Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 16:18   #4411
ilona_it
Przyczajenie
 
Avatar ilona_it
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 26
Jak dlugo mozna rozjasniac wlosy?

Czesc dziewczyny,

Chce sie spytac jak dlugo mozna farbowac wlosy na blond?

Czy to prawda ze trzeba kiedys w koncu przejsc do naturalnego koloru wlosow? Ja jestem blondynka juz ponad 2 lata i sie zastanawiam czy bede mogla zostac nia przez nastepne pare lat?

Sorry ze zakladam nowy watek ale nie moglam znalezc odpowiedzi w archiwalnych rozmowach

Dzieki
ilona_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:27   #4412
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki już jestem!
Więc na zajęciach było drętwo- mało ludzi, i nie było tych co najbardziej nieznosze Ale 3 osoby chwaliły moje falki, dotykały, ciągnęły i wmówiłam im że mam tak jak sie nie rozczeszę po myciu I uwierzyły!!!!
Co za porażka, prawie fryzjerzy i w takie bajki wierzą, masakra normalnie....
A jutro idę tylko na rano na kilka godzin a pracowni sie zrywam, bo nie chce oglądać mojej piepr*niętej instruktorki i będę jedynie u niej na 50% zajęć bo tyle jest dopuszczalne
Więc jutro laba!


Adaa taki kolor jak trzecie foto to tylko rozjasniacz. 4 foto mozliwe farbą z wodą 12%. Ale masz dużo czerwonego barwnika we włosach- co widać po naturalnych i łatwo o czysty ładny jasny blond ci nie będzie niestety wiec jeszcze to przemyśl.
A już na pewno nie wyjdzie ci jednolity kolor przy pierwszym farbowaniu samodzielnie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:36   #4413
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princesska to body jest podobno czerowne bo nawet w opisie : "odcień czerwieni" a ja myślę widać że blondynka normalnie
ha na to zamawiaj
ale powiem Ci,ze ja tez tego nie widzialam
blondynki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczynki już jestem!
Więc na zajęciach było drętwo- mało ludzi, i nie było tych co najbardziej nieznosze Ale 3 osoby chwaliły moje falki, dotykały, ciągnęły i wmówiłam im że mam tak jak sie nie rozczeszę po myciu I uwierzyły!!!!
Co za porażka, prawie fryzjerzy i w takie bajki wierzą, masakra normalnie....
A jutro idę tylko na rano na kilka godzin a pracowni sie zrywam, bo nie chce oglądać mojej piepr*niętej instruktorki i będę jedynie u niej na 50% zajęć bo tyle jest dopuszczalne
Więc jutro laba!


Adaa taki kolor jak trzecie foto to tylko rozjasniacz. 4 foto mozliwe farbą z wodą 12%. Ale masz dużo czerwonego barwnika we włosach- co widać po naturalnych i łatwo o czysty ładny jasny blond ci nie będzie niestety wiec jeszcze to przemyśl.
A już na pewno nie wyjdzie ci jednolity kolor przy pierwszym farbowaniu samodzielnie.
i dobrze Bunny,tak trzymaj !
A masakra fryzjerzy i wmowisz im wszystko
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:41   #4414
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adaa taki kolor jak trzecie foto to tylko rozjasniacz. 4 foto mozliwe farbą z wodą 12%. Ale masz dużo czerwonego barwnika we włosach- co widać po naturalnych i łatwo o czysty ładny jasny blond ci nie będzie niestety wiec jeszcze to przemyśl.
A już na pewno nie wyjdzie ci jednolity kolor przy pierwszym farbowaniu samodzielnie.
Ale właśnie boję się zniszczenia po rozjaśniaczu, no i chyba ciężko z odrostami będzie no nie?

Ktoś jeszcze się wypowie?
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:46   #4415
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Jak dlugo mozna rozjasniac wlosy?

powiem ci tak - cale zycie

no bo kto ci moze zabronic?
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:52   #4416
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny a moglabys mi polecic jakas konkretna prostownice?
Bo dzis mialam wyprostowane na pracowni, to są takie super gładziutkie, mój Philips tak nie prostuje
I chcialabym jakas taka dobrą,ale nie wiem jaką,bo ta babka na pracowni mowila nam,ze czasem w netto sie trafi lepsza niz w sklepie fryzjerskim

i zamowilam takie nozyczki http://allegro.pl/mamp-m-nozyczki-fr...423440940.html
myslisz,ze na poczatek i do obcinania TŻta mogą być?
Nie chce na poczatek kupowac drogich,bo jeszcze nawet nie wiem jak ich uzywać i nie chce,żeby mi sie zniszczyły

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Pokaż wiadomość
Ale właśnie boję się zniszczenia po rozjaśniaczu, no i chyba ciężko z odrostami będzie no nie?

