Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 20:49   #2851
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie możesz wiedzieć wszystkiego Też przypadkowo trafiłam na ten opis.. Ale bardzo Ci dziękuje za pomoc i wyczerpujące wypowiedzi odnośnie olejów
Ależ to drobiazg, dla Ciebie wszystko
Wiesz, nie chcialabym żebyś przeze mnie kupiła coś z czego nie będziesz zadowolona. Ja po prostu olej z róży kupiłam, bo szukałam jakiegoś na zlikwidowanie rozstepów, więc nie zwracałam uwagi na info o tradziku A tak przy okazji - Młodej z dnia na dzień się poprawia w tej kwestii rozstepy miała dość świeże, ale i tak nadal jestem w szoku. Z moja paszczą tez coraz lepiej
Ale skoro olej z róży nie powinien byc stosowany przy aktywnym trądziku to pamietaj, ze jest on tez w oleju wspaniałym. Nie wiem, czy nie można uzywac na trądzik tylko w 100% stężeniu i czy mniejsze stężenia sa ok, ale lepiej to sprawdzić zawczasu skoro juz wiesz, ze jakies zagrożenie jest.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:17   #2852
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzisiaj zaszłam do apteki koło mnie, która ma Sanoflore. Pani niestety próbek nie miała, wyjęła mi wszystkie, które posiadała i z Sanoflore nie zostało nic niestety.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:22   #2853
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ależ to drobiazg, dla Ciebie wszystko
Wiesz, nie chcialabym żebyś przeze mnie kupiła coś z czego nie będziesz zadowolona. Ja po prostu olej z róży kupiłam, bo szukałam jakiegoś na zlikwidowanie rozstepów, więc nie zwracałam uwagi na info o tradziku A tak przy okazji - Młodej z dnia na dzień się poprawia w tej kwestii rozstepy miała dość świeże, ale i tak nadal jestem w szoku. Z moja paszczą tez coraz lepiej
Ale skoro olej z róży nie powinien byc stosowany przy aktywnym trądziku to pamietaj, ze jest on tez w oleju wspaniałym. Nie wiem, czy nie można uzywac na trądzik tylko w 100% stężeniu i czy mniejsze stężenia sa ok, ale lepiej to sprawdzić zawczasu skoro juz wiesz, ze jakies zagrożenie jest.
Strasznie się ciesze, że u Córy cały czas jest poprawa I, że Tobie też olej służy To najważniejsze

anula, coś Ty Przecież wiem, że nie chciałabyś żebym kupiła czegoś, z czego nie byłabym zadowolona Nie interesowałaś się tym pod takim kątem więc skąd miałaś wiedzieć, że olejku nie można akurat używać przy trądziku.. Przy olejku wspaniałym nie ma żadnej takiej adnotacji, ma być niby do wszystkich rodzajów cer.. Eh, chyba zostaje mi olej nigella, najwyżej mi skóra zejdzie i będzie po kłopocie

A myślisz, że róża zadziałałaby na starsze rozstępy? Bo pisze, że działa nawet na blizny 20 letnie Ale Cię męcze z tym olejem, przepraszam
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:29   #2854
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A myślisz, że róża zadziałałaby na starsze rozstępy? Bo pisze, że działa nawet na blizny 20 letnie Ale Cię męcze z tym olejem, przepraszam
Przepraszam że się wtrącę, ale też jestem ciekawa. Teraz używam róży na twarz, ale myślę nad większą pojemnością właśnie w tym celu, tylko czy warto? Czy coś naturalnego ruszy stare rozstępy?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:59   #2855
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Hej Dziewczyny!!! Nie bylo mnie od soboty, a tyle do przeczytania, ze nie wiem kiedy to odrobie Rzucilam tylko okiem i widze, ze byl nawet napad na probki JMO, szkoda ze mnie to ominelo

Apropo oleju z rozy, to moge dodac, ze ja uzywam od pewnego czasu razem z tamanu i zelem hialuronowym i sprawdza sie bardzo fajnie (ale raczej na noc, bo tamanu oleisty). W ogole chyba olej z rozy to poki co moj ulubiony, a skore mam tlusta.

