Okrągłe stoły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 21:54   #1
marmud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2

Okrągłe stoły


Mój M i ja planujemy ślub. Do samej daty jeszcze sporo czasu, bo od oświadczyn minął zaledwie miesiąc, ale mamy już na oku jedną salę weselną, która na sali rozsadza gości albo standardowo w jeden długi stół (np. w podkowę) albo w kilka okrągłych 10-osobowych stolików. Nam się pomysł okrągłych stołów bardzo podoba, jednak słyszeliśmy parę negatywnych opinii. Co o tym myślicie i czy macie już jakieś doświadczenia w tej sprawie? Np czy byliście na weselu, gdzie goście siedzieli właśnie przy okrągłych stolikach?
marmud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 22:25   #2
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Okrągłe stoły

Jeśli okrągłe stoły to tylko z usadzanymi gośćmi. Bo o ile przy stole długim zawsze ktoś się moze przesiaść o jedno miejsce, tak przy okrągłym nie wyobrażam sobie sytuacji że ktośsiedzi sam bo przy innym stole zabrakło miejsca, chodzi mi tu np o rozdzielone pary. Mnie się nie podoba pomysł okrągłych małych stołów. Tworzą się podgrupki. Ale to moje zdanie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:33   #3
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Okrągłe stoły

Ja byłam na weselu gdzie były okrągłe stoły i powiem Wam, że to super pomysł, wygląda ślicznie i jest b. funkcjonalne, bo każdy ma wszystko w zasięgu ręki. Jednak to racją, że powinny być wtedy winietki a dwa, że to zmniejsza integrowanie się gości z obu rodzin.Gdyż każdy siedzi w swoim gronie. plecami do innych. Ale okrągłe stoły są naprawdę fajne
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:09   #4
dika1807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 162
Dot.: Okrągłe stoły

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Ja byłam na weselu gdzie były okrągłe stoły i powiem Wam, że to super pomysł, wygląda ślicznie i jest b. funkcjonalne, bo każdy ma wszystko w zasięgu ręki. Jednak to racją, że powinny być wtedy winietki a dwa, że to zmniejsza integrowanie się gości z obu rodzin.Gdyż każdy siedzi w swoim gronie. plecami do innych. Ale okrągłe stoły są naprawdę fajne
My planujemy własnie okrągłe stoły. Patrząc z technicznego punktu widzenia jesli przy stole okrągłym siedzi 12-14 osób to każdy z każdym jest w stanie rozmawiać, gdzie przy stołach prostych nie ma ta no najmniejszej szansy. Jedyny minus to to że rodziny ciężej się integrują, bo z młodymi nie ma takiego problemu. Aha winietki są bezwzględne, aby nie robić zamieszania.
__________________
Ślubujemy ~ 18.06.2010 godz. 16.30


dika1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 23:31   #5
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Okrągłe stoły

Cytat:
Napisane przez dika1807 Pokaż wiadomość
My planujemy własnie okrągłe stoły. Patrząc z technicznego punktu widzenia jesli przy stole okrągłym siedzi 12-14 osób to każdy z każdym jest w stanie rozmawiać, gdzie przy stołach prostych nie ma ta no najmniejszej szansy. Jedyny minus to to że rodziny ciężej się integrują, bo z młodymi nie ma takiego problemu. Aha winietki są bezwzględne, aby nie robić zamieszania.
Zgadzam się z Tobą w 100% i wydaje mi się że integrowanie się bardziej odbywa na parkiecie
Ja jestem jak najbardziej ZA!
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.