Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 17:08   #3001
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka - masz mnie na sumieniu!!!
Ale nie sposób było oprzeć się takiej promocji
W każdym razie kupiłam szampon lawendowy i z drzewem herbacianym (już wczesniej strasznie je chciałam mieć, ale nie chciałamw ciemno tylu szamponów nieznanej firmy kupować - rozmaryn się sprawdził, wię pewnie i te będa fajne) i odżywkę z konopiami. I zastanawiam sie , gdzie ja wsadzę???? Nawet juz nie chcę liczyć ile mam odzywek i szamponów w domu....
moja półka jest całkiem pusta, jak nie masz gdzie wsadzić to ja się z chęcią zaoferuję
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 17:20   #3002
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
moja półka jest całkiem pusta, jak nie masz gdzie wsadzić to ja się z chęcią zaoferuję
Pewnie niedługo się do Ciebie zgłoszę .....
Żeby zuzyć szampony i odżywki przez najbliższy rok to chyba będe musiała 2 razy dziennie włosy myć ja po prostu nie mogę się im oprzeć...

Kakulinka - a gdzie Ty się podziewałaś?????
Już od dłuższego czasu sie zastanawiam co z Tobą - już nas nie lubisz?????
Kolekcję masz piękną
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 17:25   #3003
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
dawno nic nie pisałam, ale czytam was na bieżąco i ledwo nadążam za waszymi zakupami
kupiłam tez pare rzeczy i jutro wstawie
musze jeszcze powiedzieć, że zaczełam stosować w myciu buzi metode JMO i jestem po prostu zachwycona:lo ve: mam nadzieje, że tak będzie już zawsze!!! zaraziłam tym tez moją mame, bardzo jej sie spodobało i kupiła sobie ściereczke z mikrofibry. ja mam szmatke muślinową i też super sie nadaje. po prostu coś wspaniałego dla mnie. .
Metodę JMO? A nie OCM?


Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nadzieje że mnie nie przepędzicie jak zapytam co to znaczy ze kosmetyk jest zgodny z CG? Znalazłam taką listę kosmetyków do włosów na forum dla kręconowłosych i nie znalazłam co to oznacza?

W zamian wrzucam moje aktualne zasoby naturalne.

1. Nie napoczęty szampon marchewkowy Yes to - jest rewelacyjny, nie miałam pomidorowego ale od ogórkowego jak dla mnie lepszy
2. Ogórkowy szampon Yes to - szału nie ma
3. Pomidorowa odzywka Yes to - dobra ale nie bardzo dobra, chętnie wypróbuje marchewkową. Znakomicie działa w saunie.
4. Żel do ciała pomidorowy Yes to. Pięknie pachnie lecz nie pomidorem, skóra jest bardzo miła w dotyku, pachnąca i nie wysuszona. Znakomity!
5. Szampon Johnson s Baby rumiankowy - byłam zakochana w żółtym odpowiedniku. Kiedyś koleżanka powiedziała mi ze ten rumiankowy rozjaśnia jej naturalnie blond włosy i postanowiłam wypróbować. Efekt rozjaśnienia widać na moich dość ciemnych ale naturalnych włosach. Będę teraz jego wierną fanką.
6. Woda Vichy. Więcej nie kupię.
7. Mleczko marchewkowe nawilżające Yes to - pięknie pachnie, jak dla mnie lekko bergamotką. Jedno z moich faworytów
8. Oliwka Hipp. Nikomu nie muszę jej przedstawiać. Ja odkryłam ja stosunkowo późno. Genialnie nawilża wtarta w mokrą skórę po prysznicu a potem delikatnie osuszoną ręcznikiem. Ręcznik potem pachnie dzidziusiem
9. Żel do mycia twarzy Lavera. Zużyłam tonę tubek. Rewelacyjny. Jednak płace za 125 ml 30 zł w porównaniu do mojego nienaturalnego hitu Avene Cleanance to połowa mniej w tej samej cenie
10. Weleda krem na dzień z irysa. Dobrze nawilża, dość treściwy, kupiony z myślą o jesieni i zimie świece się po nim jak po wszystkich innych kremach. Mój pierwszy kosmetyk z tej firmy i zachęca do wypróbowania innych.
11. Próbka olejku Dr. Hauschka do twarzy. Bardzo fajny kosmetyk jednak cena dość wysoka. Może kiedyś kupie cale opakowanie.
12. Emulsja nawilżająca do twarzy Dr. Hauschka. W sezonie wiosna - lato niezastąpiony kosmetyk do pielęgnacji twarzy. Kupując opakowanie 100ml i przelewając do mniejszego tak jak ja to robię wychodzi bardzo korzystnie cenowo bo koło 100 za 3 miesiące
13. Olejek rycynowy
14. Nuxe suchy olejek z drobinkami. Drobinek zdecydowanie za dużo, ten bez drobinek zdecydowanie bardziej polecam.
15. Pasta do zębów Eko nabyta w Niemczech. Chyba trochę mnie zraziła do eko past. Nie czuje się po niej że mam dobrze domyte zęby.
16. Puder jedwabny Dr. Hauschka. Mat Mat Mat...!! Na filtry idealny. Idealny kolor do mojej karnacji.
17. Nuxe balsam do ust. Chyba mnie uczula bo pojawiła mi się w koło ust pomarańczowa podrażniona obwódka. Usta mam bardzo przesuszone i albo on je przesusza jeszcze bardziej albo słabo sobie radzi z nawilżeniem.

