Singielki prawdziwie z wyboru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 19:43   #1
aalexandria
Raczkowanie
 
Avatar aalexandria
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 132
Wink

Singielki prawdziwie z wyboru


Hej! Czy są wśród nas singielki, które zostały nimi rzeczywiście z wyboru, a nie tak jak większość popisuje się pod 'singielstwem', a tak naprawdę chce się ustatkować etc.?
__________________
Do studiów...


- What kind of diet book are you looking for?
- Something with a title like How to Lose That Baby Fat by Sitting On Your Ass.


SINGIELKI PRAWDZIWIE Z WYBORU
aalexandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 19:52   #2
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Wątek dla mnie, przyłączam się sama niedawno miałam założyć podobny. Jestem singielką z wyboru i nie mam zamiaru tego zmieniać
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 19:56   #3
aalexandria
Raczkowanie
 
Avatar aalexandria
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 132
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
Wątek dla mnie, przyłączam się sama niedawno miałam założyć podobny. Jestem singielką z wyboru i nie mam zamiaru tego zmieniać
Cieszę się. Co prawda całe życie przede mną jeszcze, przede wszystkim studia, ale założyłam ten wątek, że tak powiem "z potrzeby serca". Irytuje mnie, jak ludzie mówią/piszą "a! ja jestem singielka", a za parę sekund już wielka miłość i koniec singielstwa. A to przecież "state of mind"
__________________
Do studiów...


- What kind of diet book are you looking for?
- Something with a title like How to Lose That Baby Fat by Sitting On Your Ass.


SINGIELKI PRAWDZIWIE Z WYBORU
aalexandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:19   #4
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Cieszę się. Co prawda całe życie przede mną jeszcze, przede wszystkim studia, ale założyłam ten wątek, że tak powiem "z potrzeby serca". Irytuje mnie, jak ludzie mówią/piszą "a! ja jestem singielka", a za parę sekund już wielka miłość i koniec singielstwa. A to przecież "state of mind"
heh, zawsze można zmienić poglądy. Cóż, jest pewnie wiele osób, które są singielkami z wyboru, a gdzieś w głębi serca marzą o szczęśliwym związku i rycerzu na białym koniu ja póki co jestem takiego a nie innego zdania, niewykluczone że kiedyś mi się odmieni i będę chciała związku
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!

Edytowane przez eternitka
Czas edycji: 2012-08-10 o 20:21
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:22   #5
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Witam i ja
Przez większość życia myślałam, że 'Druga Połówka' jest niezbędna do szczęścia - myliłam się bardziej niż bardzo
Zawsze można znaleźć dwie ćwiartki
A tak na serio - nie lubię wywieranej presji przez społeczeństwo, że 'powinnaś już dawno', 'inni w Twoim wieku' etc.etc.etc.
Przeszłam już sporo, na siłę nie mam zamiaru z nikim być, normalnych facetów na mojej drodze brak, więc się nie spinam
Jestem sama, nie -SAMOTNA i dobrze mi z tym
Przykładem może być chociażby wesele w ubiegły weekend, na które poszłam bez osoby towarzyszącej dawno się tak nie wybawiłam
Jednym słowem : póki co widzę same plusy bycia singlem i niech tak pozostanie
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:31   #6
aalexandria
Raczkowanie
 
Avatar aalexandria
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 132
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
heh, zawsze można zmienić poglądy. Cóż, jest pewnie wiele osób, które są singielkami z wyboru, a gdzieś w głębi serca marzą o szczęśliwym związku i rycerzu na białym koniu ja póki co jestem takiego a nie innego zdania, niewykluczone że kiedyś mi się odmieni i będę chciała związku
Owszem, można, nie bronię. Ale jak się człowiek zakochuje co chwilę, po związku jednym, wstępuje w drugi to chyba nie jest singielstwo.

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Witam i ja
Przez większość życia myślałam, że 'Druga Połówka' jest niezbędna do szczęścia - myliłam się bardziej niż bardzo
Zawsze można znaleźć dwie ćwiartki
A tak na serio - nie lubię wywieranej presji przez społeczeństwo, że 'powinnaś już dawno', 'inni w Twoim wieku' etc.etc.etc.
Przeszłam już sporo, na siłę nie mam zamiaru z nikim być, normalnych facetów na mojej drodze brak, więc się nie spinam
Jestem sama, nie -SAMOTNA i dobrze mi z tym
Przykładem może być chociażby wesele w ubiegły weekend, na które poszłam bez osoby towarzyszącej dawno się tak nie wybawiłam
Jednym słowem : póki co widzę same plusy bycia singlem i niech tak pozostanie
Witaj! Oj tak, nie wiem co ludzie chcą zdziałać taką presją, ale niestety to tyczy się każdej dziedziny życia.
Dokładnie! Sama nie równa się samotna, a większość osób to myli.

