Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 13:38   #31
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Tak się właśnie zastanawiałam nad tym uzupełnianiem lub ewentualnym zdejmowaniem rzęs, wyjeżdżam i nie będę mieć możliwość ich zdjęcia więc mam nadzieje, że wypadną same i tragedii nie będzie. Czy rzęsy firmy Wonder Lashes są ok? A Secret Lashes? Są różne firmy od rzęs?
to tak jak pisze Friese, poproś panią o rzęsy niewiele dłuższe od Twoich naturalnych i nie za grube, wtedy jak będą wypadać gdy już zostanie ich niewiele, to nie będą wyglądać beznadziejnie jak u "żaby Moniki"
o Wonder Lash się nie wypowiem, bo na nich nie pracuję, pracuję na Secret Lashes i sa naprawdę dobre, mają 80% jedwabiu, wyglądają bardzo naturalnie i dobrze zalożone sa nie do odróżnienia od naturalnych
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:16   #32
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Tak się właśnie zastanawiałam nad tym uzupełnianiem lub ewentualnym zdejmowaniem rzęs, wyjeżdżam i nie będę mieć możliwość ich zdjęcia więc mam nadzieje, że wypadną same i tragedii nie będzie. Czy rzęsy firmy Wonder Lashes są ok? A Secret Lashes? Są różne firmy od rzęs?

Owszem wypadna ale ten proces moze trwac tydzien dwa lub dluzej, to nei jest tak ze wypadna jednego dnia
Frise tu pisala ze rzesy zyja 3-4 tyodnie, z tego co ja wiem zyja 3-4 miesiace przy czym w pierwszym miesiacu (czyi pierwsze 4 tyg) rosną, potem sa dorosle - wtedy przyklejamy sztuczną i teraz dopiero masz sztuczna na swojej ok 2 miesiecy. A poniewaz w momencie przyklejania do doroslej rzeski nik nie wie czy miesiac wypadnie za dzien, tydzien czy miesiac to robi sie uzupelnienia lub zdejmuje jak zle juz wygladaja
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:21   #33
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny znające się - jak najszybciej i po "domowemu" zdjąć rzęsy ? Zostało mi ich troszeczkę, a nie chciałam uzupełniać i teraz chcę się ich pozbyć Są jakieś sposoby ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 00:54   #34
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny mam pytanie
Mam za sobą dwa zagęszczania.

1 aplikacja pełna: dziewczyna mi zrobiła, po czym 1 i 2 dnia wypadało dużo rzęsek, nie moja naturalna ze sztuczną, a same doklejone, wypadło tak z 10.

2 aplikacja - uzupełnienie: poszłam do innej dziewczyny. Tak mi doczepiła że co 3 -4 albo 4 - 5 rzęskę, i do tego do swoich np 4 naturalnych mam doczepioną 1 sztuczną.. Albo mam grudy, albo boli mnie.

Jakby to powiedzieć.. Boli mnie powieka. Lepiej chyba zdjąć?

Kurcze ale mam pecha z tymi rzęsami.
Płaciłam normalnie 200 zł
a pierwszej 150 zł.
prywatnie. W Warszawie. Obie z dyplomem. Jedna 3 lata dośw, druga 1,5 roku.
na gumtree jest dużo ofert konkurencyjnych. akurat tak chyba zle trafilam? czy po prostu moze byc tak ze do moich rzesek nie da sie doczepic bo bedą wypadały same albo do kilku naturalnych 1 sztuczna i powstaja grudy...


---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Jakby to powiedzieć.. Boli mnie powieka. Lepiej chyba zdjąć?

swędzi. boli to jedno oko.
powieka.
przy rzęsach.

