Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 15:10   #1171
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja też miałam robić przed świętami ,ale nie wytrzymałam i zrobiłam 2 dni temu bo mnie strasznie wkurzały te rude odrosty ok.5cm po londzie koszmarnie to wyglądało ,ale za to teraz jest cud miód

nie nie mam dłużo dłuższe zademonstruje wam na fotce o co mi chodzi:
mianowicie mam włoski do tej lini numer 2 czyli góra sięga do brody a chciałabym ściąć do lini numer 1 czyli gdzieś nad uchem pocieniowane oczywiście tak żeby ładnie zlewało się dołem który zostałby bez zmian i dokładnie to wszystko co jest zaznaczone tymi liniami skośnymi poszłoby pod nożyczki i pozbyłabym sie tych rudawych końców tylko że ta góra będzie wtedy króciutka i nie wiadomo jak będzie się układać a co wogóle myslicie o tym moim pomyśle? bo teraz to mam ze trzy kolory zaczynając od góry i patrząc w dół ....najjasniejsze ciemniejsze i rudawe końcówki
co robić doradźcie
tak czy siak i tak będę musiała ścinać te róznice w odcieniach bo to niefajnie wygląda i właśnie nie wiem czy ciachnąć już odrazu całą tą różnice czy stopniowo tylko że wtedy będę długo się z tym męczyć przynajmniej ze 3 cięcia żeby długość była ta sama co teraz w odstępach ok.3miesiące
zastrzele się z tymi moimi pomysłami najgorsze jest to że nie umiem podjąć decyzji co robić pomocy
ja tam mówię - rób włosy nie zęby - jakby co odrosną, a na wiosnę aż chce się zmian i nie ma co z tym walczyć
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:13   #1172
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Hej hej Blondyneczki

wpadłam na chwilkę do domu, bo niedługo do kina wybywam i co ja tu widze...same złe humorki?? noo niee...

Bunny-nie chcę być brutalna, ale to juz n-ta sytuacja..moje zdanie znasz-w klubie nie raz pisałam, dziewczyny również
opowiadałaś tam nam troche i wiem, ze strasznie toksyczny związek, nie wyobrażam sobie życ z takim człowiekiem, przykre to jest ale marnujesz sobie życie..;/
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:16   #1173
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
nie wiem czy na tych zdjęciach cośkolwiek zobaczycie, bo sama je robiłam, ale może...
no mi też każde pasmo z osobna, ale dzięki temu poucinała mi większość moich nieszczęsnych zniszczonych końcówek
baardzo ladnie, rowno, podoba mi sie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:18   #1174
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bardzo ładnie obcięte- zupełnie jak u mysi.
czy ty przyciemniłas kolorek czy mi sie zdaje?
nie nie przyciemniałam, tylko trochę mi zżółkły od farbowania ale po masce dolce zrobiły się bardziej blond , aparat przekłamuje tak o ton... są w tej chwili takie jasnozłote blond

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale ładnie
a jak się w nich czujesz?
dzięki czuję się... fajnie, ale tak śmiesznie daaaawno nie miałam tak krótkich włosów, żeby kark był odsłonięty (może z 10 lat??) i jak zawsze po większym strzyżeniu mam takie śmieszne wrażenie, że mi głowa "leci" do przodu, muszę się na nowo nauczyć chodzić

jestem ciekawa jak będzie po myciu, bo mi ta fryz je suszyła na szczotce i prostowała dzisiaj, ale obiecywała, że to będzie tak zrobione, że jak wysuszę suszarką głową w dół to nic nie będę musiała z nimi robić i że wzięła pod uwagę to że z natury lubią sobie podfalować... no to zobaczymy...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
baardzo ladnie, rowno, podoba mi sie
cieszę się


ehh utknęłam na stronie 35, nie piszcie Blondaski za dużo , dajcie nadrobić bo muszę lecieć i wrócę pod wieczór... buziaki
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-07 o 15:23
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:24   #1175
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta a Ty wstawaj mi na nogi i koniec z ta deprecha. Jak to Katie pieknie nazwała za churami czai sie słoneczko.
Wiem.. To, że jest pochmurno nie znaczy, że pod chmurkami nie czai się słoneczko - ale jeśli patrzeć na takie gadanie to w takim razie mieszkam w anglii bo u mnie już dawno słońce nie świeciło..

