Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 17:53   #1711
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Czyli lepiej bez żadnych kolorów. A kreska brązowym eyelinerem na górnej powiece byłaby odpowiednia?
Byłaby odpowiednia .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:51   #1712
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Byłaby odpowiednia .
tylko nie za daleko wyciągnięta i nie 0,5cm grubości
co prawda nie spodziewam się, że taką zrobisz, ale mimo wszystko, na wszelki wypadek wspominam, bo już różne rzeczy na rozmowach kwalifikacyjnych widziałam
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2012-03-28 o 13:29
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 23:01   #1713
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
tylko nie za daleko wyciągnięta i nie 0,cm grubości
co prawda nie spodziewam się, że taką zrobisz, ale mimo wszystko, na wszelki wypadek wspominam, bo już różne rzeczy na rozmowach kwalifikacyjnych widziałam
Hihi - bez obaw.

Nie dziwię się jednak twojej sugestii, bo sama czasami widuję Panie w dość...chmmmm...ekstrawag anckich makijażach w godzinach pracy (i nie są to modelki czy hostessy), więc jest spora szansa, że również na rozmowie uraczyły przyszłych pracodawców swoimi "dziełami".

Swoją drogą rozmowa chyba nie dojdzie do skutku, ale warto było spytać.

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-26 o 23:03
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 17:25   #1714
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez secret90 Pokaż wiadomość
czesc Wam, mam prośbę odnośnie majowego wesela, jaki makijaż i fryzura będą najlepsze dla mojej urody? (ciemna karnacja i brązowe długie włosy). Załączam sukienkę w której się wybieram. dziekuje za wszystkie opinie
Może coś takiego? Tylko usta naturalnie pomalowane. Moim zdaniem powinnaś nadać wyrazistości stylizacji bo sukienka jest dość mdła. W Twoim przypadku usta nie powinny być mocno malowane więc lepiej z oczami zaszaleć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ckp7-132-800-600-80.jpg (62,2 KB, 11 załadowań)
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 17:28   #1715
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Witam.

Być może niebawem (trzymajcie kciuki) będę miała okazję zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie jest to co prawda kandydatura na szczególnie zacne stanowisko (ot - praca tymczasowa na umowę zlecenie), ale warto byłoby się pokazać z dobrej strony.

Jaki makijaż możecie polecić? Lekki i subtelny, nienachalny - to wiem, ale nie do końca mam pomysł na kolory (a może lepiej zdecydować się na "nude"?).

Wstawiam zdjęcie fragmentu bluzki, którą prawdopodobnie założę, moje oczy, kolor ust oraz skóry. Nie mam pojęcia jakim typem kolorystycznym jestem. Obecnie włosy mam rozjaśnione.

Planuję założyć delikatną, złotą biżuterię (cieniutki łańcuszek i kolczyki-kulki).

Z góry dziękuję za pomoc.
Ja w fajnej biznesowej stylizacji widziałam ostatnio Ścibakównę w kolekcji KOBO. Jest to teraz dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o make up do pracy (make up by Katarzyna Kozlowska)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 525391_390226890990259_167494763263474_1574100_893638776_n.jpg (11,4 KB, 27 załadowań)
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:59   #1716
Blue_Berry18
Raczkowanie
 
Avatar Blue_Berry18
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 35
Jaki imprezowy makijaż do tej sukienki?

Kochane w sobote ide na impreze i kupiłam sobie niebieską sukienke na grube ramiączka i lekkim dekoltem. Jest bardzo podobna do tej która załączam. Kolor jest identyczny, natomiast jest troszke krótsza oraz posiada jeszcze śliczny pasek w talii. Do tego ubieram czarne, wysokie szpilki. i właśnie mam pytanie o makijaż jaki mam wykonać. Jakie kolory cieni do oczu wybrać itp. I w ogóle żeby był taki mocny i imprezowy. Mam ciemne brązowe oczy, ale jasne włosy i słyszałam, że ponoć bardzo ładnie mi w niebieskim. Proszę o jakieś propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balladyna-m081-sukienka.jpg (11,5 KB, 29 załadowań)
Blue_Berry18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:09   #1717
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jaki imprezowy makijaż do tej sukienki?