Anula - wklejam obiecane zdjecia mydelek z Lawendowej Farmy, troche to trwalo, bo TZ pozyczyl koledze aparat i nie moze odzyskac chyba ja musze wziac sprawy w swoje rece Zdjecia zrobilam wiec telefonem. Nie uzywalam jeszcze mydelek, ale zuzylam probke Rumiankowego Bobasa i chyba pokocham te mydelka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie001.jpg (149,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie013.jpg (48,4 KB, 27 załadowań)
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png

Edytowane przez biała_czekolada
Czas edycji: 2011-06-16 o 23:02
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 07:13   #2856
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon, Lulaluna - ja nie uzywałam oleju z róży na stare rozstepy, czyli na moje wiecie, moje maja 16 lat zdążyłam sie do nich przywiązać emocjonalnie.
Ale przez Was też mnie to zaciekawiło ja jakoś sceptyczna jestem co do aż takich cudów, jak zlikwidowanie starych...Może troche by je wygładziło i poprawiło koloryt skóry w tym miejscu? Kurcze, tylko to pewnie długo by trwało a ja taka niecierpliwa!!! Jak coś nie zacznie działać szybko to sie zniechęcam zaraz
Natomiast to co róża robi z moją paszczą jest naprawdę fajne szczerze Wam mówię, że każdego dnia rani po nocnym obcowaniu z olejem widzę, że jest odrobine lepiej. A jeszcze chyba mi sie nie zdarzyło, żebym widziała działanie jakiegoś oleju z dnia na dzień, jeśłi już to w dłuższym okresie pewne zmiany mogłam zaobserwować. Używałam też kremu z olejkiem herbacianym balm balm i on mi pomagał na problemy paszczowe, ale nie działał tak szybko. Ja miałam jakiś czas temu przykra przypadłość - opryszczka z ust rozniosła mi sie po całej twarzy...Mówię Wam masakra! Wiecie jak wygląda opryszczka na ustach? Najpierw takie wodne burchle a potem papranie się tego świństwa, strupki. No więc ja takie rzeczy miałam na czole, na brodzie w ogromnych ilościach. Co mi sie jedno przygoiło, to obok drugie wyłaziło. Od razu odpowiem - nie, nie byłam u lekarza, bo miałam taką akcję tez parę lat temu i po wielu tygodniach bezskutecznych podejść leczeniem antybiotykami wysiadł mi żołądek, a opryszczka miała sie całkiem nieźle jakieś tam maście miałam, ale miałam wrażenie, że po nich bardziej mi sie to wszystko papra.
W każdym razie po tej mało fajnej przygodzie niestety pozostały mi na twarzy czerwone przebarwienia skóry w miejscach chorobowych i brzydkie ślady. Nic tak dobrze jak róża sobie z tym nie radziło, żałuje tylko, że dopiero teraz ją stosuję, bo myslę, że zaoszczędziłabym sobie dużo czasu i nerwów, gdybym miała ją wczesniej.
Bardzo pomaga mi tez olejek z drzewa herbacianego, ale jego moge stosować wyłącznie miejscowo i na jakieś nowe paskudztwa, bo nie wydaje mi się, aby miała działanie zabliźniające - działa antybakteryjnie i swietnie radzi sobie z przepędzeniem nowych dziadów - po starych dziadach róża doprowadza skóre do ładu

Caameroon - pytaj, po to tu jesteśmy, nie? Nie martw sie, odrobisz

Biała Czekolada dzięki za zdjęcia te mydła sa tak śliczne ja z kolei zużyłam próbkę czerwonego witrażyka i był bardzo fajny. Delikatny, świetnie sie pienił, trochę nawilżał i ładnie oczyszczał. Nie używałam jeszcze innych (mam makowy duet i jogurtowe) bo kończe inne mydła spod prysznica, ale już niedługo!!
Ktoś na forum chwalił też plaster miodu, że bardzo odzywcze więc będę musiała je sobie nabyć przy kolejnych zakupach.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 07:25   #2857
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Miałam nic nie pisać ale nie mogę, no nie mogę
Ja różę stosuje na noc na twarz i na biust (mam poszatkowany rozstępami, po za tym chciałam trochę poprawić wygląd skóry w tym miejscu, bo po przejściu na naturalne kosmetyki nie mogłam nic znaleźć na to miejsce i trochę zaniedbałam).
Przez te kilka dni spektakularnych efektów nie widzę (ale i nie oczekiwałam) ale na pewno skóra po tym oleju wygląda lepiej. Przyspiesza gojenie (mam kilka niespodzianek - taki czas ) Bardzo ładnie się wchłania (tylko trzeba jej dać trochę czasu). Wydaje mi się, że zaprzyjaźnię się z tym olejem na dłużej.
Będę na bieżąco informowała o efektach
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 07:35   #2858
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja spirulinę wyrzuciłam, paszcza mnie po niej piekła i miłam czerwoną

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Caameroon, przepraszam Cię, ale nie mam pojęcia jak to będzie z trądzikiem. Nawet nie zwróciłam uwagi, że jest coś takiego w opisie
Mówisz,że spirulina tak zwojowała?wyczytałam tak jedną niefajną recenzje dlatego wzięłam najmniejszą pojemność na wypróbowanie.
Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Przepraszam że się wtrącę, ale też jestem ciekawa. Teraz używam róży na twarz, ale myślę nad większą pojemnością właśnie w tym celu, tylko czy warto? Czy coś naturalnego ruszy stare rozstępy?
Dziewczyny a próbujcie co wam szkodzi

