Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 15:36   #4081
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się cieszę,że sklep ruszył , oto moje ostateczne zamówienie powiedzcie co sądziecie,mam cerę mieszaną,aktualnie z wypryskami(migdały..) i chciałabym nieco zredukować ślady po wypryskach i oczywiście je same. Potrebuję też nawilżacza,bo cerę mam przesuszoną :
-serum lemon
-olej z tamanu
-olej kokosowy
-hydrolat oczarowy
takie tak pojemniczki i doradźcie czy tonik PHA 6% zamawiać ?
poluje na serum lmon nie wiem czemu jego nie zamowilam ostatnio
ale narazie wykoncze inne sera bo co za duzo to nie zdrowo..
olej tamanu uzywaj na poczatku 1-2 kropelki po wymieszaniu z jakis kremem czy czyms lekkim... bo ja zrobilam sobie masakre za pierwszym razem,ale glupi czlowiek uczy sie na wlasnych bledach a madry na cudzych
olej kokosowy kocham na wlosy,dlonie,stopy
oczara pokochasz
tonik mam tylko bha aha 10% wiec nie doradze,ale czytalam,z dziewczyny z teleangiektazjami uzywaja tego i sobie chwala wiec bierz
pamietaj o filtrach bo teraz slonce zyje...
ja sie chowam jak jakas gwiazda przed paparazzi po tym zluszczaniu

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
dziewczyny widze ze wiele z was stosuje retinoidy albo kwasy, gdzie moge wiecej o tym poczytac by sie dowiedziec co bedzie dla mnie odpowiednie, jak stosowac itd? dzieki
wyszukiwarka nasze male google
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:55   #4082
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
poluje na serum lmon nie wiem czemu jego nie zamowilam ostatnio
ale narazie wykoncze inne sera bo co za duzo to nie zdrowo..
olej tamanu uzywaj na poczatku 1-2 kropelki po wymieszaniu z jakis kremem czy czyms lekkim... bo ja zrobilam sobie masakre za pierwszym razem,ale glupi czlowiek uczy sie na wlasnych bledach a madry na cudzych
olej kokosowy kocham na wlosy,dlonie,stopy
oczara pokochasz
tonik mam tylko bha aha 10% wiec nie doradze,ale czytalam,z dziewczyny z teleangiektazjami uzywaja tego i sobie chwala wiec bierz
pamietaj o filtrach bo teraz slonce zyje...
ja sie chowam jak jakas gwiazda przed paparazzi po tym zluszczaniu


wyszukiwarka nasze male google


Dzięki za odpowiedź ! Własnie taman planowałam solo nakładać,myślałam,że nie zapcham sie tak ? to będę cienko nakładać bo do kremu nie bd dodawać . Właśnie PHA kupuję tonik bo nie filtruję się w ogóle A kokosowy nie jest taki,ze na początku włosy super a potem przesusza ? tak miałam z olejem Dabur Amla,tragedia. Co ile używasz kokosu na włosy ? pozdrawiam
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:02   #4083
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
ale narazie wykoncze inne sera bo co za duzo to nie zdrowo..
olej tamanu uzywaj na poczatku 1-2 kropelki po wymieszaniu z jakis kremem czy czyms lekkim... bo ja zrobilam sobie masakre za pierwszym razem,ale glupi czlowiek uczy sie na wlasnych bledach a madry na cudzych


dziewczyny z teleangiektazjami uzywaja tego i sobie chwala wiec bierz
Ja też głupia źle używałam oleju tamanu i teraz mam zaskórniki i prosaki(?) na czole Teraz muszę odczekać aż mi to zniknie i spróbować mieszać humektan+ kropla tamanu. A skórę mam straaasznie skłonną do zapychania....

Z czym?!?!

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
hmm tez mam flavo C i zaluje,ze dodalam witamine E i z tego co pamietam dosyc duzo sylikonu (chociaz nie pamietam bo tego tyle przyszlo,ze koniec..) i mnie zapychalo chociaz dawalam szanse nie raz nie dwa.. i oddalam mamie,wiec pomysl nad wit C w zaleznosci jaka masz cere bo dziewczyny wczesniej tez sie skarzyly na nadmierne zapychanie:/

ja teraz doprowadzam skore do ładu i składu bo przez tydzien mialam po toniku BHA/AHA 10% nie wiem jak to nazwac istna masakre ISTNA! ale traz z dnia na dzien jest lepiej ale co sie naplakalam i naklnelam to moje...
dlatego dziwczyny cierpliwosci mi sie skora twarzy oczyszczala grubo ponad tydzin i nigdy tak zle nie wygladala... a teraz fju fju
Czyli wit. E zapycha, tak??