Ktoś jeszcze się wypowie?
Wypowiedziala sie fryzjerka wiec na nic innego nie masz co liczyć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:58   #4417
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Jak dlugo mozna rozjasniac wlosy?

..ale tylko i wyłącznie przy dobrej pielęgnacji. O włosy rozjasniane trzeba podwójnie dbać.

Od siebie nie polecam rozjaśniania na dłuższą metę - mi strasznie zniszczyło włosy.

Jednak są osoby, które latami farbują się na taki kolor i ich włosy nie wyglądają źle.

Podsumowując: tajemnica tkwi w pielęgnacji

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Aha - wyszukiwarka wyrzuca sporo wyników, jak się zapytasz o włosy rozjaśniane i blond
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 17:04   #4418
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no wstawiam fotke w wyprostowanych włosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0338.jpg (85,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0339.jpg (107,1 KB, 61 załadowań)
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 17:09   #4419
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Infatuated wzorki i sukienka śliczne

Bunny dobrze zrozumialas. Na pierwszym semestrze nie mialam pracowni
A dziś fajnie było, mycie głowy,masażyk, suszenie i prostowanie

Czekoladowoo rozumiem. buziaczki na poprawe humoru

Wasienka jaki kolor tych przedluzek?? Dla mnie sa duzo za jasne

Lady ja tez zamowilam czarna sukieneczke

Buahhot śliczne włoski


Dziewczynki,a ja dzis na pracowni ogladalam palety profesjonalnych farb i Joanna 10,13 wygladala tak jak wasza Excellka wiec wrazie czego macie zastepstwo
i tam bylo napisane blond popielato-złocisty. i jeszcze jedna farbka mi sie podobala,ale zapomnialam jaka
a na pracowni mamy geneza le cher i wlasnie joanne profesjonalna
Dziękuje
A ten le cher podobno ma swietne rudosci w palecie Jak chcialam byc ruda to sie interesowałam tymi farbkami

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
ale nadrabiania uff

więc tak po skrócie o stasznie tego dużo:

dziewczynki które farbowały -boskie kolory włoski pięknie powychodziły

snow ciuszki świetne bardzo Ci w nich ładnie

czekoladka ( jeśli tak mogę zdrobnić od czekoladowo ) trzymaj się nie daj się złej chandrze głowa do góry będzie dobrze

Wasienka czy ty robiłaś coś z włoskami ? bo jakieś jaśniejsze mi się wydają

Bunny powodzenia na zajęciach i niech wszystkim szczeny opadną jak zobaczą Cię w loczkach

princeska tobie również życzę powodzenia na zajęciach !!!

buahot piękny kolorek ale patrząc na kolor z farbką na głowie to można się przerazić

ja dziś wpadam na chwilke bo musze się szykować na wyjście jak dam radę zajrzę do was późnym wieczorkiem
w każdym bądź razie życzę wam wszystkim miłego weekendu
Pewnie ze mozesz
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nooo na pewno padną



Obłędna jest Sama z chęcią bym taką chciała gdybym miała takie szczupłe uda..
A wzorek bardzo ładny, ale chyba strasznie pracochłonny ?



Trzymaj się kochana

No a body pewnie można i przerobić



Też wolałabym falownicę - ale póki co to nawet w sklepie czegoś takiego nie widziałam Zresztą na razie mam za krótkie włosy na takie cuda



Bardzo ładnie Ci wyszło

A różnica w zdjęciach? Coż nie dziwi mnie to - sama jak chcę wam się obfotografować to mimo nie zmieniania pozycji od okna a jedynie ułożenia aparatu wychodzi zupełnie coś innego .Co poradzić
Też falownicy w sklepach nie widziałam. Tylko na allegro z Babylissa chyba najwiecej jest.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczynki już jestem!
Więc na zajęciach było drętwo- mało ludzi, i nie było tych co najbardziej nieznosze Ale 3 osoby chwaliły moje falki, dotykały, ciągnęły i wmówiłam im że mam tak jak sie nie rozczeszę po myciu I uwierzyły!!!!
Co za porażka, prawie fryzjerzy i w takie bajki wierzą, masakra normalnie....
A jutro idę tylko na rano na kilka godzin a pracowni sie zrywam, bo nie chce oglądać mojej piepr*niętej instruktorki i będę jedynie u niej na 50% zajęć bo tyle jest dopuszczalne
Więc jutro laba!