Szampon o odżywka JMO lawenda rozmaryn/avocado
Zapachy bardzo dyskretne-przeciwieństwo żelu i balsamu.Szampon bardzo,bardzo rzadki-pierwszy raz miałam taki wodnisty szampon i już wiem,że taka butla nie wystarczy mi na tak długo jak zawsze.Poszło szmaponu mi więcej niż zawsze.Nie pieni się w ogóle.Przy zmywaniu odżywki włosy miałam takie jak po użyciu silnej maseczki-jak gładka tafla-wiedziałam już,że to dobra odżywkaJa zawsze po każdym umyciu na wilgotne włosy nakładam jakiś olejek albo odżywke bs bądz w psikaczu,a teraz postanowiłam zostawić włosy bez niczego innego-tylko JMO i już wilgotne włosy były inne.Takie nawilżone,że już nawet nie potrzebowały jakiejś innej dodatkowej odżywkiNa razie mi jeszcze do końca schną-jak będę suchutkie to dopisze co i jak.Ale póki co jest miodzio

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Miałam nic nie pisać ale nie mogę, no nie mogę
Ja różę stosuje na noc na twarz i na biust (mam poszatkowany rozstępami, po za tym chciałam trochę poprawić wygląd skóry w tym miejscu, bo po przejściu na naturalne kosmetyki nie mogłam nic znaleźć na to miejsce i trochę zaniedbałam).
Przez te kilka dni spektakularnych efektów nie widzę (ale i nie oczekiwałam) ale na pewno skóra po tym oleju wygląda lepiej. Przyspiesza gojenie (mam kilka niespodzianek - taki czas ) Bardzo ładnie się wchłania (tylko trzeba jej dać trochę czasu). Wydaje mi się, że zaprzyjaźnię się z tym olejem na dłużej.
Będę na bieżąco informowała o efektach
Mów mi tak jeszczeSuper,że tak szybko widzisz poprawę.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:05   #2859
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A myślisz, że róża zadziałałaby na starsze rozstępy? Bo pisze, że działa nawet na blizny 20 letnie Ale Cię męcze z tym olejem, przepraszam
Och i ja chcę wiedzieć. Mam dużo rozstępów z własnej głupoty. Najpierw schudłam z 61 na 40 parę w okresie bardzo szybkim, a potem wprawdzie zaczęłam powoli tyć, ale ostatnio przytyłam prawie 10 kilo w bardzo szybkim tempie i to się odbiło na skórze.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:06   #2860
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Miałam nic nie pisać ale nie mogę, no nie mogę
Ja różę stosuje na noc na twarz i na biust (mam poszatkowany rozstępami, po za tym chciałam trochę poprawić wygląd skóry w tym miejscu, bo po przejściu na naturalne kosmetyki nie mogłam nic znaleźć na to miejsce i trochę zaniedbałam).
Przez te kilka dni spektakularnych efektów nie widzę (ale i nie oczekiwałam) ale na pewno skóra po tym oleju wygląda lepiej. Przyspiesza gojenie (mam kilka niespodzianek - taki czas ) Bardzo ładnie się wchłania (tylko trzeba jej dać trochę czasu). Wydaje mi się, że zaprzyjaźnię się z tym olejem na dłużej.
Będę na bieżąco informowała o efektach
pękłas tajemnicza kobieto
No własnie ja też nie bardzo wierzę w cudowne usunięcie wieloletnich rozstępów.... ale z drugiej strony - gdyby róża miała takie działanie, to byłoby odkrycie na skalę światową!!! Na swoje rozstępy więc chyba nawet nie zamierzam go marnować...
Ale na twarzy bardzo mi fajne rzeczy robi.
cieszę się, że i Tobie sie podoba


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mówisz,że spirulina tak zwojowała?wyczytałam tak jedną niefajną recenzje dlatego wzięłam najmniejszą pojemność na wypróbowanie.

Dziewczyny a próbujcie co wam szkodzi

Szampon o odżywka JMO lawenda rozmaryn/avocado
Zapachy bardzo dyskretne-przeciwieństwo żelu i balsamu.Szampon bardzo,bardzo rzadki-pierwszy raz miałam taki wodnisty szampon i już wiem,że taka butla nie wystarczy mi na tak długo jak zawsze.Poszło szmaponu mi więcej niż zawsze.Nie pieni się w ogóle.Przy zmywaniu odżywki włosy miałam takie jak po użyciu silnej maseczki-jak gładka tafla-wiedziałam już,że to dobra odżywkaJa zawsze po każdym umyciu na wilgotne włosy nakładam jakiś olejek albo odżywke bs bądz w psikaczu,a teraz postanowiłam zostawić włosy bez niczego innego-tylko JMO i już wilgotne włosy były inne.Takie nawilżone,że już nawet nie potrzebowały jakiejś innej dodatkowej odżywkiNa razie mi jeszcze do końca schną-jak będę suchutkie to dopisze co i jak.Ale póki co jest miodzio