Jak by któraś z Was miała coś sprawdzonego na kapryśne usta to dajcie znać.
Chodzi o zgodność z kodeksem Curly Girl- czyli o produkty o składach dobrych dla włosów kręconych. Poczytaj na forum dla kręciołków
Piękny zbiór!

Aaanulkooo! powiedz mi, ile zapłacisz za wysyłkę szamponów? Bo jakoś się do ceny dokopać nie mogłam..

A ja dostałam maila, że tuli do mnie leci!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2011-10-07 o 17:28
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 17:31   #3004
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kakulinka - a gdzie Ty się podziewałaś?????
Już od dłuższego czasu sie zastanawiam co z Tobą - już nas nie lubisz?????
Kolekcję masz piękną
anula_ga Podczytywałam Was na bieżąco, chociaż ciężko za Wami nadążyć. Nie udzielałam się bo najpierw się broniłam, potem szukałam pracy, potem zdesperowana siedziałam u rodziców bez internetu i teraz znowu szukam pracy. Jak mogłaś pomyśleć że Was nie lubię? Czytałam o Twoich problemach. Myślałam Boże ale Ty jesteś dzielna!

aga89s Czytam na Twoim blogu o tych kulkach piorących i mam na nie coraz większą ochotę

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-10-07 o 17:34
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 17:33   #3005
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pewnie niedługo się do Ciebie zgłoszę .....
Żeby zuzyć szampony i odżywki przez najbliższy rok to chyba będe musiała 2 razy dziennie włosy myć ja po prostu nie mogę się im oprzeć...

Kakulinka - a gdzie Ty się podziewałaś?????
Już od dłuższego czasu sie zastanawiam co z Tobą - już nas nie lubisz?????
Kolekcję masz piękną
Kakulinka jak jej nie było robiła zakupy
Ja mogę polecić pomadki z Yes To Carrots, Aubrey Organics, z nienaturalnych Tisane.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 17:34   #3006
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aaanulkooo! powiedz mi, ile zapłacisz za wysyłkę szamponów? Bo jakoś się do ceny dokopać nie mogłam..

A ja dostałam maila, że tuli do mnie leci!
11zł za priorytet przy wpłacie na konto.
Za pobraniem było drożej - ale nie pamietam.
Była tez opcja wysłania kurirem za 17 zł.
jak ja jestem miękka co do szamponów!!!! To jest az żałosne.... A jak się cieszę, że będe miała nowe
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 17:35   #3007
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pewnie niedługo się do Ciebie zgłoszę .....
Żeby zuzyć szampony i odżywki przez najbliższy rok to chyba będe musiała 2 razy dziennie włosy myć ja po prostu nie mogę się im oprzeć...

Kakulinka - a gdzie Ty się podziewałaś?????
Już od dłuższego czasu sie zastanawiam co z Tobą - już nas nie lubisz?????
Kolekcję masz piękną
możesz mnie adoptować! może Młoda nie będzie zazdrosna miała by starszą siostrę sprzątać umiem i lubię, z gotowaniem trochę gorzej, ale coś bezmięsnego bez problemu upichcę (myślę, że to plus u Twoje córy), jeść dużo nie jem no i myję włosy codziennie

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
anula_ga Podczytywałam Was na bieżąco, chociaż ciężko za Wami nadążyć. Nie udzielałam się bo najpierw się broniłam, potem szukałam pracy, potem zdesperowana siedziałam u rodziców bez internetu i teraz znowu szukam pracy. Jak mogłaś pomyśleć że Was nie lubię? Czytałam o Twoich problemach. Myślałam Boże ale Ty jesteś dzielna!

aga89s Czytam na Twoim blogu o tych kulkach piorących i mam na nie coraz większą ochotę
ja właśnie zaczynam pisać pracę, więc też pewnie będzie mi brakowało czasu na pisanie na forum.

a kulę warto wypróbować. choć w moim domu się nie przyjęły w końcu. tylko ja używam, rodzice piorą w płynie... no nic, stare nawyki ciężko niektórym zmienić

życzę powodzenia w szukaniu pracy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2011-10-07 o 17:43
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 17:40   #3008
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardzo zadowolona z tej metody oczyszczaniaklask i:
Ja do rąk używam alep 25% oleju laurowego i mi odpowiada- ładnie czyści, nawilża, nie wysusza, nie musze po każdym myciu kremować rąk

Cieszę się że odnalazłaś swgo pupila oby już nigdy nie zaginął
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja od bardzo dawna do demakijażu uzywam tylko płynu micelarnego argile provence.

