Praga - tani nocleg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-27, 16:32   #1
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867

Praga czeska


Czy w Pradze dogadam się spokojnie po polsku? Chodzi mi o jakies proste knajpki czy stragany z pamiątkami. Bo ja ni w ząb ni w pietruszke po czesku. Wiem tylko jak są frytki a wolałabym zjesc cos innego i kupic pocztówke, znaczek.
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 16:45   #2
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Praga czeska

oj zazdroszcze wyjazdu do Pragi !!!
byłam, widziałam, ale wciąż mi mało
co do porozumiewania dogadasz się bez problemu
aha szczególnie polecam przejażdzkę metrem - zapowiedzi stacji po czesku są rewelacyjne
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 16:49   #3
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Praga czeska

uf, ulżyło mi. chociaz zawsze można pokazywac na migi

niestety bede w pradze tylko 1 dzien, ale mam tak ułożony grafik wakacji, że więcej się nie da

jade z biurem podrózy z karpacza, ich grafik to:
7.00 - wyjazd z Karpacza przez przejście graniczne Jakuszyce/Harrachov
11.30 - przyjazd do Pragi(w międzyczasie 0,5 h przerwa w Turnovie(drobne zakupy, ew.II śniadanie)
11.30-15.30 - zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Stare Miasto,Hradczany,Praska Loretta,Zamek Królewski, Katedra św.Wita, Bazylika św.Jerzego, Mala Strana, Most Karola,Rynek Staromiejski z zegarem Orloj,Waclavskie Namesti
15.30-16.30 - czas wolny
16.30 - przejazd metrem praskim na parking utokarowy
17.00 - wyjazd z Pragi
- ok. 20.30 - powrót do Karpacza

martwi mnie troche ze zwiedzanie zajmie tylko jakies 4 godziny, i tylko godzina czasu wolnego . nie wiem czy to nie za mało żeby sobie obejrzeć to miasto, chociaż tak pobieżnie?
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 16:52   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Praga czeska

oj, dogadasz się bez problemu, to jest naprawdę podobny język, wiele rzecze możesz się po prostu domyślić, oni też rozumieją nas bez żadnych większych problemów. Czesi może nas Polaków trochę nie lubią, ale ja spotykałam się zawsze z ich miłym przyjęciem. Powodzenia i miłego pobytu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 18:06   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Praga czeska

Dogadasz się na pewno, ja tam byłam 4 dni, rok temu i jestem bardzo zadowolona. Miasto jest wspaniałe, ale może troche przeszkadzać duży tłok - na każdym kroku można spotkać jakąś wycieczkę, szczególnie w centrum. Ale można śmiało mówić po polsku w sklepach i restauracjach. Jeśli chcesz kupić pamiątki, to nie radzę w centrum, są dwa razy droższe, zwłaszcza korale [jak pojedziesz, to będziesz wiedziała o czym mówię], które sa w kazdym sklepie, ale bardzo różnią się cenowo. Tak samo takie buteleczki na perfumy [śliczne], najlepiej je kupować na drodze ze Złotej Uliczki do Mostu Karola. Baw się dobrze, na pewno nie będziesz żałować
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 19:10   #6
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Praga czeska

za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi
a mogłybyście mi jeszcze napisac ile tak mniej-wiecej kosztuja pocztówki? bo nie wiem ile mam wziasc koron dodatkowo ze sobą
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 21:55   #7
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Praga czeska

niestety nie pomogę z ceną pocztówek, ale jak znajdziesz minutkę polecam zaglądnięcie do sklepu z zabawkami !! Kreciki, Rumcajsy i inne postacie ze znanych kreskówek Ahjooo

troszke mało czasu macie na zwiedzanie, ja byłam 4 dni i niestety nie udało się wszystkiego zobaczyć (z tych najważniejszych rzeczy), ale na pewno uda Ci się poczuć praskie klimaty,

życzę udanej wycieczki !!
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 22:29   #8
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Praga czeska

Ja byłam na tej wyciecze z tym biurem podróży nawet Potwierdzam opinię dziewczyn, dogadasz się spokojnie, a jak nie to można po angielsku, ja przynajmniej, w takiej restauracji spokojnie złożyłam zamónienie po angielksku, kelner rozumiał, przystojny był nawet Zwróć uwagę w metrze, jak pani będzie zapoiwdać stacje po czesku, ubaw murowany Pocztówki to nawet można kupować za nasze złotówki. Nas spotkał taki pan, który sprzedawałą takie wielopaki chyba 10 pocztówke w jednym długim wężyku i u niego się bez problemu w złótówkach kupowało W Turnovie was pewnie wpuszczą to takiej ichniej Biedronki, tam wszyscy robią zakupy Jeśli przystanek będzie przy dworcu ( tak robią bo na siusiu się chodzi wtedy do dworcowego WC) to obejrzyj lokomotywy i pociągi, zupełnie inne niż u nas
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 22:49   #9
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Praga czeska