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Yattamanka zdaje mi się że w pewnej piosence było:,,facet to świnia'' więc chyba aż tak daleko od tematu nie odeszłyśmy

Bunny, króliczku ty mój, dzięki serdeczne, szkoda że nie będę mogła Cię poczęstować:-( ale zarzucę Cię:
Hah no fakt - ale wszak nie każdy

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
nie wiem czy na tych zdjęciach cośkolwiek zobaczycie, bo sama je robiłam, ale może...
no mi też każde pasmo z osobna, ale dzięki temu poucinała mi większość moich nieszczęsnych zniszczonych końcówek
Ojej Jakie równe włosiątka.. kiedy moje wreszcie takie będą

Pięknie jest ale.. tez mi się wydaje, że jakby ciemniejsze - wina oświetlenia?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no co ty? to jest pychotka,aż slinka leci
Też nie wiedziałam co to
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:25   #1176
e6191f2cb9fa74fd369f8cfeddb4c3d84f8c6c2e_643889ac20096
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Witam, obecnie mam bależaj, robiony 1,5 m-ca temu, już się znudził, bo farbuję kilka lat w ten sposób, czasem wracam do brązu.

Tym razem chciałabym zafarbować na blond, jednolity kolor, jaką farbę mogłybyście polecić do moich włosów? Nie mam pojęcia na co mam zwracać uwagę, jaki odcień chłodny czy ciepły, jak to się ma do nazw farb ?

pozdrawiam, i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie
aga
e6191f2cb9fa74fd369f8cfeddb4c3d84f8c6c2e_643889ac20096 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:26   #1177
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wpadła mi wczoraj w ręce gazeta.. nie powiem jaka reklamy robić nie będę
Ale był tam poradnik z powiedzonkami jak zagadać do faceta i przełamać pierwsze lody..
Jak przeczytałam "Masz konto na Facebooku? Jaki status ustawiłeś sobie przed przyjściem na dzisiejsza imprezę" to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać..
Ja nie wiem.. słyszałam jeszcze kiedyś gdzieś w tramwaju chyba, że "jak nie masz konta na facebooku to nie istniejesz" - a to ciekawe bo nie mam i jakoś żyje..
Dramat jakiś.. czy ludzie nie potrafią już komunikować się w normalny sposób?
artykuł śmierdzi mi jakimś Cosmo czy innym?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chyba wszystkie to dopada ale cóż ja to jestem takim typem że mam 1000 myśli na sekundę sama nie wiem czego chce jak mi się nudzi to prowokuję jakaś kłótnię żeby za nudno nie było podobno jestem chora psychicznie tak słyszałam m.in. od Tżta
no ja chora psychicznie to jestem na bank, wariatka
w poniedziałek zrobiłam awanturę, że TŻ znowu wyjeżdża i mnie zostawia samą z moimi problemami no i przegięłam, wiem to, dzisiaj będę pokutować
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
u Ciebie też?
nooo znowu coś

Matko, właśnie tata wylał mi niechcący na telefon zupę, mam nadzieję, że przestanie działać to odda mi swój, jest lepszy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 15:53   #1178
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
dzięki czuję się... fajnie, ale tak śmiesznie daaaawno nie miałam tak krótkich włosów, żeby kark był odsłonięty (może z 10 lat??) i jak zawsze po większym strzyżeniu mam takie śmieszne wrażenie, że mi głowa "leci" do przodu, muszę się na nowo nauczyć chodzić

jestem ciekawa jak będzie po myciu, bo mi ta fryz je suszyła na szczotce i prostowała dzisiaj, ale obiecywała, że to będzie tak zrobione, że jak wysuszę suszarką głową w dół to nic nie będę musiała z nimi robić i że wzięła pod uwagę to że z natury lubią sobie podfalować... no to zobaczymy...
przyszła wiosna czas na zmiany
oby tylko po myciach się nadal tak ładnie układały

