pralka do 1000zl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 22:27   #1
wandseku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 58

pralka do 1000zl


Nie stać mnie na Boscha, choć w sumie jakby mnie było stać to i tak bym nie kupiła. Szukam natomiast pralki do tysiąca złotych, która będzie prać i będzie przy okazji energooszczędna. Nie potrzebuje mega bajerów ale podstawowe funkcje i w miarę szeroki wachlarz temperatur w których można prać
wandseku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 11:49   #2
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: pralka do 1000zl

Po 8 latach bezawaryjnej pracy moja pralka whirpool AWE 6515/P padła z wielkim hukiem - aż wybiło bezpieczniki

w tym samym dniu kupiłam whirpool AWE8730 GREEN GENERATION - 1200 obrotów, 2 małe wyświetlacze (z 6 zmysłem) i dostałam 5 lat serwisu gratis (+/- 1200 zł + koszty dostawy)


dlaczego bo mało bajerów, tylko 2 wyświetlacze czyli nie ma się co psuć jak powiedział Pan sprzedający (pralki obsługiwane przez panel dotykowy i tym podobny bardzo fajne ale też bardzo bajeranckie a nie trwałe)

-------------------

ja kupowałam w media markt i można było wybrać za 1000 zł fajną markową pralkę nawet whirpool - 1000 obrotów

były nawet za 800 zł ale chyba 600-800 obrotów marki nie pamiętam

najlepiej przejechać się po sklepach - czasem na stanie są urządzenia nie dostępne na stronie wwww

ale Boscha można mieć i za 1150-1400 zł

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2012-09-02 o 12:35
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:22   #3
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: pralka do 1000zl

Ja jakiś rok temu kupowałam pralkę, istotna była cena i miała być otwierana z przodu. Kupiłam przez internet bo ceny są dużo niższe niż w sklepach. Ja wybrałam beko i zapłaciłam chyba 699. Ceny są dalej niskie. Sprawdziłam w ceneo:
http://www.ceneo.pl/Pralki;0112-0;szukaj-beko.htm
tylko posortuj według ceny.
Za mniej niż tysiąc bardzo dużo modeli. Ja ze swojej jestem bardzo zadowolona. Ładni dopiera, rzeczy są dobrze odwirowane i ma przydatne programy.
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:28   #4
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: pralka do 1000zl

ja też podsuwam Beko+niektóre modele mają 5lat gwarancji (kolejna zmiana modeli objętych taką gwarancją będzie w październiku)

z tego co wiem Indesit też ma taką gwarancję 5lat na wszystkie sprzęty

i im mniej bajerów, wyświetlaczy tym taniej i mniej awaryjnie
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:36   #5
kociurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37
Dot.: pralka do 1000zl

Na Beko możesz się przejechać, według mnie są za tanie żeby być dobre, poza tym mają sporo złych opinii na forach. Miałam podobny problem (wybór rozsądnej i taniej pralki) pół roku temu i jednak z Beko zrezygnowaliśmy. A masz w ogóle jakies własne typy?
kociurra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:48   #6
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: pralka do 1000zl

Nie wiem jak jest z trwałością nowych modeli firmy Gorenje, natomiast w domu rodzinnym mamy ją już ....na pewno ponad 10 lat. Jeden raz był pan by naprawić, gdy wrzuciłam do pralki biustonosz i druty wydostał się przez bęben do wnętrza pralki.
W domu jest ta pralka
[img] http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...WyKiPN1a2u&t=1 [/img]
Jeśli miałabym kupować w przyszłości to wezmę Boscha albo właśnie Gornje tylko z większą ilością obrotów bo ta ma akurat 900 max.
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:49   #7
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: pralka do 1000zl

Ostatnio też zastanawiam się... o ile można zastanawiać się nad zakupem czegoś, co trzeba kupić nad tą nieszczęsną pralką.
W zasadzie to mam upatrzone modele do wyboru, tylko zastanawia mnie fakt, jak to jest, że pralka, która ma gorszą klasę energetyczną (A ogólna, A prania i C wirowania) zużywa mniej prądu (0,75kWh) niż ta niby lepsza (A+ ogólna, A prania, B wirowania, prąd 0,86kWh)?
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 12:13   #8
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: pralka do 1000zl