Ja też z tego biura podróży byłam w Pradze, i to 3 razy. Dużo da się zwiedzić, oczywiście nie wszystko, ale co pamiętam, to to, że wszystko odbywało się w zawrotnym tempie, nawet może ciut za szybko... Ale miło wspominam te wycieczki, tylko podróż po stronie polskiej była okropna z powodu górskich serpentyn. A! Nie macie w planie koncertu "Dźwięk i światło" na Fontannie Krizika (chyba źle napisałam nazwisko, ale ten kto był w Pradze, wie o co chodzi )?
My też mieliśmy postój w Turnovie. I też przy dworcu.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 22:58   #10
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Praga czeska

Goniu to jest wtedy Praga nocą - tak się to zwie, też byłam i wtedy jest wyjazd o 10.00 Zwiedza się rzeczywiście zbyt szybko, czasem nie można nadążyć A dworzec w Turnovie jest świetny i ta zaiste urocza babcia klozetowa A serpentyny są straszne.
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 18:25   #11
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Praga czeska

dzięki za info, wszystko sobie wynotowałam co i jak i gdzie. dzieki dziewczyny
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-28, 23:22   #12
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Praga czeska

Cytat:
Napisane przez Myszołapka
Goniu to jest wtedy Praga nocą - tak się to zwie, też byłam i wtedy jest wyjazd o 10.00 Zwiedza się rzeczywiście zbyt szybko, czasem nie można nadążyć A dworzec w Turnovie jest świetny i ta zaiste urocza babcia klozetowa A serpentyny są straszne.

No masz rację, ja pisałam o Pradze nocą; w sumie teraz przypomniało mi się, że chyba nigdy nie byłam na tej "Pradze w dzień". Zawsze jechałam na sam koniec obejrzeć "Cztery pory roku" na Fontannie Krizika.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 11:51   #13
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Wink Dot.: Praga czeska

Dziewczyny, chciałabym wybrać się do Pragi . Macie może jakieś namiary na fajne hotele? Piszcie co, gdzie i za ile
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 12:14   #14
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Praga czeska

Cześć!

jeśli chodzi o hotele, to polecam stronę:
http://www.hotels-prague.us/ - można przeszukiwać cenami noclegów.

Jesli odpowiadałyby Tobie prostsze warunki to polecam kemping
http://www.triocamp.com/
W zasadzie kemping położony jest na obrzeżu Pragi. Dojezdżaliśmy samochodem do pierwszej stacji metra i zostawialiśmy go na parkingu na cały dzień za naprawdę śmieszne pieniądze, coś około 10 zł.

Z tego co pamiętam, to dobrą opinię ma również kemping http://www.campingsokol.cz/

A jeśli sama chcesz czegoś poszukać to proponuję stronę:
http://eng.dokempu.cz/

Pozdrawiam i licze na relację, jeśli znajdziesz godne polecenia noclegi w Pradze.
A.

PS. Dorzucę jeszcze jeden linki:
http://www.travelguide.cz/
http://www.eurocamps.net
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 08:55   #15
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Praga czeska

a czy ktos zna Czechy ale nie az po Prage tylko blizej naszej granicy?
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 11:31   #16
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Praga czeska

A ja ostatnio z chłopakiem pojechałam do Pragi na stopa...o wiele tańsze i lepsze :P można zwiedzać całą prage nie tylko obstukane zabytki A co do dogadania sie tam po polsku to hmmm....niektórzy twierdzą że rozumieją inni że nie .. różnie to bywa ja tam radze po angielsku, młodzież raczej sprawnie tam sie nim posługuje W knajpkach też raczej spokojnie po ang sie dogadasz
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:51   #17
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Praga czeska

Cytat:
Napisane przez wenezja
Dziewczyny, chciałabym wybrać się do Pragi . Macie może jakieś namiary na fajne hotele? Piszcie co, gdzie i za ile
Dla osób otwartych na innych zamiast hotelu polecam hostel . Wspólna kuchnia, wieloosobowe pokoje zaludnione przez ludzi z całego świata - słowem: rodzinna atmosfera i okazja do zawarcia ciekawych znajomości

http://www.polish.hostelworld.com/fi...ech%20Republic

Na powyższej stronce znajdziesz też tanie hotele.