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------


Mów mi tak jeszczeSuper,że tak szybko widzisz poprawę.
U Ciebie spirulina może się sprawdzi, jednak większość jest nią zachwycona. Ale jeśłi chcesz uniknąć komentarzy w stylu "o, hej shrek" to nie wychodź z maseczką na twarzy z łazienki i zabarykaduj sie w niej....
Do mnie te próbki JMO idą, mam nadzieję, że dzis będą, bo w weekend bym je sobie popróbowała ale masz fajnie...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:07   #2861
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo pomaga mi tez olejek z drzewa herbacianego, ale jego moge stosować wyłącznie miejscowo i na jakieś nowe paskudztwa, bo nie wydaje mi się, aby miała działanie zabliźniające - działa antybakteryjnie i swietnie radzi sobie z przepędzeniem nowych dziadów - po starych dziadach róża doprowadza skóre do ładu
A widzisz, co osoba to inaczej. Bo u mnie się sprawdza tak sobie, przeciętnie na pryszczach (po tylu zachwalaniach spodziewałam się czegoś więcej, mnie nawet skóra nie szczypie gdy to nałożę ) za to blizny spłyca, oczywiście nie jakoś kolosalnie jakbym sobie tego życzyła, ale spłyca.

A co do rozstępów jeszcze. To kiedyś oglądałam program, w którym mówili, że rozstępu u kobiet białych są możliwe do spłycenia, ale w nie 100%. Natomiast mają gorzej kobiety o ciemnej albo wręcz czarnej karnacji, bo u nich jest to już niemożliwe. Nie pamiętam już dlaczego tak się dzieje, bo dawno to oglądałam i tak mi się teraz przypomniało.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-17 o 08:10
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 08:08   #2862
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Apropo oleju z rozy, to moge dodac, ze ja uzywam od pewnego czasu razem z tamanu i zelem hialuronowym i sprawdza sie bardzo fajnie (ale raczej na noc, bo tamanu oleisty). W ogole chyba olej z rozy to poki co moj ulubiony, a skore mam tlusta.
Czyli tamanu też jest fajny? A który lubisz bardziej? Jeśli mogę zapytać, masz może jakieś problemy z cerą typu niespodzianki? Bo ponoć oleju z róży nie powinno się wtedy używać i tak czaje się na kogoś żeby zapytać czy robi jakąś krzywde

Choć ja już naprawde nie wiem, na BU też jest olej z róży i pisze, że można go stosować na skóre skłonną do wyprysków

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, Lulaluna - ja nie uzywałam oleju z róży na stare rozstepy, czyli na moje wiecie, moje maja 16 lat zdążyłam sie do nich przywiązać emocjonalnie.
Ale przez Was też mnie to zaciekawiło ja jakoś sceptyczna jestem co do aż takich cudów, jak zlikwidowanie starych...Może troche by je wygładziło i poprawiło koloryt skóry w tym miejscu? Kurcze, tylko to pewnie długo by trwało a ja taka niecierpliwa!!! Jak coś nie zacznie działać szybko to sie zniechęcam zaraz
Natomiast to co róża robi z moją paszczą jest naprawdę fajne szczerze Wam mówię, że każdego dnia rani po nocnym obcowaniu z olejem widzę, że jest odrobine lepiej. A jeszcze chyba mi sie nie zdarzyło, żebym widziała działanie jakiegoś oleju z dnia na dzień, jeśłi już to w dłuższym okresie pewne zmiany mogłam zaobserwować. Używałam też kremu z olejkiem herbacianym balm balm i on mi pomagał na problemy paszczowe, ale nie działał tak szybko. Ja miałam jakiś czas temu przykra przypadłość - opryszczka z ust rozniosła mi sie po całej twarzy...Mówię Wam masakra! Wiecie jak wygląda opryszczka na ustach? Najpierw takie wodne burchle a potem papranie się tego świństwa, strupki. No więc ja takie rzeczy miałam na czole, na brodzie w ogromnych ilościach. Co mi sie jedno przygoiło, to obok drugie wyłaziło. Od razu odpowiem - nie, nie byłam u lekarza, bo miałam taką akcję tez parę lat temu i po wielu tygodniach bezskutecznych podejść leczeniem antybiotykami wysiadł mi żołądek, a opryszczka miała sie całkiem nieźle jakieś tam maście miałam, ale miałam wrażenie, że po nich bardziej mi sie to wszystko papra.
W każdym razie po tej mało fajnej przygodzie niestety pozostały mi na twarzy czerwone przebarwienia skóry w miejscach chorobowych i brzydkie ślady. Nic tak dobrze jak róża sobie z tym nie radziło, żałuje tylko, że dopiero teraz ją stosuję, bo myslę, że zaoszczędziłabym sobie dużo czasu i nerwów, gdybym miała ją wczesniej.
Bardzo pomaga mi tez olejek z drzewa herbacianego, ale jego moge stosować wyłącznie miejscowo i na jakieś nowe paskudztwa, bo nie wydaje mi się, aby miała działanie zabliźniające - działa antybakteryjnie i swietnie radzi sobie z przepędzeniem nowych dziadów - po starych dziadach róża doprowadza skóre do ładu

