Dobry Logopeda w LUBLINIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 09:00   #1
igor12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53

Dobry Logopeda w LUBLINIE


Cześć wam
Po raz kilkunasty liczę na waszą pomoc )
Mam do was takie pytanie... Czy ktoś orientuje się gdzie są w Lublinie dobrze logopedzi?
W końcu postawiłem coś w sobie zmienić. Mówię dość niewyraźnie (czasami sam siebie nie rozumiem co powiedziałem 10s temu) , mam problem z "r" nie jest tak uciążliwy i językowe nie wychodzi tak bardzo z ust ale jednak słychać wadę. Jako, że w przyszłości (dość niedalekie) mam nadzieję będę zwracał się do szerszej ilość grupy ludzi Chce aby moja wymowa, dykcja była dobra i nie było problemu ze zrozumieniem mnie. Nie wyobrażam sobie teraz pójść na rozmowę z klientem np.
Męczące jest powtarzanie 2-3razy jednego zdania z nowo poznaną osobą... i trochę rzuca to na mnie niekorzystne światło...
===
Więc tak szukam logopedy w Lublinie, wizyty są płatne czy są refundowane z NFZ? Jako, że mam 19 lat na ile miesięcy pracy trzeba się nastawić aby zlikwidować dość postępująca od kilkunastu lat wadę?

Czekam na waszę odpowiedz.
PS nie wie czy to dobry dział jest ^^ zawsze mam problem z wyborem
igor12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 10:26   #2
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Dobry Logopeda w LUBLINIE

Cytat:
Napisane przez igor12345 Pokaż wiadomość
Cześć wam
Po raz kilkunasty liczę na waszą pomoc )
Mam do was takie pytanie... Czy ktoś orientuje się gdzie są w Lublinie dobrze logopedzi?
W końcu postawiłem coś w sobie zmienić. Mówię dość niewyraźnie (czasami sam siebie nie rozumiem co powiedziałem 10s temu) , mam problem z "r" nie jest tak uciążliwy i językowe nie wychodzi tak bardzo z ust ale jednak słychać wadę. Jako, że w przyszłości (dość niedalekie) mam nadzieję będę zwracał się do szerszej ilość grupy ludzi Chce aby moja wymowa, dykcja była dobra i nie było problemu ze zrozumieniem mnie. Nie wyobrażam sobie teraz pójść na rozmowę z klientem np.
Męczące jest powtarzanie 2-3razy jednego zdania z nowo poznaną osobą... i trochę rzuca to na mnie niekorzystne światło...
===
Więc tak szukam logopedy w Lublinie, wizyty są płatne czy są refundowane z NFZ? Jako, że mam 19 lat na ile miesięcy pracy trzeba się nastawić aby zlikwidować dość postępująca od kilkunastu lat wadę?

Czekam na waszę odpowiedz.
PS nie wie czy to dobry dział jest ^^ zawsze mam problem z wyborem
Nie za bardzo się orientuję w temacie, ale może dziewczyny z lubelskiego wątku ci pomogą. Najlepiej zapytaj w tym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=573670
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 11:45   #3
LUCJA1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Logopeda w LUBLINIE

Wejdź na http://www.znanylekarz.pl/ranking-le...760;znajdziesz dobrego logopedę, prywatny lub państwowy gabinet logopedyczny i oceny pacjentów danego logopedy.
LUCJA1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:47   #4
iwi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Logopeda w LUBLINIE

Polecam logopedę Iwona Stanicka , Gabinet "Słowa". Strona internetowa logopeda.lublin.pl
iwi222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-23 16:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.