Cytat:
A ja ostatnio z chłopakiem pojechałam do Pragi na stopa...o wiele tańsze i lepsze :P można zwiedzać całą prage nie tylko obstukane zabytki

Jeden czy dwa dni to zdecydowanie za mało, żeby poznać to cudowne miasto, dlatego tak jak imp18 polecam samodzielną wyprawę, jeśli nie autostopem, to chociaż pociągiem, niekoniecznie Eurocity . Jak się trochę pokombinuje, to można zmieścić się w niedużej kwocie.

http://www.cd.cz/static/eng/ - pod tym linkiem kryje się strona Czeskich Kolei Państwowych (wersja angielskojęzyczna).

Jeśli zaś o kwestie komunikacyjne się rozchodzi, starajcie się nie używać słowa "szukać" . Aczkolwiek jeśli już się wyrwie to tragedii nie będzie, bo Czesi są zaznajomieni ze sprawą .
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:29   #18
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Praga czeska

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Zawsze jechałam na sam koniec obejrzeć "Cztery pory roku" na Fontannie Krizika.
Gdzie szukać tej fontanny i o której godzinie jest pokaz?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 17:50   #19
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Praga czeska

Cytat:
Napisane przez primavera
Gdzie szukać tej fontanny i o której godzinie jest pokaz?

Nie powiem Ci w tej chwili gdzie, bo nie mam pojecia jak wytlumaczyc, w ktorej czesci Pragi jest ta fontanna. Pokazy sa wieczorem.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 17:54   #20
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Praga czeska

Cytat:
Napisane przez primavera
Gdzie szukać tej fontanny i o której godzinie jest pokaz?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=22
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 18:07   #21
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Praga czeska

Już mówię o fontannie.
Lokalizacja: patrząc na mapę Pragi patrz na północ, na mojej to juz prawie brzeg. Fontanna znajduje się w takim komleksie właściwie, jest tam Lapidarium, Hala lodowiskowa Sparta Praga, Piramida, Planetarium i Prumysowy Palac. Ulica: Vystviste. Dojechać mozna czerwonym metrem.
Bilet kosztuje 180 KC -na jeden ze spektakli.
Zdjęcia wkleiłam w innym praskim wątku.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 20:19   #22
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Praga czeska

Elu-
Zdjęcia super

Teraz to już nie przepuszczę i z pewnością się wybierzemy do Pragi.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 10:58   #23
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Praga czeska

Polecam! My tez tam pewnie jeszcze raz sie wybierzemy, nie bylismy w ZOO a podobno warte zobaczenia.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 07:06   #24
gosiaisog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Brno/Czechy
Wiadomości: 111
Wyślij wiadomość przez ICQ do gosiaisog GG do gosiaisog
Dot.: Praga czeska

Cytat:
Napisane przez una creatura bella
Jeśli zaś o kwestie komunikacyjne się rozchodzi, starajcie się nie używać słowa "szukać" . Aczkolwiek jeśli już się wyrwie to tragedii nie będzie, bo Czesi są zaznajomieni ze sprawą .
Co nie zmienia faktu ze beda mieli ubaw na pare godzin zwlaszcza jak sie szuka osoby :P Mnie juz tez bawi aczkolwiek jeszcze czasem sie wyrywa i wtedy wale sie w glowe

Jako ze mieszkam w Czechach dodam jeszcze pare fajnych slow na ktore trzeba zwrocic uwage:
zamiast szukam- hledam
sklep- obchod
piwnica- sklep
puszka- plachowka a w czeskim puszka oznacza bron
jesli chodzi o zakup roznego rodzaju napojow to:
voda perliwa- woda z babelkami
voda jemne perliva- woda lekko gazowana- mineralizowana
voda neperliva- woda bez babelkow
frytki- hranolki
Ulubiony czeski napoj- kofola. Dla mnie fuj ale niektorym moze smakowac

