Wiarygodni sprzedawcy z Allegro (lista w pierwszym poście) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-09, 14:32   #2011
paukablond
Przyczajenie
 
Avatar paukablond
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Podróby
Ja zamawiałam od niego, i są to podróby ale naprawdę dobrej jakości. Zapach utrzymuje się bardzo długo. Jak ktoś chce oszczędzić to warto zaryzykować
paukablond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 14:59   #2012
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 16:27   #2013
jsiemion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Witam Dziewczyny,

Czy mogłybyście wypowiedzieć się na temat Allegro'wicza:
zapach-luksusu ?

Dziękuję za pomoc !
jsiemion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 14:46   #2014
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Czy PerfumeriaSky jest wiarygodna? Czytałam posty z 2014 roku, że tak, mam nadzieję, że nic się nie zmieniło.
Z góry dzięki za odpowiedź

Jeszcze interesuje mnie sprzedawca: emylusia, ktoś cos wie?

Edytowane przez asullka00
Czas edycji: 2016-10-26 o 15:01
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 09:48   #2015
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Czy allegrowicz aleperfumeria_pl to na 100% sklep aleperfumeria? Można tam kupować spokojnie??
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 17:57   #2016
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Jesu... chciałam sprawdzić wiarygodnych sprzedawców, ale lista która na początku chyba już przestarzała? Interesują mnie próbki perfum, a własciwie jednej Versace Crystal Noir, kupowałam juz wczesniej 1 ml tego tylko nie wiem u jakiego sprzedawcy, był rewelacyjny, tylko że szybko się skończył ten 1ml, następnym razem kupiłam juz 15ml u innego sprzedawcy, odlewki perfum i niestety zupełnie inny zapach, podróba
Możecie polecić kogoś sprawdzonego ?
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 18:44   #2017
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 08:20   #2018
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Dziękuję, nie było to łatwe zadanie, sprawdzałam każdego sprzedawce z tej listy, i wreszcie znalazłam, mam nadzieje że nie będzie to podróba indzizio-perfumy, zamawiam u niego 2 próbowki:
PRÓBKA VERSACE CRYSTAL NOIR EDT 1ML WOLA BEMOWO
i
PRÓBKA GUCCI BAMBOO EDP 1,5ML EDP WOLA BEMOWO W-WA
Do rzeczy połowa z tych sprzedawców ma zawieszone konta. Pasowałao by to poprawić
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 09:16   #2019
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 19:57   #2020
basiazo
Przyczajenie
 
Avatar basiazo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Hej, kupowałyście kiedyś u jakiejś dziewczyny, która sprzedaje na fb? Ostatnio mignął mi post jakiejś dziewczyny, która pisała że sprzedaje oryginalne testery o większym stężeniu lub perfumy, do wyboru. Wierzycie w takie aukcje? Jak sprawdzić wiarygodność?
basiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 21:40   #2021
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez basiazo Pokaż wiadomość
Hej, kupowałyście kiedyś u jakiejś dziewczyny, która sprzedaje na fb? Ostatnio mignął mi post jakiejś dziewczyny, która pisała że sprzedaje oryginalne testery o większym stężeniu lub perfumy, do wyboru. Wierzycie w takie aukcje? Jak sprawdzić wiarygodność?
Nie ma czegoś takiego jak "testery o większym stężeniu".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-21, 21:53   #2022
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez basiazo Pokaż wiadomość
Hej, kupowałyście kiedyś u jakiejś dziewczyny, która sprzedaje na fb? Ostatnio mignął mi post jakiejś dziewczyny, która pisała że sprzedaje oryginalne testery o większym stężeniu lub perfumy, do wyboru. Wierzycie w takie aukcje? Jak sprawdzić wiarygodność?
Oszustwo.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 00:44   #2023
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