O, super! Opowiadaj jak było!

Wszystko niewątpliwie ma swoje plusy!

Tak na marginesie, zobaczcie na co natknęłam się gdzieś w internecie, na jakiejś stronie: http://www.hotel-aviva.at Hotel tylko dla singli.
__________________
Do studiów...


- What kind of diet book are you looking for?
- Something with a title like How to Lose That Baby Fat by Sitting On Your Ass.


SINGIELKI PRAWDZIWIE Z WYBORU
aalexandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:41   #7
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Witam i ja
Przez większość życia myślałam, że 'Druga Połówka' jest niezbędna do szczęścia - myliłam się bardziej niż bardzo
Zawsze można znaleźć dwie ćwiartki
A tak na serio - nie lubię wywieranej presji przez społeczeństwo, że 'powinnaś już dawno', 'inni w Twoim wieku' etc.etc.etc.
Przeszłam już sporo, na siłę nie mam zamiaru z nikim być, normalnych facetów na mojej drodze brak, więc się nie spinam
Jestem sama, nie -SAMOTNA i dobrze mi z tym
Przykładem może być chociażby wesele w ubiegły weekend, na które poszłam bez osoby towarzyszącej dawno się tak nie wybawiłam
Jednym słowem : póki co widzę same plusy bycia singlem i niech tak pozostanie
no właśnie, to jest najgorsze akurat bycie w związku lub bycie samemu powinno być naszym wyborem, ale często się słyszy powinnaś już kogoś mieć, dobrze jest mieć kogoś itd. Nikt nie pomyśli, że może mi jest tak wygodnie i to mi odpowiada

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Owszem, można, nie bronię. Ale jak się człowiek zakochuje co chwilę, po związku jednym, wstępuje w drugi to chyba nie jest singielstwo.
ojej, przepraszam, źle Cię zrozumiałam z tym zmienianiem statusu spojrzałam na to bardziej pod kątem byłam dłuuugo sama, ale teraz jestem w związku, ale widzę, że miałaś na myśli osoby, które non stop są w jakichś związkach, a między jednym a drugim takim związkiem mówią że są "singlami z wyboru". Zgadzam się w takim razie w 100% dużo jest takich osób, niestety. Jakby bycie samemu było czymś ujmującym, albo wręcz czyniło z nas osobę o statusie kaleki społecznego

co do hotelu to ciekawa oferta
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 20:46   #8
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Owszem, można, nie bronię. Ale jak się człowiek zakochuje co chwilę, po związku jednym, wstępuje w drugi to chyba nie jest singielstwo.
Ne, to akurat jest sposób na samotność i dowartościowanie siebie. Niektórzy mają tak wpojone, że jeśli nie są z kimś, to są nikim.
Przykre to.


Cytat:
Witaj! Oj tak, nie wiem co ludzie chcą zdziałać taką presją, ale niestety to tyczy się każdej dziedziny życia.
Dokładnie! Sama nie równa się samotna, a większość osób to myli.
Owszem - każdej, a w szczególności bycia z kimś i posiadania dzieci.
W momencie kiedy mówię, że dzieci mieć nie zamierzam większość ludzi patrzy dziwnie + słyszę nieśmiertelne 'zobaczysz, za jakiś czas zmienisz zdanie!' Jakbym była co najmniej przedszkolakiem albo osobą niezrównoważoną

Cytat:
O, super! Opowiadaj jak było!
Dałam czadu wyglądałam pięknie nasłuchałam się komplementów od obu płci obtańcowałam vsiech chUopów - zajętych, wolnych, zaręczonych, zaobrączkowanych - i nie ostatnia zeszłam z parkietu a w nd na poprawinach- powtórka z rozrywki

Cytat:
Wszystko niewątpliwie ma swoje plusy!
Amen

Cytat:
Tak na marginesie, zobaczcie na co natknęłam się gdzieś w internecie, na jakiejś stronie: http://www.hotel-aviva.at Hotel tylko dla singli.
Fajna sprawa
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2012-08-10 o 20:47
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:53   #9
aalexandria
Raczkowanie
 
