Catrice - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 22:04   #4561
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
No niestety ma delikatne drobinki, ale na twarzy ich nie widać
Dziękuję za odpowiedź Wpisuję róż na wishlistę To już będzie chyba 24 lub 25 róż w mojej kolekcji
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:20   #4562
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Wpisuję róż na wishlistę To już będzie chyba 24 lub 25 róż w mojej kolekcji
a proszę bardzo 24 , no nieźle. Z Catrice to dopiero mój czwarty, a i tak postanowiłam przystopować. Muszę nadrobić braki w cieniach i rozświetlaczach
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:39   #4563
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a proszę bardzo 24 , no nieźle. Z Catrice to dopiero mój czwarty, a i tak postanowiłam przystopować. Muszę nadrobić braki w cieniach i rozświetlaczach
Osobą,która musi mocno przystopować jestem ja,a nie Ty Koniecznie musisz nadrobić braki
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:52   #4564
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Wpisuję róż na wishlistę To już będzie chyba 24 lub 25 róż w mojej kolekcji

Ja mam aż 2 (w rodzajach, w sztukach 3), jeden catrice i dwie sztuki z VL essence! (więcej nie zamierzam póki co )
Ty masz róży więcej niż ja WSZYSTKICH TUSZY razem!
To dopiero ściana wstydu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 11:08   #4565
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Catrice

Dzień dobry dziewczynki
Widzę, że trwa gorąca dyskusja o rozświetlaczach więc i ja się dołączę Wszystkie polecacie mgłę pudrową (też rozważam jej kupno) ale mocno zainteresował mnie ten rozświetlacz z elfa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cial-whip.html może któraś z Was miała i może kilka słów o nim powiedzieć? Jeśli tak ładnie proszę


Ishikawa a dlaczego nie polecasz linera? Bardzo podoba mi się kolor khaki i czaję się na niego już od jakiego czas, ale przyznam, że nigdy nie miałam żelowego linera i chciałabym kupić taki, z którym sobie poradzę i będę umiała się posługiwać
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 11:13   #4566
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość

Ja mam aż 2 (w rodzajach, w sztukach 3), jeden catrice i dwie sztuki z VL essence! (więcej nie zamierzam póki co )
Ty masz róży więcej niż ja WSZYSTKICH TUSZY razem!
To dopiero ściana wstydu
Mogłam się nie przyznawać ile ich mam bo teraz będziecie mnie wytykały palcami i będziecie o mnie pisały,że jestem szalona albo nienormalna Co najciekawsze-nie wstydzę się tego
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 11:17   #4567
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

hihihih hahaha hehehe masz 25 róży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Zrób fotkę, pliiiiissss
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 11:19   #4568
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki
Widzę, że trwa gorąca dyskusja o rozświetlaczach więc i ja się dołączę Wszystkie polecacie mgłę pudrową (też rozważam jej kupno) ale mocno zainteresował mnie ten rozświetlacz z elfa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cial-whip.html może któraś z Was miała i może kilka słów o nim powiedzieć? Jeśli tak ładnie proszę


Ishikawa a dlaczego nie polecasz linera? Bardzo podoba mi się kolor khaki i czaję się na niego już od jakiego czas, ale przyznam, że nigdy nie miałam żelowego linera i chciałabym kupić taki, z którym sobie poradzę i będę umiała się posługiwać
Akurat nie mam tego rozświetlacza z ELF-a ale mam za to inny i jaki piękny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lor-stick.html
Nie wiem dlaczego ma takie słabe opinie? Mam również kilka innych i równie dobrych ale nie będę ich tutaj wymieniała bo to będzie zbyt duży off
Co do linera wypowiem się również bo mam 2-kolor czarny i brązowy.U mnie spisują się bardzo dobrze i ja je polecam Czarny ma bardzo śliską i mazistą konsystencję,a ten brązowy już ma trochę gorszą ale i tak bardzo ładnie maluje się nimi kreskę,nie bledną w ciągu dnia,mają intensywne kolory,trzymają się aż do zmycia i nie są drogie więc czego chcieć więcej?