testery nie maja wiekszego stezenia, wiec jesli ktos takie oferuje, to nie kupowalabym ;-)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 08:03   #2024
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez basiazo Pokaż wiadomość
Hej, kupowałyście kiedyś u jakiejś dziewczyny, która sprzedaje na fb? Ostatnio mignął mi post jakiejś dziewczyny, która pisała że sprzedaje oryginalne testery o większym stężeniu lub perfumy, do wyboru. Wierzycie w takie aukcje? Jak sprawdzić wiarygodność?
daleko i szeroko od takich osób
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 08:12   #2025
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez basiazo Pokaż wiadomość
Hej, kupowałyście kiedyś u jakiejś dziewczyny, która sprzedaje na fb? Ostatnio mignął mi post jakiejś dziewczyny, która pisała że sprzedaje oryginalne testery o większym stężeniu lub perfumy, do wyboru. Wierzycie w takie aukcje? Jak sprawdzić wiarygodność?
Tak jak dziewczyny napisały...
Nic nie sprawdzać, w nic nie wierzyć. Uciekać.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:37   #2026
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Czy ktoś z Was kupował u allegrowicza FragranceKrakow?
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 11:05   #2027
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was kupował u allegrowicza FragranceKrakow?
Koleżanka z mojego polecenia brała tam kiedyś Hypnotic Poison i były ok.
__________________
WYMIENIĘ
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 18:59   #2028
Solange de Cleda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Przykro mi, ale rzekomo wiarygodny andrex123 sprzedaje podróbki... Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam parę zapachów i choć flakony wydawały się oryginalne (choć korek jednego był od środka mocno pokiereszowany), to zawartość z pewnością NIE. Woń kiepskiego spirytusu, a po kilkunastu minutach nie było już NIC czuć... Zero! Ja rozumiem, że ceny zachęcające, ale "perfumy" tej jakości to można nabyć za dychę na bazarze... A nie za ponad sto złotych. Zwróciłam sprzedawcy towar i zakupiłam dokładnie te same zapachy w legitnej perfumerii - oczywiście różnica w aromacie i trwałości - KOLOSALNA. Na moje krytyczne uwagi sprzedawca zareagował agresywnie i opryskliwie - oczywiście brnie w zaparte, że sprzedaje 100% oryginały... Ja niestety stanowczo odradzam.
Solange de Cleda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 20:02   #2029
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Masz jakieś zdjęcia?...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-29, 10:06   #2030
martasuszko
Zadomowienie
 
Avatar martasuszko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez Solange de Cleda Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale rzekomo wiarygodny andrex123 sprzedaje podróbki... Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam parę zapachów i choć flakony wydawały się oryginalne (choć korek jednego był od środka mocno pokiereszowany), to zawartość z pewnością NIE. Woń kiepskiego spirytusu, a po kilkunastu minutach nie było już NIC czuć... Zero! Ja rozumiem, że ceny zachęcające, ale "perfumy" tej jakości to można nabyć za dychę na bazarze... A nie za ponad sto złotych. Zwróciłam sprzedawcy towar i zakupiłam dokładnie te same zapachy w legitnej perfumerii - oczywiście różnica w aromacie i trwałości - KOLOSALNA. Na moje krytyczne uwagi sprzedawca zareagował agresywnie i opryskliwie - oczywiście brnie w zaparte, że sprzedaje 100% oryginały... Ja niestety stanowczo odradzam.
Jestem zaskoczona... ja byłam zadowolona z zakupów u tego sprzedawcy, perfumy które u niego kupiłam są na 100% oryginalne
martasuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 10:10   #2031
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 12:31   #2032
Solange de Cleda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Nie jestem osobą złośliwą, która się lubi "czepiać" - wręcz przeciwnie... Ale akurat w przypadku perfum nie jestem dyletantem i nie dam sobie wcisnąć kitu. Kupiłam zapachy, które wcześniej doskonale znałam: Ghost 'Deep Night' oraz Lalique 'Le Parfum'. Opakowania nie wzbudziły moich podejrzeń, poza korkiem od Lalique - niesamowicie porysowanym od spodu (dołączam zdjęcia). Zapachy testowałam na czystym bawełnianym materiale, więc tym bardziej powinny być trwałe, a PH skóry nie ma tu nic do rzeczy. Po aplikacji czuć było bladą poświatę oryginału, a po kwadransie nie było czuć NIC. Nie wiem o co chodzi - może sprzedający sam nie jest świadomy, że z produktami jest coś nie tak... Może akurat miałam pecha i TE konkretne zapachy okazały się trefne... Ale jednego jestem pewna - perfumy kupione tydzień później w pewnym źródle pachną dokładnie tak, jak należy. Przed świętami spryskałam szal Le Parfum i czuć go do dziś... więc to chyba mówi samo za siebie. Deep Night też wietrzeje z ubrań po dwóch dniach, a nie po kwadransie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lalique1.jpg (31,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lalique2.jpg (29,6 KB, 76 załadowań)
Solange de Cleda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 18:22   #2033
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez martasuszko Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona... ja byłam zadowolona z zakupów u tego sprzedawcy, perfumy które u niego kupiłam są na 100% oryginalne
Też kupowałam i zawsze było ok... szok...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 13:08   #2034
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Hej Kupował ktoś coś od użytkownika allegro Hamlet11 ?