ale uzupełnione miałam w zeszły poniedizałek. a teraz przeszkadza dopiero..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:53   #35
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Friese, kurzce, musiałaś za pierwszym i drugim razem źle trafić. Przy pierwszym, nie powinno być w ogóle tak, że rzęsy odpadają bez naturalnych, oznacza to, że albo klej był do d*** albo dziewczyna nie odtłuściła Twoich rzęs prawidłowo, no nie powinno tak być, co do drugiego razu, to tak samo, uczucie ciągnięcia może być spowodowane tym, że masz kilka rzęs do jednej sztucznej przyczepionych, nie chcę się wymądrzać, ale niestety niedouczone "stylistki" często nie umieją albo robią na odwal się i tak wychodzi. Kilka razy poprawiałam taką robotę, lepiej idź do jakiejś poleconej kosmetyczki, niech poprawi tą robotę, albo do tej stylistki z zażaleniem, niech w ramach gwarancji zdejmie Ci te rzęsy (bez dodatkowych kosztów). szczypanie to może być i ze złego założenia rzęs i ze złego kleju, ciężko mi powiedzieć. a jeśli masz cienkie i delikatne rzęsy, to dobra stylistka też sobie z nimi poradzi, może zabieg trwać trochę dłużej, bo ciężej sie separuje takie rzęski, ale jest to do zrobienia.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:32   #36
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
Friese, kurzce, musiałaś za pierwszym i drugim razem źle trafić. Przy pierwszym, nie powinno być w ogóle tak, że rzęsy odpadają bez naturalnych, oznacza to, że albo klej był do d*** albo dziewczyna nie odtłuściła Twoich rzęs prawidłowo, no nie powinno tak być, co do drugiego razu, to tak samo, uczucie ciągnięcia może być spowodowane tym, że masz kilka rzęs do jednej sztucznej przyczepionych, nie chcę się wymądrzać, ale niestety niedouczone "stylistki" często nie umieją albo robią na odwal się i tak wychodzi. Kilka razy poprawiałam taką robotę, lepiej idź do jakiejś poleconej kosmetyczki, niech poprawi tą robotę, albo do tej stylistki z zażaleniem, niech w ramach gwarancji zdejmie Ci te rzęsy (bez dodatkowych kosztów). szczypanie to może być i ze złego założenia rzęs i ze złego kleju, ciężko mi powiedzieć. a jeśli masz cienkie i delikatne rzęsy, to dobra stylistka też sobie z nimi poradzi, może zabieg trwać trochę dłużej, bo ciężej sie separuje takie rzęski, ale jest to do zrobienia.
dziękuję Ci kochana za czas że odpisałaś mi
ja mam grube rzęsy i temu mnie dziwiło że mogłoby być lepiej, bo kładła rzęskę sztuczną średnio na co 3 moją naturalną.

Ale ok poszukam kogoś poleconego
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:00   #37
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny znające się - jak najszybciej i po "domowemu" zdjąć rzęsy ? Zostało mi ich troszeczkę, a nie chciałam uzupełniać i teraz chcę się ich pozbyć Są jakieś sposoby ?
Nie wiem, co to jest "troszeczkę", jeśli to są dwie-trzy na jednym oku, to pozostaje wyrwać, ale jak więcej, to nie ma domowych rozpuszczalników o ile wiem i jeśli chcesz je usunąć, będziesz musiała liczyć się ze stratą rzęs, do których są przyklejone.
płyny to ściągania rzęs można kupić na allegro, ale to zawsze kilka dni czekania na przesyłkę...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 22:22   #38
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;28861577]Nie wiem, co to jest "troszeczkę", jeśli to są dwie-trzy na jednym oku, to pozostaje wyrwać, ale jak więcej, to nie ma domowych rozpuszczalników o ile wiem i jeśli chcesz je usunąć, będziesz musiała liczyć się ze stratą rzęs, do których są przyklejone.
płyny to ściągania rzęs można kupić na allegro, ale to zawsze kilka dni czekania na przesyłkę...[/QUOTE]

mam remower. klej, rzesy, odtluszczacz swoj.. to sama sobie rozpuszcze.. co za pech - z tymi stylistkami.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 03:08   #39
migget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
mam remower. klej, rzesy, odtluszczacz swoj.. to sama sobie rozpuszcze.. co za pech - z tymi stylistkami.
Uważaj z removerem, zeby sobie oczka nie zalać, bo to strasznie szczypie,prawie jak jakimś kwasem, trzeba to zrobić bardzo ostrożnie, pojedynczo nałożyć patyczkiem na rzesy,odczekac i usunac przy pomocy pesety lub patyczka. Z domowych sposobów, to najprostszy użyć tłustego zmywacza do demakijażu, np. dwufazowy,ewentualnie oliwke.
migget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 09:28   #40
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez migget Pokaż wiadomość
Uważaj z removerem, zeby sobie oczka nie zalać, bo to strasznie szczypie,prawie jak jakimś kwasem, trzeba to zrobić bardzo ostrożnie, pojedynczo nałożyć patyczkiem na rzesy,odczekac i usunac przy pomocy pesety lub patyczka. Z domowych sposobów, to najprostszy użyć tłustego zmywacza do demakijażu, np. dwufazowy,ewentualnie oliwke.
Dziękuję pięknie za instrukcję, sama robiłam kurs stylizacji rzęs, ale to jakies 2 tyg temu i mam za sobą 2 koleżanki. Więc nie mam doświadczenia jeszcze.

