Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 11:41   #2341
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny pisza tez mam naklejki na sloiczku
chcialam wam wczoraj wieczorem wkleic zdjecia mydelek z iherba ale komputer mi sie zjaral bylo tylko smuga swiatla i nastala ciemnosc komp padl
wklejam dzis zdjecia mydelek i szampon meski z alterry dorwalam wczoraj na wyprzedazy, umylam z ciekawosci dzis wlosy i sa cudne uniesione lekko szytywne, blyszczace
Piękne nowości

Jakie mydełka na iherbie warto kupić oprócz lawendowego Dr. Woods ?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:42   #2342
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cuda
jak zapach mydełka r. woods Ci sie podoba?
bardzo mi sie podoba jestem maniaczka wanilii i kokosa
Anula przypomnij mi prosze jak ladnie pokroic mydelka? cos mi swita w pamieci, ze mowilas o krojeniu goracym nozem dobrze kojarze

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Mydełka

Chodzi o ten żel-szampon męski? Mojemu TŻ-towi bardzo się podoba, nie wysusza - mimo alkoholu wysoko w składzie i jego suchej skóry na ciele, ładnie pachnie, wystarczająco się pieni i jest tani, chętnie go kupuje
tak, kupilam ten zel - szampon bo byl na promocji cena na dowidzenia wiec wycofywany za 5 zl. Jak za ta cene super produkt.
Dzis wlosy na prawde dobrze wygladaja

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Piękne nowości
Jakie mydełka na iherbie warto kupić oprócz lawendowego Dr. Woods ?
mydelka out of africa tez sa fajne w tym tyg zaczne testowac to daj znac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:46   #2343
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Algotherm zainteresowało mnie serum, ale nie mogę nigdzie dorwać składu.

Moje ulubione to takie co nie mają olejów na początku składu. Dlatego nie chcę kupować Sylveco w ciemno, muszę najpierw wytestować. Ja wszystkie mleczka zmywam wodą i gąbeczką celulozową lub szmatką, u mnie innej opcji nie ma, a te z mniejszą ilością olejów wtedy nie zapychają. Wręcz odwrotnie, dają same korzyści skórze.

Moim ideałem byly mleczka Aubrey Organics, niestety zostaly wycofane i zastapione jakimiś żelikami o małej pojemności i wysokiej cenie, to jest dla mnie wręcz zamachem na moją skórę, póki co nie znalazłam nic lepszego, ale jest kilka fajnych:

Phenome Nourishing (świetne, ale nie nadaje się do oczu)
To jest fajne http://www.bioarp.pl/pl/p/Organiczna...y-do-35-lat/84
Także Skin Blossom
oraz mleczko hydro i+m , ale nie wiem czy składów nie zmienili
A teraz używam tego: http://iwos.pl/demakijaz/498-avalon-...749453902.html i uważam, ze jest bardzo udane
Dzięki jak skończe Sylveco wypróbuję te z Avalon. Na iwos dodali wersję lawendową

Co do Algotherm. Napisałam do jednej z aptek internetowych o skład serum i żelu nawilżającego.

serum Algotherm Algoradiance:
INCI: AQUA (WATER), GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CETEARYL ISONONANOATE, UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, BELLIS PERENNIS (DAISY) FLOWER EXTRACT, SARGASSUM MUTICUM EXTRACT, CHLORELLA VULGARIS EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CETEARETH-20, CETEARYL ALCOHOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, SQUALANE, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERYL STEARATE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VPCOPOLYMER, CETEARETH-12, CETYL PALMITATE, POLYSORBATE 60, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, TRIETHANOLAMINE, ALCOHOL, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM PHOSPHATE, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, LIMONENE, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, HYDEOXYCITRONELLAL, CITRONELLOL