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=550647

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was kupował u allegrowicza FragranceKrakow?
Ja kupowałam parę lat temu HP edt i Coco edt - wszystko było ok
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 17:07   #2035
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez Solange de Cleda Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale rzekomo wiarygodny andrex123 sprzedaje podróbki... Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam parę zapachów i choć flakony wydawały się oryginalne (choć korek jednego był od środka mocno pokiereszowany), to zawartość z pewnością NIE. Woń kiepskiego spirytusu, a po kilkunastu minutach nie było już NIC czuć... Zero! Ja rozumiem, że ceny zachęcające, ale "perfumy" tej jakości to można nabyć za dychę na bazarze... A nie za ponad sto złotych. Zwróciłam sprzedawcy towar i zakupiłam dokładnie te same zapachy w legitnej perfumerii - oczywiście różnica w aromacie i trwałości - KOLOSALNA. Na moje krytyczne uwagi sprzedawca zareagował agresywnie i opryskliwie - oczywiście brnie w zaparte, że sprzedaje 100% oryginały... Ja niestety stanowczo odradzam.
Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Podobnie jak Neyra odniosłam wrażenie że te zapachy mogły być raczej popsute, niż nieoryginalne.
Sama kilkukrotnie kupowałam u tego sprzedawcy i nigdy żaden zapach nie wzbudził mich podejrzeń.
Ostatnio, chyba miesiąc temu dotarły do mnie Elie Saab Le Parfum edp w wersji tester. Perfumy były dla mojej ciotki, która używa ich od jakiegoś czasu i do tej pory kupowała je zawsze w Douglasie. Sama poprosiłam ją o to by zachowała resztkę w poprzednim flakoniku dla porównania zapachu. Zrobiłyśmy więc test porównawczy. Zapachy niczym się nie różniły (Ten test był bardziej dla niej niż dla mnie, bo ona bała się zakupów z all...)
Prócz tego kupowałam tan Perły Lalique i Eternity kilka razy. Pozostałych zapachów nie pamiętam, kojarzę też chyba którąś z moich rozbiórek od tego sprzedawcy, ale już nie pamiętam nazwy zapachu.
Nikt się nigdy nie skarżył na zapach a i ja nie miałam ani butelkom ani samym perfumom nic do zarzucenia.
Dziwi mnie trochę to co napisałaś. Tzn. nie o uszkodzeniu flakonika ale o tym że to definitywnie podróby...
Cytat:
Napisane przez Solange de Cleda Pokaż wiadomość
Nie jestem osobą złośliwą, która się lubi "czepiać" - wręcz przeciwnie... Ale akurat w przypadku perfum nie jestem dyletantem i nie dam sobie wcisnąć kitu. Kupiłam zapachy, które wcześniej doskonale znałam: Ghost 'Deep Night' oraz Lalique 'Le Parfum'. Opakowania nie wzbudziły moich podejrzeń, poza korkiem od Lalique - niesamowicie porysowanym od spodu (dołączam zdjęcia). Zapachy testowałam na czystym bawełnianym materiale, więc tym bardziej powinny być trwałe, a PH skóry nie ma tu nic do rzeczy. Po aplikacji czuć było bladą poświatę oryginału, a po kwadransie nie było czuć NIC. Nie wiem o co chodzi - może sprzedający sam nie jest świadomy, że z produktami jest coś nie tak... Może akurat miałam pecha i TE konkretne zapachy okazały się trefne... Ale jednego jestem pewna - perfumy kupione tydzień później w pewnym źródle pachną dokładnie tak, jak należy. Przed świętami spryskałam szal Le Parfum i czuć go do dziś... więc to chyba mówi samo za siebie. Deep Night też wietrzeje z ubrań po dwóch dniach, a nie po kwadransie.
Z pogrubionego zdania wnioskuję że otrzymałaś zwietrzałe, stare lub źle przechowywane perfumy, które powinnaś reklamować.
Bo z takiego opisu nie można (w mojej opinii) jednoznacznie stwierdzić że to podróbka.
Nie dziwi mnie oburzenie sprzedawcy w przypadku posądzenia o podróbkę. Jedyne co budzi moje zdziwienie to jak to określiłaś "agresywny i opryskliwy" ton. To rzeczywiście zniechęca do zakupów.
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 19:06   #2036
Solange de Cleda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
Podobnie jak Neyra odniosłam wrażenie że te zapachy mogły być raczej popsute, niż nieoryginalne.
Sama kilkukrotnie kupowałam u tego sprzedawcy i nigdy żaden zapach nie wzbudził mich podejrzeń.
Ostatnio, chyba miesiąc temu dotarły do mnie Elie Saab Le Parfum edp w wersji tester. Perfumy były dla mojej ciotki, która używa ich od jakiegoś czasu i do tej pory kupowała je zawsze w Douglasie. Sama poprosiłam ją o to by zachowała resztkę w poprzednim flakoniku dla porównania zapachu. Zrobiłyśmy więc test porównawczy. Zapachy niczym się nie różniły (Ten test był bardziej dla niej niż dla mnie, bo ona bała się zakupów z all...)
Prócz tego kupowałam tan Perły Lalique i Eternity kilka razy. Pozostałych zapachów nie pamiętam, kojarzę też chyba którąś z moich rozbiórek od tego sprzedawcy, ale już nie pamiętam nazwy zapachu.
Nikt się nigdy nie skarżył na zapach a i ja nie miałam ani butelkom ani samym perfumom nic do zarzucenia.
Dziwi mnie trochę to co napisałaś. Tzn. nie o uszkodzeniu flakonika ale o tym że to definitywnie podróby...