Zaraz zrobię pokażę Wam rzęśki które zdjęłam, i powiecie proszę czy tak powinno być.. ;/
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 09:40   #41
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny, nie wiem czemu raz mogę wkleić zdjęcie w post, a raz nie - czemu tak?

Dodaję zdjęcie rzęs które sobie odkleiłam, możecie powiedzieć coś na ten temat?

Nie mam doświadczenia, ale nie powinno być tak jak tu prawda? Że np 6 sztucznych rzęsek do mojej 1 naturalnej?
Inne były tak, że do 3 naturalnych jest 1 sztuczna.
Chyba lepiej jak nie pójdę już do tej stylistki (2 lata doświadczenia podobno)- prawda?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rzesy.jpg (22,4 KB, 336 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 09:49   #42
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czemu raz mogę wkleić zdjęcie w post, a raz nie - czemu tak?

Dodaję zdjęcie rzęs które sobie odkleiłam, możecie powiedzieć coś na ten temat?

Nie mam doświadczenia, ale nie powinno być tak jak tu prawda? Że np 6 sztucznych rzęsek do mojej 1 naturalnej?
Inne były tak, że do 3 naturalnych jest 1 sztuczna.
Chyba lepiej jak nie pójdę już do tej stylistki (2 lata doświadczenia podobno)- prawda?

Oj na pewno tak nie powinno to wyglądać Szczerze to woła o pomstę do nieba i dziwię się że ktoś robiąc taką masakrę ma jeszcze klientki.Wiem że czasem do jednej doklejanej złapie się dwie naturalne ale to już sporadycznie.Ale te proporcje które podajesz że do jednej naturalnej doklejone jest 6 sztucznych Masakra.

Co do zdjęcia reszty rzęs najlepszym sposobem jest czesanie umytą szczoteczką z tuszu do rzęs.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 09:54   #43
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Oj na pewno tak nie powinno to wyglądać Szczerze to woła o pomstę do nieba i dziwię się że ktoś robiąc taką masakrę ma jeszcze klientki.Wiem że czasem do jednej doklejanej złapie się dwie naturalne ale to już sporadycznie.Ale te proporcje które podajesz że do jednej naturalnej doklejone jest 6 sztucznych Masakra.

Co do zdjęcia reszty rzęs najlepszym sposobem jest czesanie umytą szczoteczką z tuszu do rzęs.

No.. mi powiedziała że PIERWSZY RAZ ZDARZYŁO JEJ SIĘ COŚ TAKIEGO.. że tylko przy mnie.
no ale zapłacić musiałam. więcej nie pójdę.


Na zdjęciu niżej które zrobiłam właśnie widać te kupki grudek..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:00   #44
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

No.. mi powiedziała że PIERWSZY RAZ ZDARZYŁO JEJ SIĘ COŚ TAKIEGO.. że tylko przy mnie.
no ale zapłacić musiałam. więcej nie pójdę.


Na zdjęciu niżej które zrobiłam właśnie widać te kupki grudek..
No a co miała powiedzieć

Gdybym ja zrobiła taką masakrę wstyd by mi było spojrzeć klientce w oczy, co dopiero żądać pieniędzy.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 12:57   #45
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

jej, coś strasznego, te rzęsy na zdjęciu są starsznie posklejane, nie wiem, jakby dziewczynie nie zdążył wyschnąć klej, a obok już doczepiała kolejną i dobiła się taka duża sklejka, inna sprawa, że kleju według mnie jest dużo za dużo. współczuję Ci, że trafiłaś do takiej "specjalistki"
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:05   #46
migget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
jej, coś strasznego, te rzęsy na zdjęciu są starsznie posklejane, nie wiem, jakby dziewczynie nie zdążył wyschnąć klej, a obok już doczepiała kolejną i dobiła się taka duża sklejka, inna sprawa, że kleju według mnie jest dużo za dużo. współczuję Ci, że trafiłaś do takiej "specjalistki"