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
hihihih hahaha hehehe masz 25 róży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Zrób fotkę, pliiiiissss
Na razie nie ma mnie w domu i będę dopiero jutro po południu ale postaram się cyknąć
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 11:37   #4569
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Catrice

Kluseczko jesteś moim guru

Nie wierzycie we mnie? Może jak będę trzymała się z dala przez te 4 dni od miejsc z kosmetykami to dam radę? TŻ to mi mówi, że jestem nienormalna, że to zamrażanie pieniędzy itd. On nie rozumie moich potrzeb
Kupiłam ten nowy rozświetlacz z Essence i jakoś szkoda mi go użyć
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 12:06   #4570
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Kluseczko jesteś moim guru

Nie wierzycie we mnie? Może jak będę trzymała się z dala przez te 4 dni od miejsc z kosmetykami to dam radę? TŻ to mi mówi, że jestem nienormalna, że to zamrażanie pieniędzy itd. On nie rozumie moich potrzeb
Kupiłam ten nowy rozświetlacz z Essence i jakoś szkoda mi go użyć
Ja guru? Chyba nie zasłużyłam na taki tytuł ale mimo wszystko dziękuję
TŻ nigdy nie zrozumie Twoich makijażowo-kosmetycznych potrzeb-znam to z autopsji Tu nie o to chodzi,że My w Ciebie nie wierzymy-po prostu jesteś jedną z Nas,a My wiemy,że z tego nałogu NIGDY się nie wychodzi
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 14:03   #4571
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Catrice

Oczywiście, że zasłużyłaś. Ja mam tylko 3 róże. Ale to tylko dlatego, że nigdy na nic nie mogę się zdecydować. Zawsze mam wątpliwości czy w takim kolorze będę dobrze wyglądała

Oj TŻ to w ogóle mało rozumie. Ostatnio zapytał po co mi tyle perfum, jakby to nie było oczywiste, że każde inaczej pachną
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 15:02   #4572
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Co do waszych TŻtów to ja mam to samo co prawda nie robi mi afer (a tylko by spróbował), ale mina, jaką ma, gdy widzi jak coś kupuję mówi wszystko.
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Będę płakulkać Nie możesz mnie nie znosić Ja tylko dzielę się z Wami opiniami(jaki rym) i to Wy w ostateczności decydujecie czy kupić dany kosmetyk,czy też nie.Proszę nie "zwalać" całej winy na mnie bo..bo ...bo się pogniewamy
Ja też ciągle szukałam podkładu idealnego no i zupełnie przypadkiem trafił się Photo Finish i akurat okazał się najbliższej mojego podkładowego ideału Co do kolorów-ja mam odcień najjaśniejszy 010.HM miałam w kolorze 52.Odcień,który ja mam czyli 010 nie ma w sobie ani trochę różowości
A jaki to ten podkład ze Smashboxa? Pewnie jakiś drogi,co?
Kluseczko kochana, żartowałam mnie tu wszyscy czymś kuszą, już się przyzwyczaiłam. Jestem tylko ciekawa, czy ten PF ma w sobie żółć, czy jest po prostu beżowy (kocham żółte - nie pomarańczowe - podkłady )
Smashbox Camera Ready - o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1
Wzięłam go w końcu - okazało się że od ceny w promo mam jeszcze 20% zniżki i dałam za niego tyle co za podkład MF czy Bourjois w normalnej cenie jest trochę za ciemny na zimę, ale ma piękny żółty odcień i wygrywa z moimi naczynkami. Dziś go mam w pracy z pudrem elfa HD i podoba mi się

