Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-31, 08:45   #4801
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Kody : niespodzianka, christmas, gold15 , kredka


Tą gratisową biżuterią obdarowują nastolatkę w rodzinie - jej sie te błyskotki podobają
To kody do D?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 08:49   #4802
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Tak - christmas i gold15 na bransoletki, kredka - Pupa Czarna mini kredka do oczu przy zamówieniu za min. 159 zł.*
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:19   #4803
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Tak - christmas i gold15 na bransoletki, kredka - Pupa Czarna mini kredka do oczu przy zamówieniu za min. 159 zł.*
Jeszcze działa kod D155 na złoty lakier do paznokcii + biały kajal
Kusi mnie ten pokład też tylko nie mam pojęcia w jaki kolor celować
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:21   #4804
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Tak - christmas i gold15 na bransoletki, kredka - Pupa Czarna mini kredka do oczu przy zamówieniu za min. 159 zł.*
Bless you.

Klikne pozniej chyba jeszcze ze dwa Painty MACa, ale nie wiem, w ktore kolory celowac. Farbka calkiem fajna sie wydaje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:27   #4805
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się czy zniżka na pomadki MAC wchodzi również stacjonarnie w Douglasach w Warszawie?
podobno w Blue City
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 09:31   #4806
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ale tu rozpusta.

Szalonego Sylwestra i szczęścia w Nowym Roku!
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:30   #4807
noweti
Rozeznanie
 
Avatar noweti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Może się na niego skuszę, o prawda latanie do lodówki to dla mnie lekka strata czasu, ale czego nie robi się dla pięknych oczu


Dziękuję zapisuję sobie go w notatkach i czekam na jakieś kolejne zniżki. Muszę go jeszcze jakoś sprawdzić składowo.

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:44 ----------

Przypominam sobie, że temat temu kremu pod oczy Shiseido co jakiś czas powraca.
Czy któraś z Was kupowała go w tej perfumerii? KLIK
Ja kupowałam jakiś miesiąc temu możesz spokojnie kupować, produkt jest oryginalny
noweti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 10:43   #4808
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Wczoraj zamówienie, a dziś już u mnie... ale niestety będzie zwrot, bo pędzel ma pełno powyrywanych włosków i kolor cienia inny niż w necie. Kochane, to mój pierwszy zwrot i ja wiem, że wszystko jest napisane, ale pomożecie mi teraz co i jak ?
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 10:51   #4809
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Wczoraj zamówienie, a dziś już u mnie... ale niestety będzie zwrot, bo pędzel ma pełno powyrywanych włosków i kolor cienia inny niż w necie. Kochane, to mój pierwszy zwrot i ja wiem, że wszystko jest napisane, ale pomożecie mi teraz co i jak ?
Ale zwrot gdzie, do jakiego sklepu - to po pierwsze.
Po drugie - najprościej poszukać na stronie sklepu, gdzie kupowałaś, opisanych zasad zwrotu lub/i zadzwonić na infolinię.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:07   #4810
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale zwrot gdzie, do jakiego sklepu - to po pierwsze.
Po drugie - najprościej poszukać na stronie sklepu, gdzie kupowałaś, opisanych zasad zwrotu lub/i zadzwonić na infolinię.
paczka przyszła do domu bo to internetowe trochę mi smutno, że pędzelek uszkodzony, ale co zrobić
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:11   #4811
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
paczka przyszła do domu bo to internetowe trochę mi smutno, że pędzelek uszkodzony, ale co zrobić
Jak uszkodzony, to lepiej odeślij.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 11:11   #4812
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

powiedzcie proszę czy podkład Kanebo dopiero wszedł na promocję czy się kończy i po nowym roku będzie miał wyzszą cenę, bo nie wiem czy klikać czy się wstrzymać i po nowym roku na spokojnie obadać stacjonarnie
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:34   #4813
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Kody : niespodzianka, christmas, gold15 , kredka