Myślałam, że Tigi naturalne

Ja teżmusze wreszcie ta metode olejową wypróbować.
Fajnie, że Twoja przesyłka sie znalazła
niech nóżka szybko do formy wraca.
Rozumiem radość z odnaleienia psinki - całe szczęście, że tak szybko zadziałałaś
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Kijanka
dzięki dziewczyny, teraz zamówiłam jej adresówke na allegro. mądry polak po szkodzie

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
5. Szampon Johnson s Baby rumiankowy - byłam zakochana w żółtym odpowiedniku. Kiedyś koleżanka powiedziała mi ze ten rumiankowy rozjaśnia jej naturalnie blond włosy i postanowiłam wypróbować. Efekt rozjaśnienia widać na moich dość ciemnych ale naturalnych włosach. Będę teraz jego wierną fanką.
wow super zbiorek. nie wiedziałam że ten szampon jest naturalny!!! koniecznie musze kupić
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Metodę JMO? A nie OCM?
haha oczywiście, że OCM. nie wiem czemu tak napisałam

A teraz moje nowe rzeczy

1. woda termalna avene
2. krem do rąk do scheller - dopiero jak kupiłam to wyczytałam, że ta firma testuje kosmetyki na zwierzętach więcej nie kupie
3. olejek rycynowy - do pyska
4. balsam do ust yes to carrots - citrus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00006.jpg (103,6 KB, 30 załadowań)
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 17:44   #3009
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
możesz mnie adoptować! może Młoda nie będzie zazdrosna miała by starszą siostrę sprzątać umiem i lubię, z gotowaniem trochę gorzej, ale coś bezmięsnego bez problemu upichcę (myślę, że to plus u Twoje córy), jeść dużo nie jem no i myję włosy codziennie

Kusisz!!!!! Szczególnie tym codziennym myciem włosów
Nie martw się o gotowanie - Młoda nieźle gotuje, ja tez cos tam upichcę, a starszą siostrę chętnie przyjmie

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Kijanka - bardzo udane zakupy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:25   #3010
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Kusisz!!!!! Szczególnie tym codziennym myciem włosów
Nie martw się o gotowanie - Młoda nieźle gotuje, ja tez cos tam upichcę, a starszą siostrę chętnie przyjmie

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Kijanka - bardzo udane zakupy
skromne ale zawsze

http://biolander.com/produkty/katego...e-jasny-blond/

wydaje się super!!! co o tym myślicie? miała któraś z was?
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:52   #3011
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
wow super zbiorek. nie wiedziałam że ten szampon jest naturalny!!! koniecznie musze kupić
Taki na 100% naturalny to on nie jest ale w miarę delikatny. Mogę po nim nie nałożyć odżywki i włosy rozczeszę a po Babydream czy Hipp już tego nie potrafię

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Kusisz!!!!! Szczególnie tym codziennym myciem włosów
Nie martw się o gotowanie - Młoda nieźle gotuje, ja tez cos tam upichcę, a starszą siostrę chętnie przyjmie
Jak już organizujesz akcje adopcyjną to ja też chcę. Zawsze marzyłam o siostrze.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kakulinka jak jej nie było robiła zakupy
Ja mogę polecić pomadki z Yes To Carrots, Aubrey Organics, z nienaturalnych Tisane.
tak jestem zakupoholiczką, wydało się!
tak na to nie wpadłam pomadka z Yes to

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-10-07 o 18:55
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 19:29   #3012
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jak już organizujesz akcje adopcyjną to ja też chcę. Zawsze marzyłam o siostrze.
też chciałam mieć siostrę (bo mam trzech braci), ale przede wszystkim chciałabym mieć tak troskliwą mamusię jak anula (nawet bez tej szafki szamponów w pakiecie)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 19:46   #3013
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
anula_ga Podczytywałam Was na bieżąco, chociaż ciężko za Wami nadążyć. Nie udzielałam się bo najpierw się broniłam, potem szukałam pracy, potem zdesperowana siedziałam u rodziców bez internetu i teraz znowu szukam pracy. Jak mogłaś pomyśleć że Was nie lubię? Czytałam o Twoich problemach. Myślałam Boże ale Ty jesteś dzielna!

