Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 21:01   #3271
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Miałyście może serię Rebuild - chodzi mi o wszystko poza oliwką i koncentratem wyszczuplającym w żelu, bo je mam. Te dwa preparaty są dla mnie cudowne i działają, więc mam ochotę przetestować resztę serii.

Czekam na opinie.
ja mam maselko na cellulit, nie pamietam dokladnie nazwy, w czarnym opakowaniu

uzywam dopiero od kilku dni ale przyjemne w stosowaniu, skladowo fajne, duzo wyciagow, ale za szybko zeby stwierdzic jak dziala
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 21:19   #3272
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Właśnie to masełko z serii Rebuild mam zamiar jutro nabyć. Oprócz tego na liście zakupów znajdują się: mydło i masło pomarańczowe, żeby uzupełnić serię, i krem pod oczy na opuchliznę z serii Med. Mam nadzieję, że moja ulubiona drogeryjka mnie nie zawiedzie...
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 21:44   #3273
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Pierwsze wrażenia po peelingu masło pomarańczowe. Gęsty, dużooo małych drobinek, ale bardzo dobrze ściera i poprawia krążenie, zapach boski, cudo.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 21:45   #3274
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Mam krem Reduktor rozstepów. Nie wiem czy działa, bo stosuje bardzo nieregularnie. Poza tym stosuje go raczej jako zwykly balsam, bardzo mi sie podoba jego zapach. Zanim kupisz, powachaj, bo pachnie dosc intensywnie i nie kazdemu sie to moze podobac.
Przypuszczam, że zapach tej serii w każdym produkcie jest taki sam, mnie się baaardzo podoba. Pewnie i tak reduktor kupię. Dzięki za odpowiedź.
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja mam maselko na cellulit, nie pamietam dokladnie nazwy, w czarnym opakowaniu

uzywam dopiero od kilku dni ale przyjemne w stosowaniu, skladowo fajne, duzo wyciagow, ale za szybko zeby stwierdzic jak dziala
Ta seria ogólnie jest bardzo ciekawa pod względem składów. Koncentrat wyszczuplający to już w ogóle mnie powalił na kolana, jak będę miała jutro czas to wklepię skład tutaj.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 08:17   #3275
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez madeleine91 Pokaż wiadomość
Namiot Ziaji w Sopocie jest na końcu Monte Cassino obok Multikina. Nieźle są zaopatrzeni ale nie wiem czy jeszcze jest i do kiedy, bo raz widziałam przechodząc...
Tak, namiot jest przy końcu Monciaka i w niedziele powiedziała mi dziewczyna, że wrócą za 2 tygodnie, nie zapytałam o dzień, ale albo będą na weekend albo tylko w niedziele
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:34   #3276
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Z listy nie udało mi się zakupić tylko masła pomarańczowego, ale pani w drogeryjce już złożyła zamówienie, więc pod koniec tygodnia i je uda się zakupić

Miałam fazę na robienie zdjęć, więc pochwalę się moją ziajową kolekcją

Zdj. 1 Ziaja Pro i Med:
  • żel normalizujący
  • peeling b.mocny
  • złuszczająca maska algowa z ananasem
  • krem redukujący trądzik
  • żel pod oczy przeciw obrzękom


Zdj. 2 Inne:
  • tonik i mleczko ogórkowe
  • kremy masło kakaowe tłusty i lekka formuła
  • przyspieszacz opalania z masłem kakaowym
  • masło rebuild
  • peeling i mydło pomarańczowe
  • Nuno krem tonujący
  • błyszczyk Blubel brzoskwiniowy (mam jeszcze jabłkowy, ale końcówkę, więc jest dość pokiereszowany i wygląda... mało fotogenicznie )
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:50   #3277
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

bardzo fajna kolekcja jak sie spisuje krem redukujący trądzik?

Jeśli chodzi o serię Rebulid to jestem zachwycona reduktorem celluitu- napina skórę, ładnie wygładza i rzeczywiście widać efekty w kwesti celluitu zapach przypadł mi do gustu, ale po 5. buteleczce stwierdziłam że koniecznie musze od tego zapachu odpocząć. Masełko z tej serii także mam - jest ok.
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 18:17   #3278
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez lenka88 Pokaż wiadomość
bardzo fajna kolekcja jak sie spisuje krem redukujący trądzik?
Dzięki

Z kremiku jestem zadowolona Pozwolę sobie podać linka do mojej recenzji na KWC: KLIK!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:43   #3279
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Witam
mam pytanko: z jakich drogerii ogólnokosmetycznych internetowych zamawiacie kosmetyki z ziaji, bo tanio i duży wybór? Poza inermisem gdzie wiem, że dostępne są kosmetyki PRO?