[1=e6191f2cb9fa74fd369f8cf eddb4c3d84f8c6c2e_643889a c20096;26214406]Witam, obecnie mam bależaj, robiony 1,5 m-ca temu, już się znudził, bo farbuję kilka lat w ten sposób, czasem wracam do brązu.
Tym razem chciałabym zafarbować na blond, jednolity kolor, jaką farbę mogłybyście polecić do moich włosów? Nie mam pojęcia na co mam zwracać uwagę, jaki odcień chłodny czy ciepły, jak to się ma do nazw farb ?
pozdrawiam, i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie
aga[/QUOTE]
a pokaż czubek głowy tzn. mam na myśli odrost

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
artykuł śmierdzi mi jakimś Cosmo czy innym?

no ja chora psychicznie to jestem na bank, wariatka
w poniedziałek zrobiłam awanturę, że TŻ znowu wyjeżdża i mnie zostawia samą z moimi problemami no i przegięłam, wiem to, dzisiaj będę pokutować

nooo znowu coś

Matko, właśnie tata wylał mi niechcący na telefon zupę, mam nadzieję, że przestanie działać to odda mi swój, jest lepszy
ehh głowa do góry dziewczynki, jakoś będzie

hehe telefon funkcjonuje czy kaput?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:57   #1179
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

ja lece, miłego popołudnia i nie smutajcie się

wieczorem chyba zrobię odrost, ma tylko 2 tyg ale jutro rano jade na weekend do Wrocławia, to się trzeba ładnie prezentować

buziaki

aaaa tylko jeszcze farby nie mam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:59   #1180
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
novelove to jak juz chcesz sobie z psinka.
daj znac jak poszlo spanie obok siebie.
ja tam lubie spac z lola, tak cudownie grzeje mi nozki
pamietaj ze on teraz potrzebuje bezpieczenstwa, ciepla i poswiecenia duzo czasu. to najgorsze pol roku- bo ukladasz psa do siebie, jesli teraz popelnisz blad albo zaniedbasz to potem bardzo ciezko to wyprowadzic- wiem jak po loli- do dzis ma swoje fochy i juz ich nie wyprostuje
ale teraz jest juz bosko, za tydzien lola skonczy rok
gdybym miala te doswiadczenia to wolalabym brac doroslego psa niz szczeniaka, troche nerwow mi poszlo przez nia, ale to dlatego ze nie mialam wiedzy...
do spania mozesz dac mu misie- bedzie mu sie kojarzyc z bracmi...
no i powoli ucz go robic w jedno miejsce w domu- najlepiej na gazety, albo reczniki papierowe, podklady juz troszke kosztuja a on jest maly...
po prostu po kazdym jedzeniu, spaniu, zabawie od razu go tam zanos- i czekaj uparcie- co zlezie to go sadzaj az zrobi- na miekkim powinien chetniej robic. jak szybko zalapie to masz najgorsze za soba.
lola nauczyla sie wychodzenia na dwor w ciagu nie calego tygodnia, przy czym kupe zawsze robila na dworze a z siusiu mialam klopot kilka miesiecy, bo jak od razu nie wyszlam jak drapala drzwi to robila w kuchni albo na dywan w pokoju...
spokojnie, lola jest tez moim pierwszym psem ja dalam rade to i ty dasz
pisz o postepach z malcem i daj jeszcze jakies jego fotki.
a w ogole skad go masz?
Przyjaciółka mojej mamy ma parkę yorków i tak o się stało, że sunia urodziła 6 szczeniątek.. i jeden przypadł nam
Położyłam go koło siebie tak jak mówiłaś. Męczyłam go też do prawie 22. Co chwilę uciekał ode mnie na legowisko, taki był padnięty, ale go przetrzymałam iii obudził się już tylko raz!!
Dzięki Bunny za rady, w końcu się wyspałam..