Adaa taki kolor jak trzecie foto to tylko rozjasniacz. 4 foto mozliwe farbą z wodą 12%. Ale masz dużo czerwonego barwnika we włosach- co widać po naturalnych i łatwo o czysty ładny jasny blond ci nie będzie niestety wiec jeszcze to przemyśl.
A już na pewno nie wyjdzie ci jednolity kolor przy pierwszym farbowaniu samodzielnie.
No i dobrze ze chwaliły falki bo są super
Ehh skąd ja to znam, u mnie na pracowni tez czasem dziewczyny mnie załamuja
Najlepsze jest to ze niby sie mówi o szkodliwosci słonca a szczególnie solarium, i my tymbardziej powinnysmy na to zwracac uwage z racji kierunku i co? Zabiegi z kwasami a tu rozpacz "nie nie ja sie nie położe bo ja juz taka blada jestem imusze isc na solarium!" Oczywiscie obiekt był na solarium tydzien temu i wyglada jak po 2-tygodniowych wakacjach w egipcie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ha na to zamawiaj
ale powiem Ci,ze ja tez tego nie widzialam
blondynki

i dobrze Bunny,tak trzymaj !
A masakra fryzjerzy i wmowisz im wszystko
Jest nas wiecej bo ja tez nie widzialam
Ze mnie sie czasem kumple nabijaja w zartach "ale wiesz? dasz rade?" i takie spojrzenie na włosy
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny a moglabys mi polecic jakas konkretna prostownice?
Bo dzis mialam wyprostowane na pracowni, to są takie super gładziutkie, mój Philips tak nie prostuje
I chcialabym jakas taka dobrą,ale nie wiem jaką,bo ta babka na pracowni mowila nam,ze czasem w netto sie trafi lepsza niz w sklepie fryzjerskim

i zamowilam takie nozyczki http://allegro.pl/mamp-m-nozyczki-fr...423440940.html
myslisz,ze na poczatek i do obcinania TŻta mogą być?
Nie chce na poczatek kupowac drogich,bo jeszcze nawet nie wiem jak ich uzywać i nie chce,żeby mi sie zniszczyły

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------



Wypowiedziala sie fryzjerka wiec na nic innego nie masz co liczyć
A jaka masz prostownice Philipsa??
Ja sie czaje na tą
http://allegro.pl/philips-hp8341-hp-...440687667.html
Ale to jeszcze nie teraz bo jak kupie to bede meczyc wlosy na pewno przez jakis czas

Zreszta wogole sie zastanawiam czy nie lepiej tą falownice kupić bo chyba by mi sie bardziej przydała.
Prostownice co prawda mam nie najlepsza, taka zwykła, dałam za nia 40 czy 50 zł pare lat temu. ma regulacje temperatury, płytki z powłoką ceramiczną (bo w 100% ceramiczne na pewno nie ). No i ja generalnie prostownicy uzywam tylko do podprostowania koncowek, ewentualnie uniesienia u nasady bo z natury mam proste i wystarczy ze dobrze wysusze suszarka i utrwale a sie nie wywina . Wiec sie zastanawiam czy wogole sens jest inwestowac w jakas super prostownice jak uzywam tylko od swieta Naprawde rzadko. Jak mam jakies wazne spotkanie czy impreze to tylko wtedy wlasciwie.