Uuu to fajnie jak już jest fju fju Ja raczej już nie będę próbowała nigdy produktów z kwasami BHA/AHA, bo po Effaclar Duo mi się traszny syf zrobił i to nie chodzi o żaden wysyp czy coś, plamy mi się zrobiły... No chyba że kiedyś postawię na tonik z biochemii/mazideł na jesień. Tylko, że ja jak mam używać na moją naczynkową cerę kwasów, a potem jeszcze filtry to mnie aż wzdryga

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
dziewczyny widze ze wiele z was stosuje retinoidy albo kwasy, gdzie moge wiecej o tym poczytac by sie dowiedziec co bedzie dla mnie odpowiednie, jak stosowac itd? dzieki
Polecam tu http://www.laboratoriumurody.pl/forum/
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:37   #4084
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość

ja teraz doprowadzam skore do ładu i składu bo przez tydzien mialam po toniku BHA/AHA 10% nie wiem jak to nazwac istna masakre ISTNA! ale traz z dnia na dzien jest lepiej ale co sie naplakalam i naklnelam to moje...
dlatego dziwczyny cierpliwosci mi sie skora twarzy oczyszczala grubo ponad tydzin i nigdy tak zle nie wygladala... a teraz fju fju
hmmm oczyszczanie, tiaaa pewnie tez przez to przejde.... na poczatek jaki by tu topik wybrac mysle... garnier z kwasem salicylowym mi sluzyl wiec.. nie powinnam doswiadczyc jakiegos wyjatkowego uczulenia prawda? jakis ktos poleci?

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź ! Własnie taman planowałam solo nakładać,myślałam,że nie zapcham sie tak ? to będę cienko nakładać bo do kremu nie bd dodawać . Właśnie PHA kupuję tonik bo nie filtruję się w ogóle A kokosowy nie jest taki,ze na początku włosy super a potem przesusza ? tak miałam z olejem Dabur Amla,tragedia. Co ile używasz kokosu na włosy ? pozdrawiam
Amla tragedia? dlaczegooooo? bede wdzeczna z odpowiedz, zamowic chce amle gold do wloskow! jestem juz w 90% zdecydowana....
parachute mialam kokoska, iteraz chce vatike i wlasnie gold amlę


Burza, niezle mnie przestraszylas z prosakami. Ja mam tendencje chyba do kaszakow typowych, od zawsze troche ich mialam [na poczatku wynik uczulenia na pomidorasy i bialko, nie wiem, moze i teraz tak to dziala,a le badan nie orbie, bo nabial i pomidory uwieeeeelbiam moze za duzo tluszczow w diecie?]
poradz skoro masz doswiadczenie, czego unikac w zwiazku z bialymi kaszaczkami
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:43   #4085
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
zel ha sam? jabym stosowala w polaczeniu z czyms
jaka masz cere?


daj koniecznie znac jak sie spisuje serum granat
i olej z rozy rdzawej
reszta zamowienia jst podobna to kazdego pierwszgo zamowienia na bu


pytasz o olejek myjacy?
Chodziło mi o olej ,ale chętnie dowiem się też jak używać olejku myjącego,bo też go zamówiłam.
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 17:01   #4086
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
poradz skoro masz doswiadczenie, czego unikac w zwiazku z bialymi kaszaczkami
Hmmm ja tak za bardzo nie wiem, bo nie używam kosmetyków naturalnych, teraz dopiero będę zamawiać, a olej tamanu jest mojej mamy. Ja go tylko pożyczyłam. Ogólnie nie mam doświadczenia z kosmetykami. Ale jak będę stosować, to się z Tobą od razu podzielę informacjami
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:12   #4087
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
dziewczyny widze ze wiele z was stosuje retinoidy albo kwasy, gdzie moge wiecej o tym poczytac by sie dowiedziec co bedzie dla mnie odpowiednie, jak stosowac itd? dzieki
2sweet, zobacz jeszcze na naszej biochemii watki: zorac raz jeszcze, effaklar k.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 18:21   #4088
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[przepraszam za literowki,ale "E" na klawiaturze mi szwankuje:|]
Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź ! Własnie taman planowałam solo nakładać,myślałam,że nie zapcham sie tak ? to będę cienko nakładać bo do kremu nie bd dodawać . Właśnie PHA kupuję tonik bo nie filtruję się w ogóle A kokosowy nie jest taki,ze na początku włosy super a potem przesusza ? tak miałam z olejem Dabur Amla,tragedia. Co ile używasz kokosu na włosy ? pozdrawiam
To co mnie czy kogos innego zapycha nie oznacza,ze Ciebi tz zapcha..ale przezorny zawsze ubezpieczony jak to mowie..szkoda tylko,ze na sobie tgo nie potrafie zastosowac albo mozesz z zelem ha,mi ten sposob najbardziej odpowiada..ale kto co lubi
Daj znac koniecznie jak tonik sie sprawuje bo tez nie chce sie filtrowac w nieskonczonosc:|
Z kokosem to nigdy nie wiadomo..musisz na sobie wyprobowac kroliczku na poczatku jak go dorwalam to co 2 dzien uzywalam na wlosy,a teraz kiedy mi sie przypomni..albo dodaje pare ml do masek na wlosy i do tego co mam pod reka,nafta kosmetyczna,zoltko,olej rycynowy itd mieszam wszystko pach pach na wlosy 1h pozniej myje i kochane czuje sie jak gwiazda holiłudu