Tą gratisową biżuterią obdarowuję nastolatkę w rodzinie - jej sie te błyskotki podobają
Wczoraj odebrałam zamówienie z paczkomatu (które idzie do zwrotu z powodu nie uznania zniżek) i wygląd bransoletek mocno średni . Gdybym wiedziała, że takie są na żywo to bym sobie darowała zamawianie ich przy drugim zamówieniu. Udało mi się kliknąć Pussycat TF . Niestety painta i szminki ruby woo, które jeszcze raz chciałam zamówić były niedostępne .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 12:59   #4814
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Przyszłam się pożalić, mam doła, na ktòrego nawet kosmetyki nie pomogą. W tym roku się postarałam, nakupowałam nietanich rzeczy i zrobiłam wypasioną dekorację świąteczno-świetlną. Wyszło pięknie, cieszyło oko za każdym spojrzeniem i co? Mòj kochany kot dziś wszystko zniszczył. Poszło jak domino, nie będę wymieniać, co się zniszczyło, łatwiej by było, co ocalało, bo nawet nowe meble są do naprawy albo wyniesienia, gdzie pieprz rośnie. Trochę perfum też przy okazji stłuczonych. No aż się płakać chce. Ehh...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 13:02   #4815
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić, mam doła, na ktòrego nawet kosmetyki nie pomogą. W tym roku się postarałam, nakupowałam nietanich rzeczy i zrobiłam wypasioną dekorację świąteczno-świetlną. Wyszło pięknie, cieszyło oko za każdym spojrzeniem i co? Mòj kochany kot dziś wszystko zniszczył. Poszło jak domino, nie będę wymieniać, co się zniszczyło, łatwiej by było, co ocalało, bo nawet nowe meble są do naprawy albo wyniesienia, gdzie pieprz rośnie. Trochę perfum też przy okazji stłuczonych. No aż się płakać chce. Ehh...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 13:05   #4816
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić, mam doła, na ktòrego nawet kosmetyki nie pomogą. W tym roku się postarałam, nakupowałam nietanich rzeczy i zrobiłam wypasioną dekorację świąteczno-świetlną. Wyszło pięknie, cieszyło oko za każdym spojrzeniem i co? Mòj kochany kot dziś wszystko zniszczył. Poszło jak domino, nie będę wymieniać, co się zniszczyło, łatwiej by było, co ocalało, bo nawet nowe meble są do naprawy albo wyniesienia, gdzie pieprz rośnie. Trochę perfum też przy okazji stłuczonych. No aż się płakać chce. Ehh...
Oj, przykro mi, nawet nie wiem, jak Cię pocieszyć
Przytulam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 13:23   #4817
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj, przykro mi, nawet nie wiem, jak Cię pocieszyć
Przytulam
Dziękuję Miałam robić na prędce ciasto na imprezkę Sylwestrową, ale nic z tego, muszę zacierać ślady po kotastrofie. Nawet lustro poszło
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 13:27   #4818
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam zamówienie z paczkomatu (które idzie do zwrotu z powodu nie uznania zniżek) i wygląd bransoletek mocno średni . Gdybym wiedziała, że takie są na żywo to bym sobie darowała zamawianie ich przy drugim zamówieniu. Udało mi się kliknąć Pussycat TF . Niestety painta i szminki ruby woo, które jeszcze raz chciałam zamówić były niedostępne .
A nie dało się zrobić tak, żebyś - zamiast zwracać wszystko - dostała po prostu na konto tę nadwyżkową kwotę? Infolinia nic Ci nie zaproponowała?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić, mam doła, na ktòrego nawet kosmetyki nie pomogą. W tym roku się postarałam, nakupowałam nietanich rzeczy i zrobiłam wypasioną dekorację świąteczno-świetlną. Wyszło pięknie, cieszyło oko za każdym spojrzeniem i co? Mòj kochany kot dziś wszystko zniszczył. Poszło jak domino, nie będę wymieniać, co się zniszczyło, łatwiej by było, co ocalało, bo nawet nowe meble są do naprawy albo wyniesienia, gdzie pieprz rośnie. Trochę perfum też przy okazji stłuczonych. No aż się płakać chce. Ehh...
O jezu, współczuję na maksa...
Niestety koty i wszelkiego rodzaju ozdoby i instalacje świąteczne to nie jest dobre połączenie Ale jakim cudem udało mu się zniszczyć nawet meble i perfumy??? Biednaś, naprawdę bardzo, ale to bardzo mi przykro...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 13:43   #4819
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A nie dało się zrobić tak, żebyś - zamiast zwracać wszystko - dostała po prostu na konto tę nadwyżkową kwotę? Infolinia nic Ci nie zaproponowała?