co to faceta cichutko wspomnę..
zbyt fajną, młodą i wartościową dziewczyną jesteś, byś się męczyła z facetem, który nie ma za grosz szacunku do Ciebie! Tego kwiatu jest pół światu jak to się mówi..nie ten to kolejny. A wątpię by się zmienił. Tak było z moim tatkiem. Całe szczęście mama przejrzała na oczy i się rozwiodła-tylko po co powielać błędy innych.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:05   #1181
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja lece, miłego popołudnia i nie smutajcie się

wieczorem chyba zrobię odrost, ma tylko 2 tyg ale jutro rano jade na weekend do Wrocławia, to się trzeba ładnie prezentować

buziaki

aaaa tylko jeszcze farby nie mam
hehe farbki nie masz, ale wiesz czym zrobisz?

baw się dobrze buziaki

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Przyjaciółka mojej mamy ma parkę yorków i tak o się stało, że sunia urodziła 6 szczeniątek.. i jeden przypadł nam
Położyłam go koło siebie tak jak mówiłaś. Męczyłam go też do prawie 22. Co chwilę uciekał ode mnie na legowisko, taki był padnięty, ale go przetrzymałam iii obudził się już tylko raz!!
Dzięki Bunny za rady, w końcu się wyspałam..

co to faceta cichutko wspomnę..
zbyt fajną, młodą i wartościową dziewczyną jesteś, byś się męczyła z facetem, który nie ma za grosz szacunku do Ciebie! Tego kwiatu jest pół światu jak to się mówi..nie ten to kolejny. A wątpię by się zmienił. Tak było z moim tatkiem. Całe szczęście mama przejrzała na oczy i się rozwiodła-tylko po co powielać błędy innych.
ale to musi być radocha mieć takiego małego brzdąca w domku
daj oka nacieszyć
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 16:07   #1182
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

katie, poleciałaś na krótko! piękności! Masz lepiej obcięte ode mnie u mnie troszke tył zrypała, a chciałam tak, jak Ty I przod masz wystarczajaco dłuzszy.. cud miod i orzeszki. I jaki kolor. No nie moge.. booosko!!!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:07   #1183
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
artykuł śmierdzi mi jakimś Cosmo czy innym?


no ja chora psychicznie to jestem na bank, wariatka
w poniedziałek zrobiłam awanturę, że TŻ znowu wyjeżdża i mnie zostawia samą z moimi problemami no i przegięłam, wiem to, dzisiaj będę pokutować

nooo znowu coś

Matko, właśnie tata wylał mi niechcący na telefon zupę, mam nadzieję, że przestanie działać to odda mi swój, jest lepszy
ojj chyba wszyscy maja kryzysy, ja wczoraj pospinalam sie ze swoim Tztem
trzymaj sie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:17   #1184
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ojj chyba wszyscy maja kryzysy, ja wczoraj pospinalam sie ze swoim Tztem
my też się troszkę pofochowaliśmy wczoraj
nie wiem co to za okres nieszczęsnych spięć
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:21   #1185
e6191f2cb9fa74fd369f8cfeddb4c3d84f8c6c2e_643889ac20096
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


a pokaż czubek głowy tzn. mam na myśli odrost
włosy mają taki bardziej zółty odcień, były rozjaśniane z wcześniejszego brązu, mój kolor to taki mysi, raczej ławo się rozjaśnia
e6191f2cb9fa74fd369f8cfeddb4c3d84f8c6c2e_643889ac20096 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:23   #1186
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Enchanted
Dodaje mordka teraz jak się obudził, a z misiem się bawił wczoraj. Jest niemożliwie słodki, ale też wymagający jak mała dzidzia
trzeba się z nim dużo bawić, przytulać, pilnować kupki,siusiu, karmić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ppsiurek.jpg (46,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg psinkaa.jpg (29,5 KB, 33 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:26   #1187
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
artykuł śmierdzi mi jakimś Cosmo czy innym?

no ja chora psychicznie to jestem na bank, wariatka
w poniedziałek zrobiłam awanturę, że TŻ znowu wyjeżdża i mnie zostawia samą z moimi problemami no i przegięłam, wiem to, dzisiaj będę pokutować
Byłaś blisko

A co do sytuacji to nie jesteś wariatka - i ja Cie popieram zrobiłabym dokładnie to samo na Twoim miejscu
Ile można.. Jedyna osoba która powinna coś odpokutować to on...