Caameroon - pytaj, po to tu jesteśmy, nie? Nie martw sie, odrobisz
Dobra anula, taką pomoc z waszej strony to i odrobić mogę

Tak pięknie mówisz o tym oleju Aż się nie chce przestać czytać.. działa na Twoją skóre rewelacyjnie Tak się jeszcze zastanawiam nad jedną opcją Czy by nie spróbować go z BU, zawsze to mniejsza pojemność (50ml) i można zaryzykować

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Miałam nic nie pisać ale nie mogę, no nie mogę
Ja różę stosuje na noc na twarz i na biust (mam poszatkowany rozstępami, po za tym chciałam trochę poprawić wygląd skóry w tym miejscu, bo po przejściu na naturalne kosmetyki nie mogłam nic znaleźć na to miejsce i trochę zaniedbałam).
Przez te kilka dni spektakularnych efektów nie widzę (ale i nie oczekiwałam) ale na pewno skóra po tym oleju wygląda lepiej. Przyspiesza gojenie (mam kilka niespodzianek - taki czas ) Bardzo ładnie się wchłania (tylko trzeba jej dać trochę czasu). Wydaje mi się, że zaprzyjaźnię się z tym olejem na dłużej.
Będę na bieżąco informowała o efektach
Czekamy na dalsze informacje A Twoje rozstępy są raczej świeże? Myślę, że sam fakt poprawy skóry po paru zastosowaniach jest obiecujące

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mówisz,że spirulina tak zwojowała?wyczytałam tak jedną niefajną recenzje dlatego wzięłam najmniejszą pojemność na wypróbowanie.

Dziewczyny a próbujcie co wam szkodzi

Szampon o odżywka JMO lawenda rozmaryn/avocado
Zapachy bardzo dyskretne-przeciwieństwo żelu i balsamu.Szampon bardzo,bardzo rzadki-pierwszy raz miałam taki wodnisty szampon i już wiem,że taka butla nie wystarczy mi na tak długo jak zawsze.Poszło szmaponu mi więcej niż zawsze.Nie pieni się w ogóle.Przy zmywaniu odżywki włosy miałam takie jak po użyciu silnej maseczki-jak gładka tafla-wiedziałam już,że to dobra odżywkaJa zawsze po każdym umyciu na wilgotne włosy nakładam jakiś olejek albo odżywke bs bądz w psikaczu,a teraz postanowiłam zostawić włosy bez niczego innego-tylko JMO i już wilgotne włosy były inne.Takie nawilżone,że już nawet nie potrzebowały jakiejś innej dodatkowej odżywkiNa razie mi jeszcze do końca schną-jak będę suchutkie to dopisze co i jak.Ale póki co jest miodzio
Możemy tylko ewentualnie zyskać

Jeej, tak myślałam, że kosmetyki do włosów to będzie "to" Choć skoro mówisz, że szampon jest taki rzadki to u mnie zniknąłby w mgnieniu oka Ale czekamy na efekty końcowe
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:19   #2863
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Och i ja chcę wiedzieć. Mam dużo rozstępów z własnej głupoty. Najpierw schudłam z 61 na 40 parę w okresie bardzo szybkim, a potem wprawdzie zaczęłam powoli tyć, ale ostatnio przytyłam prawie 10 kilo w bardzo szybkim tempie i to się odbiło na skórze.
Jeśłi to nie sa jakies bardzo stare rozstępy to próbuj - moja Młoda miała niektóre rozstepy od kilku miesięcy i one tez powoli znikają! Oczywiście te najświeższe poszły na pierwszy ogień, ale te starsze też ładnie się wycofują.
Na takie stare jak moje to szkoda oleju....

