Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-23, 11:02   #1171
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiarka1 Pokaż wiadomość
Palette nie próbowałam, to jest chyba schwarzkopf, a słyszałam kiedyś, że one tak mocno się wżerają, że potem nic na to nie łapie już i że niszczy włosy.
Zresztą ja już przez rozjaśnianie z rudego na blond mam siano.
Teraz mogę tylko odrost farbować, ale wlaśnie na żółto wychodzi - użyłam LOREAL Feria 102 - przepiękny kolor z odcieniem różu, ale odrost żółty, potem użyłam Goldwell Topchic 11V i miałam niebieskawe włosy, najbardziej przy uszach, a odrost taki lekko zółtawy, ale po kilku myciach już nie było niebieskiego za to dużo żółtka, a że włosy rosną mi szybko to i doszedł od skóry "mysi".
Potem spróbowałam Garnier color nr 111 i znów ten sam efekt co Goldwellem.
No to jak tak słyszałaś to chyba nikt tutaj Ci nie pomoże bo sporo z nas farbowało albo farbuje nadal i zapewniam Cię, że siana ani zniszczonych włosów nikt po tym nie miał i nie ma ale o włosy trzeba dbać, a nie liczyć tylko na łagodność farby.

Żadną z farb, którą wymieniłaś, nie farbowałam.
L'Oreala lepiej nie próbuj, skoro wychodzą Ci żółte to pewnie będą wychodzić nadal, bo są to delikatne farby i raczej do włosów, które są podatne na rozjaśnianie.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:26   #1172
asiarka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
No to jak tak słyszałaś to chyba nikt tutaj Ci nie pomoże bo sporo z nas farbowało albo farbuje nadal i zapewniam Cię, że siana ani zniszczonych włosów nikt po tym nie miał i nie ma ale o włosy trzeba dbać, a nie liczyć tylko na łagodność farby.

Żadną z farb, którą wymieniłaś, nie farbowałam.
L'Oreala lepiej nie próbuj, skoro wychodzą Ci żółte to pewnie będą wychodzić nadal, bo są to delikatne farby i raczej do włosów, które są podatne na rozjaśnianie.

a którą Palette polecasz?
asiarka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:30   #1173
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiarka1 Pokaż wiadomość
a którą Palette polecasz?
Każdą.
Może chociaż przejrzyj bloga Blond Bunny, tam masz mnóstwo zdjęć dziewczyn po farbowaniu włosów różnymi farbami.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:45   #1174
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny
a jak jest wilgotno na dworze i włosy się puszą to znaczy, że nie są odpowiednio nawilżone? tak to działa?
Ja mam takie z natury niestety A do tego falują mi się pod wpływem wilgotności
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:48   #1175
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