Jeśli znacie adres wątku na forum dot. ogólnie dobrych, sprawdzonych sklepów internetowych z kosmetykami (gdzie są atrakcyjne ceny) będę bardzo wdzięczna za wklejenie tu, bo coś mnie dziś wyszukiwarka zawodzi (a właściwie sama siebie zawodzę jeśli o umiejętności skutecznego wyszukiwania chodzi ).
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:10   #3280
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez mabo Pokaż wiadomość
Witam
mam pytanko: z jakich drogerii ogólnokosmetycznych internetowych zamawiacie kosmetyki z ziaji, bo tanio i duży wybór? Poza inermisem gdzie wiem, że dostępne są kosmetyki PRO?

Jeśli znacie adres wątku na forum dot. ogólnie dobrych, sprawdzonych sklepów internetowych z kosmetykami (gdzie są atrakcyjne ceny) będę bardzo wdzięczna za wklejenie tu, bo coś mnie dziś wyszukiwarka zawodzi (a właściwie sama siebie zawodzę jeśli o umiejętności skutecznego wyszukiwania chodzi ).
Mysle, ze mozesz sprobowac na allegro. Jest wielu sprzedawcow, ktorzy sprzedaja Ziaje Pro.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:22   #3281
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny a miałyście do czynienia z tą odżywką?? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2175
nie widziałam oczywiście w sklepach takiej, ale może warto się rozejrzeć po osiedlowych drogeriach ?
Zaciekawił mnie opis... Olej rycynowy, aloes, witaminy. Jak to się ma do składu nie wiem..
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.


Edytowane przez milkNhoney
Czas edycji: 2009-08-12 o 09:25
milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 09:30   #3282
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Dziewczyny a miałyście do czynienia z tą odżywką?? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...i-slabych.html
nie widziałam oczywiście w sklepach takiej, ale może warto się rozejrzeć po osiedlowych drogeriach ?
Zaciekawił mnie opis... Olej rycynowy, aloes, witaminy. Jak to się ma do składu nie wiem..
Ale ona jest w Zapomnianych Kosmetykach. Czyli już jej raczej nie znajdziesz... Zastąpiły ją inne: 1, 2, 3.


Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Mysle, ze mozesz sprobowac na allegro. Jest wielu sprzedawcow, ktorzy sprzedaja Ziaje Pro.
Ja kupowałam u tego użytkownika. Byłam bardzo zadowolona - szybka wysyłka, jeden koszt przesyłki i masa gratisowych próbek.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 15:32   #3283
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Źle sformułowałam pytanie
nie zależy mi na kosmetykach ziaja PRO, ogólnie chciałabym poznać Wasze sprawdzone sklepy kosmetyczne - internetowe, które mają bogatą ofertę kosmetyków ziaji i atrakcyjne ceny
dziękuję za odzew mimo nieporozumienia - informacje o ziaji PRO też mi się przyda!
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 15:59   #3284
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Zaja to świetna firma, a największym plusem jest to że za na prawdę działające kosmetyki nie płacisz majątku.
Kocham masło kakaowe, krem do rąk kozie mleko, balsam do ust kokosowy. Te kosmetyki to poprostu jak dla mnie must have i nie zamieniłabym ich nawet na górnopułkowce.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 16:42   #3285
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Zaja to świetna firma, a największym plusem jest to że za na prawdę działające kosmetyki nie płacisz majątku.
Kocham masło kakaowe, krem do rąk kozie mleko, balsam do ust kokosowy. Te kosmetyki to poprostu jak dla mnie must have i nie zamieniłabym ich nawet na górnopułkowce.

zgadzam się całkowicie zawsze do niej wracam, mam swoje sprawdzone kosmetyki.

macie porównanie peelingu Calma z Nuno? mam Calmę i jestem zadowolona i zastanawiam się, czy Nuno nie byłby jeszcze lepszy? bo ten Sopot Spa ponoć słaby jest z resztą, nie rozumiem, o co chodzi z tym gommage-że ma mniejsze drobinki ścierające?


a tak poza tym, jaki jest wasz ulubiony tonik Ziaji? kiedyś kochałam ogórkowy ale ostatnio coś mi w nim nie pasuje nie lubię aloesowego a dziś kupiłam rumiankowy
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 17:11   #3286
alexandra578
Raczkowanie
 