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Ja też głupia źle używałam oleju tamanu i teraz mam zaskórniki i prosaki(?) na czole Teraz muszę odczekać aż mi to zniknie i spróbować mieszać humektan+ kropla tamanu. A skórę mam straaasznie skłonną do zapychania....

Z czym?!?!



Czyli wit. E zapycha, tak??

Uuu to fajnie jak już jest fju fju Ja raczej już nie będę próbowała nigdy produktów z kwasami BHA/AHA, bo po Effaclar Duo mi się traszny syf zrobił i to nie chodzi o żaden wysyp czy coś, plamy mi się zrobiły... No chyba że kiedyś postawię na tonik z biochemii/mazideł na jesień. Tylko, że ja jak mam używać na moją naczynkową cerę kwasów, a potem jeszcze filtry to mnie aż wzdryga



Polecam tu http://www.laboratoriumurody.pl/forum/
czyli nie tylko ja mysle,ze wiecej znaczy lepiej na poczatku?
Na prosaki ponoc(nie wiem bo sama nie mam) jest dobry tonik octowy,tz uzywam ale na zaskorniki i tam dziwczyny pisaly ze im pomaga i to bardzo na prosaki wiec moze spróbuj?Moze akurat..
kupilam ocet jablkowy nierafinowany,jakis niemiecki jest go 750ml,jakies 10zl.. i robie tonik teraz 50/50 25ml octu i 25ml przegotowanej wody dstylowanej(3zl na stacji bnzynowej) ale zaczynalam od stezenia 10%,ale na nastepny dzien 50/50 od tamtej pory dekolt i plecy czyste...
tez mam skor sklonna do zapychania..dlatego lubie takie lekkie konsystencje wszystkiego czy to krem czy serum czy cokolwiek,nie lubie tlustosci ani sciagniecia,niestety trudno wywazyc czasem..eh
a teleangiektazj to tzw naczynka krwionosne nie wiem czemu to tak napisalam wybacz
a wit E tak jak wszystko inne nie kazdego zapycha mnie moze,Ciebie nie musi..ale tak jak juz mowilam przezorny zawsze ubezpieczony winie w tym serum flavo C wlasni wit E... wydaje mi sie,ze gdybym jej nie dodala byloby okej
co do kwasow bha/aha to nie porownujmy do tych dermokosmetykow to zupelnie cos innego choc dzialanie to samo,tonik jest niby maly,ale wydajny i ma dosyc dlugi okres przydatnosci,wiec powroc pewnie do niego..mowie Ci Burza,ze tydzien mialam wycity z zyciorysu na szczescie mialam "wolne" od uczelni i siedzialam w domu jak z deprsja jakas..ale sie oplacalo,teraz troch plamek mam..ale z dnia na dzien coraz lepiej..coraz bladsze bledsze ?polski
tez mam sklonnosc do rozszerzonych naczynek (teleangiektazje) ale dobrze znioslam terapie tonikiem na filtry tz bylam sceptycznie nastawiona..al ten z soraya 45 jest super

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
hmmm oczyszczanie, tiaaa pewnie tez przez to przejde.... na poczatek jaki by tu topik wybrac mysle... garnier z kwasem salicylowym mi sluzyl wiec.. nie powinnam doswiadczyc jakiegos wyjatkowego uczulenia prawda? jakis ktos poleci?
ja polecam wlasnie ten bha/aha poczytaj o nim innych nie mialam wic trudno mi cos doradzic,ale swoja skore twarzy mam wymagajaca i on temu podołał tylko przygotuj si psychicznie na istna inwazje masakry doslownie..