Z pogrubionego zdania wnioskuję że otrzymałaś zwietrzałe, stare lub źle przechowywane perfumy, które powinnaś reklamować.
Bo z takiego opisu nie można (w mojej opinii) jednoznacznie stwierdzić że to podróbka.
Nie dziwi mnie oburzenie sprzedawcy w przypadku posądzenia o podróbkę. Jedyne co budzi moje zdziwienie to jak to określiłaś "agresywny i opryskliwy" ton. To rzeczywiście zniechęca do zakupów.
Sprzedawcę wytypowałam właśnie ze względu na super opinie i rekomendacje - m.in. z niniejszego wątku, dlatego byłam BARDZO niemile zaskoczona produktami, które otrzymałam. Średnio mnie interesuje, czy perfumy były przeterminowane, czy zwietrzałe, bo aukcja oferowała nowy, oryginalny i PEŁNOWARTOŚCIOWY produkt, a to, co otrzymałam, jakością zdecydowanie ustępowało nawet zapachom pokroju La Rive i podobnym... Nawet jeśli to nie podróbki, to JAK te perfumy musiały być przechowywane, skoro się zepsuły/zwietrzały?? Korek wyglądał, jakby nim beton heblowano... Może faktycznie miałam wyjątkowego pecha, a reszta produktów jest OK... Uznałam jednak za stosowne podzielić się swoim doświadczeniem, to wszystko.

Odnośnie "oburzenia" sprzedawcy... Chyba mam jakiś staroświecki pogląd na standard obsługi klienta, bo ja swoje wątpliwości co do produktu wyraziłam spokojnie, życzliwie i kulturalnie - a zostałam potraktowana obcesowo i niegrzecznie. Nie ukrywam, że to przelało czarę niesmaku, bo sama kiedyś pracowałam w drogerii internetowej i taki styl komunikacji z klientem (a zwłaszcza niezadowolonym) był absolutnie niedopuszczalny...

Grunt, że udało mi się zwrócić trefny towar i odzyskać pieniądze - tu akurat większych problemów nie było.

Nadmienię tylko, że praktycznie wszystkie negatywne i neutralne komentarze dotyczą analogicznej sytuacji jak moja, czyli ledwo wyczuwalnego zapachu.

Podsumowując - nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć, ale wiem, że mój obecny Le Parfum projekcję i trwałość ma zabójczą
Solange de Cleda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 19:06   #2037
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

dperfumik jest wiarygodnym sprzedawcą?
Wyszukiwarka podpowiedziała mi tylko, że wcześniej działał jako mdperfumy, ale niewiele mi to mówi
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 06:25   #2038
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez martasuszko Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona... ja byłam zadowolona z zakupów u tego sprzedawcy, perfumy które u niego kupiłam są na 100% oryginalne
Ja też zawsze byłam zadowolona

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
dperfumik jest wiarygodnym sprzedawcą?
Wyszukiwarka podpowiedziała mi tylko, że wcześniej działał jako mdperfumy, ale niewiele mi to mówi
Ostatnio tam, kupowałam-wszystko ok
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 23:39   #2039
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ostatnio tam, kupowałam-wszystko ok
Dziękuję bardzo
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 19:12   #2040
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Sprzedawcę invictus10 ktoś zna?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-30 14:57:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.