Nie-apteczne filtry na plażę - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-09, 11:20   #451
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez wiwik Pokaż wiadomość
producent pisze, że produkt jest na twarz, dekolt oraz dłonie .
Twierdzi też, że nie zatyka porów i nie powoduje powstawania zaskórników (pożyjemy, zobaczymy). Przez dwie godziny ma też nie błyszczeć
Kolor ma raczej ciemniejszy brązowy , ale jeszcze nie sprawdzałam jak się wchłania, czytałam gdzieś na wizażu, że mimo koloru nie widać go na twarzy. Oby może go jutro przetestuję ....
O, to by mi pasowalo Tylko ten kolor, hmm...Tez poszukam na ten temat. Pisz jak juz przetestujesz dobrze?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 14:51   #452
wiwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
O, to by mi pasowalo Tylko ten kolor, hmm...Tez poszukam na ten temat. Pisz jak juz przetestujesz dobrze?
jednak nie oparłam się pokusie testowania (a miałam dać skórze spokój przez jeden dzień)
Fluid jest lekki i wchłania się faktycznie super - ale uwaga, dałam go nieco mniej niż przepisową ilość. Troszeńkę go czuć na twarzy ... i w nosie (tzn. zapach jest całkiem przyjemny, kojarzy mi się z orzechami)

Póki co (półtorej godziny) nie błyszczę się. Fluid nie kryje zaczerwienionych miejsc, ale ogólnie twarz wygląda ładnie. Lub raczej, wyglądałaby ...

...ale ten kolor - specjalnie nie nałożyłam go na szyję, żeby mieć kontrast. No i mam!!! To jak samoopalacz ... złotobrązowy, niebrzydki, ale: cytat ze współlokatorki "nieźle, ale o ton za ciemne". Więc to nie tylko moje wrażenie. Zastrzegam, że jestem raczej blada i ostatnio przeważnie występowałam w Avence, która koloru nie dodaje (choć nie bieli), czyli róznica musiała być

I teraz się zastanawiam: czy można ten fluid z czymś wymieszać, żeby go ciut rozjaśnić, a nie zdestabilizować filtrów? Np. z kremem nawilżającym? Podkładem? Albo z bezbarwną wersją SPF 20?

(są ze dwa posty o tym fluidzie tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...olar+expertise )

EDIT - późniejsze obserwacje:
- co do matu: po jakichś trzech godzinach miałam błysk na strefie T (normalka). Odcisnęłam lekko w chusteczkę i było ok.
- odpukując, nic nowego od wczoraj na mojej twarzy się nie pojawiło - choć to może być zasługa toniku aspirynowego, który wczoraj zrobiłam ... o niskim stężeniu
- skóra do końca wyglądała ładnie, choć była zbyt ciemna.
podsumowując, niegłupia rzecz, ten fluid. Warto by jednak sprawdzić, jak się sprawuje w przepisowej ilości.
I ponawiam pytanie - czy ten fluid, oparty na stabilnych Mexorylach, można z czymś wymieszać i rozjaśnić???

Edytowane przez wiwik
Czas edycji: 2007-06-10 o 16:43 Powód: uaktualnienie
wiwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 18:02   #453
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

bylam dzis w Plusie kupić te mleczko 50+, naszukalam sie troche stoiska z filtrami, niestety nie kupilam zadnego, bylo tylko mleczko 50 i te inne wyzsze, 50+ nigdzie, dobrze szukalam, 50 chyba nie jest stabilne, dlatego nie wzielam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 18:20   #454
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

wiwik, dzieki za wypowiedz Skoro tak bardzo koloryzuje, to chyba jednak nie dla mnie, bo ja corka mlynarza
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:01   #455
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

A ja dziś zakupiłam Lirene dla dzieci o zapachu gumy do żucia (spf 35).
Ciekawość mnie zżerała jak to naprawdę pachnie, a ponieważ zakutali butelkę w folię i powąchać w sklepie nie mogłam - musiałam kupić.
No cóż, guma do żucia owszem, ale z nieciekawą nutą syropu na kaszel guajazyl (czy jak go tam zwali, jeśli ktoś to jeszcze pamięta )
Kupiłam go do ciała z myślą o popołudniowych spacerach z psami czy pracach ogrodniczych bo na plażę się jeszcze nie wybieram, zobaczymy jak się "nosi".
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:02   #456
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
co do "carroten coś tam" to nie jest to marka rossmanna - w realu też jest
a jak wyglada opakowanie? takie biale z pomaranczowa nakretka?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 23:04   #457
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

mnie zainteresował ten:

9.L'oreal SOLAR EXPERTISE - MLECZKO OCHRONNE DO KARNACJI BARDZO JASNEJ, NIETOLERUJĄCEJ SŁOŃCA SPF 50+ 150ml

Skład: Aqua/Water, Octocrylene, C-12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Cyclopentasiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Drometrizole Trisiloxane, Isohezadecane, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Vp/Eicosene Copolymer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Aluminium Hydroxide, Dimethicone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Methylparaben, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Glycine Soja/Syybean Oil, Tocopherol, Disodium EDTA, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Vitreoscilla Fermant, CI 15985/Yellow6, CI 16035/Red 40

Przeczytałam cały wątek i ten wydaje mi się najlepszy...
to 150 ml tez bardzo kusi. Tylko jest mały problem. Na KWC nie mogę znależć, jak wpisuję w google, to wyskakują tylko przeciwzmarszczkowe, a takich jeszcze nie potrzebuję. Czy można to normalnie dostać? I gdzie?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 10:26   #458
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
a jak wyglada opakowanie? takie biale z pomaranczowa nakretka?
nie pamietam dokładnie opakowania są białe, brązowe - zależy od rodzaju. Ale stabilny jest tylko spray dla dzieci ciasteczkowy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 10:41   #459
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
mnie zainteresował ten:

9.L'oreal SOLAR EXPERTISE - MLECZKO OCHRONNE DO KARNACJI BARDZO JASNEJ, NIETOLERUJĄCEJ SŁOŃCA SPF 50+ 150ml

Przeczytałam cały wątek i ten wydaje mi się najlepszy...
to 150 ml tez bardzo kusi. Tylko jest mały problem. Na KWC nie mogę znależć, jak wpisuję w google, to wyskakują tylko przeciwzmarszczkowe, a takich jeszcze nie potrzebuję. Czy można to normalnie dostać? I gdzie?
Z filtrami Loreala jest taki klopot, ze czesciej dostepne sa te z niskimi filtrami,...ale filtry Loreala sa w Rossmanach, wiekszosci supermarketow i aptekach

Przeciwzmarszczkowe, raczej nie beda zawieraly zadnych mocno dzialajacych skladnikow, a jesli zawieraja np. retinol to i tak rozlozy sie on pod wplywem promieniowania UV . Wedlug mnie dzialanie takiego filrtu(a?) przeciwzmarszczkowego opiera sie glownie na ochronie anty-UV.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:06   #460
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez agabil1
kupiłam tydzień temu filtr dla dzieci 40 TESCO ostatnia butelka, widać że Wizazanki nie próżnują

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
u mnie nie ma go już od jakiegos czasu ^^
U mnie jest, chyba mieli nową dostawę. Kupiłam go i wypróbowałam z małą obawą, nie przepadam za produktami TESCO Muszę powiedzieć, że póki co, jestem zadowolona.
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:22   #461
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
U mnie jest, chyba mieli nową dostawę. Kupiłam go i wypróbowałam z małą obawą, nie przepadam za produktami TESCO Muszę powiedzieć, że póki co, jestem zadowolona.
ja tez jestem zadowolona zwłaszcza dlatego ze nie spływa w słońcuwiec skóra nei jest lepka ani mokra. Przeszkadza mi tylko zapach
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 15:10   #462
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
bylam dzis w Plusie kupić te mleczko 50+, naszukalam sie troche stoiska z filtrami, niestety nie kupilam zadnego, bylo tylko mleczko 50 i te inne wyzsze, 50+ nigdzie, dobrze szukalam, 50 chyba nie jest stabilne, dlatego nie wzielam
SPF50 jest stabilne. przecież to ono jest w bazie, a nie żadne 50+.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 18:43   #463
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
SPF50 jest stabilne. przecież to ono jest w bazie, a nie żadne 50+.
z tylu opakowania jest tabelka dostepnych filtrow, jest osobno 50 i 50+, wiec 50+ musi istniec, chyba ktos w tym watku napisal o 50+, mimo, ze na liscie stabilnych jest samo 50 a wiec znowu powedruje do tego Plusa, nie lubie tego sklepu, ale taki filtr to taniocha
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 18:57   #464
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
z tylu opakowania jest tabelka dostepnych filtrow, jest osobno 50 i 50+, wiec 50+ musi istniec, chyba ktos w tym watku napisal o 50+, mimo, ze na liscie stabilnych jest samo 50 a wiec znowu powedruje do tego Plusa, nie lubie tego sklepu, ale taki filtr to taniocha
ja nie neguję tego, że jest 50+.
sama pisałam o 50tce. o ile mi wiadomo w tym wątku nikt nie wkleił składu 50+, a i w 'swoim' sklepie też go nie widziałam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 19:26   #465
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Dziewczyny sorry że Was tak molestuje, ale naprawdę jestem ciemna z tych składów, parsoli itp. Używam tylko 50 na twarz Lancome lub Iwostin, a do ciała do tej pory sobie olewałam Zamierzam to zmienić.