A czy raczyłaś przejrzeć forum? Jest specjalny wątek o dobieraniu makijażu do sukienki

Zapraszam tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4870
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 08:31   #1718
hoolie
Raczkowanie
 
Avatar hoolie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Blue Berry 18 a możemy zobaczyć Twoje zdjęcie? Trudno jest cokolwiek proponować, kiedy nie znamy kształtu oka, (tego jasnego koloru włosów) Na pewno brązy przy brązowych oczach ładnie nie wyglądają, choć można je w taki sposób zmieszać i wypracować, że mogą podkreślić kształt.
hoolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 11:51   #1719
mk978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam. Wybieram się na wesele , mam czarną szyfonową sukienkę i czerwone satynowe bolerko . Zastanawiam się nad kolorem , butów, torebki i biżuterii . Może ktoś coś podpowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030451.jpg (111,1 KB, 18 załadowań)
mk978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 10:05   #1720
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez mk978 Pokaż wiadomość
Witam. Wybieram się na wesele , mam czarną szyfonową sukienkę i czerwone satynowe bolerko . Zastanawiam się nad kolorem , butów, torebki i biżuterii . Może ktoś coś podpowie.
jeśli chodzi o dodatki, to nie do końca ten wątek ale ja bym postawiła na czerwień nawet jak zdejmiesz bolerko, to czerwone buty i torebka (i ew. biżuteria też), będą ożywiać prostą, czarną sukienkę
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 21:41   #1721
izia1171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny mam problem z doborem koloru makijazu do sukienki, nie moge sie zdecydowac jaki kolor bedzie najbardziej pasował, prosze pomożcie... Podaje link do sukienki. http://oi47.tinypic.com/es98v8.jpg
izia1171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 16:48   #1722
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez izia1171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z doborem koloru makijazu do sukienki, nie moge sie zdecydowac jaki kolor bedzie najbardziej pasował, prosze pomożcie... Podaje link do sukienki. http://oi47.tinypic.com/es98v8.jpg
na moim monitorze jest szaro-niebieska, więc ja bym właśnie taki makijaż oczu proponowała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3 szaroniebieski.jpg (44,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg make up and piercing niebieski1 04.jpg (210,9 KB, 2 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:04   #1723
ewelinalina
Przyczajenie
 
Avatar ewelinalina
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 27
Szafirowa sukienka

Potrzebuję rady, jak umalować się do szafirowej sukienki? Sukienka w mojej szafie, tutaj link: https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=34925 na żywo jest bardziej intensywna, ciemna.
Paznokcie maluję na ten kolor: http://2.bp.blogspot.com/-58NDc_pqQH...0/PIC_0319.JPG
Co do makijażu oka to myślę nad podobną kreską do tej: http://i.snobka.pl/sn774/5fcfbbc0000b84a148baf6e4 tylko troszkę brzydszą bo wykonaną kredką do tego w wewnętrznych kącikach jakimś jasnym cieniem ecru, beżowym itp. dalej delikatnie cieniem podobnym do paznokci, a w zewnętrznych kącikach cieniem szafirowym. Czy może coś inaczej zrobić?

Edytowane przez ewelinalina
Czas edycji: 2012-05-04 o 14:06 Powód: podanie dokładnego koloru
ewelinalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 13:05   #1724
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Szafirowa sukienka

Ja bym pomalowala o oczy eyelinerem czarnym- grube kreski do tego ewentualnie bezowy cien na gorna powieke a paznokcie bezowe
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 11:20   #1725
asim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

20 i 21 maja idziemy z mężem na 2 komunie do synów jego siostry i brata.
Mam już skompletowane stroje, tylko szukam inspiracji na makijaż oczu.
Kupiłam sobie niedawno pędzelki do makijażu, teraz będę ćwiczyć tylko nie wiem jeszcze co.

Obie kreacje są ociupinkę jaśniejsze niż wyszły na zdjęciach.
Z biżuterią będę jeszcze kombinować, bo mam kilka zestawów, długie kolczyki ze zdjęć chyba założę do tej czarno-różowej.

Do dyspozycji mam takie kolory:

http://www.global-shop.eu/cos/img/pa...MG_6573.th.JPG

One wszystkie są błyszczące, chce dokupić jeszcze jakiś cielisty, matowy, no chyba, że coś jeszcze będzie potrzebne.

Makijaż powinien być wyrazisty, bo noszę okulary, ale nie krzykliwy, bo to jednak komunia, a nie impreza wieczorowa.
Oczy mam ciemno-brązowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (27,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka1.jpg (25,7 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez asim
Czas edycji: 2012-05-12 o 10:43
asim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:48   #1726
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez asim Pokaż wiadomość
20 i 21 maja idziemy z mężem na 2 komunie do synów jego siostry i brata.
Mam już skompletowane stroje, tylko szukam inspiracji na makijaż oczu.
Kupiłam sobie niedawno pędzelki do makijażu, teraz będę ćwiczyć tylko nie wiem jeszcze co.