Jesli chodzi o podobienstwo czeskiego i polskiego to pozornie jest podobne. Jasne da sie zrozumiec. O niebo lepiej da sie zrozumiec slowakow Niemniej jednak lepiej w pubach probowac sie lamana polszczyzna-czeszczyzna dogadac niz po angielsku czy niemiecku bo wtedy mozna dostac specjalne menu ze specjalnymi cenami
No i na koniec dialekt Praski jest inny niz brnienski Praski jest bardziej spiewny (w stylu szpitala na peryferiach), brnienski jest twardszy... ciezszy nieco do zrozumienia
Jak bedziecie miec pytania co do czech/cen/stron - chetnie pomoge

pozdrawiam z Czech
Ahojky
gosiaisog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:04   #25
bulletproof
Raczkowanie
 
Avatar bulletproof
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 37
Dot.: Praga czeska

Cytat:
Napisane przez Ela
Polecam! My tez tam pewnie jeszcze raz sie wybierzemy, nie bylismy w ZOO a podobno warte zobaczenia.
taaak, zoo jest świetne ja tam byłam jakieś dwa lata po tej strasznej powodzi i jeszcze nie wszystko było odnowione, były nawet zdjęcia z akcji ratunkowej. biedne były te zwierzaki w czasie powodzi, ale tak w ogole to maja tam dobre warunki i nie ma się tego nieprzyjemnego uczucia, że zwierzęta się męczą w tym zoo. jest naprawdę ogromne i jeszcze miało być rozbudowywane, bo już były przygotowywane tereny jak ja tam byłam. przejście wszystkiego zajmuje prawie cały dzień, jeżeli ktoś tak jak ja potrafi kilkanaście minut piać z zachwytu nad zwierzakami.
polecam zoo wszystkim którzy jadą do pragi na trochę dłużej niż powiedzmy trzy dni. ja byłam tydzień i nie było mi żal tego jednego dnia na odwiedzenie zoo. a o ile dobrze pamiętam to bardzo blisko wejścia do zoo jest też jakiś spory pałacyk z cudownymi ogrodami, który widać z autobusu.

a na wieczór polecam też wzgórze petrin - jeździ tam kolejka, a na samej górze jest replika wieży eiffla, na ktorą można sobie wejść i zobaczyć cudny widok na pragę.
bulletproof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 08:29   #26
Justa 78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 162
Dot.: Praga czeska

Tym ktorzy szukaja taniego ale wygodnego noclegu w Pradze polecam akademiki . Do konca wrzesnia mozna bez problemow wynajac sobie tam pokoj za przystepna cene.(I nie trzeba byc wcale studentem)
Ale cztery dni to stanowczo za malo zeby zwiedzic to piekne miasto. Bylam tam juz trzy raz i jeszcze nie mam dosyc. Nie sposob sie tam nudzic.
Justa 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 20:36   #27
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Cool Praga sylwester

Witam

wybieram sie na sylwestra z TŻ do Pragi bedziemy tam 31/1.01 i tam bedziemy witac nowy rok. I stad moje pytanie:
Praga w pigułce co faktycznie warto odwiedzić?
Jak wyglada sprawa dostepnosci do sklepów (nie chodzi mi o male budki wokół placu i mostu) czy sa otwarte jakies wieksze centra handlowe - gdzie mozna byloby cos kupic (ciuchy;jedzenie)?

Coś polecacie? Co warto kupic? Skosztować?

Czekam na odpowiedź.
I happy new year byle z TZ badz innymi bliskimi niekoniecznie w mroznej Pradze ;d
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:02   #28
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Praga sylwester

Wiekszosc sklepow zamknieta 01.01 :/ wiec jesli juz to przed samym sylwiekiem, ale nie nastawiaj sie zbytnio.
Do jedzenia smazony syr z hranolkami oczywiscie i przepyszne kolacze wypiekane na straganch pycha!!!
No a sylwester na moscie Karola
Super sylwek dwa razy juz mialam przyjemnosc tak balowac.
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:29   #29
dominisiaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
GG do dominisiaaaaa
Praga - tani nocleg

Witam,
chcialabym zapytac Was czy bylyscie moze niedawno w Prawdze i czy mozecie polecic mi jakies w miare tanie fajne noclegi. Jade tam ze znajomymi w drugiej polowie pazdziernika i chcialabym miec juz zaklepany nocleg
Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
dominisiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 16:18   #30
iwciar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Praga - tani nocleg

polecam Atlas ubytovna (obrzeża Pragi). w tamtym roku za dwie osoby na dwie noce zaplacilismy 1300 kc, teraz moze byc troszke drozej. luksusów nie ma, ale czysto i schludnie. blisko przystanek autobusowy, można dojechać autobusem do stacji metra a potem metrem do centrum. http://www.ubytovnaatlas.cz
iwciar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.