Czy to jest stabilne? Emulsja Bielendy w starym opakowaniu- teraz mają nowe i są stabilne. Spf 12.

Skład: aqua, paraffinum liquidum, ceteareth 18, cetearyl acohol, glyceryl stearate, ethylhexyl methoxycinnate, coco capylate/ coprate, theobromo cacao, cocalycerides, hydrogenated polyisobutene, titanum dioxide, alumina, simethicoen, citric acid, ethylparaben, ,ethylparaben, 2 bromo nitropropane 1, 3- diol, parfum

Później jest dodatkowa naklejka i reszta składu jak zgaduje
alpha isomethyl lanone, cinnamyl alcohol, citronelol, geraniol, hexyl cinnamal hydroxycitronellal, isoeugenol, buthylphenyl methylpropional, limonene, linallol.

Z góry dziękuję za rozszyfrowanie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 12:05   #466
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Dziewczyny, a czy mogłybyście rzucić okiem na ten skład?

Aqua,Hellanthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Polyglyceryl- Methyloglucose Distearate, Ethylhexyl Cocoate, Mineral Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Dimethicone, Titanium Dioxide &Alumina & Water & Stearic Acid, Caprylic Acid / Capric Trigliceryde & Sodium Acrylates Cpoplymer, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol & Metylparaben & Ethylparaben & Butylparaben & Propylparaben & Isobutylparaben, Xantan Gum, Tocopheryl Acetate, Parfum, Limonene, Buthylphenyl Methylpropional (Lilial), Citral, Alpha - Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Linalool, Isoeugenol, Disodium EDTA, Allantim, PEG-8 & Tocopherol & Ascorbyl Palmitate & Ascorbic Acid & Citric Acid

Moja mama kupiła ten krem, bo skusiła ją promocja (balsam po opalaniu gratis) i tak się zastanawiam czy jest sens tego w ogóle używać czy kupić coś innego? Zaznaczam, że chodzi mi o smarowanie ciała, nie twarzy. Dzięki

Zapomniałam napisać, że to emulsja do opalania delia
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 13:59   #467
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorry że Was tak molestuje, ale naprawdę jestem ciemna z tych składów, parsoli itp. Używam tylko 50 na twarz Lancome lub Iwostin, a do ciała do tej pory sobie olewałam Zamierzam to zmienić.

Czy to jest stabilne? Emulsja Bielendy w starym opakowaniu- teraz mają nowe i są stabilne. Spf 12.

Skład: aqua, paraffinum liquidum, ceteareth 18, cetearyl acohol, glyceryl stearate, ethylhexyl methoxycinnate, coco capylate/ coprate, theobromo cacao, cocalycerides, hydrogenated polyisobutene, titanum dioxide, alumina, simethicoen, citric acid, ethylparaben, ,ethylparaben, 2 bromo nitropropane 1, 3- diol, parfum

Później jest dodatkowa naklejka i reszta składu jak zgaduje
alpha isomethyl lanone, cinnamyl alcohol, citronelol, geraniol, hexyl cinnamal hydroxycitronellal, isoeugenol, buthylphenyl methylpropional, limonene, linallol.

Z góry dziękuję za rozszyfrowanie
Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy mogłybyście rzucić okiem na ten skład?

Aqua,Hellanthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Polyglyceryl- Methyloglucose Distearate, Ethylhexyl Cocoate, Mineral Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Dimethicone, Titanium Dioxide &Alumina & Water & Stearic Acid, Caprylic Acid / Capric Trigliceryde & Sodium Acrylates Cpoplymer, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol & Metylparaben & Ethylparaben & Butylparaben & Propylparaben & Isobutylparaben, Xantan Gum, Tocopheryl Acetate, Parfum, Limonene, Buthylphenyl Methylpropional (Lilial), Citral, Alpha - Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Linalool, Isoeugenol, Disodium EDTA, Allantim, PEG-8 & Tocopherol & Ascorbyl Palmitate & Ascorbic Acid & Citric Acid

Moja mama kupiła ten krem, bo skusiła ją promocja (balsam po opalaniu gratis) i tak się zastanawiam czy jest sens tego w ogóle używać czy kupić coś innego? Zaznaczam, że chodzi mi o smarowanie ciała, nie twarzy. Dzięki

Zapomniałam napisać, że to emulsja do opalania delia
o ile mnie wzrok nie myli, to oba filtry są niestabilne.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:50   #468
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja tez jestem zadowolona zwłaszcza dlatego ze nie spływa w słońcuwiec skóra nei jest lepka ani mokra. Przeszkadza mi tylko zapach
A to jakiś konkretny zapach?