aga89s Czytam na Twoim blogu o tych kulkach piorących i mam na nie coraz większą ochotę
Oj, po prostu tęskniłam za Tobą
Dzięki - taka dzielna to znowu nie byłam najwazniejsze, że wszystko sie udało
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kakulinka jak jej nie było robiła zakupy
Ja mogę polecić pomadki z Yes To Carrots, Aubrey Organics, z nienaturalnych Tisane.
tak, to by wiele wyjaśniało
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jak już organizujesz akcje adopcyjną to ja też chcę. Zawsze marzyłam o siostrze.


tak jestem zakupoholiczką, wydało się!
tak na to nie wpadłam pomadka z Yes to
Z chęcią Ciebie tez adoptuję - wesoło by było
Nigdy nie widziałam siebie w roli matki trójki córek, ale jak widać nie miałam racji
Nie martw sie - na tym wątku zakupoholizm to powód do dumy przynajmniej tak to sobie tłumaczę


Młoda była dzisiaj w szkole - byłysmy pokazac sie Pani Dyrektor i wychowawczyni. Obie super nas przyjęły, Pani Dyrektor poopowiadała Młodej o szkole, nauczycielach, zaczynaja układac dla niej plan. Byłyśmy u lekarza Młodej - musiała osobiście ja obejrzec, obmacać, znowu sie popłakała (tym razem z radości). Potem zawiozłyśmy papiery do poradni psychologiczno-pedagogicznej do indywidualnego nauczania. Jednym słowem wszystko załatwione
Pani Dyrektor jaka dowcipna weszłyśmy do sekretariatu i sekretarka poprosiła Dyrektorkę, która do nas wyszła do sekretariatu i po chwili zaprosiła do gabinetu. Jak siedziałyśmy u niej w gabinecie to opowiedziała co pomyslała na nasz widok (przyszłyśmy do niej z zaskoczenia i bez umówienia się):
Wychodzę do sekretariatu, patrzę i myslę sobie "taka wygolona chcę do mojej szkoły chodzić?" i własnie w chwili jak to pomyslałam to uświadomiłam sobie, że to musi być nasza Weronika - ona jest na szczególnych prawach w kwestii wygolenia.

Powiem Wam, że jestem w szoku tego jak się zachowuje szkoła ,to naprawdę godne naśladowania. Bardzo pomagaja i naprawdę widać, że im zalezy na Weronice. A przecież to świeży nabytek, nawet nie miała okazji zacząć tam nauki.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
też chciałam mieć siostrę (bo mam trzech braci), ale przede wszystkim chciałabym mieć tak troskliwą mamusię jak anula (nawet bez tej szafki szamponów w pakiecie)
Oj weź Aga, bo się porycze przez Ciebie....
Zresztą wiesz jak to jest - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.... Moja Młoda juz się nie może doczekac, kiedy do pracy wrócę - tak jej ta moja troskliwość uszami wychodzi
Ja bardzo chętnie przygarne takie super córy ale myslę, że wcale nikt Was nie odda - za fajne kobitki jesteście
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 19:56   #3014
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dlaczego mi to robisz.......
Taka promocję mi tu wrzucasz, a ja mam pół szafy szamponów i żadnego umiaru w ich kupowaniu
Mi ten z perłą i konopiami tez się bardzo podoba
W shea, gdzie kupowałam szampon rozmarynowy, wszystkie szampony faith in nature normalnie kosztują 21-25 zł..... A tu normalna cena to powyżej 30.
Boże!! Ależ ja jestem słaba - mam w koszyku szampon z dzrewem herbacianym i konopiami