Dokładnie!!, aha, i to ze ktos zaklada rzesy 2 lata, to nie oznacza zaraz ze ma doswiadczenie, jezeli w przeciagu tych dwoch lat mial niewiele klientek. Wazne sa umiejetnosci i ilosc zrobionych osob, tylko wprawa danej stylistki, daje Ci gwarancje ze zabieg bedzie wykonany prawidlowo.
migget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:08   #47
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na moje pytania. Czy to naprawdę ważne żeby rzęsy były jedwabne z dodatkiem syntetycznych? Czasem jest napisane, że są syntetyczne z dodatkiem jedwabnych. Czy to ma znaczenie? I czy znacie jakąś sprawdzoną kosmetyczkę w Lublinie? Chciałabym uniknąć niespodzianek. Ale jeśli ktoś mi te rzęsy zrobi źle, to po prostu nie zapłacę.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:26   #48
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej, dziewczyny, wiecie może jak to jest z przedłużonymi rzęsami i korzystaniem z sauny? Czy można spokojnie korzystać czy rzęsy poodpadają? Proszę, zapytajcie swoich nauczycieli, jeśli ktoś idzie na kurs przedłużania, moja kosmetyczka niestety nie wiedziała...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:42   #49
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, wiecie może jak to jest z przedłużonymi rzęsami i korzystaniem z sauny? Czy można spokojnie korzystać czy rzęsy poodpadają? Proszę, zapytajcie swoich nauczycieli, jeśli ktoś idzie na kurs przedłużania, moja kosmetyczka niestety nie wiedziała...
ponoc mozna korzystac z sauny, czytalam to na jakims angielskim portalu
wczoraj sama poszlam na doczepianie rzes. jestem zadowolona. zobaczymy jak to bedzie wygladalo za kilka dni..

w ogole balam sie myc twarz, nie wiem polewac ja jak zwykle woda czy omijac okolice oczu? troche sie nieswojo czuje z takimi rzesami sa dlugieeee

a tak w ogole to sama mam zamiar kupic zestaw i sie w to troche bawic juz mama sie zgodzila bym na niej to wyprobowala, bo efekt na moich oczach jej sie bardzo spodobal, ale kasy szkoda na to, lepiej kupic swoj zestaw, a wprawa z czasem przyjdzie.. mam nadzieje

btw jakie pensety lepiej kupic? dwie proste, dwie zakrzywione, czy po jeden z nich?
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 10:47   #50
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Friese wpadnij do mnie na rzesy jak bedziesz w okolicach czestochowy

naila mozna ale dopiero po 48h od aplikacji, tak samo intensywne opalanie,solarium i basen ta kosmetyczka ktora nie wiedziala to zakladala ci rzesy

la figa obie pensety beda potrzebne prosta separujesz rzesy a zakrzywiona aplikujesz rzese
myc oczywiscie sie mozesz ale nie pocieraj rzes
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:43   #51
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

AgnieszkaP, La figa dzięki

La figa, ja omijam okolice oczu - jak mocno pomaluję oczy, to zmywam makijaż micelem na waciku, ale nie dotykając nasady rzęs, którą zmywam patyczkiem. Trochę zabawy jest przy tym. Twarz zmywam tym, co zwykle, ale też omijam rzęsy, a ściągam płyn myjący namoczoną w wodzie dłonią. Na koniec ochlapuję całą twarz wodą, więc rzęsy też i delikatnie wycieram ręcznikiem dotykając, nie przeciągając.

AgnieszkaP, no właśnie ta kosmetyczka nie wiedziała.. ale rzęsy ładnie jej wyszły, więc nie wiem, co o tym myśleć..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:22   #52
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaP Pokaż wiadomość
Friese wpadnij do mnie na rzesy jak bedziesz w okolicach czestochowy

jaka miła propozycja a jaki jest cennik Twoich uslug?

ja teraz regeneruje rzeski, codziennie smaruje olejkiem rycynowym, mam polowe swoich naturalnych wyrwanych po tym co zrobila mi ta stylistka..
rzeski wyrwane te w grudach leza na biurku obok, zebym nie poleciala na przedluzanie, takie przypomnienie i dyscyplina :P
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:29   #53
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

jaka miła propozycja a jaki jest cennik Twoich uslug?

ja teraz regeneruje rzeski, codziennie smaruje olejkiem rycynowym, mam polowe swoich naturalnych wyrwanych po tym co zrobila mi ta stylistka..
rzeski wyrwane te w grudach leza na biurku obok, zebym nie poleciala na przedluzanie, takie przypomnienie i dyscyplina :P
widzialam fotke, ktora dodalas i szczerze wspolczuje
to wyglada jakby Ci cale kepki rzes przylepila, albo masakrycznie posklejala

wg mnie powinnas pojsc do niej odebrac pieniadze za jej "prace". w koncu jest to umowa o dzielo i jak spartaczyla swoja prace to masz prawo odzyskac pieniadze. jak nie bedzie chciala to zawsze mozna postraszyc skarbowka czy czyms takim
kiedys moja kolezanka byla w podobnej sytuacji i tak wlasnie zrobila i odzyskala pieniazki