Mam prośbę - czy któś mogłby zamieścić zdjęcie tego sprayu z Tesco SPF 40? Chciałabym go kupić, ale muszę zobaczyć opakowanie - wyjeżdzam na 3 miesiące i muszę sie ograniczać jeśli chodzi o wielkośc i wagę bagażu, stąd moja prośba. A do Tesco mam kawałek i nie chcę jechać tylko po to, żeby na miejscu zdecydować, że np. butla jest za duża żebym ją wzięła :P Nie chodzi mi tyle o objętość (ale btw, jaka jest?), a bardziej o to jak wygląda ten spryskiwacz.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 19:55   #469
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
A to jakiś konkretny zapach?

Mam prośbę - czy któś mogłby zamieścić zdjęcie tego sprayu z Tesco SPF 40? Chciałabym go kupić, ale muszę zobaczyć opakowanie - wyjeżdzam na 3 miesiące i muszę sie ograniczać jeśli chodzi o wielkośc i wagę bagażu, stąd moja prośba. A do Tesco mam kawałek i nie chcę jechać tylko po to, żeby na miejscu zdecydować, że np. butla jest za duża żebym ją wzięła :P Nie chodzi mi tyle o objętość (ale btw, jaka jest?), a bardziej o to jak wygląda ten spryskiwacz.
opakowanie niestety niezbyt poręczne fotke umieszczałąm gdzies - zaraz poszukam

EDYCJA: jest tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1266
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 21:06   #470
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Dziękuję! Uh, faktycznie trochę nieporęczne... A jaką ma pojemność?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 08:26   #471
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Dziękuję! Uh, faktycznie trochę nieporęczne... A jaką ma pojemność?
chyba 200ml
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:11   #472
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

widziałam wczoraj gazetkę rossmanową i był tam ten spray spf 30 - czy na pewno został wycofany? O_o

a ja mam mineralny filtr nivea dla dzieci spf 30 i mogę napisać że jest bardzo sympatyczny. po pierwszym dniu skóra miękka i zasuszone niespodzianki
trochę bieli ale o dziwo rozsmarowuje się łatwo a po dobrym wsmarowaniu nie widać go prawie wcale
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:33   #473
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

o000agus, to jest ten filt w formie sprayu dla dzieci? obeszłam wczoraj 4 drogerie (z czego 3 to Schlecker, Rossman i Natura) i nigdzie ich nie było!
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:46   #474
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
o000agus, to jest ten filt w formie sprayu dla dzieci? obeszłam wczoraj 4 drogerie (z czego 3 to Schlecker, Rossman i Natura) i nigdzie ich nie było!
hmmm widziałam tylko w gazetce - był to spray w niebieskim opakowaniu
z tego co pamiętam to tamten jakoś tak wyglądał. chyba się przejadę do rossmana zobaczyć czy u mnie są.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 19:52   #475
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
hmmm widziałam tylko w gazetce - był to spray w niebieskim opakowaniu
z tego co pamiętam to tamten jakoś tak wyglądał. chyba się przejadę do rossmana zobaczyć czy u mnie są.
zdjecie jest chyba pomylone. skoro w mailu odpisali "ci z rosmmanna" ze wycofany to wycofany
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 20:01   #476
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Hosenka, agus mówi chyba o sprayach Nivea, a ty chyba o tym rossmanowskim
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 20:43   #477
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Hosenka, agus mówi chyba o sprayach Nivea, a ty chyba o tym rossmanowskim
nie nie - ten Nivea to to krem którego ja używam . a spray widziałam w gazetce - może faktycznie namieszali w zdjęciach.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 22:23   #478
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Moim zdaniem, ten niebieski spray z gazetki jest tylko symbolem linii kosmetykow do opalania. SKoro rossmann napisal, ze wycofany, to chyba nie ma co sie doszukiwac drugiego dna.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:03   #479
wiwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
nie nie - ten Nivea to to krem którego ja używam . a spray widziałam w gazetce - może faktycznie namieszali w zdjęciach.
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, ten niebieski spray z gazetki jest tylko symbolem linii kosmetykow do opalania. SKoro rossmann napisal, ze wycofany, to chyba nie ma co sie doszukiwac drugiego dna.
w tej gazetce?
możliwe, że po prostu mieli stare zdjęcie serii - albo też, że centrala w Niemczech zmieniła zdanie i jednak przysłała spray do Polski, bo w Deutschland spray występuje - warto sprawdzić, a nuż będzie?
wiwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 00:07   #480
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Dziewczyny a próbowała któraś z Was tego:

http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/products_suncare.aspx?tpc ode=OUR_PRODUCTS^PRD_SUNC ARE^AMBRE_SOLAIRE^AMBRE_S OLAIRE_DISCOVER^AMBRE_CLE AR&prdcode=P30050

Zachęcają mnie słowa: nietłusty, swieży zapach, bez białych smug...
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.