Avatar aalexandria
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 132
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
no właśnie, to jest najgorsze akurat bycie w związku lub bycie samemu powinno być naszym wyborem, ale często się słyszy powinnaś już kogoś mieć, dobrze jest mieć kogoś itd. Nikt nie pomyśli, że może mi jest tak wygodnie i to mi odpowiada


ojej, przepraszam, źle Cię zrozumiałam z tym zmienianiem statusu spojrzałam na to bardziej pod kątem byłam dłuuugo sama, ale teraz jestem w związku, ale widzę, że miałaś na myśli osoby, które non stop są w jakichś związkach, a między jednym a drugim takim związkiem mówią że są "singlami z wyboru". Zgadzam się w takim razie w 100% dużo jest takich osób, niestety. Jakby bycie samemu było czymś ujmującym, albo wręcz czyniło z nas osobę o statusie kaleki społecznego

co do hotelu to ciekawa oferta
Dokładnie. W ogóle w Polsce (takie mam obserwacje ), że panuje przekonanie, że jak nie masz kogoś, to albo jesteś niezbyt atrakcyjny/a albo chory/a. Bo jak można kogoś nie miec! A jeżeli ktoś mówi, że nie chce miec, to uważa się, że kłamie.

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Ne, to akurat jest sposób na samotność i dowartościowanie siebie. Niektórzy mają tak wpojone, że jeśli nie są z kimś, to są nikim.
Przykre to.

Owszem - każdej, a w szczególności bycia z kimś i posiadania dzieci.
W momencie kiedy mówię, że dzieci mieć nie zamierzam większość ludzi patrzy dziwnie + słyszę nieśmiertelne 'zobaczysz, za jakiś czas zmienisz zdanie!' Jakbym była co najmniej przedszkolakiem albo osobą niezrównoważoną


Dałam czadu wyglądałam pięknie nasłuchałam się komplementów od obu płci obtańcowałam vsiech chUopów - zajętych, wolnych, zaręczonych, zaobrączkowanych - i nie ostatnia zeszłam z parkietu a w nd na poprawinach- powtórka z rozrywki

Amen

Fajna sprawa
Albo pewnie słynne, nieśmiertelne "nie będzie miał kto Ci szklanki podać". Och! Ludzie to lubią się wtrącać, oj lubią. Nawet całkiem obcy.

Haha, to super! To naprawdę musiało być udane wesele! Też bym na takie z chęcią poszła, bo jak ja na jakieś chodzę to najlepiej z kimś, bo jak już się samemu pójdzie to katorga, albo tańcowanie z dziadkami albo siedzenie samemu przy stole, bo nikt się nie zainteresuje.
__________________
Do studiów...


- What kind of diet book are you looking for?
- Something with a title like How to Lose That Baby Fat by Sitting On Your Ass.


SINGIELKI PRAWDZIWIE Z WYBORU
aalexandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:06   #10
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Hej, chciałabym dołączyć
Mimo że mam 20 lat mam za sobą roczny związek i kilka większych znajomości.
Jest baaardzo dużo dobrych stron bycia samemu Jednak nie wykluczam że kiedyś będę mieć kogoś na stałe, męża
Teraz skupiam się przede wszystkim na sobie. Szlifuję angielski, staram się zrzucić parę kilo, szukam pracy - na faceta szkoda mi czasu. Jeszcze jak pomyślę ile trwa budowanie zaufania, poznawanie się i tak dalej to......chyba nie dla mnie na ten moment
Nie jestem samotna, bo mam jedyną Przyjaciółkę z którą jestem (ale to brzmi ) od 13 lat, w jednej klasie ukończyłyśmy wszystkie szkoły i teraz jesteśmy na tym samym kierunku na studiach Ba, nawet w jednej grupie
Ogólnie jak patrzę jakie my mamy relacje ze sobą, to wątpię czy takie świetne umiałabym zbudować z facetem. Ona i ja umawiamy się z kim chcemy, nie jesteśmy zazdrosne itp. a związek to dla mnie trochę więzienie
Nie wiem kto musiałby mi spaść z nieba żebym oszalała z miłości czy coś

Lubię swoje singielstwo można iść pić z kim się chce, robić co się chce, wygadywać co się chce Teraz priorytetem jest dla mnie znalezienie pracy a potem staranie się o stypendium rektorskie bo tym razem zawaliłam

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Dokładnie. W ogóle w Polsce (takie mam obserwacje ), że panuje przekonanie, że jak nie masz kogoś, to albo jesteś niezbyt atrakcyjny/a albo chory/a. Bo jak można kogoś nie miec! A jeżeli ktoś mówi, że nie chce miec, to uważa się, że kłamie.
O, to to
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:10   #11
aalexandria
Raczkowanie
 