O jezu, współczuję na maksa...
Niestety koty i wszelkiego rodzaju ozdoby i instalacje świąteczne to nie jest dobre połączenie Ale jakim cudem udało mu się zniszczyć nawet meble i perfumy??? Biednaś, naprawdę bardzo, ale to bardzo mi przykro...
Dziękuję Mój kot już nie taki młódek, był spokojny (kiedy miałam go na oku), ale widocznie zmiana w domu zadziałała na niego podniecająco i musiał w końcu dać upust swoim fantazjom i porządnie się o wszystko poocierać. Na dodatek poprzegryzał jeszcze dzisiaj różne kable, chyba chciał zakończyć stary rok czymś niecodziennym. Miałam nową komodę, w jej pobliżu stała mini toaletka, poupinałam światła do gałązek i mebli, wszędzie bombki i jakieś bajery, jeszcze duży wazon z wodą stał i poszłooo. Rumor taki, że aż sąsiadka przyleciała A kocur chyba z siebie dumny, bo schował się na chwilę, ale zaraz przyszedł z podniesionym ogonem i dalej się ocierał o te leżące, potłuczone i zalane rzeczy może na przeprosiny.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 13:48   #4820
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję Mój kot już nie taki młódek, był spokojny (kiedy miałam go na oku), ale widocznie zmiana w domu zadziałała na niego podniecająco i musiał w końcu dać upust swoim fantazjom i porządnie się o wszystko poocierać. Na dodatek poprzegryzał jeszcze dzisiaj różne kable, chyba chciał zakończyć stary rok czymś niecodziennym. Miałam nową komodę, w jej pobliżu stała mini toaletka, poupinałam światła do gałązek i mebli, wszędzie bombki i jakieś bajery, jeszcze duży wazon z wodą stał i poszłooo. Rumor taki, że aż sąsiadka przyleciała A kocur chyba z siebie dumny, bo schował się na chwilę, ale zaraz przyszedł z podniesionym ogonem i dalej się ocierał o te leżące, potłuczone i zalane rzeczy może na przeprosiny.
.......................
Biedna...
Powiem szczerze - serio podziwiam Cię za brak podjęcia prób dokonania brutalnego morderstwa na futrzaku, bo ja bym chyba nie wyrobiła No ale niestety, na małe dzieci i na zwierzęta trudno się zasadnie denerwować i mieć do nich pretensje...
Echh..
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 13:56   #4821
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


Dziękuję Miałam robić na prędce ciasto na imprezkę Sylwestrową, ale nic z tego, muszę zacierać ślady po kotastrofie. Nawet lustro poszło
O kurcze to nieźle kot narozrabiał . Współczuję - ja jakoś nigdy za kotami nie przepadałam...

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A nie dało się zrobić tak, żebyś - zamiast zwracać wszystko - dostała po prostu na konto tę nadwyżkową kwotę? Infolinia nic Ci nie zaproponowała?

O jezu, współczuję na maksa...
Niestety koty i wszelkiego rodzaju ozdoby i instalacje świąteczne to nie jest dobre połączenie Ale jakim cudem udało mu się zniszczyć nawet meble i perfumy??? Biednaś, naprawdę bardzo, ale to bardzo mi przykro...
No właśnie dzwoniłam do nich i nic z tego muszę odesłać, bo pani twierdzi, że się kod nie aktywował. Szkoda, że akurat ten nie, a na te brzydkie bransoletki już tak .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 13:59   #4822
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Elizko tez wlasnie odebralam paczke z D.
Wyjatkowo paskudne te bransoletki

Podklad Kanebo jest w ofercie miesiąca - wczoraj jeszcze nie bylo na niego promocji. Wiec po Nowym Roku promocja powinna jeszcze byc
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2015-12-31 o 14:00
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:02   #4823
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Elizko tez wlasnie odebralam paczke z D.
Wyjatkowo paskudne te bransoletki

Podklad Kanebo jest w ofercie miesiąca - wczoraj jeszcze nie bylo na niego promocji. Wiec po Nowym Roku promocja powinna jeszcze byc
super, dziękuję za info
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:17   #4824
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53953991]Super. Potestuj i daj znac czy Ci pasi.[/QUOTE]


Noszę dzisiaj od rana i na razie jest zachwyt
Mógłby być wprawdzie dosłownie kapkę jaśniejszy, ale wygląda naprawdę dobrze
Dzięki za polecenie