Masz rację i ja tez wole taka przejrzystość - przynajmniej moge dokonać świadomego wyboru.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka - masz mnie na sumieniu!!!
Ale nie sposób było oprzeć się takiej promocji
W każdym razie kupiłam szampon lawendowy i z drzewem herbacianym (już wczesniej strasznie je chciałam mieć, ale nie chciałamw ciemno tylu szamponów nieznanej firmy kupować - rozmaryn się sprawdził, wię pewnie i te będa fajne) i odżywkę z konopiami. I zastanawiam sie , gdzie ja wsadzę???? Nawet juz nie chcę liczyć ile mam odzywek i szamponów w domu....
Anula
Masz Ci los narowista kobieta .Zadzwoniłam tam tknięta przeczuciem tuż przed pietnastą i gdy zapytałam okazało się , że odżywka straciła ważność 15.10 a szampon miał chyba jeszcze miesiąc . Podejrzewam że z resztą towaru z obniżoną ceną będzie podobnie . Może jeszcze zadzwoń i się dowiedz dokładnie . Sory ze wczesniej nie napisałam ale miałam dzis istną galopkę.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 20:02   #3015
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Oj weź Aga, bo się porycze przez Ciebie....
Zresztą wiesz jak to jest - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.... Moja Młoda juz się nie może doczekac, kiedy do pracy wrócę - tak jej ta moja troskliwość uszami wychodzi
Ja bardzo chętnie przygarne takie super córy ale myslę, że wcale nikt Was nie odda - za fajne kobitki jesteście
kocham swoją mamę nad życie i tak na prawdę nie zamieniłabym jej na żadną inną (choć jeśli mam komuś zazdrościć matuli to Twojej Młodej). myślę, że w sytuacji kryzysowej zrobiłaby dla mnie wszystko. troszeczkę mi brakuję tej troskliwości w zwykłych sprawach: takiego przejmowania się każdym rozstępem :P no i teraz przez swoje rozstępy, zęby i pryszcze mam kompleksy do dziś
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2011-10-07 o 20:03
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 20:06   #3016
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula
Masz Ci los narowista kobieta .Zadzwoniłam tam tknięta przeczuciem tuż przed pietnastą i gdy zapytałam okazało się , że odżywka straciła ważność 15.10 a szampon miał chyba jeszcze miesiąc . Podejrzewam że z resztą towaru z obniżoną ceną będzie podobnie . Może jeszcze zadzwoń i się dowiedz dokładnie . Sory ze wczesniej nie napisałam ale miałam dzis istną galopkę.
Osszzz kur......cze!!!!!
No jeśłi chodzi o szampony to narwana jestem okrutnie - nawet juz zapłaciłam
Ale przeciez nie było informacji, że są po terminie albo tuż przed chyba powinni informowac o takich rzeczach!!! Już do nich pisze.

EDIT: zdążyłąm anulowac dokonaną płatność - hura! Najpierw poproszę, żeby mi podali daty przydatności produktów na maila.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-07 o 20:14
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 20:52   #3017
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Osszzz kur......cze!!!!!
No jeśłi chodzi o szampony to narwana jestem okrutnie - nawet juz zapłaciłam
Ale przeciez nie było informacji, że są po terminie albo tuż przed chyba powinni informowac o takich rzeczach!!! Już do nich pisze.

EDIT: zdążyłąm anulowac dokonaną płatność - hura! Najpierw poproszę, żeby mi podali daty przydatności produktów na maila.
Ufff no kamien spadł mi z serca .Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam , że nie napisałam wczesniej. W pracy juz nie miałam kiedy a w domu okazało się , że TŻ umowił sie na przymiarkę soczewek no i pogoniliśmy zaraz po obiedzie , później zakupy no i poleciało . Całe szczęście , że przelew udało się anulować .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:08   #3018
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Moje osobista opinia - są odpowiednio miękkie (mniej tępe w nakładaniu niż te z woskiem pszczelim na początku składu; ale nie rozpływają się) i bardziej tłuste (dłużej pozostają na ustach).
Aha. Próbowałam kiedyś używać czystego oleju kokosowego, ale samodzielnie miał zbyt słabe działanie. Tylko takie "woskowe" pomadki radzą sobie z moimi zmasakrowanymi (dosłownie) ustami, ale do czasu... To chyba z powodu długotrwałej okluzji.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja czytałam że w Marionnaud
Jeszcze w spr. Korres - mam masełko do ust od wiosny,już się kończy i chciałam właściwie wywalić,ale patrzę - ważne 24 miesiące od otwarcia
To chyba trochę długo jak na naturalny produkt,co???
Jak myślicie - może ta jakaś ściema
Dobry trop. W tych popularnych masełkach jest np. polietylen. W sztyfcie do ust przenikający filtr chemiczny itd.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Pisałyście kiedyś o Pai Skincare, skusił się ktoś? Wyglądają fajnie (te buteleczki ), ale podobno mają trwałość 8 miesięcy od wyprodukowania i powinno się je zużyć w ciągu pół roku. A to ma swoje dobre i złe strony...
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:12   #3019
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Dobry trop. W tych popularnych masełkach jest np. polietylen. W sztyfcie do ust przenikający filtr chemiczny itd.
Kurcze,znalazłam składy w necie
I nawet ten róż,który w sepho oglądałam,że nie ma talku - ma talk na 1.miejscu w skłądzie.
Widać na opakowaniu było active ingredientes a nie INCI
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 21:20   #3020
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ufff no kamien spadł mi z serca .Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam , że nie napisałam wczesniej. W pracy juz nie miałam kiedy a w domu okazało się , że TŻ umowił sie na przymiarkę soczewek no i pogoniliśmy zaraz po obiedzie , później zakupy no i poleciało . Całe szczęście , że przelew udało się anulować .
Grazka, no co Ty
Dziękuję Ci bardzo, że napisałaś, dzięki temu oszczędziłas mi sporo nerwów
Dobrze, że jesteś bardziej przytomna ode mnie i zadzwoniłaś do nich