Avatar aalexandria
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 132
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym dołączyć
Mimo że mam 20 lat mam za sobą roczny związek i kilka większych znajomości.
Jest baaardzo dużo dobrych stron bycia samemu Jednak nie wykluczam że kiedyś będę mieć kogoś na stałe, męża
Teraz skupiam się przede wszystkim na sobie. Szlifuję angielski, staram się zrzucić parę kilo, szukam pracy - na faceta szkoda mi czasu. Jeszcze jak pomyślę ile trwa budowanie zaufania, poznawanie się i tak dalej to......chyba nie dla mnie na ten moment
Nie jestem samotna, bo mam jedyną Przyjaciółkę z którą jestem (ale to brzmi ) od 13 lat, w jednej klasie ukończyłyśmy wszystkie szkoły i teraz jesteśmy na tym samym kierunku na studiach Ba, nawet w jednej grupie
Ogólnie jak patrzę jakie my mamy relacje ze sobą, to wątpię czy takie świetne umiałabym zbudować z facetem. Ona i ja umawiamy się z kim chcemy, nie jesteśmy zazdrosne itp. a związek to dla mnie trochę więzienie
Nie wiem kto musiałby mi spaść z nieba żebym oszalała z miłości czy coś

Lubię swoje singielstwo można iść pić z kim się chce, robić co się chce, wygadywać co się chce Teraz priorytetem jest dla mnie znalezienie pracy a potem staranie się o stypendium rektorskie bo tym razem zawaliłam
Hej! Witam w naszych skromnych progach.

Pewnie, ja też na razie nic nie wykluczam, póki co trafiałam na takich, z którymi na temat związku nawet nie myślałam - buce różnego rodzaju albo po prostu brak tego czegoś.

Jakbym czytała o sobie! Też mam taką dobrą, wspaniałą przyjaciółkę od 10 lat, znamy się odkąd poszłam do Komunii, ale też mimo, że nie jesteśmy w tej samej szkole itd., ale tak jak z większością znajomych z gim. urwał mi się kontakt, tak z nią nigdy. Jednym słowem - najlepsza przyjaciółka I też nie wiem, czy uda mi się (choć mam nadzieję) miec taki kontakt z facetem Nie chcę się w niczym ograniczać, dzieląc się z nim.

PS Szkoda, że u nas jest tak mało eventów dla singli
__________________
Do studiów...


- What kind of diet book are you looking for?
- Something with a title like How to Lose That Baby Fat by Sitting On Your Ass.


SINGIELKI PRAWDZIWIE Z WYBORU
aalexandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 21:10   #12
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Singielka, lat 19. Kiedyś chodziłam na randeczki, miałam swoje miłości, ale teraz pokochałam ten stan i nie mam zamiaru go zmieniać! Chcę wybawić się na studiach, a jeżeli małżeństwo to po 25 roku życia, dziecko bliżej 30
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:19   #13
aalexandria
Raczkowanie
 
Avatar aalexandria
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 132
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez Mickey1011 Pokaż wiadomość
Singielka, lat 19. Kiedyś chodziłam na randeczki, miałam swoje miłości, ale teraz pokochałam ten stan i nie mam zamiaru go zmieniać! Chcę wybawić się na studiach, a jeżeli małżeństwo to po 25 roku życia, dziecko bliżej 30
Hej! Nie oczekiwałam takiego odezwu. Przybij pionę, siostro! Myślę tak samo! Aczkolwiek i ślub bliżej tak 30 też.
Może będę odosobniona w tym przekonaniu (może nie), ale dziwią mnie osoby, które mając 22-23 lata już wiążą się na całe życie. Rozumiem, miłość itd., no ale... Jakoś nie czaję tego. Mam brata, który ma 23 lata i jakbym miała pomyśleć, że on by miał ślub w tym roku lub przyszłym to śmiech na sali. Serio. Mam nadzieję, że nie będzie tu zmasowanego ataku na mą osobę zaraz.
__________________
Do studiów...


- What kind of diet book are you looking for?
- Something with a title like How to Lose That Baby Fat by Sitting On Your Ass.


SINGIELKI PRAWDZIWIE Z WYBORU
aalexandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:24   #14
voit12
Przyczajenie
 
Avatar voit12
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 28
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Ja też jestem sama od wielu lat i nie myślę tego zmieniać , szkoda życia i czasu na rozgryzanie pana, a potem jakby nie było to - niewolę.
voit12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:25   #15
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Dokładnie. W ogóle w Polsce (takie mam obserwacje ), że panuje przekonanie, że jak nie masz kogoś, to albo jesteś niezbyt atrakcyjny/a albo chory/a. Bo jak można kogoś nie miec! A jeżeli ktoś mówi, że nie chce miec, to uważa się, że kłamie.
podpisuję się pod tym obiema rękami
bycie samemu też ma wiele plusów, czemu nikt tego nie dostrzega?
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:27   #16
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Hej! Witam w naszych skromnych progach.