Dzieki dziewczynki za wsparcie Juz mi troche lepiej. Poszłam sobie po ciacha i dzisiaj bede sie zajadac przy serialach
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 17:53   #4420
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no wstawiam fotke w wyprostowanych włosach
Ja bym je na Twoim miejscu troszkę przycięła, bo tak to trochę 'licho' wyglądają na dole. Skróciłabym trochę te najdłuższe pośrodku wydaje mi się, że wyglądałyby lepiej.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:01   #4421
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no wstawiam fotke w wyprostowanych włosach
Zgadzam się z Irisfeal Ja bym je podcięła bo dziwnie to wygląda

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jest nas wiecej bo ja tez nie widzialam
Ze mnie sie czasem kumple nabijaja w zartach "ale wiesz? dasz rade?" i takie spojrzenie na włosy

Zreszta wogole sie zastanawiam czy nie lepiej tą falownice kupić bo chyba by mi sie bardziej przydała.
Prostownice co prawda mam nie najlepsza, taka zwykła, dałam za nia 40 czy 50 zł pare lat temu. ma regulacje temperatury, płytki z powłoką ceramiczną (bo w 100% ceramiczne na pewno nie ). No i ja generalnie prostownicy uzywam tylko do podprostowania koncowek, ewentualnie uniesienia u nasady bo z natury mam proste i wystarczy ze dobrze wysusze suszarka i utrwale a sie nie wywina . Wiec sie zastanawiam czy wogole sens jest inwestowac w jakas super prostownice jak uzywam tylko od swieta Naprawde rzadko. Jak mam jakies wazne spotkanie czy impreze to tylko wtedy wlasciwie.


Dzieki dziewczynki za wsparcie Juz mi troche lepiej. Poszłam sobie po ciacha i dzisiaj bede sie zajadac przy serialach
Ja też nie widziałam by było napisane, że to czerwony jest
Ja mam prostownicę philipsa z tego kompletu co kupowałam, ale nie używałam Także nawet nie wiem jaka jest
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 18:02   #4422
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczynki już jestem!
Więc na zajęciach było drętwo- mało ludzi, i nie było tych co najbardziej nieznosze Ale 3 osoby chwaliły moje falki, dotykały, ciągnęły i wmówiłam im że mam tak jak sie nie rozczeszę po myciu I uwierzyły!!!!
Co za porażka, prawie fryzjerzy i w takie bajki wierzą, masakra normalnie....
A jutro idę tylko na rano na kilka godzin a pracowni sie zrywam, bo nie chce oglądać mojej piepr*niętej instruktorki i będę jedynie u niej na 50% zajęć bo tyle jest dopuszczalne
Więc jutro laba!
może jutro będą te co to ich nie lubisz
Cytat:
Napisane przez Adaa_ Pokaż wiadomość
Ale właśnie boję się zniszczenia po rozjaśniaczu, no i chyba ciężko z odrostami będzie no nie?

Ktoś jeszcze się wypowie?
bunny to nasz mistrz od farbowania, więc zna się z nas wszystkich najlepiej i jak radzi tak to tak musi być
Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no wstawiam fotke w wyprostowanych włosach
ooo kolor praktycznie jednolity, farbowałaś czy tak wyszło?
Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ja bym je na Twoim miejscu troszkę przycięła, bo tak to trochę 'licho' wyglądają na dole. Skróciłabym trochę te najdłuższe pośrodku wydaje mi się, że wyglądałyby lepiej.
ja też
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:25   #4423
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
powiem Ci, ze jak mama polozyla mi farbe to powiedziala ze widzi jakis jasny braz wiec pomyslalam sobie, no trudno, bede miala jakies orzechowe
zrobilam nawet zdj podczas farbowania, farba juz przed nalozeniem zrobila sie fioletowa
po nalozeniu na calosc trzymalam 40minut (na ulotce 35) i mialam oxydant innej firmy


Kitkulka, Adzi dziekuje milo mi, ze Wam sie podoba
a wlosy czy dlugie... hmm chcialabym dluzsze troszke, ale tak jak mowilam ostatnio chcialabym je troche zagescic
i rozumiem, że od razu nałożyłaś na całość? Czy najpierw na odrostach trzymałaś? I powiedz mi jeszcze z której farbki dotychczas byłaś najbardziej zadowolona? Robię wywiad wiesz

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
ale nadrabiania uff

więc tak po skrócie o stasznie tego dużo:

dziewczynki które farbowały -boskie kolory włoski pięknie powychodziły

snow ciuszki świetne bardzo Ci w nich ładnie

czekoladka ( jeśli tak mogę zdrobnić od czekoladowo ) trzymaj się nie daj się złej chandrze głowa do góry będzie dobrze

Wasienka czy ty robiłaś coś z włoskami ? bo jakieś jaśniejsze mi się wydają

Bunny powodzenia na zajęciach i niech wszystkim szczeny opadną jak zobaczą Cię w loczkach

princeska tobie również życzę powodzenia na zajęciach !!!