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Mi z zachwytu azjatyckimi zostało kilka kosmetyków-wlaśnie krem pod oczy, serum OST z 21% witaminą C, róże poduszkowe i lotiony. Nauczyłam się masażu twarzy i robię sama systematycznie od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że to działa, https://www.youtube.com/watch?v=73KAKkloF0Q Reszta nie za bardzo.
A co do Carrie-cóż czasami czuję się jak Carrie w Tuszynie
O, pooglądam. A masujesz się regularnie, codziennie ? Rano czy wieczorem?
Ja czasami wieczorem jestem tak skonana, że musze się naprawdę mocno zmotywować do zmycia tapety olejkiem, micelem i mydłem (niestety tylko taka 3-fazówka służy mojej skórze)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Rose Ashes, podobnie jak Flannel świetnie wyglądają położone na czarny cień, albo na takim ciemnym grafitowym.
Wczoraj kliknęłam odcień #17 - taki trochę podobny do #12 Gold Ashes. Zerknij sobie na swatche w necie, może Ci się spodobać
Patrz, o tym nie pomyślałam. Musze wyciągnąc moja paletkę UD z czarnym matem i poeksperymentować z Tintami

Dzięki za podpowiedź

A tak w ogóle dziewczęta życzę Wam z całego serca, żeby nowy rok obfitował Wam w prywatne szczęście i zawodowe sukcesy. No i samych trafionych zakupów kosmetycznych
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:28   #4825
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
.......................
Biedna...
Powiem szczerze - serio podziwiam Cię za brak podjęcia prób dokonania brutalnego morderstwa na futrzaku, bo ja bym chyba nie wyrobiła No ale niestety, na małe dzieci i na zwierzęta trudno się zasadnie denerwować i mieć do nich pretensje...
Echh..
A gdzie tam. Jeszcze się przejęłam, czy nic mu się nie stało i czy się nie zestresował. Dzieciaka bym pewnie zamordowała, choć nie wiem, nie mam i nie chcę, ale kot to zwierzę i sama powinnam za niego przewidzieć, on się tylko chciał poocierać... No nic, z grubsza ogarnęłam i niestety reszta w nowym roku.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
O kurcze to nieźle kot narozrabiał . Współczuję - ja jakoś nigdy za kotami nie przepadałam...


No właśnie dzwoniłam do nich i nic z tego muszę odesłać, bo pani twierdzi, że się kod nie aktywował. Szkoda, że akurat ten nie, a na te brzydkie bransoletki już tak .
Coś Ty, polecam koty To tylko wypadek, wypadki się zdarzają...choć z kotami jakoś częściej
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:35   #4826
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Elizko tez wlasnie odebralam paczke z D.
Wyjatkowo paskudne te bransoletki

Podklad Kanebo jest w ofercie miesiąca - wczoraj jeszcze nie bylo na niego promocji. Wiec po Nowym Roku promocja powinna jeszcze byc
ja oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam podkład
ale nie wiem czy dobrze pamiętałam kolor
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:38   #4827
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja ostatecznie nic nie kupiłam na % ani w D. ani w S.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:53   #4828
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

O, pooglądam. A masujesz się regularnie, codziennie ? Rano czy wieczorem?
Ja czasami wieczorem jestem tak skonana, że musze się naprawdę mocno zmotywować do zmycia tapety olejkiem, micelem i mydłem (niestety tylko taka 3-fazówka służy mojej skórze)
Wieczorem, uproscilam resztę i masaż wieczorem. Rano wolę spać
--------------------------

Dziewczyny, wszystkiego pięknego, szczęśliwego i pełnego radości w Nowym Roku
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 15:01   #4829
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Milko dla mnie ten Shiseido pod oczy to taki sobie przeciętniak. Nie żeby był zły ale nie robi nic specjalnego. Cena zdecydowanie nie adekwatna do działania. Przy czym ja mam bardzo wymagającą skóre pod oczami - cieniutką i suchą. Bardzo łatwo ją obciążyć i zbyt treściwe kremy wcale nie robią mi dobrze No coż, taka uroda
Dziękuję za opinię. Muszę poszperać w necie coś na temat jego składu (bo ja aż taka obeznana w składach nie jestem i muszę sięgać do ściągawek). Cenę ma bardzo wysoką, dlatego wolę to sprawdzić. Na pewno w regularnej cenie go nie kupię.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dla mnie tak do 5 podkładów jest jeszcze ok., choć sama mam chyba trochę więcej , ale to głównie ze względu na to, że w miarę zmieniających się pór roku potrzebuję różnych odcieni .
Ja też mam dużo podkładów, myślę, że ok 7, ale wolę nie liczyć teraz, bo właśnie niedawno kurier dostarczył mi paczkę z Sephory, a w niej następne dwa