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja photo finish chyba wezmę 030, bo z HM powinnam być 55. Oby mnie tylko nie zapchał bo chyba się powieszę Jedyny różowy odcień z tej gamy to 020. Myślałam jeszcze ad 040, ale zima teraz jest trochę mnie wybladło więc nie będę szaleć
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
To Wy dziołchy jesteście ciemne(w sensie macie ciemną karnację) skoro używacie z HM 54-55.Macie takie karnacje z natury,czy wspomagacie się jakimiś specyfikami?
Ja nie jestem taka ciemna ale nie znoszę jasnych podkładów, wyglądam wtedy jak chora, zwłaszcza gdy podkład wpada w róż i komponuje się to "pięknie" z moimi naczynkami. A naturę się oszukuje - sporadycznie bywam na solarium, do tego idą w ruch samoopalacze i brązery. Poza tym umiem zrobić tak, żeby się podkład nie odcinał od szyi (m.in. używam pudru sypkiego, który trochę przybiela)
Ale jakimś typowym bladziochem też nie jestem. I uwielbiam być opalona. marzenie takie od dziecka - zawsze chciałam mieć ciemną cerę. Pasuje to do mnie dużo bardziej niż bladość.
(już nie raz zostałam za to zjechana, ale nie chcę zmieniać frontu )
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
p.s. Wstawiam zdjęcie tego, co obecnie gości na moich pazurach i chciałam zapytać czy kolor iron maremaiden bardzo się różni, w sensie wielkości drobinek, bo ten to bardziej holo jest... (swoją drogą piękny, a efekt holograficzny powala)
jeju jeju co to za lakier?
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Be Natural na ustach - wiem, makijaż trochę odstrasza,ale to miała być...zabawa
btw - na oczach mam żelowy liner z Catrice, którego nie polecam
Jaki ładny podkład co to jest?
W ogóle ładny makijaż
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 15:37   #4573
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Weszłam na wątek, patrzę - Kluska. Napisała, że co dodaje do wishlisty - róż. But of course

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że zasłużyłaś. Ja mam tylko 3 róże. Ale to tylko dlatego, że nigdy na nic nie mogę się zdecydować. Zawsze mam wątpliwości czy w takim kolorze będę dobrze wyglądała

Oj TŻ to w ogóle mało rozumie. Ostatnio zapytał po co mi tyle perfum, jakby to nie było oczywiste, że każde inaczej pachną
Bo faceci to mają tylko jedno pytanie w swoim arsenale i to w dodatku retoryczne: po co ci to? Ewentualnie postać pytania facetów takich szalonych maniaczek jak my: po co ci TYLE tego?

Mogliby się nauczyć
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 15:46   #4574
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Weszłam na wątek, patrzę - Kluska. Napisała, że co dodaje do wishlisty - róż. But of course


Bo faceci to mają tylko jedno pytanie w swoim arsenale i to w dodatku retoryczne: po co ci to? Ewentualnie postać pytania facetów takich szalonych maniaczek jak my: po co ci TYLE tego?

Mogliby się nauczyć
No ja tam w sumie rozumiem i nie potępiam facetów, bo tak: zakładając, że dopasowujemy róż do swojej cery i rumieńcow, czyli kupujemy w jakiejś tam określonej gamie kolorystycznej, rozumiem mieć 2, 3, 5, ale 25? PO CO CI TYLE TEGO, Kluska?

Nie wierzę, że do Twojej cery pasuje 25 różnych kolorów, rozumiem różne konsystencje, różne firmy :P różne opakowania, ale litości, KOLORY?

Ty nałogu Tyyyyyyyyyyy ! :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 15:59   #4575
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Catrice

Kluska, trzymaj się dzielnie, ja mam około 45 róży a dużo z nich ostatnio oddałam znajomym i rodzinie (nowych) bo nigdy tego nie zużyję (45 róży to liczba już po oddaniu, nie wiem i nie chcę wiedzieć ile było ich wcześniej).
Także jak Wasi TŻ będą marudzić, to możecie ich postraszyć, że przynajmniej nie macie takiego nałogu jak ja
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 16:03   #4576
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Kluska, trzymaj się dzielnie, ja mam około 45 róży a dużo z nich ostatnio oddałam znajomym i rodzinie (nowych) bo nigdy tego nie zużyję (45 róży to liczba już po oddaniu, nie wiem i nie chcę wiedzieć ile było ich wcześniej).
Także jak Wasi TŻ będą marudzić, to możecie ich postraszyć, że przynajmniej nie macie takiego nałogu jak ja
: eeek:

Jak nie masz co zrobić, to ja przygarnę haha :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 16:41   #4577
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

No i masz Wam los! Kupiłam dziś PF, ale pierwsze testy na buzi przejdzie dopiero jutro. Jednak już na pierwszy rzut oka widzę, że kolor, piękny beż zaraz po wydobyciu z pompki, po roztarciu ciemnieje i idzie delikatnie w kierunku pomarańczowych podtonów No nic, liczę na to, że jeszcze wtopi się w moją skórę jeśli ładnie go rozblednuję. Poza tym on ma strasznie taką... thick konsystencję! Jak to zobaczyłam to OMG, mało nie padłam bo w testerze taki nie był. Jednak akurat to mi zupełnie nie przeszkadza i powiem Wam, że lubię bardziej treściwsze podkłady (dlatego wolę klasycznego HM od wersji serum). Już nie mogę się doczekać, aż jutro go przetestuję. Aha i fajnie, że jest oil free a mimo to mam wrażenie, że będzie chronił zimą cerę



Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
jeju jeju co to za lakier?

mnie też urzekł. To holosek z eveline nr 413
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 16:55   #4578
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że zasłużyłaś. Ja mam tylko 3 róże. Ale to tylko dlatego, że nigdy na nic nie mogę się zdecydować. Zawsze mam wątpliwości czy w takim kolorze będę dobrze wyglądała
Wcale,że nie zasłużyłam A ja kupuję taki odcień jaki mi się spodoba i nie patrzę na nic innego.Każdy kolor da się jakoś spożytkować

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Kluseczko kochana, żartowałam mnie tu wszyscy czymś kuszą, już się przyzwyczaiłam. Jestem tylko ciekawa, czy ten PF ma w sobie żółć, czy jest po prostu beżowy (kocham żółte - nie pomarańczowe - podkłady )
Smashbox Camera Ready - o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1
Wzięłam go w końcu - okazało się że od ceny w promo mam jeszcze 20% zniżki i dałam za niego tyle co za podkład MF czy Bourjois w normalnej cenie jest trochę za ciemny na zimę, ale ma piękny żółty odcień i wygrywa z moimi naczynkami. Dziś go mam w pracy z pudrem elfa HD i podoba mi się



Ja nie jestem taka ciemna ale nie znoszę jasnych podkładów, wyglądam wtedy jak chora, zwłaszcza gdy podkład wpada w róż i komponuje się to "pięknie" z moimi naczynkami. A naturę się oszukuje - sporadycznie bywam na solarium, do tego idą w ruch samoopalacze i brązery. Poza tym umiem zrobić tak, żeby się podkład nie odcinał od szyi (m.in. używam pudru sypkiego, który trochę przybiela)
Ale jakimś typowym bladziochem też nie jestem. I uwielbiam być opalona. marzenie takie od dziecka - zawsze chciałam mieć ciemną cerę. Pasuje to do mnie dużo bardziej niż bladość.
(już nie raz zostałam za to zjechana, ale nie chcę zmieniać frontu
Przecież ja się nie gniewam,Kochana PF ma w sobie trochę żółci ale przeważa jednak kolor beżowy.
Co do opalenizny-jak są wakacje i jest upalnie,to ja ja jestem murzynem i lubię taka być ale jak zbliża się jesień i zima,to wolę jednak moją jasność.Używam jasnych odcieni podkładów i brązowię się brązerami bo nie mam cierpliwości do samoopalaczy

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Weszłam na wątek, patrzę - Kluska. Napisała, że co dodaje do wishlisty - róż. But of course


Bo faceci to mają tylko jedno pytanie w swoim arsenale i to w dodatku retoryczne: po co ci to? Ewentualnie postać pytania facetów takich szalonych maniaczek jak my: po co ci TYLE tego?