żel nawilżający Algohydra:
INCI: AQUA (WATER), GLYCERIN, BIS-PEG-18, METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, DICAPRYL CARBONATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MALTODEXTRIN, PLANKTON EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CODIUM TOMENTOSUM EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, CARBOMER, BUTYLENE GLYCOL, PANTHENOL, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHEROL, TRIETHANOLAMINE, DEHYDROACETIC ACID, CI 42090 (BLUE1), CI 17200 (RED33), HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, LINALOOL
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:03   #2344
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak, kupilam ten zel - szampon bo byl na promocji cena na dowidzenia wiec wycofywany za 5 zl. Jak za ta cene super produkt.
Dzis wlosy na prawde dobrze wygladaja
CND? Kurde Teraz nie wiem czy kupić kilka butelek na zapas, czy może tylko zmieniają opakowanie? Bo te nowe żele co wprowadzają mają już inne opakowania, jak w Niemczech od jakiegoś czasu są.
Ciekawy dobór emotki do "naprawdę dobrze wyglądają"
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:24   #2345
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Dzięki jak skończe Sylveco wypróbuję te z Avalon. Na iwos dodali wersję lawendową

Co do Algotherm. Napisałam do jednej z aptek internetowych o skład serum i żelu nawilżającego.

serum Algotherm Algoradiance:
INCI: AQUA (WATER), GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CETEARYL ISONONANOATE, UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, BELLIS PERENNIS (DAISY) FLOWER EXTRACT, SARGASSUM MUTICUM EXTRACT, CHLORELLA VULGARIS EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CETEARETH-20, CETEARYL ALCOHOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, SQUALANE, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERYL STEARATE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VPCOPOLYMER, CETEARETH-12, CETYL PALMITATE, POLYSORBATE 60, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, TRIETHANOLAMINE, ALCOHOL, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM PHOSPHATE, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, LIMONENE, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, HYDEOXYCITRONELLAL, CITRONELLOL

żel nawilżający Algohydra:
INCI: AQUA (WATER), GLYCERIN, BIS-PEG-18, METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, DICAPRYL CARBONATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MALTODEXTRIN, PLANKTON EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CODIUM TOMENTOSUM EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, CARBOMER, BUTYLENE GLYCOL, PANTHENOL, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHEROL, TRIETHANOLAMINE, DEHYDROACETIC ACID, CI 42090 (BLUE1), CI 17200 (RED33), HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, LINALOOL
Ciekawe składy, szkoda, że wsadzili silikony. Jestem bliska decyzji o zakupie koncentratu Oceanwell z minejo, boję się tylko zapachu

Co do lawendowego, skład ciekawy Szkoda, że jest droższy o prawie 15 zł od tego z wit.C i ja nie za bardzo lawendowa jestem, no ale to w końcu tylko myjadło, nie perfumy