Pewnie, ja też na razie nic nie wykluczam, póki co trafiałam na takich, z którymi na temat związku nawet nie myślałam - buce różnego rodzaju albo po prostu brak tego czegoś.

Jakbym czytała o sobie! Też mam taką dobrą, wspaniałą przyjaciółkę od 10 lat, znamy się odkąd poszłam do Komunii, ale też mimo, że nie jesteśmy w tej samej szkole itd., ale tak jak z większością znajomych z gim. urwał mi się kontakt, tak z nią nigdy. Jednym słowem - najlepsza przyjaciółka I też nie wiem, czy uda mi się (choć mam nadzieję) miec taki kontakt z facetem Nie chcę się w niczym ograniczać, dzieląc się z nim.

PS Szkoda, że u nas jest tak mało eventów dla singli
To super! Przyjaźń jest najważniejsza, ważniejsza od faceta bo facet może zostawić a prawdziwa przyjaźń przetrwa.
Eventy fajna rzecz, ale ja bym się bała że przyszło by mnóstwo napalonych facetów uganiających się za babeczkami
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:34   #17
aalexandria
Raczkowanie
 
Avatar aalexandria
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 132
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez voit12 Pokaż wiadomość
Ja też jestem sama od wielu lat i nie myślę tego zmieniać , szkoda życia i czasu na rozgryzanie pana, a potem jakby nie było to - niewolę.
Good for you! Łatwiej znaleźć sobie młodszego kochanka.

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
podpisuję się pod tym obiema rękami
bycie samemu też ma wiele plusów, czemu nikt tego nie dostrzega?
To mnie właśnie dziwi. A najlepszym argumentem "związkowych pań" jest, że wszystko co się robi poza związkiem, można też robić w związku. I z niczego się nie rezygnuje. No tak, tylko chcąc wylecieć na Grenlandię, najpierw trzeba spytać, czy można. Notabene, chciałabym polecieć kiedyś na Grenlandię.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
To super! Przyjaźń jest najważniejsza, ważniejsza od faceta bo facet może zostawić a prawdziwa przyjaźń przetrwa.
Eventy fajna rzecz, ale ja bym się bała że przyszło by mnóstwo napalonych facetów uganiających się za babeczkami
To prawda, prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko. Aczkolwiek fajnie byłoby miec coś takiego z facetem, tylko to wszystko zabiera tyle czasu...

W sumie racja. Tak jak na tych czatach albo stronach randkowych albo czymś tam jeszcze.
__________________
Do studiów...


- What kind of diet book are you looking for?
- Something with a title like How to Lose That Baby Fat by Sitting On Your Ass.


SINGIELKI PRAWDZIWIE Z WYBORU
aalexandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:47   #18
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Good for you! Łatwiej znaleźć sobie młodszego kochanka.
co racja, to racja

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
To mnie właśnie dziwi. A najlepszym argumentem "związkowych pań" jest, że wszystko co się robi poza związkiem, można też robić w związku. I z niczego się nie rezygnuje. No tak, tylko chcąc wylecieć na Grenlandię, najpierw trzeba spytać, czy można. Notabene, chciałabym polecieć kiedyś na Grenlandię.
niektórzy mają problem właśnie z zaufaniem i dlatego nie chcą być w związku-bo nie potrafią zaufać. Ciekawe jak to zostałoby wytłumaczone-w związku też można nie ufać? a co do rozmów o przyjaźni-aktualnie jestem na takim etapie życia, że nie jest mi spieszno do związku i budowania zaufania do płci przeciwnej, szczególnie w sytuacji kiedy ktoś niedawno moje zaufanie zniszczył. Nie chciałabym się wdawać w szczegóły, ale myślę że to wystarczający argument na teraz może za 5 czy 10 lat. Teraz na pewno nie. I presja otoczenia na mnie nie zadziała
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:53   #19
aalexandria
Raczkowanie
 
Avatar aalexandria
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 132
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
co racja, to racja


niektórzy mają problem właśnie z zaufaniem i dlatego nie chcą być w związku-bo nie potrafią zaufać. Ciekawe jak to zostałoby wytłumaczone-w związku też można nie ufać? a co do rozmów o przyjaźni-aktualnie jestem na takim etapie życia, że nie jest mi spieszno do związku i budowania zaufania do płci przeciwnej, szczególnie w sytuacji kiedy ktoś niedawno moje zaufanie zniszczył. Nie chciałabym się wdawać w szczegóły, ale myślę że to wystarczający argument na teraz może za 5 czy 10 lat. Teraz na pewno nie. I presja otoczenia na mnie nie zadziała
Haha. Czemu nie!