Mogliby się nauczyć
Przestanę chyba wchodzić na ten wątek bo czuję się osaczona i w ogóle Ok.Teraz się przyznam-ale mówię to tylko Wam-jestem uzależniona od róży i rozświetlaczy i powinnam chodzić na terapię

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
No ja tam w sumie rozumiem i nie potępiam facetów, bo tak: zakładając, że dopasowujemy róż do swojej cery i rumieńcow, czyli kupujemy w jakiejś tam określonej gamie kolorystycznej, rozumiem mieć 2, 3, 5, ale 25? PO CO CI TYLE TEGO, Kluska?

Nie wierzę, że do Twojej cery pasuje 25 różnych kolorów, rozumiem różne konsystencje, różne firmy :P różne opakowania, ale litości, KOLORY?

Ty nałogu Tyyyyyyyyyyy ! :P
Długo już ich nie liczyłam więc może mam ich 20 sztuk,a nie 25 ale uwierz mi,że każdy kolor pasuje od każdego-liczy się tylko kwestia umiejętnego nałożenia na policzki.To jest moje zdanie i ja go nie zmienię i proszę się ze mnie nie śmiać ani nie wytykać palcami bo będę płakać,że nawet od Was nie dostaję wsparcia

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Kluska, trzymaj się dzielnie, ja mam około 45 róży a dużo z nich ostatnio oddałam znajomym i rodzinie (nowych) bo nigdy tego nie zużyję (45 róży to liczba już po oddaniu, nie wiem i nie chcę wiedzieć ile było ich wcześniej).
Także jak Wasi TŻ będą marudzić, to możecie ich postraszyć, że przynajmniej nie macie takiego nałogu jak ja
Jest ktoś bardziej sfiksowany na punkcie róży niż ja:jupi :
Cieszy mnie to niezmiernie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 16:57   #4579
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No i masz Wam los! Kupiłam dziś PF, ale pierwsze testy na buzi przejdzie dopiero jutro. Jednak już na pierwszy rzut oka widzę, że kolor, piękny beż zaraz po wydobyciu z pompki, po roztarciu ciemnieje i idzie delikatnie w kierunku pomarańczowych podtonów No nic, liczę na to, że jeszcze wtopi się w moją skórę jeśli ładnie go rozblednuję. Poza tym on ma strasznie taką... thick konsystencję! Jak to zobaczyłam to OMG, mało nie padłam bo w testerze taki nie był. Jednak akurat to mi zupełnie nie przeszkadza i powiem Wam, że lubię bardziej treściwsze podkłady (dlatego wolę klasycznego HM od wersji serum). Już nie mogę się doczekać, aż jutro go przetestuję. Aha i fajnie, że jest oil free a mimo to mam wrażenie, że będzie chronił zimą cerę
Zanim jeszcze kupiłam PF,to przeglądałam wiele blogów makijażowych i właśnie tam widziałam na swatchach,że te kolory ciemnieją i byłam w lekkim szoku Z moim kolorem nic się nie dzieję Miejmy nadzieję,że ładnie się wtopi w Twoją cerę i nie będzie ciemniał
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 16:58   #4580
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Catrice

cześć dziewczyny od dłuższego czasu czytam wątek, ale postanowiłam, że czas wyjść z ukrycia przyznaję się, że w swojej marnej kolekcji nie mam na razie żadnego kosmetyku catrice i dlatego trzeba to zmienić mam ogromną ochotę na jakąś nudziakową (ewentualnie nie-nudziakową ) pomadkę i tutaj liczę na Waszą pomoc - polecicie mi coś?
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:02   #4581
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny od dłuższego czasu czytam wątek, ale postanowiłam, że czas wyjść z ukrycia przyznaję się, że w swojej marnej kolekcji nie mam na razie żadnego kosmetyku catrice i dlatego trzeba to zmienić mam ogromną ochotę na jakąś nudziakową (ewentualnie nie-nudziakową ) pomadkę i tutaj liczę na Waszą pomoc - polecicie mi coś?
Witamy Typowy nudziak,to 010 Be Natural.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:13   #4582
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Zanim jeszcze kupiłam PF,to przeglądałam wiele blogów makijażowych i właśnie tam widziałam na swatchach,że te kolory ciemnieją i byłam w lekkim szoku Z moim kolorem nic się nie dzieję Miejmy nadzieję,że ładnie się wtopi w Twoją cerę i nie będzie ciemniał