buahot piękny kolorek ale patrząc na kolor z farbką na głowie to można się przerazić

ja dziś wpadam na chwilke bo musze się szykować na wyjście jak dam radę zajrzę do was późnym wieczorkiem
w każdym bądź razie życzę wam wszystkim miłego weekendu
dziękuję i również życzę miłego weekendu

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no wstawiam fotke w wyprostowanych włosach
dużo dużo lepiej ale ja bym tak ciut ciachnęła je po środku


Byłam na zakupach ale tym razem "domowych" Ale kupiłam sobie jeszcze taki wax do włosów https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-do-wlosow.htm iii upatrzyłam sweterek w Bershce i jutro po niego wracam bo dziś byłam z Tż i nawet mowy nie było żebym mogła go wziąć Jest taki jak ten Twój Kitkulka tylko nie rozpinany i taki blado różowy, choć beżowy też jest no i cena niższa bo 39zł, więc skorzystam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:30   #4424
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Byłam na zakupach ale tym razem "domowych" Ale kupiłam sobie jeszcze taki wax do włosów https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-do-wlosow.htm iii upatrzyłam sweterek w Bershce i jutro po niego wracam bo dziś byłam z Tż i nawet mowy nie było żebym mogła go wziąć Jest taki jak ten Twój Kitkulka tylko nie rozpinany i taki blado różowy, choć beżowy też jest no i cena niższa bo 39zł, więc skorzystam
jak wypróbujesz tego waxa to daj znać koniecznie

haha jaka konspiracja przed TŻ ja wymyśliłam co mój dostanie na walentynki, tylko nie wiem czy się wyrobię ze wszystkim i czy znajdę to co mi trzeba
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:33   #4425
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Jak dlugo mozna rozjasniac wlosy?

Cytat:
Napisane przez ilona_it Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Chce sie spytac jak dlugo mozna farbowac wlosy na blond?

Czy to prawda ze trzeba kiedys w koncu przejsc do naturalnego koloru wlosow? Ja jestem blondynka juz ponad 2 lata i sie zastanawiam czy bede mogla zostac nia przez nastepne pare lat?

Sorry ze zakladam nowy watek ale nie moglam znalezc odpowiedzi w archiwalnych rozmowach

Dzieki
zależy od włosów i od tego czy rozjaśniasz rozjaśniaczem czy farbujesz farbą
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:35   #4426
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak wypróbujesz tego waxa to daj znać koniecznie

haha jaka konspiracja przed TŻ ja wymyśliłam co mój dostanie na walentynki, tylko nie wiem czy się wyrobię ze wszystkim i czy znajdę to co mi trzeba
ok dam dam Buhhot o nim pisała pozytywnie

No mów co tam wymyśliłaś może coś podłapie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:39   #4427
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:41   #4428
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No mów co tam wymyśliłaś może coś podłapie
napisałam na pw
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:42   #4429
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Jak dlugo mozna rozjasniac wlosy?

Jak długo można rozjasniać włosy ? Odpowiedź jest prosta .Do ostatniego zniszczonego włosa na głowie ;p
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 18:43   #4430
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Jak dlugo mozna rozjasniac wlosy?

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
Jak długo można rozjasniać włosy ? Odpowiedź jest prosta .Do ostatniego zniszczonego włosa na głowie ;p
ale sprytne...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:52   #4431
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo kolor praktycznie jednolity, farbowałaś czy tak wyszło?
nic nie farbowalam
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:55   #4432
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wasienka zapomnialam powiedziec ze masz niezly avatar kiedys za te siostry dostalam bana na innym watku bo sa moje nieulubione
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:09   #4433
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wasienka zapomnialam powiedziec ze masz niezly avatar kiedys za te siostry dostalam bana na innym watku bo sa moje nieulubione
a czemu nieulubione?

ja nie rozumiem ich fenomenu, ale wiszą mi i powiewają
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:22   #4434
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a czemu nieulubione?

