Praca za granicą. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 21:09   #1
metalhead280
Przyczajenie
 
Avatar metalhead280
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 19

Praca za granicą.


Cześć. Przeglądając kilka wątków zauważyłam, że kilka z was wspomniało o tym jak to przez pracę musiało wyjechać np. do Japonii albo Norwegii. Nie chodzi mi tutaj o wyjazd taki typowy czyli rzucam wszystko i wyjeżdżam zarabiać na rodzinę. Chodzi mi o coś w stylu hm awansu w pracy? Zaciekawiło mnie to, ktoś z was może mi dokładniej opisać na czym to polega? Czy może wysłali was tam w ramach jakiegoś długiego stażu albo same starałyście się o takie przenosiny? Czy taka zmiana miejsca pracy wiąże się tylko z ściśle określonymi zawodami?
Przepraszam za mój chaotyczny post, trochę w nim zamotałam. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi
metalhead280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 21:53   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Praca za granicą.

Cytat:
Napisane przez metalhead280 Pokaż wiadomość
Cześć. Przeglądając kilka wątków zauważyłam, że kilka z was wspomniało o tym jak to przez pracę musiało wyjechać np. do Japonii albo Norwegii. Nie chodzi mi tutaj o wyjazd taki typowy czyli rzucam wszystko i wyjeżdżam zarabiać na rodzinę. Chodzi mi o coś w stylu hm awansu w pracy? Zaciekawiło mnie to, ktoś z was może mi dokładniej opisać na czym to polega? Czy może wysłali was tam w ramach jakiegoś długiego stażu albo same starałyście się o takie przenosiny? Czy taka zmiana miejsca pracy wiąże się tylko z ściśle określonymi zawodami?
Przepraszam za mój chaotyczny post, trochę w nim zamotałam. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi
zalezy od branży.
ja pracuję w firmie która ma oddziały na całym świecie, mnóstwo firm córek i praktycznie co chwilę przychodzą oferty pracy w innych krajach.

starania? żadne, aplikuję, lecę na rozmowę i podpisuję kontrakt.
awans?zależy na co aplikuję i czy będę lepsza od innych.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:50   #3
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Praca za granicą.

Z tego co wiem, to takie sytuacje są częste w wielkich międzynarodowych korporacjach. Więc najpierw trzeba "zaprzedać duszę korporacyjnemu diabłu". Niewiele jest firm lokalnych, w których jest taka możliwość.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 19:23   #4
metalhead280
Przyczajenie
 
Avatar metalhead280
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: Praca za granicą.

Rozumiem, dzięki dziewczyny. Póki co szkolę się w logistyce, nie wiem czy z takim wykształceniem trafię gdzieś do tego "korporacyjnego diabła" ale dzięki za informacje.
metalhead280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 20:23:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.