__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:11   #54
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
widzialam fotke, ktora dodalas i szczerze wspolczuje
to wyglada jakby Ci cale kepki rzes przylepila, albo masakrycznie posklejala

wg mnie powinnas pojsc do niej odebrac pieniadze za jej "prace". w koncu jest to umowa o dzielo i jak spartaczyla swoja prace to masz prawo odzyskac pieniadze. jak nie bedzie chciala to zawsze mozna postraszyc skarbowka czy czyms takim
kiedys moja kolezanka byla w podobnej sytuacji i tak wlasnie zrobila i odzyskala pieniazki



ale jak ja udowodnię że to akurat ona mi robila?
to nie byly kepki, to byly pojedyncze rzesy... eh...
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:53   #55
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

A powieki przy rzęsach przedłużonych 1:1 można normalnie malować eyelinerem? Jak później ze zmywaniem?
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:48   #56
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

A powiedzcie dziewczyny jak to jest z tymi rzęsami, jakie to jest uczucie kiedy ma się te rzęsy? Czy czujecie jakiś dyskomfort?
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:27   #57
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja mam grube rzęsy i temu mnie dziwiło że mogłoby być lepiej, bo kładła rzęskę sztuczną średnio na co 3 moją naturalną.
to ze kladzie co 3 twoja nie jest niczym zlym, sztuczne klei sie tylko do doroslych rzes, do tych ktore nei urosly albo sa juz bliskie wypadniecia sie nie dokleja szczescia zycze w poszukiwaniu dobrej stylistki - ja dopiero za 4tym razem trafilam dobrze

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
A powiedzcie dziewczyny jak to jest z tymi rzęsami, jakie to jest uczucie kiedy ma się te rzęsy? Czy czujecie jakiś dyskomfort?

Nic nie czujesz gdyby to byl dyskomfort to by ich w ogoel nikt nei zakladal, w pierwszych dniach sie czuje ich obecnosc potem wcale.

Dyskomfort moze byc tylko jak masz za dlugie / grube nalozone - czyli zle
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:46   #58
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez jojoanna Pokaż wiadomość
to ze kladzie co 3 twoja nie jest niczym zlym, sztuczne klei sie tylko do doroslych rzes, do tych ktore nei urosly albo sa juz bliskie wypadniecia sie nie dokleja szczescia zycze w poszukiwaniu dobrej stylistki - ja dopiero za 4tym razem trafilam dobrze

------
Nie wyobrazam sobie klejenia do co 3 naturalnej,idealnie zalozone rzęsy to takie w ktorych kazda jedna jest obklejona. Przeciez przy zalozeniu co 3 rzesy ubytki bedzie widac 2 razy bardziej,a dopelenienie trzeba bedzie zrobic chyba juz po 2 tygodniach , no chyba ze ktos ma wyjatkowo bujne rzesy,ale to naprawde rzadkosc i tylko u takich klientek zdarza mi sie ominac troche rzes zeby nie wygladalo to sztucznie(ale zostawiam max 1 na 5, a nie 2 na 3 rzesy)
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 01:19   #59
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Zapisałam się na te rzęsy na przyszły pon, ale nie z żadnego polecenia, bo nie znam nikogo w Lublinie kto by polecał u kogo to warto zrobić, znalazłam w internecie, firma specjalizująca się w rzęsach i szkoleniach, nazywa się Euforia: http://euforialublin.pl/#/stylizacja-rz%C4%99s Zobaczymy.
Tak sobie jeszcze czytam w sieci i znalazłam jeden gabinet, który ma 2 ceny na przedłużanie rzęs, jeden kosztuje 250 zł XTREME LASHES, a drugi SECRET LASHES i kosztuje o 100 zł mniej - 150 zł, co to znaczy?
Bardzo mi zależy na tych rzęsach żeby wyszło ok, bo wyjeżdżam i chcę je sobie tydzień przed wyjazdem zrobić.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:55   #60
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez jojoanna Pokaż wiadomość
to ze kladzie co 3 twoja nie jest niczym zlym, sztuczne klei sie tylko do doroslych rzes, do tych ktore nei urosly albo sa juz bliskie wypadniecia sie nie dokleja szczescia zycze w poszukiwaniu dobrej stylistki - ja dopiero za 4tym razem trafilam dobrze
jak sama nazwa mowi 1:1 czyli do kazdej rzesy naturalnej kleimy jedna sztuczna, pozatym nie da sie stwierdzic czy dana rzesa jest bliska wypadniecia i kiedy to zrobi
zakladasz rzesy czy jestes klientka??
jesli wykonalabyc stylizacje tak jak opisujesz to to 2 tygodniach rzes bys nie miala

Friese normalnie biore 350zl dla ciebie bedzie promocja zebys sie przekonala jaka fajna sprawa jest posiadanie dobrze zaaplikowanych rzes
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385

Edytowane przez AgnieszkaP
Czas edycji: 2011-08-29 o 09:57
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 22:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.