Kurcze, taka promocja - szkoda juz się przywiązałam do tych szamponów
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:28   #3021
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka, no co Ty
Dziękuję Ci bardzo, że napisałaś, dzięki temu oszczędziłas mi sporo nerwów
Dobrze, że jesteś bardziej przytomna ode mnie i zadzwoniłaś do nich

Kurcze, taka promocja - szkoda juz się przywiązałam do tych szamponów
Mam nadzieję , że mimo rezygnacji z kolejnych zakupow nie wstrzymasz mysli adopcyjnych

Daj koniecznie znac jak sie dalej sprawy potoczą.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-07 o 21:36
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:33   #3022
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

czołem

a ja musze się pochwalić moim nowym nabytkiem kupiłam błyszczyk z Sante kolor cudny jedyny minus że nakłada się go palcem... ale i tak jestem zadowolona
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:37   #3023
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Aha. Próbowałam kiedyś używać czystego oleju kokosowego, ale samodzielnie miał zbyt słabe działanie. Tylko takie "woskowe" pomadki radzą sobie z moimi zmasakrowanymi (dosłownie) ustami, ale do czasu... To chyba z powodu długotrwałej okluzji.
Olej kokosowy solo u mnie spływa z ust, a w tych yesach jest utwardzony chyba innymi olejami i woskami i trzyma się, dobrze na mnie działa.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:32   #3024
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Mam nadzieję , że mimo rezygnacji z kolejnych zakupow nie wstrzymasz mysli adopcyjnych

Daj koniecznie znac jak sie dalej sprawy potoczą.
Ależ skąd
A zresztą czymże są te 2 szampony i 1 odżywka wobec przepastnej ich ilości zalegającej moje półki.....


Mydło dudu-osun coraz bardziej mi sie podoba

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Olej kokosowy solo u mnie spływa z ust, a w tych yesach jest utwardzony chyba innymi olejami i woskami i trzyma się, dobrze na mnie działa.
Kotwilka, w tych balsamach yes chyba naprawdę cos jest - ja generalnie nie lubię uzywac nic do ust i wszystkie pomadki mnie denerwują, ale balsam do ust melonowy yes to bardzo mi odpowiada. To chyba będzie pierwszy produkt do ust, który zużyje do końca
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 01:18   #3025
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Zgodnie z opisem na stronie - to silnie działające, przyjazne dla skóry, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne mleczko pomaga zwalczać infekcje i przyspiesza gojenie. Ostatnio powyskakiwało mi kilka niespodzianek, liczę na szybsze ich znikanie.
Oo, to coś dla mnie. I jak zauważyłaś już jakąś poprawę buźki?

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aa taki kremik.. I jak wart swojej ceny? Czy nie jest adekwatna do jakości?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego, że nie chcesz uzywać kosmetyków, z powodu których jakies bogu ducha winne zwierzęta były meczone, maltretowane, albo oślepły...... Tylko podziwiać i szanować takie podejście.

Maska naprawdę fajna wprawdzie nie ta, co chciałam , ale jestem zadowolona. A poniewaz jest dla włosów przetłuszczających sie u nasady to może nawet lepsza dla mnie A uważac na nich trzeba bardzo - na przykład ten szampon, co dostałam jego próbkę miał sls niby te produkty z serii naturals nie maja pegów, silikonu, parabenów, parafiny, syntetycznych detergentów i takich tam..... ale chyba nie wszystkich to dotyczy - ogladałam masło do ciała tez z serii energizing (ze względu na zapach) i wydaje mi się, że tam parabenów całkiem sporo było
Wiesz są różni ludzie, którzy różnie traktują zwierzęta.. dla niektórych zbyt wielki szacunek dla tych wspaniałych stworzeń jest dziwny bo przecież to "tylko zwierzęta"

Tak się cieszę, że maseczka tak Ci się spodobała Tak właśnie sobie myślałam, że ta maseczka będzie właśnie dla Ciebie super bo nadaję się bardziej do włosków przetłuszczających. Taka firma a znalazły się u nich takie perełki

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiecie, odkąd jestem dumną posiadaczką pędzla i różu mam manię przygladania sie wszystkim kobietom i obserwowania, w jaki sposób one tego cudu kosmetycznego używają Wlepiam gały w kobiety w autobusach, na ulicy, w sklepach, w telewizji...... A potem jak ja próbuje powtórzyć to co one miały na twarzach to mi wychodzi tak sobie ale nie zniechęcam sie i próbuję dalej
Ja też tak zaczęłam mieć Teraz każdej dziewczynie dyskretnie się przyglądam żeby wyczaić czy ma brązer lub róż i jak ma go nałożonego.