Taki argument byłby bezsensu. Nie wiem. Po prostu ktoś, kto chce być singlem niech nim będzie i nie dorabiajmy do tego teorii w stylu "biedny, nikt go nie chce".

Doskonale cię rozumiem. Jakby ktoś miał jakiś problem, to niech idzie i zajmie się swoją połówką.
__________________
Do studiów...


- What kind of diet book are you looking for?
- Something with a title like How to Lose That Baby Fat by Sitting On Your Ass.


SINGIELKI PRAWDZIWIE Z WYBORU
aalexandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 22:27   #20
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
A najlepszym argumentem "związkowych pań" jest, że wszystko co się robi poza związkiem, można też robić w związku. I z niczego się nie rezygnuje. No tak, tylko chcąc wylecieć na Grenlandię, najpierw trzeba spytać, czy można. Notabene, chciałabym polecieć kiedyś na Grenlandię.
Bo to prawda. Tylko "dziwne" związki powodują, że człowiek musi sie tłumaczyć i ograniczać. Ale co kto lubi. A wyprawę na Grenlandię można planować we dwoje
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:46   #21
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
że nie jest mi spieszno do związku i budowania zaufania do płci przeciwnej, szczególnie w sytuacji kiedy ktoś niedawno moje zaufanie zniszczył. Nie chciałabym się wdawać w szczegóły, ale myślę że to wystarczający argument na teraz
To jest nas dwie i też nie chcę się nad tym rozdrabniać

U mnie ogólnie otoczenie przyjmuje to normalnie, niekiedy babcia zadzwoni i raz na jakiś czas się spyta czy mam chłopaka
Taak, jakby dziewczyny bez swojego gringo miały zginąć
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:54   #22
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
To jest nas dwie i też nie chcę się nad tym rozdrabniać

U mnie ogólnie otoczenie przyjmuje to normalnie, niekiedy babcia zadzwoni i raz na jakiś czas się spyta czy mam chłopaka
Taak, jakby dziewczyny bez swojego gringo miały zginąć
o, widzę, że Ty też w podobnej sytuacji cóż, różne historie mają miejsce i różne wydarzenia, niestety.

u mnie na szczęście nikt nie mówi Ile jeszcze będziesz sama? A może sobie kogoś znajdziesz i będzie Ci lepiej? Wychodzę z założenia, że jeśli kogoś ma coś spotkać to go spotka. Jeśli kiedyś zapragnę związku to ok, nie mam nic przeciwko, ale jeśli nie-to widać życie w pojedynkę było mi przeznaczone
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!

Edytowane przez eternitka
Czas edycji: 2012-08-10 o 22:55
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:57   #23
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Bo to prawda. Tylko "dziwne" związki powodują, że człowiek musi sie tłumaczyć i ograniczać. Ale co kto lubi. A wyprawę na Grenlandię można planować we dwoje
Oj no nie wiem
Mam takiego kochanego faceta a i tak jak dla mnie związek to jest smycz i tyle. Nie pojadę na imprezę co tydzień jak kiedyś, nie popiwkuję na murku z kumplami, jeśli bym chciała SAMA wyskoczyć na tę Grenlandię to jednak wypadałoby wpierw z partnerem o tym porozmawiać, nie poflirtuję z innymi bo nie wypada, nawet, jeśli wcale nie w głowie mi zdrada.
Nikt mi nie powie, że w dobrym związku można robić to samo co będąc wolnym
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:39   #24
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Oj no nie wiem
Mam takiego kochanego faceta a i tak jak dla mnie związek to jest smycz i tyle. Nie pojadę na imprezę co tydzień jak kiedyś, nie popiwkuję na murku z kumplami, jeśli bym chciała SAMA wyskoczyć na tę Grenlandię to jednak wypadałoby wpierw z partnerem o tym porozmawiać, nie poflirtuję z innymi bo nie wypada, nawet, jeśli wcale nie w głowie mi zdrada.
Nikt mi nie powie, że w dobrym związku można robić to samo co będąc wolnym
Ale tak naprawdę kto Ci zabrania? Cały czas jesteś przecież wolnym człowiekiem z wolną wolą. Ale skoro rozsądek, sumienie, lojalność wobec partnera itp.ogranicza i nie pozwala na niewinny flirt to w sumie nic nowego. Ten sam głos przez całe życie nie pozwala brać ciuszków bez płacenia, mimo ze bardzo chce sie mieć drogą rzecz. Wolność jest bardzo umowna i wychodzi na to, że nigdy nie ma szans na samowolkę. Singielka czy nie, każda ma wiele ograniczeń.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 01:18   #25
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ale tak naprawdę kto Ci zabrania? Cały czas jesteś przecież wolnym człowiekiem z wolną wolą. Ale skoro rozsądek, sumienie, lojalność wobec partnera itp.ogranicza i nie pozwala na niewinny flirt to w sumie nic nowego. Ten sam głos przez całe życie nie pozwala brać ciuszków bez płacenia, mimo ze bardzo chce sie mieć drogą rzecz. Wolność jest bardzo umowna i wychodzi na to, że nigdy nie ma szans na samowolkę. Singielka czy nie, każda ma wiele ograniczeń.
ale ma sie wiecej możliwości, mniejszą odpowiedzialność etc
Podobnie jak z brakiem dziecka - niby mnając je można robić wszystko, ale trzeba się nagimnastykować.
Niektórzy nie chcą
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 06:48   #26
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Hej Podczytałam Was i postanowiłam się przyłączyć. Jestem singielką, 21 lat, po rocznym związku.
Teraz chcę dużo czasu (baaardzo dużo czasu) poświęcić tylko i wyłącznie sobie
Tak jak mówicie, czasami mam wrażenie, że dla społeczeństwa najważniejszy jest fakt czy ma się kogoś czy nie. Jeśli nie, to na pewno z tą osobą jest coś nie tak
I nie daj boże mieć 26 lat i nie mieć ani dzieci ani żony/męża