Myślę, że do 1000 zł znajdziesz coś dobrego.
Boscha do 1000 można kupić, ale skoro nie chcesz, to może Siemens albo Whirlpool? Może coś takiego? Albo taki model, jeśli wolisz ładowane od góry.
Najtańsze są Amici chyba, ale tu bym nie ryzykowała.
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:33   #9
_LATYNOS_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polnocny wschod
Wiadomości: 63
Dot.: pralka do 1000zl

jesli chodzi o pralki hmmm byl juz temat o AGD i tam juz sporo zostalo powiedziane na ten temat

Ale w sumie to nie wiem czemu jestes anty nastawiona na Boscha/Siemensa ??? To sa bardzo dobre pralki i w powyzszym wspomnianym temacie masz tego dowody od niejednej uzytkowniczki i rowniez osobiscie polecam bo posiadamy, grunt to trzeba wiedziec ktore kupic. Bo jesli chodzi o Boscha i Siemensa to tylko i wylacznie modele WAE ( seria Maxxx ) badz z Siemensa WM10E...., ewentualnie jesli nie pelnowymiarowe 60cm to typu Slim i z tych firm to kazda jedna jest ok !! I do 1000zl idzie znalezc !!

mozna rozejrzec sie rowniez za Electroluxem fajne pralki z fajnymi funkcjami ( ale jest strasznie drogi serwis pogwarancyjny w brew pozorom w porowaniu z o wiele lepszym Boschem/Siemensem, a przynajmniej czesci- 2-3 krotnie drozsze- juz bez szczegolow ale nawet te podstawowe tylu grzalki, fartuchy, pompy itp. drobnice ktore wiadomo ze z czasem sie zuzywaja !!! )

Juz lepiej wybrac cos z tak jak ktos wczesniej wspomnial z Gorenje badz Mastercooka !

Jesli ktos mysli o sprzecie na dluzej niz 2 lata ( okres gwarancyjny to reszte firm niech sobie daruje ) chociazby wspomniana Amica miala niezle pralki dopuki nie przejal jej Samsung, rok temu jak szukalismy to nawet z wygladu zalatywaly taniocha i tandeta a jak cos sie zepsuje to ludzie nawet w okresie gwarancyjnym dlugo czekaja na naprawe pomimo ze tansze czesci to ich dostepnosc jest do d........

Edytowane przez _LATYNOS_
Czas edycji: 2012-09-12 o 17:37
_LATYNOS_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 23:46   #10
lempsza
Przyczajenie
 
Avatar lempsza
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: pralka do 1000zl

Oj ja właśnie z Boschem miałam spore problemy swego czasu i nie wiem czy bym drugi raz się zdecydowała wydawać tyle kasy na ich pralkę.
lempsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:59   #11
wandseku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 58
Dot.: pralka do 1000zl

też słyszałam złe opinie o tanich boschach.. Chyba jednak kupimy amicę tak mi radzi większośc osób
wandseku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 21:18   #12
_LATYNOS_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polnocny wschod
Wiadomości: 63
Dot.: pralka do 1000zl

zle opinie o tanich BSH biora sie tylko i wylacznie stąd że pralki produkowane w Chinach badz Turcji ( seria Clasic) maja nierozbieralne zespoly piorace a co za tym idzie w razie padnietego lozyska koszt naprawy przewyzsza wartosc pralki ale seria WAE ( mozna cos wybrac w okolicach 1000zl) badz seria WAS produkcji Niemieckiej ( powszechnie znane Maxxxy to stara sprawdzona konstrukcja lekko modyfikowana z biegiem lat ) ktore sa sporo drozsze i te modele to bardzo dobre pralki

Amice jak juz pisalem odradzam odkad przejal ja Samsung wieja tandeta nawet z wygladu naprawy pomimo ze tanie to czasem niemozliwe do wykonania z powodu braku czesci

ale wybor nalezy oczywiscie do Ciebie
_LATYNOS_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 13:13   #13
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: pralka do 1000zl

Cytat:
Napisane przez wandseku Pokaż wiadomość
Nie stać mnie na Boscha, choć w sumie jakby mnie było stać to i tak bym nie kupiła.
Nie wiem dlaczego mówisz nie, ostatnio u mojej znajomej popsuła się pralka, pan stwierdził, że naprawiać nie ma po co i doradził właśnie Boscha. Podobno jest z nimi najmniej problemów, prawie się nie psuja, a jak się popsują to można łatwo i tanio naprawić
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:50   #14
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: pralka do 1000zl

Cytat:
Napisane przez wandseku Pokaż wiadomość
Nie stać mnie na Boscha,
biorąc pod uwagę moje doświadczenie i moich najbliższych Bosch to dla mnie jedna z najlepszych pralek, gdybym miała wybrać stary model boscha a nowszy innej firmy w tej samej cenie wybrałabym boscha.
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 07:32   #15
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: pralka do 1000zl