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Chodziło mi o olej ,ale chętnie dowiem się też jak używać olejku myjącego,bo też go zamówiłam.
ale jaki olej? bo ja tez sie chetnie dowiem Waszych sposobow to zwykly olejek nakladacie na zwilzona (mocno?) twarz czy np po toniku/hydrolacie/plynie jakims aplikujecie olejek?
a olejek myjacy (myslalam,ze o to pytalas) to na (jesli mam duzo makijazu na sobie) zwilzam najpierw twarz tak chlap chlap pozniej zostala mi zwilzone dlonie,wstrzasam olejek,wylewam na zaglebienie dloni na oko z 10kropel,pocieram,uzyskuj e kolor mleeczny i na twarz jak zelem kolistymi ruchami delikatniepozniej zmywam woda
Dziewczyny z tego co czytalam maja tendencje do wcierania tego olejku myjacego przy demakijazu a przeciez nie chodzi tam o wcieranie tych brudow w skore twarzy tylko o demakijaz wiec lekko i najwyzej powtorzyc czynnosc drugi raz,jesli skore twarzy mamy czysta i chcemy ja oczyscic by przygotowac skore do zabiegow dalszych to wtedy mozemy sie pobawic w taki masaz...

ale wypracowanie
__________________
less is more

Edytowane przez urodzona3maja
Czas edycji: 2011-04-25 o 18:22
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:23   #4089
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

W końcu przyjmują zamówienia Z nowości zamówiłam płyn regenerujący do włosów. Bardzo jestem ciekawa jak się spisze
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:39   #4090
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź . Premyślę jeszcze serum lemon - w jego roli widziałabym także olejek regulujący Hauschki . Polecacie hialuronowy z peptydami ?
boję się trochę ,ze zrażę się do kosm. naturalnych , bo stwierdzę,ze nie dają efektów- bo moje problemy z cerą wynikają z zapalenia migdałów,a do ich wycięcia jeszcze troszkę.

A co do oleju kokosowego to tego się obawiałam . Np olejek amla dabur Vatiki też na początku sprawiał ,że moje włosy ( były wypełnione balonikami powietrza ) były lśniace i gładkie ,a potem siano . Co więc do włosów z BU ?
Pzdr dziewczyny !
Wiesz nie ma co za szybko zrazac sie do tych kosmetykow naturalnych,bo jednak w ich przypadku na jakies efekty trzeba poczekac. Mi w sumie stan cery poprawial sie stopniowo, ale wymierny efekt zauwazylam po jakims miesiacu stosowania. Chociaz i tak moja cera nie osiagnela idealu do jakiego daze,ale ludze sie ze z czasem to nastapi;d Ale juz bez podkladu moge spokojnie wyjsc,wiec to jakis plus tej kuracji kilkumiesiecznej.

Z tego co wiem,to olej kokosowy ma takie wlasciwosci,ze jak juz wlosy sie nim nasyca to niestety juz pozniej tak na nich nie dziala. Mnie tez to spotkalo.Na poczatku sprawial,ze moje wlosy byly ciezkie i lejace, a nawet kilka dni temu jak po dwumiesiecznej przerwie nalozylam na moje wlosy to zrobil z nich piora i siano.

Ja z BU nie uzywalam olejow do wlosow. Ale moge Ci polecic jojoba (jest tam dostepny) i avocado. Bardzo fajnie dzialaja na wlosy.

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Kurcze trudno stwierdzić, ale to możliwe. Ja teraz testuje wszystkie kosmetyki na czole(bo tam mi nie wyskakują żadne gule, ale jeśli kosmetyk jakiś zapycha to mam zaskórniki. Stosuję retinoidy, więc skórę mam oczyszczoną, dlatego stawiam na zapychanie. A jak stosuję na policzki i zapycha to mi właśnie gule powstają
Ale jeśli Ty nie stosujesz kwasów/retinoidów czy czegoś w tym stylu, to radziłabym w jakimś ukrytym miejscu(np. czoło jeśli masz grzywkę) przetestować azelo przez dłuższy czas i zobaczyć jak Ci się skóra będzie zachowywać. Możliwe, że jest to proces oczyszczania.
FAjny test,ale u mnei sie nie sprawdzi chociazby dlatego,ze moje czolo jest niepodatne na zapychanie. Jak mi krem jakis zapycha to jedynie widac to wlasnie na brodzie i w okolicach ust, nawet na policzkach nic mi nie wyskakuje.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 20:26   #4091
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Zapomniałam odpisać na to
Też słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tych kosmetyków. Najbardziej interesowałyby mnie kremy nawilżające. Ale te ceny za ich kosmetyki przerażają mnie. I tak wydaje ogromną ilość pieniędzy na moją twarz, a tu jeszcze jakbym miała dowalić kolejny drogi kosmetyk to bankructwo gwarantowane. Tym bardziej, że jestem leniwą studentką, której do pracy się nie spieszy
Co do kosmetyków Hauschki - do mnie najbardziej przemawia teoria uspokajania skóry i regulowania jej naturalnych mechanizmów - po prostu ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy traktując moją skórę wszystkimi tymi dobrodziejstwami z BU nie ćwiczę jej za bardzo, i może przydałoby się jej trochę spokoju i dojścia do równowagi
A ceny faktycznie nie są najniższe, na szczęście mają miniaturki wszystkiego, jakby mi nie podpasowała jakaś miniaturka kremu nawilżającego, to mogę Ci wysłać
Ech, zbankrutuję na tej pielęgnacji pozostaje iść do szefa i prosić o podwyżkę