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Dziewczyny - co polecacie do demakijażu ?
Ja wczoraj zrobiłam sobie dwufazowy płyn do demakijażu oczu Dzięki przepisowi Pusi Wymieszałam 2/3 hydrolatu aloesowego z 1/3 oleju jojoba I wyszedł super Zmył tusz idealnie! Teraz czaję się już na nowe oleje.. głównie żeby coś wykombinować z OCM.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
aaa i zapomiałam napisac ze wczoraj nasmarowałam sie Sesą i bosze jak ja Wam dziękuje laseczki bo teraz wiem ze sesa pachniała zawsze moja babcia...
Kusi mnie ten olejek sesa

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
JMO ma być w douglasach, mam tylko nadzieję ze nie z astronomiczną przebitką cenową.
Oo, co za wiadomość.. też jestem ciekawa cen

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja czytałam że w Marionnaud

Dziewczęta: krótki speech w sprawie brązerów - byłam w Inglocie,nic ciekawego nie widziałam
No to niedobrze a tak na nich liczyłam i co ja teraz biedna pocznę Dziękuję, że zerknęłaś i dałaś znać

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe rzeczy

1. woda termalna avene
2. krem do rąk do scheller - dopiero jak kupiłam to wyczytałam, że ta firma testuje kosmetyki na zwierzętach więcej nie kupie
3. olejek rycynowy - do pyska
4. balsam do ust yes to carrots - citrus
Nawet mi o tym nie przypominaj Kiedyś nie testowali, potem wykupiło ich coty i klapa

Też mam balsamik Yes cytrusowy, bardzo fajny i ten zapach

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Młoda była dzisiaj w szkole - byłysmy pokazac sie Pani Dyrektor i wychowawczyni. Obie super nas przyjęły, Pani Dyrektor poopowiadała Młodej o szkole, nauczycielach, zaczynaja układac dla niej plan. Byłyśmy u lekarza Młodej - musiała osobiście ja obejrzec, obmacać, znowu sie popłakała (tym razem z radości). Potem zawiozłyśmy papiery do poradni psychologiczno-pedagogicznej do indywidualnego nauczania. Jednym słowem wszystko załatwione
Pani Dyrektor jaka dowcipna weszłyśmy do sekretariatu i sekretarka poprosiła Dyrektorkę, która do nas wyszła do sekretariatu i po chwili zaprosiła do gabinetu. Jak siedziałyśmy u niej w gabinecie to opowiedziała co pomyslała na nasz widok (przyszłyśmy do niej z zaskoczenia i bez umówienia się):
Wychodzę do sekretariatu, patrzę i myslę sobie "taka wygolona chcę do mojej szkoły chodzić?" i własnie w chwili jak to pomyslałam to uświadomiłam sobie, że to musi być nasza Weronika - ona jest na szczególnych prawach w kwestii wygolenia.

Powiem Wam, że jestem w szoku tego jak się zachowuje szkoła ,to naprawdę godne naśladowania. Bardzo pomagaja i naprawdę widać, że im zalezy na Weronice. A przecież to świeży nabytek, nawet nie miała okazji zacząć tam nauki.
Tak bardzo się cieszę, że wszystko tak cudownie się układa, los Wam teraz wynagradza to co napsocił
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-08 o 01:22
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 06:37   #3026
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

No to niedobrze a tak na nich liczyłam i co ja teraz biedna pocznę Dziękuję, że zerknęłaś i dałaś znać
a to? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eyes-body.html

podobno fajne. kupiłabym sobie ale wiem, że jak kupie to ten róż z mary kaya w żelu pójdzie w odstawke a w końcu wydałam pieniądze i musze go wykończyć..
ten coty to niedługo wszystko wykupi
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 08:53   #3027
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a to? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eyes-body.html

podobno fajne. kupiłabym sobie ale wiem, że jak kupie to ten róż z mary kaya w żelu pójdzie w odstawke a w końcu wydałam pieniądze i musze go wykończyć..
ten coty to niedługo wszystko wykupi
Ja poleciałam do Inglota w poszukiwaniu jakiegoś delikatnego brązera dla Caameroon,dobrego do konturowania twarzy


