytanie : Kiedy mogę podjąć się rozjaśniania włosów skoro 1 razem rozjaśniałam je w lipcu? Jaki musi być odstęp czasu?
narvaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 14:13   #465
karisa7
Przyczajenie
 
Avatar karisa7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam, jestem nowa i proszę bardzo o rade. Więc... mam twarz o jasnej karnacji (podobno "porcelanową") jednakże znajdują się na niej niedoskonałości, zaczerwienienia związane z trądzikiem. Naturalny to brąz--> teraz mam blond, ale raczej w ciepłej tonacji, co sądze że nie pasuje do mojej cery bo uwydatnia te zaczerwienienia. Tutaj moje pytanie, jak sądzicie, pasowałby mi taki zimny odcień blondu jak na załączonym zdjęciu?

PS.
przepraszam że nie wstawiam swojego zdjęcia ale póki co nie mam czym go wykonać. Z góry dziękuję za odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1837374678.jpg (24,7 KB, 26 załadowań)
karisa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 14:42   #466
agnieszkamo
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkamo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

witajcie
Moje naturlane wlosy to mysi ciemny blad. Mam zrobione pasemka jasniutkie,ale niestety pojawil sie odrost. Rozjasniacza w postaci farby uzywanego na wlasna reke boje sie jak ognia totez szukalam czegos lagodniejszego. Przeczytalam na Wizazu o rozjasniaczu Joanny Blond Reflex w sprayu. Naszukalam sie tego cuda po Toruniu jak glupia ale wkoncu znalazlam. No i teraz pytanie. Czy ktoras z milych uzytkowniczek forum miala z tym cudem do czynienia? Wczoraj nakadalm trzy razy, dzis kolejne dwa. Rozjasnilo sie na taki miodowy blond, roznice miedzy odrostem a pasmami nadal widac ale coraz mniejsza. Jak duzo razy to trzeba uzywac coby sie rozjasnilo bardzo? bo juz mnie kusi jakis rozjasniacz do pasemek Joanny ale boje sie efektu kurczaka....
agnieszkamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:06   #467
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

hej mam pytanie odnośnie rozjaśnianych włosów. Niestety mam balejaż blond + czekolada i na moich włosach mniej więcej od połowy włosów te pasemka blond są wręcz rude , nawet nie żółte (fryzjerka mówi, że zafarbowały od czekoladowych) czy jest jakiś sposób, żeby odświeżyć to farbą? fryzjerka nie chce mi ich rozjaśniać na całej długości bo mówi, że się pokruszą. Ale może farba blond ? (czy ona też rozjaśnia?) co zrobić ? nie chcę płukanek bo to nic nie daje... przecież z prawie rudego koloru nie zrobi się z powrotem blond...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 21:28   #468
amciaxxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej, mam trochę pytań co, do rozjaśniania. Aktualnie mam taki kolor włosów, jak na zdjęciu. Chciałabym uzyskać blond. Na początku myślałam o farbie garnier nutrise creme 73 ale boje sie że wyjdzie mi czekolada. Dlatego myśle o rozjaśniaczu, czytam pełno wątków, ale chcialabym sie konkretnie dowiedziec co mogloby wyjsc na moich wlosach. Jaki rozjaśniacz polecacie. Jak go sie naklada. Bo ja jestem trochę ciemna w tym Odrazu mowie ze fryzjerom nie ufam i nie pojde na pewno.
amciaxxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:21   #469
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amciaxxd Pokaż wiadomość
Hej, mam trochę pytań co, do rozjaśniania. Aktualnie mam taki kolor włosów, jak na zdjęciu. Chciałabym uzyskać blond. Na początku myślałam o farbie garnier nutrise creme 73 ale boje sie że wyjdzie mi czekolada. Dlatego myśle o rozjaśniaczu, czytam pełno wątków, ale chcialabym sie konkretnie dowiedziec co mogloby wyjsc na moich wlosach. Jaki rozjaśniacz polecacie. Jak go sie naklada. Bo ja jestem trochę ciemna w tym Odrazu mowie ze fryzjerom nie ufam i nie pojde na pewno.

Nie widze zdjęcia, może wczytaj jeszcze raz..

wczoraj robiłam włosy tym wellatonem 12/0 i powiem wam ze bardzo mocna ta farba, rozjaśniła mi włosy bardziej niż palette co jest dużym osiągnięciem, w każdym razie kolor mi wyszedł dużo jaśniejszy niż na opakowaniu i ciesze sie ze nie wybrałam tego jaśniejszego odcienia bo bym chyba biała chodziła
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 12:33   #470
Elodia
Przyczajenie
 
Avatar Elodia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej,

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić naprawdę DOBRY rozjaśniacz?
Jakiego rozjaśniacza używają najczęściej fryzjerki?
Na rozjaśniacz mogę wydać nawet 100 zł, nieważne, ile będzie kosztował, ale chcę, by moje włosy po nałożeniu go wyglądały zdrowo i żeby nie były przesuszone.