Mogę się przyłączyć ?

Odezwę się do Was jak tylko wrócę z pracy.
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 07:22   #27
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ale tak naprawdę kto Ci zabrania? Cały czas jesteś przecież wolnym człowiekiem z wolną wolą. Ale skoro rozsądek, sumienie, lojalność wobec partnera itp.ogranicza i nie pozwala na niewinny flirt to w sumie nic nowego. Ten sam głos przez całe życie nie pozwala brać ciuszków bez płacenia, mimo ze bardzo chce sie mieć drogą rzecz. Wolność jest bardzo umowna i wychodzi na to, że nigdy nie ma szans na samowolkę. Singielka czy nie, każda ma wiele ograniczeń.
Nie porównywałabym przestrzegania prawa do moralności, dla mnie to dwie różne rzeczy. Jedno co jest wg mnie podobne to to, że i tu i tu oddajemy część własnej wolności w imię wyższych korzyści.
Ach, i wtedy sformułuję mój wniosek inaczej - moje poczucie wolności związek ogranicza nikt nigdy nie osiągnie takiego luzu jak singiel, w związku zawsze jest ta druga osoba, którą trzeba brać pod uwagę.

Tak że ten, bardzo Wam gratuluję wyboru, dziewczyny i żałuję, że nie nadaję się do tego elitarnego grona
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 07:39   #28
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

A może żyjmy i dajmy żyć innym?
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:26   #29
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Hello

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o sobie! Też mam taką dobrą, wspaniałą przyjaciółkę od 10 lat, znamy się odkąd poszłam do Komunii, ale też mimo, że nie jesteśmy w tej samej szkole itd., ale tak jak z większością znajomych z gim. urwał mi się kontakt, tak z nią nigdy. Jednym słowem - najlepsza przyjaciółka I też nie wiem, czy uda mi się (choć mam nadzieję) miec taki kontakt z facetem Nie chcę się w niczym ograniczać, dzieląc się z nim.
Dołączam i ja do posiadania takiej Przyjaciółki
Niestety moja ma już męża, synka i wyemigrowała do Francji
Ale przyjeżdża po tym weekendzie na dwa tygodnie, więc już się cieszę na samą myśl

Cytat:
Napisane przez Mickey1011 Pokaż wiadomość
Singielka, lat 19. Kiedyś chodziłam na randeczki, miałam swoje miłości, ale teraz pokochałam ten stan i nie mam zamiaru go zmieniać! Chcę wybawić się na studiach, a jeżeli małżeństwo to po 25 roku życia, dziecko bliżej 30
Też tak kiedyś myślałam
Minęło magiczne 25 i ani małżeństwo mi w głowie, a tym bardziej dzieci
Powiem tylko tak - niezależność uzależnia

Cytat:
Napisane przez voit12 Pokaż wiadomość
Ja też jestem sama od wielu lat i nie myślę tego zmieniać , szkoda życia i czasu na rozgryzanie pana, a potem jakby nie było to - niewolę.
Amen

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Eventy fajna rzecz, ale ja bym się bała że przyszło by mnóstwo napalonych facetów uganiających się za babeczkami
E tam trzeba korzystać z życia