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Enchanted
Dodaje mordka teraz jak się obudził, a z misiem się bawił wczoraj. Jest niemożliwie słodki, ale też wymagający jak mała dzidzia
trzeba się z nim dużo bawić, przytulać, pilnować kupki,siusiu, karmić...

Jaki słodziutki No z psiakami jak z bobasami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:31   #1188
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

kattie
Kto Ci zjadł włosy? :<
śliczne są, ale mimo wszystko długie....
Pokaż fotkę z buźką
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:36   #1189
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dziewczyny co Wy za smuty walicie od rana aż czytać ciężko, jak nigdy
W każdym razie trzymajcie się wszystkie i głowy do góry

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
novelove to jak juz chcesz sobie z psinka.
daj znac jak poszlo spanie obok siebie.
ja tam lubie spac z lola, tak cudownie grzeje mi nozki
pamietaj ze on teraz potrzebuje bezpieczenstwa, ciepla i poswiecenia duzo czasu. to najgorsze pol roku- bo ukladasz psa do siebie, jesli teraz popelnisz blad albo zaniedbasz to potem bardzo ciezko to wyprowadzic- wiem jak po loli- do dzis ma swoje fochy i juz ich nie wyprostuje
ale teraz jest juz bosko, za tydzien lola skonczy rok
gdybym miala te doswiadczenia to wolalabym brac doroslego psa niz szczeniaka, troche nerwow mi poszlo przez nia, ale to dlatego ze nie mialam wiedzy...
do spania mozesz dac mu misie- bedzie mu sie kojarzyc z bracmi...
no i powoli ucz go robic w jedno miejsce w domu- najlepiej na gazety, albo reczniki papierowe, podklady juz troszke kosztuja a on jest maly...
po prostu po kazdym jedzeniu, spaniu, zabawie od razu go tam zanos- i czekaj uparcie- co zlezie to go sadzaj az zrobi- na miekkim powinien chetniej robic. jak szybko zalapie to masz najgorsze za soba.
lola nauczyla sie wychodzenia na dwor w ciagu nie calego tygodnia, przy czym kupe zawsze robila na dworze a z siusiu mialam klopot kilka miesiecy, bo jak od razu nie wyszlam jak drapala drzwi to robila w kuchni albo na dywan w pokoju...
spokojnie, lola jest tez moim pierwszym psem ja dalam rade to i ty dasz
pisz o postepach z malcem i daj jeszcze jakies jego fotki.
a w ogole skad go masz?
kochana jeśli mojego beagl'a udało mi się po roku oduczyć sypiania z nami na łóżku to jestem pewna, ze każdego się da czegoś oduczyć czy nauczyć nowego

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no dobra, co sądzicie? tak sobie patrzyłam przy oknie i chyba nie mam co narzekac. Jest jasniej, w miare naturalnie. Czy to jest żołty, czy raczej złoty blond? moze mnie juz w głowie poprzewracało?

sorka, ze takie jakies niewyraźne, ale mam mozliwosc cykac tylko kamerka a jak jest mało światła, to nie widac wystarczajaco dobrze.
jest ładnie

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
nie wiem czy na tych zdjęciach cośkolwiek zobaczycie, bo sama je robiłam, ale może...
no mi też każde pasmo z osobna, ale dzięki temu poucinała mi większość moich nieszczęsnych zniszczonych końcówek
fajna fryzurka