Dziewczęta! Ja idę jutro (na 99% idę na te targi kosmetyczne w wawie.
Mam zamówienia na krem/próbki już od dwóch osób.
Jak ktoś ma zapotrzebowania na jakieś konkretne rzeczy to piszcie!!!chętnie kupię,wyłożę kasę etc. etc. bo z tego co wiem,się opłaca kupować na targach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 09:00   #3028
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja poleciałam do Inglota w poszukiwaniu jakiegoś delikatnego brązera dla Caameroon,dobrego do konturowania twarzy
no tak, a to jest niby róż,k brązer i rozświetlacz w jednym

dziewczynki spojrzałybyście na skład tej maski do włosów? może być?
Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia INnermis Extract, Citrus Medica Limonum Peel Extract, Mel Extract, Parfum, Linalool, HexylCinnamal C.I. 19140, BenzylAlcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 10:49   #3029
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
kocham swoją mamę nad życie i tak na prawdę nie zamieniłabym jej na żadną inną (choć jeśli mam komuś zazdrościć matuli to Twojej Młodej). myślę, że w sytuacji kryzysowej zrobiłaby dla mnie wszystko. troszeczkę mi brakuję tej troskliwości w zwykłych sprawach: takiego przejmowania się każdym rozstępem :P no i teraz przez swoje rozstępy, zęby i pryszcze mam kompleksy do dziś
Ja też mam takie kompleksy (może za wyjątkiem pryszczy, bo problemy a paszczą dopadly mnie dopiero niedawno, ale w zamian za to mam inne ogromne problemy ), stąd moje przewraziwienie co do Młodej - nie chcę, zeby ona tez miała takie kłopoty.... Ale powiem Ci co ja wymyslilam i co pomaga mi sie z nimi pogodzić - kompleksy uszlachetniają
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wiesz są różni ludzie, którzy różnie traktują zwierzęta.. dla niektórych zbyt wielki szacunek dla tych wspaniałych stworzeń jest dziwny bo przecież to "tylko zwierzęta"

Tak się cieszę, że maseczka tak Ci się spodobała Tak właśnie sobie myślałam, że ta maseczka będzie właśnie dla Ciebie super bo nadaję się bardziej do włosków przetłuszczających. Taka firma a znalazły się u nich takie perełki

Ja też tak zaczęłam mieć Teraz każdej dziewczynie dyskretnie się przyglądam żeby wyczaić czy ma brązer lub róż i jak ma go nałożonego.
Ja wczoraj zrobiłam sobie dwufazowy płyn do demakijażu oczu Dzięki przepisowi Pusi Wymieszałam 2/3 hydrolatu aloesowego z 1/3 oleju jojoba I wyszedł super Zmył tusz idealnie! Teraz czaję się już na nowe oleje.. głównie żeby coś wykombinować z OCM.

Kusi mnie ten olejek sesa

Tak bardzo się cieszę, że wszystko tak cudownie się układa, los Wam teraz wynagradza to co napsocił
Według mnie ludzie, którzy tak myślą o zwierzętach, sami są zwierzętami.
Maska naprawdę super, dobrze, że mnie na nią namówiłyście
Ten przepis na płyn do demakijażu odlotowy!!! Pusia

Ja wczoraj kupiłam kilka różów (takich najtańszych), żeby dopasowac sobie kolorystykę i jestem trochę zagubiona wydawało mi się, że skoro ja sama jestemw ciepłej tonacji (szatynka, piwne oczy, żółta cera i nie bardzo jasna) to powinnam kupić róż tez w ciepłej tonacji (brzoskwinia). Ale wzięłąm tez na próbę taki jasny, brudny róż- typowy zimny odcień i mam wrażenie, że on mi bardziej pasuje Małgosia - pomóż
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja poleciałam do Inglota w poszukiwaniu jakiegoś delikatnego brązera dla Caameroon,dobrego do konturowania twarzy


Dziewczęta! Ja idę jutro (na 99% idę na te targi kosmetyczne w wawie.
Mam zamówienia na krem/próbki już od dwóch osób.
Jak ktoś ma zapotrzebowania na jakieś konkretne rzeczy to piszcie!!!chętnie kupię,wyłożę kasę etc. etc. bo z tego co wiem,się opłaca kupować na targach
Ja bym się chętnie wybrała, ale tylko ze względu na ten cholerny róż własnie - będą fajne firmy (mac ) i pewnie trochę taniej będzie.... ALe po jeden róż to nie warto jechać.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

I jeszcze jedno wtemacie różu - mam wrażenie, że pomimo ciepłej tonacji skóry, róże w tej tonacji zwyczajnie mnie postarzaja...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:02   #3030
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Oo, to coś dla mnie. I jak zauważyłaś już jakąś poprawę buźki?

Ja wczoraj zrobiłam sobie dwufazowy płyn do demakijażu oczu Dzięki przepisowi Pusi Wymieszałam 2/3 hydrolatu aloesowego z 1/3 oleju jojoba I wyszedł super Zmył tusz idealnie! Teraz czaję się już na nowe oleje.. głównie żeby coś wykombinować z OCM.
Mleczko ma działanie gojące, szybciej zniknęło mi to co się pojawiło. Myślę, że warto spróbować, ale jako formę walki z efektami a nie zapobieganie. Anula chwaliła jeszcze mleczko dla dzieci z tej firmy. Można wziąć opakowania 30 ml na spróbowanie.

Fajny przepis
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.