Ja z kolei polecam Amicę, już od jakiegoś czasu mam ten model: http://www.euro.com.pl/pralki/amica-awn710n.bhtml i jestem z niej bardzo zadowolona. Widziałam też modele bardzo podobne za 999 zł, ale nie wczytywałam się dokładnie w funkcje.
I ze swojej strony polecam zakup w internecie, niekoniecznie w tym sklepie, bo można znaleźć tańsze.
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 12:37   #16
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: pralka do 1000zl

Moja siostra ostatnio kupowała beko - jest zadowolona, ma 5 lat gwarancji, pralka ładnie dopiera. Sama 2 lata temu kupiłam Candy - absolutnie nie polecam, jeden z najgorszych zakupów w moim życiu
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 08:10   #17
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: pralka do 1000zl

kalwinka - a wiesz może jaki to model?
Ja ostatnio też - w sumie to w ciemno - zamówiłam BEKO, tylko czekam na dowóz. (model WKB 51031 PTM)
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 16:18   #18
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: pralka do 1000zl

modele beko, które aktualnie maja 5cio letnią gwarancje są podane na stronie beko
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 20:29   #19
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: pralka do 1000zl

Dzięki, ale nie chodziło mi o długość gwarancji, tylko o skuteczność/niezawodność modelu.
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 19:53   #20
wandseku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 58
Dot.: pralka do 1000zl

tutaj wydaje mi się, że dobrym motywem byłaby któras pralka Amica, jeśli mała rodzina to np. AWN710D a jeśli większa to AWN622D bo tam masz ładownosć na 6kg. Obydwie kosztują poniżej 1000zł.
wandseku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:17   #21
kociurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37
Dot.: pralka do 1000zl

chyba wogóle generalnie nie warto przepłacać za takie rzeczy jak pralka i właśnie kupić coś bardziej życiowej marki
kociurra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 07:15   #22
ryba234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: pralka do 1000zl

Nie kupuj praki do 1000 zł. Kupiłam swoja z Amica i chyba ze 3 razy się zepsuła. Nie polecam
ryba234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 14:35   #23
nelijah
Raczkowanie
 
Avatar nelijah
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
Dot.: pralka do 1000zl

Jeśli chcesz szczerej porady to ja osobiście z doświadczenia wiem, że na pralce nie warto oszczędzać. Wiadomo, że nie jest to zakup na całe życie tylko na kilka lat, ale lepiej wydać trochę więcej niż później ciągle ją reklamować. Polecam pralkę marki Indesit, zdecydowanie odradzam Amica czy Candy te najczęściej trafiają do serwisu reklamacyjnego. Za 1200-1400 zł kupisz pralkę z której z pewnością będziesz zadowolona.
nelijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 18:08   #24
lukash4
Łukasz z Silveris
 
Avatar lukash4
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 46
GG do lukash4
Dot.: pralka do 1000zl

Od ponad 5 lat używamy pralki Indesit WISL85.
Jakiś czas temu był problem wymagający krótkiego "restartu" pralki ale chyba uaktywniła się funkcja samonaprawy bo śmiga już elegancko hihi.
Polecam Indesita.
lukash4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 23:31   #25
KatrinaXV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: pralka do 1000zl

Ja słyszałam różne opinie. Nie zawsze ta tańsza musi być koniecznie tą gorszą. Te również mogą być solidne i funkcjonalne. Obecnie też takiej szukam, raczej mniejszej aniżeli większej (do 6kg wsadu). Jeśli ktoś może coś jeszcze polecić, to bardzo proszę.
KatrinaXV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 08:47   #26
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: pralka do 1000zl

Cytat:
Napisane przez lukash4 Pokaż wiadomość
Od ponad 5 lat używamy pralki Indesit WISL85.
Jakiś czas temu był problem wymagający krótkiego "restartu" pralki ale chyba uaktywniła się funkcja samonaprawy bo śmiga już elegancko hihi.
Polecam Indesita.
a masz taką z wyświetlaczem lcd czy z samymi pokrętłami? bo w indesitach z tego co widzę jest oddzielne ustawianie temp i zastanawia mnie czy nie jest to uciążliwe? czy można ewentualnie ustawić na 50'C i puszczać na tym swoje "ulubione" programy?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 19:34   #27
_LATYNOS_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polnocny wschod
Wiadomości: 63
Dot.: pralka do 1000zl