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Enchanted
Dodaje mordka teraz jak się obudził, a z misiem się bawił wczoraj. Jest niemożliwie słodki, ale też wymagający jak mała dzidzia
trzeba się z nim dużo bawić, przytulać, pilnować kupki,siusiu, karmić...
ale słodziak
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 16:51   #1190
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

mam wielka prosbe moglybyscie mi doradzic? Jade jutro do Rosmana i chcialam kupic farbe do wlosow i nie wiem na jaka sie zdecydowac. Pisalysci eo Loreal Stocholm i chyba jest teraz loreal preference w przecenie nawet. Farbowalam ostatni raz 25 marca i moze przed swietami bym sobie poprawila zeby kolor byl ladniejszy. Zastanawiam sie jaka farbe wybracmam zolte jeszcze odrosty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0732.jpg (170,1 KB, 51 załadowań)
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:04   #1191
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

[1=e6191f2cb9fa74fd369f8cf eddb4c3d84f8c6c2e_643889a c20096;26215597]włosy mają taki bardziej zółty odcień, były rozjaśniane z wcześniejszego brązu, mój kolor to taki mysi, raczej ławo się rozjaśnia [/QUOTE]
ciemne masz te włoski, nie wiem czy nie będzie potrzeba wybierania pasemek i rozjaśniania
uśmiechnij się do blund bunny i poproś o poradę ona jest tu ekspertem i na pewno Ci poradzi jak się z tym uporać

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Enchanted
Dodaje mordka teraz jak się obudził, a z misiem się bawił wczoraj. Jest niemożliwie słodki, ale też wymagający jak mała dzidzia
trzeba się z nim dużo bawić, przytulać, pilnować kupki,siusiu, karmić...
aaaaaaa! bajerancka kruszynka
obowiązki są - wiadomo, ale jaka radość

ja też chcę pupilka

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
mam wielka prosbe moglybyscie mi doradzic? Jade jutro do Rosmana i chcialam kupic farbe do wlosow i nie wiem na jaka sie zdecydowac. Pisalysci eo Loreal Stocholm i chyba jest teraz loreal preference w przecenie nawet. Farbowalam ostatni raz 25 marca i moze przed swietami bym sobie poprawila zeby kolor byl ladniejszy. Zastanawiam sie jaka farbe wybracmam zolte jeszcze odrosty
a gdzie jest pr0mocja na preference? w rossie?
Edit:
jest, faktycznie za 24,99
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-04-07 o 17:21
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:37   #1192
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Lady no wiem, że muszę naszego speca od włosów zapytać, ale ona już się denerwuje powoli na mnie

Enchanted no właśnie wczoraj kupiłam sandynawski, a boję się, że ten Viking wyjdzie za ciemno albo, że nie pokryje żółtego:/

asia ja też bym nie ścinała, będziesz żałowała, zobaczysz

Kotka aha, no, ale ja mam poziom 5-6, więc spróbuje tym skandynawskim

Novelove śliczny

Bunny a co do Twojego TŻ-ta to mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Trzymam kciuki

A mój TŻ mi dzisiaj zadeklarował, że jutro mi farbuje włosy
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2011-04-07 o 17:40
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:46   #1193
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Ewcia viking na pewno Ci nie wyjdzie za ciemno, spokojnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:48   #1194
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Lady no wiem, że muszę naszego speca od włosów zapytać, ale ona już się denerwuje powoli na mnie

Enchanted no właśnie wczoraj kupiłam sandynawski, a boję się, że ten Viking wyjdzie za ciemno albo, że nie pokryje żółtego:/

asia ja też bym nie ścinała, będziesz żałowała, zobaczysz

Kotka aha, no, ale ja mam poziom 5-6, więc spróbuje tym skandynawskim

Novelove śliczny

Bunny a co do Twojego TŻ-ta to mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Trzymam kciuki

A mój TŻ mi dzisiaj zadeklarował, że jutro mi farbuje włosy
Moim zdaniem Viking Ci przykryje to żółtko po skandynawskim bez problemu
ja robię Wbisem Loreala (8.1), Viking to 9.1 i bez problemu mi żółtko pokrywa chodzi o to, żebyś wzięła farbkę popielatą albo perłową/opalizującą.
Nie wiem jakby Viking wyszedł na tych Twoich białych włoskach, ale mając do wyboru farby sklepowe, na Twoim miejscu wzięłabym właśnie Vikinga.
Oczywiście zrobisz jak uważasz - decyzja należy do Ciebie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:53   #1195
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Enchanted
Cóż więc stoi na przeszkodzie ?