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
ale jaki olej? bo ja tez sie chetnie dowiem Waszych sposobow to zwykly olejek nakladacie na zwilzona (mocno?) twarz czy np po toniku/hydrolacie/plynie jakims aplikujecie olejek?
Najlepiej na zwilżoną hydrolatem, z reguły też olej lepiej się zachowuje jak się go nałoży z HA - ja robię na dłoni mieszankę kilku kropli oleju i HA, czasem jeszcze dodaję NMF albo jedwab hydrolizowany. Mam wrażenie, że w ten sposób się lepiej wchłania i nie zostaje aż tak tłusta warstwa. A mój drugi sposób - nałożyć trochę więcej i zrobić jeszcze delikatny masaż twarzy przed snem (ale wtedy zmieniam nieco proporcje, więcej oleju niż HA).

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiesz nie ma co za szybko zrazac sie do tych kosmetykow naturalnych,bo jednak w ich przypadku na jakies efekty trzeba poczekac. Mi w sumie stan cery poprawial sie stopniowo, ale wymierny efekt zauwazylam po jakims miesiacu stosowania. Chociaz i tak moja cera nie osiagnela idealu do jakiego daze,ale ludze sie ze z czasem to nastapi;d Ale juz bez podkladu moge spokojnie wyjsc,wiec to jakis plus tej kuracji kilkumiesiecznej.
Oj tak, trzeba być cierpliwym... No i trzeba się też przygotwać czasami na nagłe zwroty akcji - skóra potrafi się znielubić z czymś, co wcześniej jej służyło. A może to ja ostatnio jestem pesymistycznie nastawiona przez moją zbuntowaną skórę
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 21:05   #4092
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

urodzona3maja, Burza_1994, elaj - dzieki dziewczynki
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 21:31   #4093
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość

Oj tak, trzeba być cierpliwym... No i trzeba się też przygotwać czasami na nagłe zwroty akcji - skóra potrafi się znielubić z czymś, co wcześniej jej służyło. A może to ja ostatnio jestem pesymistycznie nastawiona przez moją zbuntowaną skórę
Oj nie ma co sie tak pesymistycznie nastawiac;d Ja tez przezywam kryzys pielegnacyjny,ale zganiam to na przesilenie wiosenne,dlatego trzeba jakos przeczekac ten jakze niezbyt sprzyjajacy okres;d

A z kosmetykami tot ak jest,ze skora czerpie z nich to czego potrzebuje,poprawia sie jej stan i zaczyna kaprysic,bo chce czegos nowego;d Wiec trzeba szukac i jej to dac;d
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 21:52   #4094
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Sylvia , jeśli chodzi o Amlę Dabur (nie miałam gold żadnej ,tylko tą zwykłą) to skład cienki i podstępny najpierw super włosy zostawił,lśniące ,gładkie jak tafla,potem przesuszył-dawałam u nasady i na całe . Na I miejscu parafina-co poradzić
Mam takiego doła z tą cerą,że nie wiem,ciągle jest gorzej,im bardziej bolą mnie migdały tym gorzej sypie,BU nie pomoże narazie na pewno,ale chociaż przeczakam z nim okres do wycięcia
Pseudofeministka,wiadomo, nie wszystkich zapycha dany składnik,ale fajnie ,że o tym mówisz,bo planowałam grubą warstwę walić tego tamanu hialuronowego nie kupuję,z kremem nie będę raczej mieszać-pozostaje mi cieniutką warstwę na hydrolat dawać
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:00   #4095
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ojjj.. to zdecydowanie najpierw główną przyczynę musisz usunąć.. czyli w tym wypadku .. migdałki heh.
co do parafiny.. w zasadzie nie wiem jeszcze jak na mnie by podziałała, bo jedyne co na parafinie do włosów miałam to chyba nafta kosmetyczna. a waham się między Amla Gold, Sesą małą 90ml, Kokosową vaticzką wziąć wszystkie to mało rozsądne
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:08   #4096
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oj nie ma co sie tak pesymistycznie nastawiac;d Ja tez przezywam kryzys pielegnacyjny,ale zganiam to na przesilenie wiosenne,dlatego trzeba jakos przeczekac ten jakze niezbyt sprzyjajacy okres;d