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Przetestowanie oleju z mniejszej pojemności jest dobrym pomysłem .
Oprócz BU jest też na mazidłach (stąd szybciej dojdzie). I pewnie w innych sklepach z półproduktami.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:21   #2864
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Choć ja już naprawde nie wiem, na BU też jest olej z róży i pisze, że można go stosować na skóre skłonną do wyprysków
Jest kilka rodzajów oleju z róży (stulistna,piżmowa,damasc eńska chyba... w sumie,to nie znam się dokładnie na tych rodzajach ale może w tym tkwi,że jedne się nadają do trądzikowej,a inne nie?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:21   #2865
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula i jakbyś mogła na bieżąco zdawać relacje ze skwalanu, bo on mi się tak spodobał, że chyba go kupię.
Taa... ja zawsze gadam, że coś kupię, a potem nie kupuję, bo mój wrodzony minimalizm mi nie pozwala.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:25   #2866
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Taa... ja zawsze gadam, że coś kupię, a potem nie kupuję, bo mój wrodzony minimalizm mi nie pozwala.
To zazdroszczę,bo ja mam niestety odwrotnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:27   #2867
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

hej dziewczynki! od jakiegos czasu podczytuje ten wątek i mam pytanie : czy znacie jakis balsam do ciała, który nie zalatuje alkoholem? do tej pory używałam balsamów ALVERDE z DM ( kupuje u mnie na bazarku) i niestety one maja w składzie na 2 lub 3 miejscu alkohol. Nie moge znieść tego fetoru i skóra mi się po nich tak dziwnie napina.( okropne uczucie).
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:29   #2868
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jeśłi to nie sa jakies bardzo stare rozstępy to próbuj - moja Młoda miała niektóre rozstepy od kilku miesięcy i one tez powoli znikają! Oczywiście te najświeższe poszły na pierwszy ogień, ale te starsze też ładnie się wycofują.
Na takie stare jak moje to szkoda oleju....

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Przetestowanie oleju z mniejszej pojemności jest dobrym pomysłem .
Oprócz BU jest też na mazidłach (stąd szybciej dojdzie). I pewnie w innych sklepach z półproduktami.
Zamówiłam wczoraj 60 ml oleju z róży na mazidłach. Ja mam rozstępy 5letnie i do tego przebarwienia na twarzy - oby zdziałał cuda. Spróbuj go i na swoje rozstępy! A jak się okaże, że jednak działa to co? Będziesz żałować, że tyle zwlekałaś
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:32   #2869
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
hej dziewczynki! od jakiegos czasu podczytuje ten wątek i mam pytanie : czy znacie jakis balsam do ciała, który nie zalatuje alkoholem? do tej pory używałam balsamów ALVERDE z DM ( kupuje u mnie na bazarku) i niestety one maja w składzie na 2 lub 3 miejscu alkohol. Nie moge znieść tego fetoru i skóra mi się po nich tak dziwnie napina.( okropne uczucie).
A może być olejek? Olejek z Hippa jest świetny. Łatwo dostępny i ma krótki skład (3-4 składniki tylko).

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj 60 ml oleju z róży na mazidłach. Ja mam rozstępy 5letnie i do tego przebarwienia na twarzy - oby zdziałał cuda. Spróbuj go i na swoje rozstępy! A jak się okaże, że jednak działa to co? Będziesz żałować, że tyle zwlekałaś

Kobieto, musisz mi zdawać relacje, bo to identycznie jak ja.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To zazdroszczę,bo ja mam niestety odwrotnie
Uwierzcie mi, że to też jest denerwujące nie tylko dla mnie, ale i dla ludzi, co idą ze mną na zakupy. Stoję 20-30 minut i się zastanawiam czy coś wziąć czy nie wziąć, chodzę po sklepie, myślę, wracam, odchodzę od półki i w końcu nie biorę, bo dochodzę do wniosku, że mam w domu coś podobnego, albo że w ogóle jest mi to niepotrzebne. Ludzie często mi zarzucają, że ja sknera jestem i oszczędzam nawet na sobie, a to wcale nie tak.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 08:32   #2870
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jeśłi to nie sa jakies bardzo stare rozstępy to próbuj - moja Młoda miała niektóre rozstepy od kilku miesięcy i one tez powoli znikają! Oczywiście te najświeższe poszły na pierwszy ogień, ale te starsze też ładnie się wycofują.
Na takie stare jak moje to szkoda oleju....

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Przetestowanie oleju z mniejszej pojemności jest dobrym pomysłem .
Oprócz BU jest też na mazidłach (stąd szybciej dojdzie). I pewnie w innych sklepach z półproduktami.
Jak mawia mój kolega, szkoda to umrzeć Ja bym zaryzykowała

Kurcze, te terminy z BU mogą zabić A mam tam upatrzone jeszcze pare rzeczy ale poszukam na innych stronkach z półproduktami, może coś podobnego znajdę

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jest kilka rodzajów oleju z róży (stulistna,piżmowa,damasc eńska chyba... w sumie,to nie znam się dokładnie na tych rodzajach ale może w tym tkwi,że jedne się nadają do trądzikowej,a inne nie?
oba oleje są z róży rdzawej inaczej zwanej piżmową dlatego zrobił mi się już w głowie ogromny mętlik nie chciałabym sobie zaszkodzić