kitka z tym puszeniem to jest tak- wlosy farbowane czy po zabiegach chemicznych zwykle staja sie mocno porowate.
im bardziej wlos porowaty, tym szybciej i wiecej wilgoci ciagnie ale i pozbywa sie- efekt- przesuszony wlos.
to mocno widac jak sie myje wlosy rzadziej tzn jak ja co kilka dni- tuz po myciu mieciutkie, piekne, lsniace bajeczne wlosy, a dwa dni pozniej konce zaczynaja robic sie siankowate i suche, szorstkie, a po 4-5 dniach od polowy dlugosci tragedia susz taki jakby sie polamac mogly to dlatego ze odzywka powoli dzialac na nich przestaje i wlosy traca wilgosc. kolejne mycie- znow sie napija, odzywka czy serum jakies to we wlosie zamknie i jest bosko
z powietrza tez ciagna wilgoc- i stad sie skrecaja, faluja czy pusza np po deszczu.
puszenie samo w sobie to efekt nawilzenia wlosa i szybkiej utraty przez niego wody- zostaje sztywny spuszony zelektryzowany wlos.
mozna mocniej je nawilzac- wtedy beda mniej wilgoci z zewnatrz przyjmowac ale ma to tez pluso-minus jak kto patrzy- im wiecej nawilzamy tym wlosy robia sie sztuczniejsze, lalkowate w dotyku- miekkie az nazbyt i jak guma. potem by sie tego efektu pozbyc trzeba zarzucic ciut pielegnacje albo dowalic wlosom protein- jedwabie, wszlakie keratynki itp.
ja np taki efekt lubie gdy moje wlosy sa tak miekkie ze wprawiaja ludzi w zdumienie- zwlaszcza mezczyzn i pytaja- a czemu ty masz te wlosy takie...takie...dziwnie miekkie? jak u lalki!
ale nie kazdy to lubi a najczesciej nie dziewczyny o prostych, gladkich, wlosach jak tafla- bo wlos automatycznie stajac sie miekszy jest wiotki i tafli nie bedzie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:55   #1176
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka z tym puszeniem to jest tak- wlosy farbowane czy po zabiegach chemicznych zwykle staja sie mocno porowate.
im bardziej wlos porowaty, tym szybciej i wiecej wilgoci ciagnie ale i pozbywa sie- efekt- przesuszony wlos.
to mocno widac jak sie myje wlosy rzadziej tzn jak ja co kilka dni- tuz po myciu mieciutkie, piekne, lsniace bajeczne wlosy, a dwa dni pozniej konce zaczynaja robic sie siankowate i suche, szorstkie, a po 4-5 dniach od polowy dlugosci tragedia susz taki jakby sie polamac mogly to dlatego ze odzywka powoli dzialac na nich przestaje i wlosy traca wilgosc. kolejne mycie- znow sie napija, odzywka czy serum jakies to we wlosie zamknie i jest bosko
z powietrza tez ciagna wilgoc- i stad sie skrecaja, faluja czy pusza np po deszczu.
puszenie samo w sobie to efekt nawilzenia wlosa i szybkiej utraty przez niego wody- zostaje sztywny spuszony zelektryzowany wlos.
mozna mocniej je nawilzac- wtedy beda mniej wilgoci z zewnatrz przyjmowac ale ma to tez pluso-minus jak kto patrzy- im wiecej nawilzamy tym wlosy robia sie sztuczniejsze, lalkowate w dotyku- miekkie az nazbyt i jak guma. potem by sie tego efektu pozbyc trzeba zarzucic ciut pielegnacje albo dowalic wlosom protein- jedwabie, wszlakie keratynki itp.
ja np taki efekt lubie gdy moje wlosy sa tak miekkie ze wprawiaja ludzi w zdumienie- zwlaszcza mezczyzn i pytaja- a czemu ty masz te wlosy takie...takie...dziwnie miekkie? jak u lalki!
ale nie kazdy to lubi a najczesciej nie dziewczyny o prostych, gladkich, wlosach jak tafla- bo wlos automatycznie stajac sie miekszy jest wiotki i tafli nie bedzie
o dzięęęęki za wyczerpującą odpowiedź

Moje włosy może się nie puszą, gdy jest wilgotno, ale automatycznie robi mi się przyklap są miękkie nadal, ale takie nijakie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:01   #1177
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o dzięęęęki za wyczerpującą odpowiedź

Moje włosy może się nie puszą, gdy jest wilgotno, ale automatycznie robi mi się przyklap są miękkie nadal, ale takie nijakie
a jakie masz obecnie maski odzywki?
to masz wlosy za mocno nawilzone, wiecej proteinek im
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 12:01   #1178
asiarka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Każdą.
Może chociaż przejrzyj bloga Blond Bunny, tam masz mnóstwo zdjęć dziewczyn po farbowaniu włosów różnymi farbami.
Dzięki za pomoc
asiarka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:09   #1179
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jakie masz obecnie maski odzywki?
to masz wlosy za mocno nawilzone, wiecej proteinek im
Obecnie mam odżywkę Herbala, niebieską
a maskę Alterry, stosuję ją raz w tygodniu

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez asiarka1 Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc
Gdybyś od razu przeczytała pierwszy post, wstawiła fotki co masz na głowie i co chciałabyś mieć to byłoby dużo łatwiej

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

o właśnie Bunny
na tej fotce, którą polubiłaś u mnie, mam taki przyklap układałam włosy, zrobiłam piękne falki, przyjechałam do drugiego miasta, gdzie była wilgoć i widać co z tego zostało, przyklap i proste włosy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:25   #1180
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Obecnie mam odżywkę Herbala, niebieską
a maskę Alterry, stosuję ją raz w tygodniu

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------


Gdybyś od razu przeczytała pierwszy post, wstawiła fotki co masz na głowie i co chciałabyś mieć to byłoby dużo łatwiej