Niedawno kupiłam rozjaśniacz z Joanny do pasemek i powiem jedno - tragedia! Włosy suche i na dodatek wypadają garściami, a miałam takie gęste i długie włosy.... I jeszcze jedno, czy włos rozjaśniony to włos martwy? Czasem zastanawiam się, jak te wszystkie celebrytki z brunetek stają się blondynkami, i do tego te ich włosy są takie zdrowe. Wiem, że mają dobrych stylistów, ale przecież dla nas nie jest to niemożliwe... Liczę na odpowiedz na moje pytania. (;
Elodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 16:26   #471
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

ja kupiłam goldwella a około 50zł
duża puszka
próbowałam tylko na pasemku ale po miesiącu nie zauważyłam zniszczeń
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 16:42   #472
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

jesli juz mialabym polecic jakis rozjasniacz to goldwella ten w puszce wlasnie tym robi mi moja fryzjerka od 8 lat juz tyle ze robie pasemka ..(odrost)
efekty mozna zobaczyc u mnie w galerii jak rozjasnia i jaka kondycja wlosow po nim(naturalnie odrost mam jasny braz kasztan..)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-15 o 07:58 Powód: literowka
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 23:23   #473
Elodia
Przyczajenie
 
Avatar Elodia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dzięki za odpowiedzi. (:

Caskada, to Twoje włosy po użyciu rozjaśniacza? - https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=82679

No to chyba faktycznie dobry ten rozjaśniacz, Śliczne masz je.

Ja po stosowaniu rozjaśniacza z Joanny miałam takie brzydkie refleksy, co wyglądało jak peruka, a włosy były w zupełnie inne strony.

I jeszcze jedno: wyczytałam gdzieś na forum, że włosów rozjaśnionych odżywić się nie da, bo to włos martwy. Jestem zielona jeśli chodzi o rozjaśnianie, więc proszę o odpowiedź.

Edytowane przez Elodia
Czas edycji: 2011-10-14 o 23:24
Elodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 23:25   #474
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

włos ogolnie rzecz biorąc jest martwy, to wytwór naskórka
rozjasniacz zawsze da sztuczny ochydny żólty płaski kolor.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 07:54   #475
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elodia Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi. (:

Caskada, to Twoje włosy po użyciu rozjaśniacza? - https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=82679

No to chyba faktycznie dobry ten rozjaśniacz, Śliczne masz je.

Ja po stosowaniu rozjaśniacza z Joanny miałam takie brzydkie refleksy, co wyglądało jak peruka, a włosy były w zupełnie inne strony.

I jeszcze jedno: wyczytałam gdzieś na forum, że włosów rozjaśnionych odżywić się nie da, bo to włos martwy. Jestem zielona jeśli chodzi o rozjaśnianie, więc proszę o odpowiedź.
tak to moje wlosy po uzyciu rozjasniacza z goldwella jak widac lysa nie jestem przez tyle lat rozjasniajac wlosy rosna i nie krusza sie wogole po nim nie sa suche..nie znam i nie moge porownac innych rozjasniaczy bo robie od lat tylko tymwlosy da sie odzywic odp pielegnacja
Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
włos ogolnie rzecz biorąc jest martwy, to wytwór naskórka
rozjasniacz zawsze da sztuczny ochydny żólty płaski kolor.
zolty to plaskie okreslenie i krzywdzace dla niektorych odcieni blondu nie uwazam zeby moje wlosy byly zolte to po pierwsze a napewno sa w lepszej kondycji niz niejedne wlosy po uzyciu farby
uwazam ze raczej biel na glowie to plaski kolor i sztuczny efekt rozjasniania/farbowania
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-15 o 07:57
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 10:09   #476
Elodia
Przyczajenie
 
Avatar Elodia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Czyli te włosy można jeszcze odżywić, tak?

Dziękuję bardzo. ^.^
Elodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 10:12   #477
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elodia Pokaż wiadomość
Czyli te włosy można jeszcze odżywić, tak?

Dziękuję bardzo. ^.^
oczywiscie ze tak najlepiej olejami plus dobre odzywki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 13:23   #478
Elodia
Przyczajenie
 
Avatar Elodia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

A jakim rozjaśniaczem z Goldwella rozjaśniałaś włosy? Słabszym, mocniejszym? Mogłabyś wysłać link do zdjęcia? Bo wiem, że jest taki w srebrnym i czarnym opakowaniu. (:
Elodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 08:51   #479
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elodia Pokaż wiadomość
A jakim rozjaśniaczem z Goldwella rozjaśniałaś włosy? Słabszym, mocniejszym? Mogłabyś wysłać link do zdjęcia? Bo wiem, że jest taki w srebrnym i czarnym opakowaniu. (:
mi fryzjerka rozjasnia tym goldwell oxycur platin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozjasnacz goldwella oxycur platin.jpg (8,4 KB, 35 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 13:55   #480
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi fryzjerka rozjasnia tym goldwell oxycur platin
mam ten sam
a wiesz jaką wodą ci robi? tzn o % mi chodzi
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.