Obie kreacje są ociupinkę jaśniejsze niż wyszły na zdjęciach.
Z biżuterią będę jeszcze kombinować, bo mam kilka zestawów, długie kolczyki ze zdjęć chyba założę do tej czarno-różowej.

Do dyspozycji mam takie kolory:

http://www.global-shop.eu/cos/img/pa...MG_6573.th.JPG

One wszystkie są błyszczące, chce dokupić jeszcze jakiś cielisty, matowy, no chyba, że coś jeszcze będzie potrzebne.

Makijaż powinien być wyrazisty, bo noszę okulary, ale nie krzykliwy, bo to jednak komunia, a nie impreza wieczorowa.
Oczy mam ciemno-brązowe.
Ja do niebieskiej bym zrobiła cieniem na mokro (wystarczy zwilżyć pędzelek np. odrobiną wody) kreskę na górnej powiece w kolorze sukienki. Do tego cała powieka delikatnie muśnięta cielistym (jednym z trzech w górnym, lewym rogu) i załamanie powieki szarym, jeśli biżuteria będzie srebrna, albo złotym/brązowo-złotym, jeśli biżuteria będzie złota

Co do drugiej sukienki, to też bym postawiła na cielisty jako bazę, do tego czarna kreska i w załamaniu powieki różowy cień + w zewnętrznym kąciku odrobinę przyciemniony czarnym/szarym cieniem dobrze roztartym na róż

Mam nadzieję, że zrozumiale to napisałam
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 22:18   #1727
manias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Cool jaki makijaż i dodatki do bladoróżowej sukienki

hej, mam prośbę, doradzcie proszę jaki makijaż do pudrowo-różowej sukienki. a konkretnie chodzi o stylizację na wesele, na którym będę świadkową. sukienka jest bardzo skromna, dopasowana , przed kolano w kolorze jak juz wspomniałam blado różowym, z przodu zabudowana z ramiaczkami-bufkami. Coś w stylu tych co ostanio były w H&M, ale nie koronkowa i nieb ombka, tylko dopsaowana. Opisuję sukienkę bo obok zapytania o makijaż chcialabym żebyscie doradziły mi kolor i rodzaj bransoletki (naszyjnik odpada ze wzgledu na zabudowany dekolt, kolczyki też bo nie mam przekutych uszu:/) Myślalam o jakimś żywym kolorze, który by "odgonił nude od tego stroju", może pistacjowy...?AAA i jestem blondynką o niebieskich oczach (dotyczy makijażu ) A i jeszcze jedno : mam juz buty, blyszczące, cieliste szpilki na platformie z czerwona podeszwą, czy ze wzgledu na tę podeszwę pasuje do tego czerwona kopertówka czy to będzie modowe faux pas. z góry dzięki za radę

Edytowane przez manias
Czas edycji: 2012-05-14 o 22:36
manias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 00:24   #1728
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej W czerwcu idę na wesele. Mam już wszystko kupione lub wybrane, ale nie wiem, jaki zrobić do tego makijaż, ani w jakich kolorach. Będę miała szafirową sukienkę prawie identyczną jak na pierwszym zdjęciu. Do tego biżuteria z cyrkoniami, srebrne buty i torebkę. Jestem w trakcie wybierania fryzury, ale prawie na pewno będzie to jedna z trzech poniżej. Z urody jestem typową jesienią. Mam ciemnobrązowe oczy, ciemnobrązowe włosy i trochę ciemniejszą karnację (ale jednak brakuje mi sporo do latynosek ) Chciałabym, żeby makijaż jakoś pasował do stroju, a z drugiej strony do mojej urody. Mam nadzieję, że nie będę musiała wybierać... Chociaż, gdybym musiała, to lepiej, żeby pasowało do urody. Mogłybyście mi coś doradzić? Jaki rodzaj makijażu i jakie kolory? Na oczy i usta? Generalnie ładnie mi w bordowej szmince, ale nie wiem, czy to pasuje na wesele, i czy nie będzie to dziwnie wyglądać przy ciemnoniebieskiej sukience.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 00:29   #1729
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Znalazłam w necie zdjęcie sukienki innej niż moja, ale w prawie identycznym kolorze.
W załączniku
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 09:20   #1730
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Bardzo ładny kolor sukienki
Ja bym już sobie darowała ciemne usta, bo to połączenie może być nieco przytłaczające i postarzające. Tym bardziej, że planujesz dość romantyczne, delikatne upięcie włosów. To może się ze sobą trochę gryźć.