Jutro wybieram się na te dermokonsultacje z Sylveco. Może uda mi się dorwać próbki tego mleczka
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:39   #2346
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny potrzebuje pomocy. Potrzebuje kremu do twarzy dla mojej mamy. Ona jest kompletnie niewymagajaca, jej sklad nie robi roznicy. Ale mi troche tak i szkoda i kupowac jej totalny szajs. Kazala sobie cos znalezc, a ja nie mam pomyslu co. Zaznaczyla, ze ma nie kosztowac wiecej niz 25 zlotych. Mama ma 55 lat i twierdzi, ze sucha skore, choc mi ona wyglada na normalna (krem naklada tylko pod podklad, na codzien nic), ale wiadomo, w jej skorze nie siedze. Jakies pomysly na kremy? Nie musza byc idealne skladowo, ale szajs w stylu parafina z woda i tyle nie przejdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:51   #2347
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Potrzebuje kremu do twarzy dla mojej mamy. Ona jest kompletnie niewymagajaca, jej sklad nie robi roznicy. Ale mi troche tak i szkoda i kupowac jej totalny szajs. Kazala sobie cos znalezc, a ja nie mam pomyslu co. Zaznaczyla, ze ma nie kosztowac wiecej niz 25 zlotych. Mama ma 55 lat i twierdzi, ze sucha skore, choc mi ona wyglada na normalna (krem naklada tylko pod podklad, na codzien nic), ale wiadomo, w jej skorze nie siedze. Jakies pomysly na kremy? Nie musza byc idealne skladowo, ale szajs w stylu parafina z woda i tyle nie przejdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mojej mamie podobało się serum z marchewką i groszkiem Ava Eco garden, jest chyba cała seria z ecocertem dla kobiet po 45 roku życia i niedrogie te kosmetyki, no i polskie, co też powinno być zaletą. A serum jest bardzo gęste, prawie masełkowate, ale ładnie się wchłania i pięknie wygładza i rozpromienia skórę.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 16:59   #2348
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mojej mamie podobało się serum z marchewką i groszkiem Ava Eco garden, jest chyba cała seria z ecocertem dla kobiet po 45 roku życia i niedrogie te kosmetyki, no i polskie, co też powinno być zaletą. A serum jest bardzo gęste, prawie masełkowate, ale ładnie się wchłania i pięknie wygładza i rozpromienia skórę.
Bedac w sobote w Rossmanie na dluzej zatrzymalam sie przy polce z Ava i sila zmusilam sie zeby nie wyniesc polowy ich asortymentu bo maja takie fajne rzeczy!
Zakupilam "tylko" serum z marchewka i groszkiem, peeling/maske ryzowa i serum z pomidorem i ogorkiem
Na spolke z mama
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:25   #2349
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dzieki za przypomnienie. Juz kiedys mamie kupilam Ave, ale inna. Byla zadowolona z dzialania, ale przeszkadzal jej brak napisu, ze jest dla "starej". W moim rossmanie byly do wyboru trzy kremy z avy i zadnych innych kosmetykow, ale skoro mowicie, ze jest duzo to zajde do jakiegos wiekszego i poszukam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:19   #2350
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki przypomnij prosze skad masz mydlo z liscia?
Kupiłam stacjonarnie, ale jest dostępne tutaj: http://www.natura24.pl/mydlo-bionatu...onad-300g.html


A widziałyście takie nowości???

http://lillamai.com/index.php/sklep/
Pasta do zębów w słoiku
Albo krem o zapachu liści pomarańczy...

Chcę się skusić...ale jeszcze muszę jakiś jeden krem zużyć, bo juz nie wiem czym gębę smarować...
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:22   #2351
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba jestem maniaczka wanilii i kokosa
Anula przypomnij mi prosze jak ladnie pokroic mydelka? cos mi swita w pamieci, ze mowilas o krojeniu goracym nozem dobrze kojarze
tak, gorącym nożem .
tylko jak masz twardą kostkę to nie krój zbyt cienkich plastrów, bo i tak popękają.

dziewczyny myślcie ciepło o mojej córci, mamy b.duży problem zdrowotny
już kiedyś wizażowe kciuki nas wspomogły...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 21:31   #2352
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, gorącym nożem .
tylko jak masz twardą kostkę to nie krój zbyt cienkich plastrów, bo i tak popękają.

dziewczyny myślcie ciepło o mojej córci, mamy b.duży problem zdrowotny
już kiedyś wizażowe kciuki nas wspomogły...
Anulku!!! No co Ty mówisz!!! Co się dzieje??? Czy to wynika z tych problemów o których jakiś czas temu wspominałaś??? Dziewczyny, bądźcie dzielne
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:47   #2353
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Bedac w sobote w Rossmanie na dluzej zatrzymalam sie przy polce z Ava i sila zmusilam sie zeby nie wyniesc polowy ich asortymentu bo maja takie fajne rzeczy!
Zakupilam "tylko" serum z marchewka i groszkiem, peeling/maske ryzowa i serum z pomidorem i ogorkiem
Na spolke z mama
Pozazdrościć mamy
Dasz znać cóż to za peeling i jak działa

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Dzieki za przypomnienie. Juz kiedys mamie kupilam Ave, ale inna. Byla zadowolona z dzialania, ale przeszkadzal jej brak napisu, ze jest dla "starej". W moim rossmanie byly do wyboru trzy kremy z avy i zadnych innych kosmetykow, ale skoro mowicie, ze jest duzo to zajde do jakiegos wiekszego i poszukam
Na serum na pewno jest napisane, że 45+ czy coś w ten deseń, płaciłam jakieś 24 zł i ładnie pachnie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 22:29   #2354
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Anulku!!! No co Ty mówisz!!! Co się dzieje??? Czy to wynika z tych problemów o których jakiś czas temu wspominałaś??? Dziewczyny, bądźcie dzielne
no wesoło nie jest...
opiekę ma dobrą, jeszcze trochę szczęścia potrzebuje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 23:20   #2355
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, kolejny raz cudne zakupy


Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dokładnie Nie jest może cudem świata, bo na mojej skórze lepiej działają oleje i masła stosowane zamiennie z kremami, ale to jeden z lepszych naturalnych kremów Jeśli brać też opakowanie, cenę pod uwagę, bo np. tak samo dobrze (lub odrobinkę lepiej) sprawdzał mi się krem 30+ P&R, ale kosztuje 140 zł i ma plastikowe opakowanie. A tutaj za 50 zł mam krem w szkle, który jest praktycznie tak samo dobry.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



Mydełka

Chodzi o ten żel-szampon męski? Mojemu TŻ-towi bardzo się podoba, nie wysusza - mimo alkoholu wysoko w składzie i jego suchej skóry na ciele, ładnie pachnie, wystarczająco się pieni i jest tani, chętnie go kupuje
Jeśli chodzi o opakowania to dla mnie jednak wygrywają te typu airless. Nie mniej jednak słoiczek bardziej cieszy oko...
Lubię ten kremik AOX, niestety powoli dobijam dna.

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Potrzebuje kremu do twarzy dla mojej mamy. Ona jest kompletnie niewymagajaca, jej sklad nie robi roznicy. Ale mi troche tak i szkoda i kupowac jej totalny szajs. Kazala sobie cos znalezc, a ja nie mam pomyslu co. Zaznaczyla, ze ma nie kosztowac wiecej niz 25 zlotych. Mama ma 55 lat i twierdzi, ze sucha skore, choc mi ona wyglada na normalna (krem naklada tylko pod podklad, na codzien nic), ale wiadomo, w jej skorze nie siedze. Jakies pomysly na kremy? Nie musza byc idealne skladowo, ale szajs w stylu parafina z woda i tyle nie przejdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sylveco jest godne wypróbowania.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, gorącym nożem .
tylko jak masz twardą kostkę to nie krój zbyt cienkich plastrów, bo i tak popękają.

dziewczyny myślcie ciepło o mojej córci, mamy b.duży problem zdrowotny
już kiedyś wizażowe kciuki nas wspomogły...
Trzymamy.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 04:45   #2356
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Sylveco brzozowy mam swoj, dalam mamie na probe, ale niepotrzebnie dalam jej tez olej z rozy. Stwierdzila, ze olej smierdzi, a krem ja wysusza. Sadze, ze powiedziala tak, bo uwaza, ze powinnysmy miec diametralnie rozne kremy, bo ona ma 55 a ja 20 i niemozliwe, zebysmy uzywaly tych samych.

A powiedzcie mi jeszcze Ava w rossie jest cala w jednym miejscu, czy kremy przy kremach, maski przy maskach itd?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:10   #2357
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o opakowania to dla mnie jednak wygrywają te typu airless. Nie mniej jednak słoiczek bardziej cieszy oko...
Lubię ten kremik AOX, niestety powoli dobijam dna.
Mnie nie chodzi o cieszy oko, a o to, że szło jest bardziej odpowiednim opakowaniem dla kosmetyku Nie plastik.

Anula, trzymamy!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:47   #2358
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A widziałyście takie nowości???

http://lillamai.com/index.php/sklep/
Pasta do zębów w słoiku
Albo krem o zapachu liści pomarańczy...

Chcę się skusić...ale jeszcze muszę jakiś jeden krem zużyć, bo juz nie wiem czym gębę smarować...
Och, już mi się podoba ten sklep Kurczę, a miałam przejść na tryb oszczędnościowy znowu...