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

o właśnie Bunny
na tej fotce, którą polubiłaś u mnie, mam taki przyklap układałam włosy, zrobiłam piękne falki, przyjechałam do drugiego miasta, gdzie była wilgoć i widać co z tego zostało, przyklap i proste włosy
no to widzisz- stosujesz 2 kosmetyki typowo nawilzajace i dlatego tak jest
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:26   #1181
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Z miodowego blondu na beżowy blond/kawa z mlekiem.Jakt to zrobić

Cytat:
Napisane przez ollkas83 Pokaż wiadomość
Hej! Może mi ktoś doradzi ,mam włosy ufarbowane przez fryzjera na miodowy/karmelowy blond.Jest on dla mnie zbyt ciemny i nie podoba mi się chciałabym uzyskać włosy koloru beżowego/kawy z mlekiem... Czy wg Was da radę osiągnąć taki efekt bez ponownej wizyty u fryzjera?Kolor nie musi wyjść idealny taki jaki podałam ,generalnie chodzi o to żeby go rozjaśnić.Dodam,że moje włosy naturalnie są już praktycznie prawie całe siwe. Doradzi coś ktoś ??

Hej , na poczatek mogłabys wstawić fotki , nie powiem że zastanawiałam się nad zmianą swojego koloru, bo wcześniej czy później z rudości będe chciała zejść. I często zastanawiałam sie właśnie nad karmelowym blondem

Mam rozumież że masz obecny coś w ten deseń

http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=1358.2760

a chcesz ..... no właśnie daj jakiś podgląd tego co byż chciała.

Z tego co piszesz, o wlosach siwych , nie wiem czy najpierw prepidmentacja nie bedzie potrzebna, i tu chyba raczej na pewno !!
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 13:47   #1182
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to widzisz- stosujesz 2 kosmetyki typowo nawilzajace i dlatego tak jest
Herbala właśnie skończyłam to teraz kupię coś wygładzającego, na objętość albo jeszcze coś
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:02   #1183
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

O BUNNY tesknilam
jak tam kac?
co tam dzis?

Ja mam tyle masek ze wstyd
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:13   #1184
ollkas83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Z miodowego blondu na beżowy blond/kawa z mlekiem.Jakt to zrobić

Coś pomiędzy tymi odcieniami nie potrafię precyzyjnie określić.Na pewno chce pozostać przy blondzie ale nie takim baaardzo jasnym tylko naturalnym wpadającym w beżyk.Myślę że cokolwiek innego by wyszło (jaśniejszego) było by lepiej. Zastanawiałam się nad położeniem mega jasnej farby np Garnier XL1 czy coś w ten deseń (byleby tylko uzyskać jaśniejszy odcień) ale czy to coś da?Czy np położyć konkretny klor który mi się podoba( ale nie wiem czy chwyci w ogóle cokolwiek)???
Ps zdjęć na chwilę obecną nie mam jak dodać,postaram się zaraz wrzucić kolor który by mnie interesował,ale tak jak wcześniej pisałam może być ciut inny byle nie wpadał w rudości,karmele etc
ollkas83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:13   #1185
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O BUNNY tesknilam
jak tam kac?
co tam dzis?

Ja mam tyle masek ze wstyd
a ja opróżniłam wszystkie i już nie gromadzę została Alterra
ale jestem ciekawa tej nowej, czarnej serii L'Oreala, więc pewnie kupię coś na wypróbowanie jakiś czas temu Caskada pisała na blogu chyba, że ma maskę, a u nas nie było tej serii
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:18   #1186
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O BUNNY tesknilam
jak tam kac?
co tam dzis?

Ja mam tyle masek ze wstyd
o moja słodka
dzis juz ok, wtedy zle sie czulam to was poczytalam i poszlam spac generalnie dzien z bani...