Też mam taką nadzieję, bo ogólnie podkład bardzo fajnie się rozprowadza i ma przyjemną konsystencję (przynajmniej na ręce).
Jutro dam znać co i jak, trzymajta kciuki Dziołchy
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:18   #4583
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Catrice

Małe info dla dziewczyn z Wa-wy, które interesuje paletka Londyn z serii BCL. Dzisiaj napatoczyłam się na 3 czy 4 sztuki w Naturze w pasażu przy Metrze Centrum. Wszystko przemieszane jest z serią Modern Muse więc nie rzuca się tak od razu w oczy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:20   #4584
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Ishikawa a dlaczego nie polecasz linera? Bardzo podoba mi się kolor khaki i czaję się na niego już od jakiego czas, ale przyznam, że nigdy nie miałam żelowego linera i chciałabym kupić taki, z którym sobie poradzę i będę umiała się posługiwać
U mnie się rozmazuje, odbija na powiece po kilku h, albo jak jest cieplej - próbowałam z baza, duralinem...do zabaw z makijażem jest ok,ale nie do wyjścia z domu - szczególnie że mam swój hicior linerowy - tani jak barszcz Wibo i Catrice sie do niego nie umywa. Wibo u mnie przetrwa wszystko

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Jaki ładny podkład co to jest?
W ogóle ładny makijaż
Podkład to Rimmel ten w słoiczku jakiś nowy - ogólnie taki sobie, wyhaczyłam w promocji za 19 zł
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:31   #4585
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Według mnie ten nowy podkład Rimmel jest fantastyczny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:50   #4586
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Catrice

Ja mam tż od niedawna, więc jeszcze nie do końca wie o mojej manii, bo mógłby się chłopina załamać .

a dzisiaj kupiłam korektor z Catrice, ciekawe jak się będzie sprawował
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:50   #4587
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję, bo ogólnie podkład bardzo fajnie się rozprowadza i ma przyjemną konsystencję (przynajmniej na ręce).
Jutro dam znać co i jak, trzymajta kciuki Dziołchy
Czekam na Twoją opinię i trzymam kciuki
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 18:09   #4588
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny od dłuższego czasu czytam wątek, ale postanowiłam, że czas wyjść z ukrycia przyznaję się, że w swojej marnej kolekcji nie mam na razie żadnego kosmetyku catrice i dlatego trzeba to zmienić mam ogromną ochotę na jakąś nudziakową (ewentualnie nie-nudziakową ) pomadkę i tutaj liczę na Waszą pomoc - polecicie mi coś?
Daruj sobie na początek nudziaki pomadki, pierwsze i najważniejsze - C'mon CHameleon - cień pojedynczy, bez tego to tu nawet nie wchodź :P
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Podkład to Rimmel ten w słoiczku jakiś nowy - ogólnie taki sobie, wyhaczyłam w promocji za 19 zł
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Według mnie ten nowy podkład Rimmel jest fantastyczny.
Według mnie też, absolutna rewelacja!
Kupiłam jeden i się zakochałam, przed samym końcem promocji kupiłam drugi, pomyliłam kolor ale i tak pasuje, to szau!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 18:25   #4589
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję, bo ogólnie podkład bardzo fajnie się rozprowadza i ma przyjemną konsystencję (przynajmniej na ręce).
Jutro dam znać co i jak, trzymajta kciuki Dziołchy
jak zaopatrzenie catrice na krętej? chodzi mi o lakiery przede wszystkim rusty but sexy i raspberry fields i limitowanki?
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 18:32   #4590
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Daruj sobie na początek nudziaki pomadki, pierwsze i najważniejsze - C'mon CHameleon - cień pojedynczy, bez tego to tu nawet nie wchodź :P
Hahahahahhhahahahahahhaha : hahaha:
Miałam dzisiaj zrobiony makijaż Kameleonem-smokey eyes i nawet TŻ powiedział,że ślicznie wyglądam w takim makijażu i że mam taki nosić codziennie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.