A z kosmetykami tot ak jest,ze skora czerpie z nich to czego potrzebuje,poprawia sie jej stan i zaczyna kaprysic,bo chce czegos nowego;d Wiec trzeba szukac i jej to dac;d
Oooj tak, moja właśnie jest na etapie kapryszenia szukam dla niej właśnie czegoś nowego, mam nadzieję, że mi się za to odwdzięczy. No i ja na dodatek jestem z tych mało cierpliwych, więc pasuje mi testowanie nowych rzeczy, tylko trochę słabo z cierpliwym czekaniem na rezultaty
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:59   #4097
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
pozostaje iść do szefa i prosić o podwyżkę
wyobrazilam sobie powod/argumenty
Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Co do kosmetyków Hauschki - do mnie najbardziej przemawia teoria uspokajania skóry i regulowania jej naturalnych mechanizmów - po prostu ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy traktując moją skórę wszystkimi tymi dobrodziejstwami z BU nie ćwiczę jej za bardzo, i może przydałoby się jej trochę spokoju i dojścia do równowagi
A ceny faktycznie nie są najniższe, na szczęście mają miniaturki wszystkiego, jakby mi nie podpasowała jakaś miniaturka kremu nawilżającego, to mogę Ci wysłać
Ech, zbankrutuję na tej pielęgnacji



Najlepiej na zwilżoną hydrolatem, z reguły też olej lepiej się zachowuje jak się go nałoży z HA - ja robię na dłoni mieszankę kilku kropli oleju i HA, czasem jeszcze dodaję NMF albo jedwab hydrolizowany. Mam wrażenie, że w ten sposób się lepiej wchłania i nie zostaje aż tak tłusta warstwa. A mój drugi sposób - nałożyć trochę więcej i zrobić jeszcze delikatny masaż twarzy przed snem (ale wtedy zmieniam nieco proporcje, więcej oleju niż HA).



Oj tak, trzeba być cierpliwym... No i trzeba się też przygotwać czasami na nagłe zwroty akcji - skóra potrafi się znielubić z czymś, co wcześniej jej służyło. A może to ja ostatnio jestem pesymistycznie nastawiona przez moją zbuntowaną skórę
Hmm ciekawe przemyslenia i porady wezme to do serca i przedyskutuje z praktyka
Gdzie kupujecie/zamawiacie produkty Hauschki
co do cierpliwosci to jak bedzie mozna ja kupic to bede pierwszym klientem:/

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
urodzona3maja, Burza_1994, elaj - dzieki dziewczynki


Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oj nie ma co sie tak pesymistycznie nastawiac;d Ja tez przezywam kryzys pielegnacyjny,ale zganiam to na przesilenie wiosenne,dlatego trzeba jakos przeczekac ten jakze niezbyt sprzyjajacy okres;d

A z kosmetykami tot ak jest,ze skora czerpie z nich to czego potrzebuje,poprawia sie jej stan i zaczyna kaprysic,bo chce czegos nowego;d Wiec trzeba szukac i jej to dac;d
dokladnie.. ja tam mialam ostatnio mini depresje z powodu twarzybyl moj maly prywatny koniec swiata myslalam,ze lustro jest zaczarowane i to nie moje odbicie a wystarczylo poczekac...
(swoja droga serio dziewczyny to co mialam to juz gorzej byc ni moglo)
Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Oooj tak, moja właśnie jest na etapie kapryszenia szukam dla niej właśnie czegoś nowego, mam nadzieję, że mi się za to odwdzięczy. No i ja na dodatek jestem z tych mało cierpliwych, więc pasuje mi testowanie nowych rzeczy, tylko trochę słabo z cierpliwym czekaniem na rezultaty
ciezko byc kobieta
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:46   #4098
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

urodzona3maja; no mnie już w ogole 34l stukną w tym roku a cerę mam raczej w kierunku suchej.
Stosując żel HA z peptydami- chwilka po jego nałożeniu serwuję sobie krem



Czelz; dziękuję za dpowiedz odnośnie moich dylematów z flavo-C oraz żelem HA
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:44   #4099
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
urodzona3maja, Burza_1994, elaj - dzieki dziewczynki
Ej ale mam nadzieję, ż podzielisz się swoimi wrażeniami, no nie??

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

A z kosmetykami tot ak jest,ze skora czerpie z nich to czego potrzebuje,poprawia sie jej stan i zaczyna kaprysic,bo chce czegos nowego;d Wiec trzeba szukac i jej to dac;d
O kurczę to ja już nie wiem czego moja skóra potrzebuje
Zganiam to wszysto na okres dojrzewania, no ale ile można.....