ja tez mam takie zapasy teraz ze od 2 miesiecy nic nowego nie kupuje- zawzielam sie- i dopiero jedna tylko skonczylam, a kiedy reszte zuzyje to nie wiem
odzywek do mycia tez nakupowalam jak glupia- niedlugo bede recenzowac bo ost wole swoje wlosy po myciu odzywka- a szamponem myje raz w tyg./na 2 tyg. bo wlosy potem tępe i puch jak cholera a po odzywce wyschna, wyszczotkuje i idealne
i znow mnie kusi na kolor jakis, np kolor ombre ale sie wstrzymuje bo bede plakac

acha agatko mialam zapytac... znasz moze jakies fajne lokale w lbn na obiado-miniwesele?
bo musze pojezdzic i znalazlam jeden fajny lokal ale w parczewie a musimy robic w lublinie ze wzgledu na gosci ktorych nie bedziemy przeciez tak wozic autami...
jak masz jakies ulubione lokale to tez polec a ja pojezdze z tz i poogladamy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:21   #1187
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja opróżniłam wszystkie i już nie gromadzę została Alterra
ale jestem ciekawa tej nowej, czarnej serii L'Oreala, więc pewnie kupię coś na wypróbowanie jakiś czas temu Caskada pisała na blogu chyba, że ma maskę, a u nas nie było tej serii
Mam odzywke z tej serii
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o moja słodka
dzis juz ok, wtedy zle sie czulam to was poczytalam i poszlam spac generalnie dzien z bani...

ja tez mam takie zapasy teraz ze od 2 miesiecy nic nowego nie kupuje- zawzielam sie- i dopiero jedna tylko skonczylam, a kiedy reszte zuzyje to nie wiem
odzywek do mycia tez nakupowalam jak glupia- niedlugo bede recenzowac bo ost wole swoje wlosy po myciu odzywka- a szamponem myje raz w tyg./na 2 tyg. bo wlosy potem tępe i puch jak cholera a po odzywce wyschna, wyszczotkuje i idealne
i znow mnie kusi na kolor jakis, np kolor ombre ale sie wstrzymuje bo bede plakac

acha agatko mialam zapytac... znasz moze jakies fajne lokale w lbn na obiado-miniwesele?
bo musze pojezdzic i znalazlam jeden fajny lokal ale w parczewie a musimy robic w lublinie ze wzgledu na gosci ktorych nie bedziemy przeciez tak wozic autami...
jak masz jakies ulubione lokale to tez polec a ja pojezdze z tz i poogladamy
Ojj no sama prawda, tęskno mi było
Ja tez mam nie kupować, a ciagle jakas NOWOŚĆ skusi

Pomysle jasne, ale musisz napisac na ile to osób? Czy bardziej na obiad czy wesele?
Jak cenowo?
Mozesz puscic PW.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:37   #1188
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mam odzywke z tej serii

Ojj no sama prawda, tęskno mi było
Ja tez mam nie kupować, a ciagle jakas NOWOŚĆ skusi

Pomysle jasne, ale musisz napisac na ile to osób? Czy bardziej na obiad czy wesele?
Jak cenowo?
Mozesz puscic PW.
myslalam wstepnie o czyms duzym w sensie duza sala zeby stoly postawic w litere l albo u i miejsce do tanczenia albo z 2 salkami- bo niektore lokale maja tak.
cenowo do 100zl za osobe- no 130zl max.
40-60 osob- czyli takie male raczej wesele.
bardziej obiad z tancami- tak bym powiedziala bo wesele to nie bedzie- nie bedzie zespolu muzycznego bleee... tylko znajomy dj, no i zadnych oczepin itp.
ogolnie taka imprezka na kilka godzin- zjesc, pogadac, potanczyc i do domu wszyscy.
i bez poprawin.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:40   #1189
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
myslalam wstepnie o czyms duzym w sensie duza sala zeby stoly postawic w litere l albo u i miejsce do tanczenia albo z 2 salkami- bo niektore lokale maja tak.
cenowo do 100zl za osobe- no 130zl max.
40-60 osob- czyli takie male raczej wesele.
bardziej obiad z tancami- tak bym powiedziala bo wesele to nie bedzie- nie bedzie zespolu muzycznego bleee... tylko znajomy dj, no i zadnych oczepin itp.
ogolnie taka imprezka na kilka godzin- zjesc, pogadac, potanczyc i do domu wszyscy.
i bez poprawin.
szczerze powiem ze srednio kojarze takie miejsca,ale pomysle


sluchajcie, ja lece, bede wieczorkiem ok 20 i napisze co nieco w klubie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 15:11   #1190
Walecznadama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Exclamation oh pomocy :(