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula i jakbyś mogła na bieżąco zdawać relacje ze skwalanu, bo on mi się tak spodobał, że chyba go kupię.
Taa... ja zawsze gadam, że coś kupię, a potem nie kupuję, bo mój wrodzony minimalizm mi nie pozwala.
Kolejny raz zazdroszcze, tym razem minimalizmu Oj mi do niego daleko
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:36   #2871
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jeej, tak myślałam, że kosmetyki do włosów to będzie "to" Choć skoro mówisz, że szampon jest taki rzadki to u mnie zniknąłby w mgnieniu oka Ale czekamy na efekty końcowe
Dziewczyny i zachwyt zniknąłWłosy po całkowitym wysuszeniu mam takie ciut gorsze niż zawszetak jak były mokro-suche to rewela,bo były tak delikatne jak włoski mojej kruszynki.Takie piękne,dzieciowe włoski,ale już tego efektu nie madobrze,że z tej całej radości nie kliknęłam na szampon i odżywkę.Dobrze,że mam próbki jeszcze na parę razy to zobaczę jeszcze co i jak.Chociaż na usprawiedliwienie tych kosmetyków mam to,że to są całkiem naturalne produkty i po przejściu na takie z nienaturalnych włos ma prawo być tymczasowo w gorszej kondycji.Nie spisuję ich na straty absolutnie-po jakimś tygodniu,dwóch mogę myślę wydać obiektywną opinię.

cameron ja myślę,że spokojnie możesz sobie strzelic ten olej z róży-ja bym się tym co oni o trądziku napisali nie przejmowała.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:36   #2872
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj 60 ml oleju z róży na mazidłach. Ja mam rozstępy 5letnie i do tego przebarwienia na twarzy - oby zdziałał cuda. Spróbuj go i na swoje rozstępy! A jak się okaże, że jednak działa to co? Będziesz żałować, że tyle zwlekałaś
Ooj będziesz nam zdawała relacje na bieżąco prawda Jestem taka ciekawa jak podziała na Twoje rozstępy, no i na buźke też
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:37   #2873
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czekamy na dalsze informacje A Twoje rozstępy są raczej świeże? Myślę, że sam fakt poprawy skóry po paru zastosowaniach jest obiecujące
Moje rozstępy to raczej takie stare są. Nabawiłam się ich podczas dorastania (a mam już trójkę z przodu - ło matko ) a później poprawiłam ciążą. Są już białe i nie sądzę aby zniknęły ale może zrobią się płytsze.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:47   #2874
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

SEKRETNYWACHLARZ olejek hipp znam i stosuję ale latem nie lubie się kleić.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:48   #2875
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jest kilka rodzajów oleju z róży (stulistna,piżmowa,damasc eńska chyba... w sumie,to nie znam się dokładnie na tych rodzajach ale może w tym tkwi,że jedne się nadają do trądzikowej,a inne nie?
Z tego co ja sie zorientowałam szukając oleju po różnych sklepach, ale zaznaczam, że mogę sie mylić to olej z róży piżmowej czy tez rdzawej funkcjonuje pod nazwami: róża rdzawa, rubiginosa, mosqueta, muscat, moschata, piżmowa i dzika róża. Ja nie spotkałam póki co oleju z róży innej niż ta własnie dzika o wielu nawach
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula i jakbyś mogła na bieżąco zdawać relacje ze skwalanu, bo on mi się tak spodobał, że chyba go kupię.
Taa... ja zawsze gadam, że coś kupię, a potem nie kupuję, bo mój wrodzony minimalizm mi nie pozwala.
Jak tylko odstane to sie będę nim paćkać i mam taki podstępnyplan, że wymieszam skwalan z olejem różanym....O matko! Jaka będę po tym piękna (mam nadzieję )!
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj 60 ml oleju z róży na mazidłach. Ja mam rozstępy 5letnie i do tego przebarwienia na twarzy - oby zdziałał cuda. Spróbuj go i na swoje rozstępy! A jak się okaże, że jednak działa to co? Będziesz żałować, że tyle zwlekałaś
No juz sama nie wiem... może faktycznie warto.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:54   #2876
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny i zachwyt zniknąłWłosy po całkowitym wysuszeniu mam takie ciut gorsze niż zawszetak jak były mokro-suche to rewela,bo były tak delikatne jak włoski mojej kruszynki.Takie piękne,dzieciowe włoski,ale już tego efektu nie madobrze,że z tej całej radości nie kliknęłam na szampon i odżywkę.Dobrze,że mam próbki jeszcze na parę razy to zobaczę jeszcze co i jak.Chociaż na usprawiedliwienie tych kosmetyków mam to,że to są całkiem naturalne produkty i po przejściu na takie z nienaturalnych włos ma prawo być tymczasowo w gorszej kondycji.Nie spisuję ich na straty absolutnie-po jakimś tygodniu,dwóch mogę myślę wydać obiektywną opinię.