dorka1980 hmm czy uciazliwe jest takie sterowanie raczej nie wrecz przeciwnie napewno bardziej funkcjonalne i jest to plus, producent nie narzuca w ten sposob i nie ogranicza ustawien


a co do samego Indesita sa to pralki tzw. jednorazowki jak juz macie zamiar kupowac to zamiast niego wybierzcie cos z oferty Boscha WAE Siemensa WM10E..... badz chociazby Gorenje czy Mastercoocka !!! Czy ktoras z was pomyslala np. co bedzie jesli np. w 25miesiacu uzytkowania ( zaraz po gwarancji) padnie lozysko bebna?? W Indesitach sa nie wymienne !!! Zamiast wymienic lozysko ktorego komplet kosztuje 30-40zl i maz, narzeczony, chlopak czy inny znajomy moze je wymienic sam przy odrobinie checi i czasu bedziecie zmuszone kupywac caly zespol pioracy w kwocie 600-700zl ewentualnie szukac nowej pralki bo to raczej nie oplacalny interes taka naprawa chyba ze waszym zdaniem to bardzo dobry interes to przepraszam

Skończcie ten stereotyp "od 10 lat mam Amice, Indesita, Candy super pralka... itp. itd. "- 10 lat temu tez bysmy taka kupili, sprzet byl zupelnie inny, lepszy teraz tego typu firmy to pralki jednorazowki !!!
_LATYNOS_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 13:40   #28
lukash4
Łukasz z Silveris
 
Avatar lukash4
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 46
GG do lukash4
Dot.: pralka do 1000zl

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
a masz taką z wyświetlaczem lcd czy z samymi pokrętłami? bo w indesitach z tego co widzę jest oddzielne ustawianie temp i zastanawia mnie czy nie jest to uciążliwe? czy można ewentualnie ustawić na 50'C i puszczać na tym swoje "ulubione" programy?
Bez wyświetlacza- temp. ustawia się oddzielnie- każdy program ma max. temp. którą ustawiasz i możesz np. ręcznie zredukować.

Odnośnie jednorazówek Indesita - jeśli działa ona bezproblemowo to co w tym złego hehe? Nadal podtrzymuję swoją opinię że to dobry sprzęt- ponad 5 lat bezproblemowej pracy- to nie stereotyp tylko fakty.
Jeśli chodzi o opinie to kwestia bardzo subiektywna - zdarzają się te dobre i złe- to tylko sprzęt.
Myślę też, że Bosch przekroczy jednak zakładany budżet
lukash4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 19:57   #29
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: pralka do 1000zl

Cytat:
Napisane przez _LATYNOS_ Pokaż wiadomość
dorka1980 hmm czy uciazliwe jest takie sterowanie raczej nie wrecz przeciwnie napewno bardziej funkcjonalne i jest to plus, producent nie narzuca w ten sposob i nie ogranicza ustawien


a co do samego Indesita sa to pralki tzw. jednorazowki jak juz macie zamiar kupowac to zamiast niego wybierzcie cos z oferty Boscha WAE Siemensa WM10E..... badz chociazby Gorenje czy Mastercoocka !!! Czy ktoras z was pomyslala np. co bedzie jesli np. w 25miesiacu uzytkowania ( zaraz po gwarancji) padnie lozysko bebna?? W Indesitach sa nie wymienne !!! Zamiast wymienic lozysko ktorego komplet kosztuje 30-40zl i maz, narzeczony, chlopak czy inny znajomy moze je wymienic sam przy odrobinie checi i czasu bedziecie zmuszone kupywac caly zespol pioracy w kwocie 600-700zl ewentualnie szukac nowej pralki bo to raczej nie oplacalny interes taka naprawa chyba ze waszym zdaniem to bardzo dobry interes to przepraszam

Skończcie ten stereotyp "od 10 lat mam Amice, Indesita, Candy super pralka... itp. itd. "- 10 lat temu tez bysmy taka kupili, sprzet byl zupelnie inny, lepszy teraz tego typu firmy to pralki jednorazowki !!!
indesit ma 5lat gwaracji a ja wychodzę z założenia, że prędzej czy później (w dobie celowego postarzania sprzętu przez producentów) wszystko padnie

podane modele nie maja pralek o gł max 45cm a mi taka potrzebna

a na końcu sam sobie zaprzeczasz-skoro nic nie "dożyje" 10lat...

z tymi niemieckimi sprzętami to może być tak jak z autami produkowanymi w DE-owszem składane w DE, ale części sprowadzone z Włoch a oni kupili z Chin
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.