Jeśli chodzi o makijaż oczu, postawiłabym na coś w deseń tych w załącznikach,czyli niebiesko-szary, do tego rozświetlone policzki i naturalny błyszczyk, ewentualnie delikatnie różowy.
Żeby to sukienka była najważniejsza i wszystko się z nią ładnie komponowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3 niebieski.jpg (48,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 szaroniebieski.jpg (44,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg make up and piercing niebieski1 03.jpg (156,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg make up and piercing niebieski1 04.jpg (210,9 KB, 5 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:29   #1731
ruda1992r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
problem

Witam drogie czytelniczki Musicie mi doradzić jaki makijaż by mi najbardziej pasował do niebieskiej sukienki? Otóż zamówiłam sobie taką samą sukienkę jak na zdjęciu na wesele do znajomych. Dodatki już do niej mam tylko nie wiem jaki makijaż zrobić, coś co by pasowało do niebieskich oczów i blond włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21420BUc.jpg (34,7 KB, 93 załadowań)
ruda1992r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:47   #1732
Podziemie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: problem

Ja bym pewnie postawiła na czarną kreskę i jakąś mocniejszą w kolorze pomadkę. Sama kreacja jest przynajmniej wg mnie dosyć odważna, więc wybrałabym klasyczny makijaż.
Jeżeli nie kreska- to pewnie delikatne smoky w kolorze dodatków- np. złota biżu- złoto-brązowe smoky, srebrna biżu- jakieś szarości.
Podziemie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:55   #1733
ruda1992r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: problem

To pewnie postawię na szarości, akurat mam srebrne dodatki a i mój mąż nie lubi jak mam mocny makijaż to więc trzeba delikatnie Dziękuję za radę i życzę miłego dnia)
ruda1992r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 11:25   #1734
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: problem

Przede wszystkim jest już wątek o dobieraniu makijażu do sukienki, więc proponuję się zapoznać z forum
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:52   #1735
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: problem

Przy tak odważnej kreacji ostry makijaż odpada. Zresztą nad samą sukienką tez bym sie mocno zastanowiła - wesele to jednak nie dyskoteka, tylko dość ważna uroczystość- ja mam wyrzuty sumienia, jak mam kiecke 15 cm przed kolana podczas, gdy wszystkie kobiety, mają do kolan i dłuższe, no ale ok, pewnie masz powód, żeby pójść w bieliźnie na czyjś ślub.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 21:41   #1736
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: problem

ale ona nie pyta czy kreacja nam sie podoba tylko o makijaz, a komentarz z bielizna-conajmniej niestosowny.
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 23:19   #1737
41ded0e15412e68822dade5cc0e8bc43ba554bf6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 44
Dot.: problem

sam makijaż trzeba dopasować do oka a nie samej sukienki, dlatego nie widząc twarzy ciężko coś doradzić.
41ded0e15412e68822dade5cc0e8bc43ba554bf6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 11:22   #1738
croyezenmoi
Przyczajenie
 
Avatar croyezenmoi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Makijaż do sukienki

Witam Chciałam się Was poradzić... mam kupioną łososiową, delikatną sukienkę : http://www.stradivarius.com/webapp/w...rami%C4%85czek (drugi kolor), i do tego czarne, na niewielkim obcasie buty z połyskiem. I teraz pytanie... jaki makijaż do tego? Na pewno nic mocnego, bo jestem młoda, a to po prostu wyglądałoby kiczowato. Co polecacie?
Dodam, że to na wieczorek trzeciej klasy gimnazjum
I... może jeszcze jakiś pomysł na fryzurę dodatkowo?
__________________
Rest your weary head and let your heart decide.
croyezenmoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 12:39   #1739
Roksia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 313
Dot.: Makijaż do sukienki

Nie to forum! Było mnóstwo propozycji takich looków, jeśli pooglądasz zdjęcia. na trzecią gimnazjum...? Jasny cień, może jasny róż, perła do teko cienka kreska kredką, roztarta przy górnej i dolnej linii rzęs, porządnie wytuszowane. Nienaganna cera i usta jak najbardziej naturalne, jak już, to błyszczyk i będzie okej (;
__________________
"Nie traktuj Siebie tak poważnie, nikt poza Tobą tego nie robi." Regina Brett
Roksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 13:48   #1740
kingusia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: półwysep helski
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż do sukienki

Witajcie kochane! Mam dylemat , nie wiem jak się wymalowac na wesele latem.. dodam , że lubię kobiece mocniejsze makijaże, mam oczka niebiesko-szare, karnację śniadą, ciemne brązowe włosy oraz oczka dośc duże z opadającym kącikiem oczu.. szukam inspiracji i porady tylko na was mogę liczyc
kingusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.