Cytat:
Napisane przez noweti Pokaż wiadomość
Ja kupowałam jakiś miesiąc temu możesz spokojnie kupować, produkt jest oryginalny
Dziękuję za info Ja w tym sklepie co jakiś czas kupuję perfumy/wody toaletowe i wszystko jest ok, ale kremów jeszcze nigdy tam nie kupowałam.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić, mam doła, na ktòrego nawet kosmetyki nie pomogą. W tym roku się postarałam, nakupowałam nietanich rzeczy i zrobiłam wypasioną dekorację świąteczno-świetlną. Wyszło pięknie, cieszyło oko za każdym spojrzeniem i co? Mòj kochany kot dziś wszystko zniszczył. Poszło jak domino, nie będę wymieniać, co się zniszczyło, łatwiej by było, co ocalało, bo nawet nowe meble są do naprawy albo wyniesienia, gdzie pieprz rośnie. Trochę perfum też przy okazji stłuczonych. No aż się płakać chce. Ehh...
Przykro mi Chyba faktycznie na kocurka podziałała nowa dekoracja w domu. Mój kocur na choinkę już nie reaguje jakoś dużym ożywieniem (kiedyś polował na bombki 0 stawał na krześle, opierał się przednimi łapkami o oparcie i je popychał łapką), ale lubi sobie wieczorem pod nią pobiegać, tak żeby się obetrzeć w biegu o gałązki
W tym roku u mnie choinka wyjątkowo bezpieczna jest ze względu na córkę (nie ma jeszcze 2 lat), mam same słomiane bombki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 15:10   #4830
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję zapisuję sobie go w notatkach i czekam na jakieś kolejne zniżki. Muszę go jeszcze jakoś sprawdzić składowo.
Weź sobie próbkę w D. albo S.

Ja w tej perfumerii kupowałam ostatnio perfumy.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dla mnie tak do 5 podkładów jest jeszcze ok., choć sama mam chyba trochę więcej , ale to głównie ze względu na to, że w miarę zmieniających się pór roku potrzebuję różnych odcieni .

Tak więc spokojnie bierz chociaż próbasa
Ola na razie te trzy, co mam ( o minerałach nie piszę ) to lubię i używam na zmianę i kolrystycznie też mi pasują. Poczekam jednak bliżej wiosny, bo nie lubię mieć pootwieranych tyle podkładów na raz, a znowu jak kupię nie potrafię nie otworzyć hehe


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak zrobię, bo już sama wielokrotnie się przekonałam, że produkty trzeba testować w miejscach docelowych, bo inaczej można się przejechać
Spisz sobie najlepiej z ich stronki nazwę, bo tam są też opisy czy odcień cieplejszy czy nie i niech pani Cię malnie na twarzy. Wydaje mi się, że to najbardziej się sprawdza, przynajmniej u mnie. Miałam niby dwa różne odcienie na policzkach, ale zbliżone kolorystycznie, więc specjalnie nie widać było różnicy poszłam na kawę, i jak wróciłam po róż to już wiedziałam, który biorę a tak to zawsze potem jakieś małe rozczarowanie mam


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Obie jesteśmy młódki ... duchem
Nie tylko tym


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ale tu rozpusta.

Szalonego Sylwestra i szczęścia w Nowym Roku!
Dziękuję i wzajemnie Pinkwinku!


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić, mam doła, na ktòrego nawet kosmetyki nie pomogą. W tym roku się postarałam, nakupowałam nietanich rzeczy i zrobiłam wypasioną dekorację świąteczno-świetlną. Wyszło pięknie, cieszyło oko za każdym spojrzeniem i co? Mòj kochany kot dziś wszystko zniszczył. Poszło jak domino, nie będę wymieniać, co się zniszczyło, łatwiej by było, co ocalało, bo nawet nowe meble są do naprawy albo wyniesienia, gdzie pieprz rośnie. Trochę perfum też przy okazji stłuczonych. No aż się płakać chce. Ehh...
ojej
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.