Anula trzymamy kciuki
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:52   #2359
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A widziałyście takie nowości???

http://lillamai.com/index.php/sklep/
Pasta do zębów w słoiku
Albo krem o zapachu liści pomarańczy...
Pasta I jaka tania! Do znających się na składach past - dla zębowego wrażliwca będzie ok? Nie ma tam chyba nic podrażniającego...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 10:15   #2360
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

dziewczyny myślcie ciepło o mojej córci, mamy b.duży problem zdrowotny
już kiedyś wizażowe kciuki nas wspomogły...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no wesoło nie jest...
opiekę ma dobrą, jeszcze trochę szczęścia potrzebuje
Trzymamy i myślimy ciepło - będzie dobrze
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:16   #2361
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pozazdrościć mamy
Dasz znać cóż to za peeling i jak działa



Na serum na pewno jest napisane, że 45+ czy coś w ten deseń, płaciłam jakieś 24 zł i ładnie pachnie
Wczoraj zrobilam peeling. To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-ogorkiem.html
Delikatny, tak jak lubie bo musze uwazac-mam cere delikatna io naczynkowa.
Zostawilam go na ponad 15min na twarzy bo robilam obiad. Po zmyciu, twarz delikatna, pory niewidoczne.
Wrazenie pozytywne, ale uzylam pierwszy raz dopiero. Pozniej zmylam i nalozylam serum z ogorkiem i pomidorem

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Sylveco brzozowy mam swoj, dalam mamie na probe, ale niepotrzebnie dalam jej tez olej z rozy. Stwierdzila, ze olej smierdzi, a krem ja wysusza. Sadze, ze powiedziala tak, bo uwaza, ze powinnysmy miec diametralnie rozne kremy, bo ona ma 55 a ja 20 i niemozliwe, zebysmy uzywaly tych samych.

A powiedzcie mi jeszcze Ava w rossie jest cala w jednym miejscu, czy kremy przy kremach, maski przy maskach itd?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie w Rossmanie Ava byla razem na polce.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:31   #2362
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny! Jaki kolor ma Wasz aloes??
Bo mój jest brązowy http://biolander.com/zel-natywny-do-.../?man=pur-aloe- czyżby był z całego liścia? Nie podrażnia mnie, ale myślałam, że żel aloesowy będzie przeźroczysty

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A widziałyście takie nowości???

http://lillamai.com/index.php/sklep/
Pasta do zębów w słoiku
Albo krem o zapachu liści pomarańczy...

Chcę się skusić...ale jeszcze muszę jakiś jeden krem zużyć, bo juz nie wiem czym gębę smarować...
Krem niby fajny, ale znowu wsadzili phenoxyethanol i to mniej więcej w środku składu, a pasta się u mnie nie wyświetla i nie widzę składu...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-03-19 o 10:33
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:34   #2363
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45655560]
Krem niby fajny, ale znowu wsadzili phenoxyethanol i to mniej więcej w środku składu, a pasta się u mnie nie wyświetla i nie widzę składu...[/QUOTE]

Skład pasty: Sodium Bicarbonate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Xylitol, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Limonene.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

W sumie to mogłabym sobie taką zrobić, tylko tea tree i limonene mi brakuje
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:53   #2364
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Sylveco brzozowy mam swoj, dalam mamie na probe, ale niepotrzebnie dalam jej tez olej z rozy. Stwierdzila, ze olej smierdzi, a krem ja wysusza. Sadze, ze powiedziala tak, bo uwaza, ze powinnysmy miec diametralnie rozne kremy, bo ona ma 55 a ja 20 i niemozliwe, zebysmy uzywaly tych samych.