ja nie rozumiem ich fenomenu, ale wiszą mi i powiewają
mi tez wisza one
ale na wizazu jest taki watek i tam sa same fanki ktore wrzucaja fotki i sie wzoruja na KIM wszystko co ona uzywa one tez chwala to co ona robi i wogole az mdli jak mozna miec taki zacofany mozg zeby nie widziec sztucznosci moje zdanie skonczylo sie tam banem wiadomo znalazla sie jakas koza i mnie poskarzyla na zywo inaczej bym z nia pogadala bo wyprowadzila mnie z rownowagi wtedy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:29   #4435
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi tez wisza one
ale na wizazu jest taki watek i tam sa same fanki ktore wrzucaja fotki i sie wzoruja na KIM wszystko co ona uzywa one tez chwala to co ona robi i wogole az mdli jak mozna miec taki zacofany mozg zeby nie widziec sztucznosci moje zdanie skonczylo sie tam banem wiadomo znalazla sie jakas koza i mnie poskarzyla na zywo inaczej bym z nia pogadala bo wyprowadzila mnie z rownowagi wtedy
matko aż tak? ludzie to naprawdę są..
Mi tam tez one zwisają, jak cała reszta "gwiazdek"
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:31   #4436
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi tez wisza one
ale na wizazu jest taki watek i tam sa same fanki ktore wrzucaja fotki i sie wzoruja na KIM wszystko co ona uzywa one tez chwala to co ona robi i wogole az mdli jak mozna miec taki zacofany mozg zeby nie widziec sztucznosci moje zdanie skonczylo sie tam banem wiadomo znalazla sie jakas koza i mnie poskarzyla na zywo inaczej bym z nia pogadala bo wyprowadzila mnie z rownowagi wtedy
mózg zacofany jak i ich idolki to co się dziwić he
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:35   #4437
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Czesc dziewczyny....

Ja mam takie pytanko do tych które farbowały kiedykolwiek farbka z loreala
wiecie jaka tam jest odzywka dołaczona do farbki taka tubka jak pasty do zębów,jest boossska która z odzywek według was daje taki sam efekt mieciutkich błyszczacych włosków.Zakochałam sie w niej własnie jestem swiezo po umyciu włosków i uzyciu tej odzyki i włoski sa poprostu super.....kocham je takie mięciusie......
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:38   #4438
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny....

Ja mam takie pytanko do tych które farbowały kiedykolwiek farbka z loreala
wiecie jaka tam jest odzywka dołaczona do farbki taka tubka jak pasty do zębów,jest boossska która z odzywek według was daje taki sam efekt mieciutkich błyszczacych włosków.Zakochałam sie w niej własnie jestem swiezo po umyciu włosków i uzyciu tej odzyki i włoski sa poprostu super.....kocham je takie mięciusie......
każda prof. L'oreala taka jest
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:43   #4439
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny....

Ja mam takie pytanko do tych które farbowały kiedykolwiek farbka z loreala
wiecie jaka tam jest odzywka dołaczona do farbki taka tubka jak pasty do zębów,jest boossska która z odzywek według was daje taki sam efekt mieciutkich błyszczacych włosków.Zakochałam sie w niej własnie jestem swiezo po umyciu włosków i uzyciu tej odzyki i włoski sa poprostu super.....kocham je takie mięciusie......
ja lorealem to tylko u fryzjera farbowałam, więc nie wiem... ale zwykle te odżywki farbkowe są bardzo dobre

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=OO3NO29L50U

dziewczyny widziałyście jak fajnie można malować paznokcie?
moja bratowa próbowała i wychodzi, tylko trzeba tak jak ta babka, obkleić czymś palca, znaczy skórę, żeby nie pomalować lakierem albo posmarować wazeliną
tylko dobry lakier potrzebny, ingloty się sprawdzają ale tylko te perłowe
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:48   #4440
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Jest mega fajna i zapomniałam dodac ze tez ma śliczny zapach....oj to juz wiem ze nastepna bedzie jakas z loreala na allegro,Snow a miałas jakąs z profesjonalnych która mogłabys polecic???

U mnie sie maraton zaczął dzis w pracy od 6 do 18 jutro i pojutrze tez.
Potem wtorek wolny i kolejne 3 dni po 12h....Bede mega zapracowana,ale lubie swoja prace wiec ok tylko niewiem jak to moje nogi zniosa bo po 12h to jest co chodzic a nie siedze praktycznie wcale,dzisiaj jeszcze taka wichura i trzeba było gaz klientom tankowac masakra wyjscie na dwór to jakis horror a fryz swietny hehe.....
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.