Czesc jestem tu nowa wiec wybaczcie jak zle umiescilam temat Z gory przepraszam. Otoz mam problem jesli chodzi o wlosy blond, moj naturalny kolor to ciemny blond kilka miesiecy temu pofarbowalam farba Avon bardzo jasny blond, duzo kolor wlosow sie nie zmienil pofarbowalam drugi raz zrobily sie miodowe, potem uzylam ultrajasny popielaty blond, no wlosy znacznie jasniejsze ale kolor dalej zoltawy i stwierdzilam ze to z tymi farbami cos jest nie tak. wczoraj kupilam farbe Garnier Naturals 'Super blond' Wlosy sa znacznie jasniejsze ale dalej zoltawe! jak siki sa okropne! chce miec chlodny zimny blond , a tu nic! boje sie dalej niszczyc wlosow, nie wiem co robic, wstyd mi z takimi wyjsc uzylam raz juz szamponu fioletowego z Rossmana no i nie widze roznicy ...Boje sie isc do fryzjera, gdyz moja kuzynka robila sobie jasne wlosy z ciemnego blondu u fryzjera miala wlosy za lopatki a musiala sciac bo miala cale popalone! a moja ciocia farbujac u fryzjera na platyne do dzi snie moze zregenerowac wlosow wypadaja jej garsciami ... Nie wiem co mam robic w sierpniu moja osiemnastka!! Dolaczam fotki. Wiem ze mam siano na glowie ale mam naturalnie krecone wlosy i po suszeniu na szczotke tak sie wlasnie dzieje, a szybko to zrobilam by zobaczyc efekty. Mam juz dosc, szczegolnei gdy moja przyjaciolka z po przejsciu z koloru czarnego na czerwony pofarbowala raz wlosy na blond i juz ma piekny chlodny blond. co mam zrobic blaaagam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1899.jpg (33,2 KB, 37 załadowań)
Walecznadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 19:56   #1191
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: oh pomocy :(

Cytat:
Napisane przez Walecznadama Pokaż wiadomość
Czesc jestem tu nowa wiec wybaczcie jak zle umiescilam temat Z gory przepraszam. Otoz mam problem jesli chodzi o wlosy blond, moj naturalny kolor to ciemny blond kilka miesiecy temu pofarbowalam farba Avon bardzo jasny blond, duzo kolor wlosow sie nie zmienil pofarbowalam drugi raz zrobily sie miodowe, potem uzylam ultrajasny popielaty blond, no wlosy znacznie jasniejsze ale kolor dalej zoltawy i stwierdzilam ze to z tymi farbami cos jest nie tak. wczoraj kupilam farbe Garnier Naturals 'Super blond' Wlosy sa znacznie jasniejsze ale dalej zoltawe! jak siki sa okropne! chce miec chlodny zimny blond , a tu nic! boje sie dalej niszczyc wlosow, nie wiem co robic, wstyd mi z takimi wyjsc uzylam raz juz szamponu fioletowego z Rossmana no i nie widze roznicy ...Boje sie isc do fryzjera, gdyz moja kuzynka robila sobie jasne wlosy z ciemnego blondu u fryzjera miala wlosy za lopatki a musiala sciac bo miala cale popalone! a moja ciocia farbujac u fryzjera na platyne do dzi snie moze zregenerowac wlosow wypadaja jej garsciami ... Nie wiem co mam robic w sierpniu moja osiemnastka!! Dolaczam fotki. Wiem ze mam siano na glowie ale mam naturalnie krecone wlosy i po suszeniu na szczotke tak sie wlasnie dzieje, a szybko to zrobilam by zobaczyc efekty. Mam juz dosc, szczegolnei gdy moja przyjaciolka z po przejsciu z koloru czarnego na czerwony pofarbowala raz wlosy na blond i juz ma piekny chlodny blond. co mam zrobic blaaagam
Po 1 przejrzyj watek.
Jako ze to Twoj pierwszy post rozumiem ze mozesz czuc sie zagubiona.
Dlatego napisze co nieco.
Sprobuj ochlodzic alfaparfem 11.10+11,20 bo kazdej z nas ta mieszanka wychodzi chlodno.
Jesli masz natomiast tendencje do zolci to niestety ale nie wyeliminujesz jej w 100%.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Napisałam w klubie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 21:48   #1192
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

cześć dziewczyny!