A powiedzcie mi jeszcze Ava w rossie jest cala w jednym miejscu, czy kremy przy kremach, maski przy maskach itd?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie w Rossie nie ma w ogóle Avy
Jakbym moją słyszała, nie przejmuj się

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobilam peeling. To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-ogorkiem.html
Delikatny, tak jak lubie bo musze uwazac-mam cere delikatna io naczynkowa.
Zostawilam go na ponad 15min na twarzy bo robilam obiad. Po zmyciu, twarz delikatna, pory niewidoczne.
Wrazenie pozytywne, ale uzylam pierwszy raz dopiero. Pozniej zmylam i nalozylam serum z ogorkiem i pomidorem

A to serum jak się spisuje? Nie wiem czemu nie skusiłam się na nic tej marki, jakoś mi umknęła

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45655560]Dziewczyny! Jaki kolor ma Wasz aloes??
Bo mój jest brązowy http://biolander.com/zel-natywny-do-.../?man=pur-aloe- czyżby był z całego liścia? Nie podrażnia mnie, ale myślałam, że żel aloesowy będzie przeźroczysty [/QUOTE]

Mój jest zielonkawo-zółtawy, mętno-przeźroczysty i pachnie lekarstwami. A masz na nim datę?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Skład pasty: Sodium Bicarbonate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Xylitol, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Limonene.
Fajniutki

Wracam z dermokonsultacji Sylveco, pani była bardzo miła i obdarowała mnie wszystkimi próbkami, na jakich mi zależało i jeszcze dodała od siebie Zrobiło mi się głupio, więc kupiłam tonik Dałam 15 zł, a to nieźle jak na tą aptekę Zrobiła mi też badanie skóry na poziom nawilżenia

Kretko
, mogę wysłać Ci te saszetki z fotki, bo jeszcze nie zdążyłam wysłać tych próbek, wyślę je w piątek, żebyś miała na poniedziałek lub wtorek i mogę dorzucić Sylveco, jeśli nie próbowałaś. Ja miałam ten krem pod oczy, ale mnie nie uwiódł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040446.jpg (92,4 KB, 49 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:57   #2365
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Skład pasty: Sodium Bicarbonate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Xylitol, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Limonene.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

W sumie to mogłabym sobie taką zrobić, tylko tea tree i limonene mi brakuje
Fajny skład- nie przekombinowany Kokos podobno nieźle wybiela zęby (sam olej), a w połączeniu z sodą pewnie jeszcze lepiej; nie zawiera składników ściernych (ale sama soda może być lekko ziarnista, więc może spróbuj najpierw wymieszać ją z kokosem i zobaczysz); powinna być raczej delikatna dla wrażliwych zębów, chyba, że chemiczne właściwości poszczególnych składników mogą być problemem, ale to indywidualna sprawa;- w przypadku różnego stopnia starcia szkliwa; olejku herbacianego nie jest dużo, więc powinno być raczej ok. wg mnie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-03-19 o 11:05
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:02   #2366
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajniutki

Wracam z dermokonsultacji Sylveco, pani była bardzo miła i obdarowała mnie wszystkimi próbkami, na jakich mi zależało i jeszcze dodała od siebie Zrobiło mi się głupio, więc kupiłam tonik Dałam 15 zł, a to nieźle jak na tą aptekę Zrobiła mi też badanie skóry na poziom nawilżenia

Kretko
, mogę wysłać Ci te saszetki z fotki, bo jeszcze nie zdążyłam wysłać tych próbek, wyślę je w piątek, żebyś miała na poniedziałek lub wtorek i mogę dorzucić Sylveco, jeśli nie próbowałaś. Ja miałam ten krem pod oczy, ale mnie nie uwiódł.
Też mi się podoba, jak okaże się, że Lavera podrażnia mi zęby to na pewno tej pasty Lila Mai spróbuję, wydaje się mało drażniąca. Tylko cały czas mam opory przed pastą bez fluoru, takie głupie przyzwyczajenie.

Ale póbasków 15 zł to niedużo, w e-sklepie Sylveco kosztuje 15,48 Muszę pogadać z panem z mojego zielarskiego czy nie sprowadzi może Sylveco dla mnie. Nie musiałabym przez neta zamawiać.

Dzisiaj będę miała w końcu czas żeby obfocić moje zbiory, to wieczorem wrzucę i sobie przejrzysz co Ci się podoba. próbki kremu pod oczy mam, nagietkowego też, a co masz w tych słoiczkach?