o rany jestem tak masakrycznie wszystkim znudzonaaa :szok:
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:55   #1196
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
artykuł śmierdzi mi jakimś Cosmo czy innym?


no ja chora psychicznie to jestem na bank, wariatka
w poniedziałek zrobiłam awanturę, że TŻ znowu wyjeżdża i mnie zostawia samą z moimi problemami no i przegięłam, wiem to, dzisiaj będę pokutować

nooo znowu coś

Matko, właśnie tata wylał mi niechcący na telefon zupę, mam nadzieję, że przestanie działać to odda mi swój, jest lepszy
a na długo wyjeżdża?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
nie wiem czy na tych zdjęciach cośkolwiek zobaczycie, bo sama je robiłam, ale może...
no mi też każde pasmo z osobna, ale dzięki temu poucinała mi większość moich nieszczęsnych zniszczonych końcówek
ładnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:55   #1197
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Lady no wiem, że muszę naszego speca od włosów zapytać, ale ona już się denerwuje powoli na mnie

Enchanted no właśnie wczoraj kupiłam sandynawski, a boję się, że ten Viking wyjdzie za ciemno albo, że nie pokryje żółtego:/

asia ja też bym nie ścinała, będziesz żałowała, zobaczysz

Kotka aha, no, ale ja mam poziom 5-6, więc spróbuje tym skandynawskim

Novelove śliczny

Bunny a co do Twojego TŻ-ta to mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Trzymam kciuki

A mój TŻ mi dzisiaj zadeklarował, że jutro mi farbuje włosy
Ja robiłam Vikingiem, on na bank ci nie wyjdzie za ciemno bo ja po tym jak sie wypłukał to mam nawet jasniejsze włosy niz miałam. A na górze tam gdzie miałam jasne to jak dobrze światło padnie to prawie białe mam A tak to taki bardzo jasny beż.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:55   #1198
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

katie100, świetne te twoje włoski, po takim podcięciu zdecydowanie zdrowiej wyglądają, nie żeby wcześniej była jakaś masakra
Chyba każde włosy, po podcięciu zdrowiej wyglądają, wszak końcówki najmocniej dostają po tyłku....cholibka kusisz mnie...ale wytrwam, chociaż juz mnie wkurzają te wywijające się końce, najgorzej gdy na dworze kropi kapuśniaczek
Bunny, możesz liczyć na dokładną relację a może i fotki porobię;-)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:55   #1199
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Witajcie


a u mnie dziś fantastycznie! tak ciepło, że w samym sweterku można hasać a ponoć zapowiadali deszcz i chłód
tylko jakiś taki smrodek w powietrzu się unosi, jakby ze studzienek kanalizacyjnych


Kurcze belka, tak mi Cię szkoda
ile Ty nerwów zjesz przez tego chopa to się w pale nie mieści.. jak on tak może, no?!?!


o właśnie, też muszę iść
w ogóle, to zaczęły mi ósemki się pojawiać



No niestety, fejs zawojował światem
dobrze, że ja się w to' nie wkręciłam


hehehe dobre


No właśnie dziewczynki, co Wy tak dziś smutacie?
rozchmurzcie buziolki


u Ciebie też?





ale ładnie
a jak się w nich czujesz?
ja już dwie wyprosiłam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:58   #1200
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
my też się troszkę pofochowaliśmy wczoraj
nie wiem co to za okres nieszczęsnych spięć
ja tez nie wiem, ale mam nadzieje ze szybko wszystkim minie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Enchanted
Dodaje mordka teraz jak się obudził, a z misiem się bawił wczoraj. Jest niemożliwie słodki, ale też wymagający jak mała dzidzia
trzeba się z nim dużo bawić, przytulać, pilnować kupki,siusiu, karmić...
ale slodziak
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.