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
urodzona3maja; no mnie już w ogole 34l stukną w tym roku a cerę mam raczej w kierunku suchej.
Stosując żel HA z peptydami- chwilka po jego nałożeniu serwuję sobie krem
Kurcze jak ja bym chciała już wyjść z okresu dojrzewania.... Trądzik mnie przygnębia... a szczególnie, że inne dziewczyny w moim wieku nie mają takich problemów. Jak tylko patrzę na jakąś z mojej szkoły, to każda ma gładką cerę....
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 09:55   #4100
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Też wczoraj poszalałam na BU i leci do mnie peeling enzymatyczny, olejek do mycia z drzewa różanego, hydrolaty (różany, oczarowy a na ZSK migdałowy), żel hialuronowy z pantenolem, olej z róży rdzawej, a na włosy Lubego mleczko jedwabne i płyn wzmacniający. Mam nadzieję, że moja sucha skóra polubi się ze wszystkimi cudami
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:13   #4101
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Aventia Pokaż wiadomość
Też wczoraj poszalałam na BU i leci do mnie peeling enzymatyczny, olejek do mycia z drzewa różanego, hydrolaty (różany, oczarowy a na ZSK migdałowy), żel hialuronowy z pantenolem, olej z róży rdzawej, a na włosy Lubego mleczko jedwabne i płyn wzmacniający. Mam nadzieję, że moja sucha skóra polubi się ze wszystkimi cudami
Kurcze, to Twoje szaleństwo jaką ma cenę?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:20   #4102
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Też się już szykuję do zamówienia

Zdecydowałam się w końcu - za waszymi radami - na serum azelo zamiast LEMON, faktycznie chyba lepiej nie mieszać PHA i BHA, nawet w takich stężeniach.

Za to zastanawiam się teraz nad olejkiem i im dłużej czytam tym więcej ich wchodzi w grę Może któraś z was doradzi co by było najlepsze na ślady po wypryskach dla naczynkowej-wrażliwej cery? Waham się między: malinowym, tamanu, z róży rdzawej albo z kocanki (chociaż arganowy też brzmi zachęcająco). Kocankę już miałam i krzywdy mi nie robił, ale też nie działał jakoś spektakularnie, stąd kusi mnie coś nowego. Zastanawia mnie jeszcze fakt, że te wybrane przez mnie lepiej używać w rozcieńczeniu, boję się, że źle dobiorę proporcje i sobie zrobię krzywdę...
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:40   #4103
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Kurcze, to Twoje szaleństwo jaką ma cenę?
Czym jest mała głodówka do końca miesiąca w obliczu takich dóbr natury?
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:26   #4104
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A jednak się złamię i złoże zamówienie. Głodówka do końca miesiąca mi niestraszna

Jeszcze mam pytanie - który z pudrów z BU będzie najlepszy do matowienia przetłuszczającej się skóry? Z tego co czytałam to czysty bambusowy może trochę wysuszać, któraś z Was próbowała bambusowy z jedwabiem i owsem?

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie/zamawiacie produkty Hauschki
Ja zamówiłam miniaturki na próbę w lekolandia.pl, powinny też być dostępne w stacjonarnych aptekach wymienionych na stronie Hauscki, ale nie zawsze są.

Edytowane przez motacilla
Czas edycji: 2011-04-26 o 11:42
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:52   #4105
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hmmm a co myslicie o pudrze bambusowym Zestaw - Puder bambusowy z jedwabiem ;>
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:54   #4106
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Drogie Wizażanki

Podczytywałam Was na bieżąco i zdecydowałam się (prawie, bo wszystko absolutnie kusi) na zakup takiego zestawu (cera naczynkowa, z zaskórnikami, rozszerzonymi porami):

serum flavo C - na dzień pod krem
serum na naczynka - na noc i potem ->
-> olej z malin lub róży rdzawej (powiedzcie który olej bardziej polecacie?)
hydrolat oczarowy (z kocanki zostało mi jeszcze pół opakowania)
puder bambusowy z jedwabiem

Brakuje mi tylko jakiegoś kremu na dzień z filtrem - tu się za chińskiego boga nie mogę zdecydować co z tym fantem zrobić? Narazie wykańczam emulsję rozświetlającą z Olay z SPF 15, ale nie jestem z niej zadowolona...