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45656080]Fajny skład- nie przekombinowany Kokos podobno nieźle wybiela zęby (sam olej), a w połączeniu z sodą pewnie jeszcze lepiej; nie zawiera składników ściernych (ale sama soda może być lekko ziarnista, więc może spróbuj najpierw wymieszać ją z kokosem i zobaczysz); powinna być raczej delikatna dla wrażliwych zębów, chyba, że chemiczne właściwości poszczególnych składników mogą być problemem, ale to indywidualna sprawa- olejku herbacianego nie jest dużo, więc powinno być raczej ok. wg mnie [/QUOTE]

W takim razie na pewno jej kiedyś spróbuję, teraz Lavera do mnie idzie, zobaczymy...
W ogóle na jakimś portalu typu polki czy coś w tym stylu wyczytałam, że olej kokosowy jest niezdrowy i w ogóle, w zębach właśnie dziury robi i rozwija grzyby, no co za propaganda, uśmiałam się
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:04   #2367
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

przyszly moje grzechy ze 100%pure


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1395227087975.jpg (54,7 KB, 40 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:17   #2368
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie w Rossie nie ma w ogóle Avy
Jakbym moją słyszała, nie przejmuj się




A to serum jak się spisuje? Nie wiem czemu nie skusiłam się na nic tej marki, jakoś mi umknęła



Mój jest zielonkawo-zółtawy, mętno-przeźroczysty i pachnie lekarstwami. A masz na nim datę?



Fajniutki

Wracam z dermokonsultacji Sylveco, pani była bardzo miła i obdarowała mnie wszystkimi próbkami, na jakich mi zależało i jeszcze dodała od siebie Zrobiło mi się głupio, więc kupiłam tonik Dałam 15 zł, a to nieźle jak na tą aptekę Zrobiła mi też badanie skóry na poziom nawilżenia

Kretko
, mogę wysłać Ci te saszetki z fotki, bo jeszcze nie zdążyłam wysłać tych próbek, wyślę je w piątek, żebyś miała na poniedziałek lub wtorek i mogę dorzucić Sylveco, jeśli nie próbowałaś. Ja miałam ten krem pod oczy, ale mnie nie uwiódł.
Jak na razie jestem zadowolona, ale za wczesnie na pelna recenzje bo uzywam tylko od paru dni.
Ladnie nawilza i matuje twarz-to tak na poczatek
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:17   #2369
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też mi się podoba, jak okaże się, że Lavera podrażnia mi zęby to na pewno tej pasty Lila Mai spróbuję, wydaje się mało drażniąca. Tylko cały czas mam opory przed pastą bez fluoru, takie głupie przyzwyczajenie.

Ale póbasków 15 zł to niedużo, w e-sklepie Sylveco kosztuje 15,48 Muszę pogadać z panem z mojego zielarskiego czy nie sprowadzi może Sylveco dla mnie. Nie musiałabym przez neta zamawiać.

Dzisiaj będę miała w końcu czas żeby obfocić moje zbiory, to wieczorem wrzucę i sobie przejrzysz co Ci się podoba. próbki kremu pod oczy mam, nagietkowego też, a co masz w tych słoiczkach?
15 zeta to taniej, niż w wielu internetowych, się zdziwiłam.

W słoiczkach mam mleczko do demakijażu, krem nagietkowy ten gęsty i obydwa balsamy do ciała, żeby sprawdzić który będzie lepszy dla syna, ten kojący cudownie pachnie miętą, ale pani powiedziała, że ten brzozowy może być lepszy dla dziecka
Podsłuchałam też rozmowę z jedną klientką i pytała, co będzie lepsze do farbowanych włosów, balsam myjący czy szampon i czy nie zostawiają wrażenia tłustych włosów bo ona tego nie lubi. Pani stwierdziła, że balsam będzie lepszy i że zostawia włosy świeże, no ale takiej odpowiedzi można się było spodziewać, nie ma rady trzeba będzie popróbować, no ale już nie chciałam się prosić o jeszcze kolejne próbki

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
przyszly moje grzechy ze 100%pure
Cudowności
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:17   #2370
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
przyszly moje grzechy ze 100%pure


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przepięknie zgrzeszyłaś

Korah


Dotarła moja paczucha ze zdrowych kosmetyków
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.