proszę, niech mi któraś puści pw w linkiem do fejsa

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
myslalam wstepnie o czyms duzym w sensie duza sala zeby stoly postawic w litere l albo u i miejsce do tanczenia albo z 2 salkami- bo niektore lokale maja tak.
cenowo do 100zl za osobe- no 130zl max.
40-60 osob- czyli takie male raczej wesele.
bardziej obiad z tancami- tak bym powiedziala bo wesele to nie bedzie- nie bedzie zespolu muzycznego bleee... tylko znajomy dj, no i zadnych oczepin itp.
ogolnie taka imprezka na kilka godzin- zjesc, pogadac, potanczyc i do domu wszyscy.
i bez poprawin.
może nie na temat, ale w zeszłym roku byłam na weselu w Dominowie, o tu http://www.avangarda.lublin.pl/ bardzo mi się podobało
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:12   #1193
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!

proszę, niech mi któraś puści pw w linkiem do fejsa


może nie na temat, ale w zeszłym roku byłam na weselu w Dominowie, o tu http://www.avangarda.lublin.pl/ bardzo mi się podobało
No jak najbardziej na temat bo to wlasnie u nas w miescie


w ogole-czesc
widzialam paznokcie na Twoim blogu-mega wypasione
WOW!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:19   #1194
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No jak najbardziej na temat bo to wlasnie u nas w miescie


w ogole-czesc
widzialam paznokcie na Twoim blogu-mega wypasione
WOW!
wiem z tym, że z opisu wynika, że jest to duża sala, ale przynajmniej będzie gdzie potańczyć- tak jak Bunny pisała

dziękuję, pierwszy raz miałam takie paznokcie
a włosy... hmm sama nie wiem który kolor najlepszy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:22   #1195
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiem z tym, że z opisu wynika, że jest to duża sala, ale przynajmniej będzie gdzie potańczyć- tak jak Bunny pisała

dziękuję, pierwszy raz miałam takie paznokcie
a włosy... hmm sama nie wiem który kolor najlepszy
No sala spora ale ładnie

paznokcie rewelka

a wlosy skomentowalam w albumie-moj faworyt
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:26   #1196
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

a lykasz cos?
chodzi Ci o przeciwbólowe ? jak tak to ibuprom max ale nie zawsze wole przetrzymać ,chyba że juz nie mogę
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu a nigdy tak nie miałaś, że tak szybko Ci rosły? ja właściwie zawsze już miałam ok. 1 cm odrostu po 2 tygodniach
właśnie juz dawno takiego kopa nie miały co mnie zdziwiło normalnie po 2 tyg.miałam ok 0,5cm, a teraz mam jak normalnie miesięczny odrost
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny
a jak jest wilgotno na dworze i włosy się puszą to znaczy, że nie są odpowiednio nawilżone? tak to działa?
moje zawsze na wilgoci zaczynają sie falować i sterczeć
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:27   #1197
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No sala spora ale ładnie

paznokcie rewelka

a wlosy skomentowalam w albumie-moj faworyt
widziałam, dziękuję
własnie muszę pomyśleć co zrobić z kolorem... ale to mam jeszcze czas
tymczasem idę spać,
dobranoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:28   #1198
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Asiu nieee myslalam o czyms na porost

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
widziałam, dziękuję
własnie muszę pomyśleć co zrobić z kolorem... ale to mam jeszcze czas
tymczasem idę spać,
dobranoc
Ale masz chyba dobry?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:47   #1199
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziewczyny miałyście tak, że Wasi znajomi, rodzina mówili Wam, że w np. poprzednich włosach było lepiej? Bo ja co chwilę słyszę, że w ciemnych mi było ładnie a te do mnie w ogóle nie pasują, i już sama nie wiem czy oni przypadkiem nie mają racji (bo jedna, dwie osoby to OK, do przeżycia, ale ja słyszę to niemal od każdego)..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:50   #1200
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście tak, że Wasi znajomi, rodzina mówili Wam, że w np. poprzednich włosach było lepiej? Bo ja co chwilę słyszę, że w ciemnych mi było ładnie a te do mnie w ogóle nie pasują, i już sama nie wiem czy oni przypadkiem nie mają racji (bo jedna, dwie osoby to OK, do przeżycia, ale ja słyszę to niemal od każdego)..
Ja mialam
kiedys jak mialam ciemne, potem jasne, teraz, zawsze sie slyszy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.