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Taak, jakby dziewczyny bez swojego gringo miały zginąć
Taaa, niektórzy to mają podejście

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość

u mnie na szczęście nikt nie mówi Ile jeszcze będziesz sama? A może sobie kogoś znajdziesz i będzie Ci lepiej? Wychodzę z założenia, że jeśli kogoś ma coś spotkać to go spotka. Jeśli kiedyś zapragnę związku to ok, nie mam nic przeciwko, ale jeśli nie-to widać życie w pojedynkę było mi przeznaczone
Też wychodzę z takiego założenia

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Oj no nie wiem
Mam takiego kochanego faceta a i tak jak dla mnie związek to jest smycz i tyle. Nie pojadę na imprezę co tydzień jak kiedyś, nie popiwkuję na murku z kumplami, jeśli bym chciała SAMA wyskoczyć na tę Grenlandię to jednak wypadałoby wpierw z partnerem o tym porozmawiać, nie poflirtuję z innymi bo nie wypada, nawet, jeśli wcale nie w głowie mi zdrada.
Nikt mi nie powie, że w dobrym związku można robić to samo co będąc wolnym
Mądrze prawisz

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ale tak naprawdę kto Ci zabrania? Cały czas jesteś przecież wolnym człowiekiem z wolną wolą. Ale skoro rozsądek, sumienie, lojalność wobec partnera itp.ogranicza i nie pozwala na niewinny flirt to w sumie nic nowego. Ten sam głos przez całe życie nie pozwala brać ciuszków bez płacenia, mimo ze bardzo chce sie mieć drogą rzecz. Wolność jest bardzo umowna i wychodzi na to, że nigdy nie ma szans na samowolkę. Singielka czy nie, każda ma wiele ograniczeń.
BioIvO, jeśli przyszłaś tu aby nawracać Nas na swoją modłę, jakie to życie w związku nie jest 'och i ach', to tracisz czas. Ten wątek, jak sama nazwa wskazuje JEST dla singielek z wyboru, aby mogły porozmawiać o wszystkim i o niczym. Nie chcemy tutaj przekonywania, że żyjemy w błędzie i zawracania gitary opowiastkami o idealnej miłości.
Jak już napisała wampir - żyj i daj żyć innym.
Na pożegnanie - róża

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Hej Podczytałam Was i postanowiłam się przyłączyć. Jestem singielką, 21 lat, po rocznym związku.
Teraz chcę dużo czasu (baaardzo dużo czasu) poświęcić tylko i wyłącznie sobie
Tak jak mówicie, czasami mam wrażenie, że dla społeczeństwa najważniejszy jest fakt czy ma się kogoś czy nie. Jeśli nie, to na pewno z tą osobą jest coś nie tak
I nie daj boże mieć 26 lat i nie mieć ani dzieci ani żony/męża

Mogę się przyłączyć ?

Odezwę się do Was jak tylko wrócę z pracy.
No dobra przyznam się mam w październiku 27 ani męża, ani dzieci. Dzieci w ogóle nie chcę mieć męża może kiedyś, ale też wątpię
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:30
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:30   #30
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Singielki prawdziwie z wyboru

Cytat:
Napisane przez aalexandria Pokaż wiadomość
Dokładnie. W ogóle w Polsce (takie mam obserwacje ), że panuje przekonanie, że jak nie masz kogoś, to albo jesteś niezbyt atrakcyjny/a albo chory/a. Bo jak można kogoś nie miec! A jeżeli ktoś mówi, że nie chce miec, to uważa się, że kłamie.
Też to zauważyłam jakby człowiek, który jest sam był niepełnowartościowy


Cytat:
Albo pewnie słynne, nieśmiertelne "nie będzie miał kto Ci szklanki podać". Och! Ludzie to lubią się wtrącać, oj lubią. Nawet całkiem obcy.
Akurat szklanka wody to nie argument - wolę zapłacić na starość przystojnemu pielęgniarzowi

Cytat:
Haha, to super! To naprawdę musiało być udane wesele! Też bym na takie z chęcią poszła, bo jak ja na jakieś chodzę to najlepiej z kimś, bo jak już się samemu pójdzie to katorga, albo tańcowanie z dziadkami albo siedzenie samemu przy stole, bo nikt się nie zainteresuje.
Kochana! Ze starymi dziadkami najlepiej się tańcuje Tato Panny Młodej jak wziął mnie w obroty, to zadyszki dostałam, a temu NIC a siedzieć przy stole nie nada - na parkiet ruszać i tyle i brać sprawy we własne ręce
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-09 21:04:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.