cameron ja myślę,że spokojnie możesz sobie strzelic ten olej z róży-ja bym się tym co oni o trądziku napisali nie przejmowała.
jak to piękny efekt zniknął? No to mnie zaskoczyłaś, ja się tu nastawiałam już na och i achy Hm.. no to pięknie. Może faktycznie włoski tak zareagowały bo do tej pory używałaś kosmetyków nienaturalnych. No nic czekam na relacje dalej Może będzie lepiej

Kochana jesteś Skoro tak myślisz, to może faktycznie masz rację i warto byłoby go kupić

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Moje rozstępy to raczej takie stare są. Nabawiłam się ich podczas dorastania (a mam już trójkę z przodu - ło matko ) a później poprawiłam ciążą. Są już białe i nie sądzę aby zniknęły ale może zrobią się płytsze.
O takie właśnie rozstępy mi chodziło Spróbuj mi tylko nie zdawac relacji na bieżąco to zamorduje Mam nadzieje, że olej pomoże i na takie dziady, chciałabym bardzo
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:55   #2877
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, Lulaluna - ja nie uzywałam oleju z róży na stare rozstepy, czyli na moje wiecie, moje maja 16 lat zdążyłam sie do nich przywiązać emocjonalnie.
Ale przez Was też mnie to zaciekawiło ja jakoś sceptyczna jestem co do aż takich cudów, jak zlikwidowanie starych...Może troche by je wygładziło i poprawiło koloryt skóry w tym miejscu? Kurcze, tylko to pewnie długo by trwało a ja taka niecierpliwa!!! Jak coś nie zacznie działać szybko to sie zniechęcam zaraz
.
Dzięki za odpowiedź! Moje mają ok. 15 lat, ale nie jestem do nich przywiązana emocjonalnie. Róża to jak dla mnie droga impreza, ale chyba spróbuje w przyszłym miesiącu, poza tym te babydreamy już mi bokami wychodzą.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:55   #2878
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jak mawia mój kolega, szkoda to umrzeć Ja bym zaryzykowała
No umrzec faktycznie byłoby szkoda, a ile kosmetyków fajnych by się zmarnowało
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Moje rozstępy to raczej takie stare są. Nabawiłam się ich podczas dorastania (a mam już trójkę z przodu - ło matko ) a później poprawiłam ciążą. Są już białe i nie sądzę aby zniknęły ale może zrobią się płytsze.
Ta, nam juz tylko nadzieja została
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny i zachwyt zniknąłWłosy po całkowitym wysuszeniu mam takie ciut gorsze niż zawszetak jak były mokro-suche to rewela,bo były tak delikatne jak włoski mojej kruszynki.Takie piękne,dzieciowe włoski,ale już tego efektu nie madobrze,że z tej całej radości nie kliknęłam na szampon i odżywkę.Dobrze,że mam próbki jeszcze na parę razy to zobaczę jeszcze co i jak.Chociaż na usprawiedliwienie tych kosmetyków mam to,że to są całkiem naturalne produkty i po przejściu na takie z nienaturalnych włos ma prawo być tymczasowo w gorszej kondycji.Nie spisuję ich na straty absolutnie-po jakimś tygodniu,dwóch mogę myślę wydać obiektywną opinię.

cameron ja myślę,że spokojnie możesz sobie strzelic ten olej z róży-ja bym się tym co oni o trądziku napisali nie przejmowała.
Ło matko.... no spodziewałam się, że omdlejesz z zachwytu raczej...

Kosmetocholiczka ja mam obecnie masło do ciała organix - nie czuje w nim alkoholu nie pamiętam w którym sklepie kupowałam (matique, bio-beauty, biomania, galeria natury?)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:55   #2879
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z tego co ja sie zorientowałam szukając oleju po różnych sklepach, ale zaznaczam, że mogę sie mylić to olej z róży piżmowej czy tez rdzawej funkcjonuje pod nazwami: róża rdzawa, rubiginosa, mosqueta, muscat, moschata, piżmowa i dzika róża. Ja nie spotkałam póki co oleju z róży innej niż ta własnie dzika o wielu nawach
Wiedziałam,że coś pochrzanię
Ale damasceńska to osobny rodzaj,nie? A nigella??? To też jakaś róża?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:58   #2880
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wiedziałam,że coś pochrzanię
Ale damasceńska to osobny rodzaj,nie? A nigella??? To też jakaś róża?
nigella to czarnuszka, czarny kminek
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.