Edytowane przez 0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Czas edycji: 2011-04-26 o 11:54
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:09   #4107
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
hmmm a co myslicie o pudrze bambusowym Zestaw - Puder bambusowy z jedwabiem ;>
Jak najbardziej na tak
Ja do niego dodaję jeszcze odrobinę zielonej glinki.
Teraz mam ochotę właśnie jeszcze na ten z dodatkiem owsu
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:16   #4108
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ok! biorę go! nie powinien być chyba za ciężki
no to dalej... moją wątpliwością teraz są kremki filtry albo coś w ten deseń, czy w coś takiego warto również ubezpieczyć się na BU?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:13   #4109
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Ej ale mam nadzieję, ż podzielisz się swoimi wrażeniami, no nie??
pewnie ze sie podziele, nich tylko paczka przyjdzie
moze to troche potrwac bo musza sobie ja jeszcze z PL wyslac.. ale jak tylko dostane to bede testowac i pisac na biezaco :P bedzie ciekawie bo nigdy nie stosowalam zadnych naturalnych kosmetykow wiec moja cera moze bardzo roznie zareagowac


Cytat:
Napisane przez Aventia Pokaż wiadomość
Też wczoraj poszalałam na BU i leci do mnie peeling enzymatyczny, olejek do mycia z drzewa różanego, hydrolaty (różany, oczarowy a na ZSK migdałowy), żel hialuronowy z pantenolem, olej z róży rdzawej, a na włosy Lubego mleczko jedwabne i płyn wzmacniający. Mam nadzieję, że moja sucha skóra polubi się ze wszystkimi cudami
o ho podobne zamowienie do mojego, mam cere mieszana :P
peeling ten sam ,olejek wzielam egzotyczny, hydrolat oczar + aloes, zel ten sam, olej ten sam + taman na wlosy stosuje profesjonalne kosmetyki ale mozliwe ze sie pokusze przy nastepnym zamowieniu
takze bedziemy we dwie testowac podobne kosmetyki

ps. czytam ze duzo z was narzeka na problemy z wlosami
ja jestem lekka maniaczka wlosow i moge wam cos poradzic , pewnie juz wiecie ale moze komus to pomoze :P
1) absolutnie nigdy nie ide spac z mokrymi wlosami
2) ostatnie plukanie robie letnia woda a konce zimna
3) od czasu do czasu robie plukanke octowa (pieknie zamyka luski, wlosy sie bardziej blyszcza) - na 2l butelke/ albo miske wody dac lyzke stolowa zwyklego octu (tylko nie przedobrzyjcie bo bedziecie walic octem na kilometr ) chodzi tylko by zakwasic wode, nic wiecej
4) od czasu do czasu robie sobie wieczorki z odzywka na glowie - klade jej duzo i ide ogladac seriale w TV :P jak za godzine czy dwie sobie przypominam o wlosach to ide zmyc , wlosy sie mega regeneruja
5) nigdy nie trzyjcie mokrych wlosow recznikiem, jedynie ugniatajcie by pozbyc sie nadmiaru wody
6) oczywiscie dobre kosmetyki i obowiazkowo jedwab na koncowki
7) dobra suszarka...

do tej pory mialam zwykle suszarki, albo lazilam z rozpuszczonymi wlosami az wyschna, niestety wtedy jest sianko i wlosy sa gladkie dopiero rano..
mam wlosy za lopatki i mega geste, farbowane na jasny blond juz z 12 lat chyba wiec musze o nie odpowiednio dbac..
nawet nie zdawalam sobie sprawy jak bardzo zwykla suszarka niszczy i przesusza wlosy, poczytalam troche o tym w necie i zainwestowalam w taka pol profesjonalna z motorem AC, ceramiczna , z turmalinem i funkcja jonizacji.. i przyznam sie ze jestem w szoku, moje wlosy sa mega miekkie, blyszczace, gladkie i duzo zdrowsze ! po wysuszeniu czuje jakbym wyszla od fryzjera
takze jesli chcecie poprawic kondycje wlosow to pomyslcie rowniez o zmianie suszarki

Cytat:
Napisane przez Aventia Pokaż wiadomość
Czym jest mała głodówka do końca miesiąca w obliczu takich dóbr natury?
to co, teraz kapusta kiszonai bigos albo lazanki codziennie?
pamietam jak moi koledzy na studiach jak po tygodniu przepijali cala miesieczna kase non stop na kapuscie potem lecieli bo byla tania i sycaca he he
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:21   #4110
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

To jestem ciekawa, jak nam wyjdą testy!
A z jedzeniem na szczęście żartowałam, choć moi znajomi na studiach potrafili ze 2 tygodnie jechać na chlebie z ketchupem i chrupkami kukurydzianymi

Mam nadzieję, że te zakupy to był dobry wybór. Najbardziej boję się oleju, do tej pory miałam fatalne doświadczenia (dawno, dawno temu posmarowałam paszczę olejem z kokosa... nikt mi nie powiedział, że raczej nie służy do smarowania twarzy ). teraz będzie pierwsze podejście... Niech będzie udane!

A co jeszcze poleciłybyście do włosów? Myślałam, żeby dokupić hydrolat rozmarynowy, ale doszłam do wniosku, że skoro jest podstawą tej mikstury do wcierania, to bez sensu dodatkowo się jeszcze psikać
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.