Avatar alexandra578
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 392
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość

a tak poza tym, jaki jest wasz ulubiony tonik Ziaji? kiedyś kochałam ogórkowy ale ostatnio coś mi w nim nie pasuje nie lubię aloesowego a dziś kupiłam rumiankowy
ja miałam rumiankowy, teraz wypróbowuję ogórkowy, ale czy aż taka różnica jest? chyba nieeee
alexandra578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:04   #3287
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

z Ziaji szczególnie polcem tonik ogórkowy, żel pod oczy przeciw obrzękom i żel punktowy przeciw trądzikowi. Sa naprawdę świetne za śmiesznie noską cenę. No i oczywiście polecam masła do ciała
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:04   #3288
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ogórkowy dla mnie dziwnie pachnie. Coś mi ten zapach przypomina, ale nie mogę sobie przypomnieć co...

Pojutrze jadę do ziajowego sklepu po antyperspirant, pastę do zębów, oliwkę Rebuild, żel pod prysznic Kozę, Sopot Spa i zobaczymy co jeszcze... Może się skuszę na pomarańczę
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:23   #3289
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ogórkowy dla mnie dziwnie pachnie. Coś mi ten zapach przypomina, ale nie mogę sobie przypomnieć co...

Pojutrze jadę do ziajowego sklepu po antyperspirant, pastę do zębów, oliwkę Rebuild, żel pod prysznic Kozę, Sopot Spa i zobaczymy co jeszcze... Może się skuszę na pomarańczę
mi też teraz zapach ogórkowego się nie podoba-kiedyś to był prawdziwy świeży ogórek a teraz coś w nim popsuli i nie jest już ani tak skuteczny ani tak delikatny, jak kiedyś. to było wtedy, kiedy zmienili opakowania toników

nie za dużo tej Ziaji na raz

wiecie co, mam pastę do zębów maziajka(cola )ale używam jej tylko od czasu do czasu, bo jest bez fluoru i nie chcę sobie popsuć zębów
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 19:13   #3290
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja właśnie zużyłam jedno opakowanie pasty ale tej zwykłej, zielono-białej. Ona też jest bez fluoru. Chyba ja też z niej zrezygnuję, szczególnie, że mój TŻ nie chce jej używać, bo mówi, że jest "dla mięczaków"
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:17   #3291
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ech, a ja się zawiodłam na błyszczyku Blubel. Nic a nic na mnie nie działa, jedynie pięknie pachnie. Gdyby jeszcze nawilżał, wybaczyłabym mu konsystencję i krótkotrwałość, ale niestety.
Mamie oddałam
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:26   #3292
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

pewnie już padło takie pytanie, ale szczerze nie chce przeklikać 110stron w poszukiwaniu, więc niedbale zadab znowu to pytanie: Zna może któraś z was pachnące balsamy z Ziai? slyszałam o maśle kakaowym i Oliwce.Co sądzicie o oliwce? ladnie utrzymuje się na skórze? czy ładnie pachnie? Polecacie?;]
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:32   #3293
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka015 Pokaż wiadomość
pewnie już padło takie pytanie, ale szczerze nie chce przeklikać 110stron w poszukiwaniu, więc niedbale zadab znowu to pytanie: Zna może któraś z was pachnące balsamy z Ziai? slyszałam o maśle kakaowym i Oliwce.Co sądzicie o oliwce? ladnie utrzymuje się na skórze? czy ładnie pachnie? Polecacie?;]
Po pierwsze: KWC.
Po drugie: opcja przeszukaj wątek.
Po trzecie: jest masło kakaowe, oliwkowe, bursztynowe, kokosowe, Sopot Spa, waniliowe, pomarańczowe. Balsamów jest więcej, koza, oliwka, kakao, kokos, Herbika, rozświetlający, itp KLIK
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 20:47   #3294
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka015 Pokaż wiadomość
pewnie już padło takie pytanie, ale szczerze nie chce przeklikać 110stron w poszukiwaniu, więc niedbale zadab znowu to pytanie: Zna może któraś z was pachnące balsamy z Ziai? slyszałam o maśle kakaowym i Oliwce.Co sądzicie o oliwce? ladnie utrzymuje się na skórze? czy ładnie pachnie? Polecacie?;]
Herbika Plant niebieski (z bawełną) świetnie pachnie, jak dla mnie tak...elegancko żółty herbika ponoć dobry na poranne rozbudzenie.
Maseł oprócz Rebulid nie miałam.

Saks może znasz miejsce gdzie można kupić ziajowe nowości? Szukam Sopotu i szukam...i szukam...i szukam...
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 21:07   #3295
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Po paru dniach systematycznego używania masła Sopot Spa stwierdzam: Super nawilża, skóra jest miękka i delikatna w dotyku, bardzo ładnie pachnie, jest wydajny i wydaje sie bardzo treściwy. Polecam z czystym sumieniem!!!!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 22:23   #3296
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
zgadzam się całkowicie zawsze do niej wracam, mam swoje sprawdzone kosmetyki.

macie porównanie peelingu Calma z Nuno? mam Calmę i jestem zadowolona i zastanawiam się, czy Nuno nie byłby jeszcze lepszy? bo ten Sopot Spa ponoć słaby jest z resztą, nie rozumiem, o co chodzi z tym gommage-że ma mniejsze drobinki ścierające?
peeling Sopot Spa nie ma drobinek - ma delikatną, aksamitną konsystencję
wmasowuje się przez chwilę w skórę, pozostawia na 10 minut i spłukuje
zawiera w swoim składzie proteazy - enzymy rozpuszczające obumarły naskórek

mam cerę mieszaną, tłustą - peelingi stosuje 2 razy w tygodniu (raz stosowałam normalny peeling z drobinkami, mechaniczny, a drugi raz ten Sopot Spa)

myślę, że do cery bardzo wrażliwej (szczególnie wrażliwej na ścieranie) albo z podrażnieniami będzie dobry
__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:14   #3297
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
a tak poza tym, jaki jest wasz ulubiony tonik Ziaji? kiedyś kochałam ogórkowy ale ostatnio coś mi w nim nie pasuje nie lubię aloesowego a dziś kupiłam rumiankowy
Cytat:
Napisane przez alexandra578 Pokaż wiadomość
ja miałam rumiankowy, teraz wypróbowuję ogórkowy, ale czy aż taka różnica jest? chyba nieeee
Moj faworyt od daaaawna to jest tonik nagietkowy. Mialam kiedys jeszcze aloesowy, ale cos mi nie podszedl, a do nagietkowego zawsze wracam. Czaje sie jeszcze na rozany. Wprawdzie nagietek przegrywa z Garnierem do cery wrazliwej, ale zajmuje zaszczytne drugie miejsce na moim podium tonikow.

Cytat:
Napisane przez lenka88 Pokaż wiadomość
Herbika Plant niebieski (z bawełną) świetnie pachnie, jak dla mnie tak...elegancko żółty herbika ponoć dobry na poranne rozbudzenie.
Maseł oprócz Rebulid nie miałam.
Niebieski rzeczywiscie ladnie pachnie, choc po jakims czasie ten zapach zaczal mnie dusic no i - jak to balsamy ziajowe - ciezko sie wchlania. Wiec jednak wracam do oliwkowego, klasyk i zapach mniej perfumowo-pudrowy.

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
peeling Sopot Spa nie ma drobinek - ma delikatną, aksamitną konsystencję
wmasowuje się przez chwilę w skórę, pozostawia na 10 minut i spłukuje
zawiera w swoim składzie proteazy - enzymy rozpuszczające obumarły naskórek
myślę, że do cery bardzo wrażliwej (szczególnie wrażliwej na ścieranie) albo z podrażnieniami będzie dobry
Czyli mowiac skrotowo - dziala jak peeling enzymatyczny?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:53   #3298
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Moj faworyt od daaaawna to jest tonik nagietkowy. Mialam kiedys jeszcze aloesowy, ale cos mi nie podszedl, a do nagietkowego zawsze wracam. Czaje sie jeszcze na rozany. Wprawdzie nagietek przegrywa z Garnierem do cery wrazliwej, ale zajmuje zaszczytne drugie miejsce na moim podium tonikow.

Czyli mowiac skrotowo - dziala jak peeling enzymatyczny?
dokładnie peeling Sopot Spa działa jak enzymatyczny

tonik różany jest bardzo fajny - delikatny zapach, dobre właściwości odświeżające (z Ziaji teraz akurat mam opuncje figową)

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:17   #3299
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A krem ogórkowy jest dobry?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:46   #3300
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Którą serię bardziej polecacie - Sopot Spa, czy pomarańczową?
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.