Clare Blanc - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 19:39   #421
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
To tak, dostalam paczkę
Moje pierwsze wrażenia są następujące"
- pędzel do korektora - Uzyłam go dziś raz do nakladania cienia do powiek i blendowania. Jest super mięciutki i pracujący i oby tak dalej.
- pędzel cone brush - dla mnie za duzy do pracy z cieniami , za to jako do korektora pod oczy, koło nosa - znakomity. Mięciutki.
Oba pędzel wizualnie sa przepiękne.
- cień Mauve - tu mam trudność. I podoba mi się i jednocześnie nie jestem przekonana do koloru. Dziś z nim pracowałam, nie mam zastrzeżeń, ładnie podbija niebieską tęczówke. Musze dać muć troche czasu na oswojenie się.
- podkład 620 golden, zrobiłam tylko pasek testowy i wyszedł mocno ciemny i żółty, ale jutro spróbuję zrobić nim pełny makijaż.

Wracając do pędzli żałuję, że nie mają flat topa. Kupilabym.
Jutro napisze jak pędzel do korektora wypada w porówaniu z Sigma E25, Hakuro H79. Jak dla mnie on do korektora, zwłaszcza płynnego nie bedzie się nadawał.

Moja opinia o podkładzie Golden 620 użytym raz i nie będzie więcej ponieważ;
- nałozony o godzinie 13 a zmywany o godzinie 19 - nie pozostało po nim nic!
- podkład nie trzyma się twarzy, musiałam się mocno postarac aby go nałożyc
- podkreślił mi każdą niedoskonałość - ślady po trądziku, nowe 2 gule , pory, naczynka
- kolor okazał sie za ciemny (tak tak), wyglądałam staro i poszarzale
- proszek nie trzyma się pędzla

Jak do tej pory to najgorszy podkład z jakim miałam styczność. Nie dla mnie. Wg mnie Clair wypada duuuużo lepiej. Mam cere mieszaną z niedoskonałościami, naczynkami. I duże wymagania co do krycia i równania kolorytu cery. Także jeżeli są dziewczyny które mają takie same jak ja wymagania to odradzam ten podklad.
No ale na stronie jest chyba nawet wyszczególnione że mocniejsze krycie daje prasowaniec, ma trochę inny skład i lepiej trzyma się na tłustych cerach. Proszek jest dla cer suchych i normalnych z małą tendencja do wykwitow i bez potrzeby zakrywania zmian.

Nie używam jakiś niewiadomo jakich pędzli i clare mi się pędzla trzyma zawsze. A nie sądzę żebym dostała jakąś inną wersję podkladu?

Ciekawe! Nakladalam clare pędzlem do podkładu z clare, Sigma 3dhd, czarnym bikorem i złotym też, czy flat topem czy nawet kabuki mojej mamy z annabelle i problemu nie było, trzymał sie jak trzeba, bez wody etc. Ciekawi mnie skąd taka różnica, bo to że nie podpasowal buzi to okej, każdy jest inny, ale ze pędzli sie nie trzyma to zaskakujące, chyba że mam super pędzle :-D każde :-D a jakiego ty pędzla używasz?

Moja mama ma sucha cerę, dojrzała z naczynkami i sypki clare jej maskuje je. A jest co ukrywać. Tylko że zwykle pod podkład daje jedna warstwę korektora w kolorze skóry, ew jak jest większy problem to zielony i dopiero zwykły korektor i na to jedna warstwa podkladu.

Wciąż mnie zaskakuje to forum ;-) bo mogą się znaleźć dwie osoby o niby takiej samej cerze, ale co innego im będzie pasować. Szkoda że clare ci nie podpasowal, wydaje mi się że prasowaniec lepiej by u ciebie wypadł. Ale może znajdziesz ideał e innej firmie, powodzenia w poszukiwaniach!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 07:58   #422
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
No ale na stronie jest chyba nawet wyszczególnione że mocniejsze krycie daje prasowaniec, ma trochę inny skład i lepiej trzyma się na tłustych cerach. Proszek jest dla cer suchych i normalnych z małą tendencja do wykwitow i bez potrzeby zakrywania zmian.

Nie używam jakiś niewiadomo jakich pędzli i clare mi się pędzla trzyma zawsze. A nie sądzę żebym dostała jakąś inną wersję podkladu?

Ciekawe! Nakladalam clare pędzlem do podkładu z clare, Sigma 3dhd, czarnym bikorem i złotym też, czy flat topem czy nawet kabuki mojej mamy z annabelle i problemu nie było, trzymał sie jak trzeba, bez wody etc. Ciekawi mnie skąd taka różnica, bo to że nie podpasowal buzi to okej, każdy jest inny, ale ze pędzli sie nie trzyma to zaskakujące, chyba że mam super pędzle :-D każde :-D a jakiego ty pędzla używasz?

Moja mama ma sucha cerę, dojrzała z naczynkami i sypki clare jej maskuje je. A jest co ukrywać. Tylko że zwykle pod podkład daje jedna warstwę korektora w kolorze skóry, ew jak jest większy problem to zielony i dopiero zwykły korektor i na to jedna warstwa podkladu.

Wciąż mnie zaskakuje to forum ;-) bo mogą się znaleźć dwie osoby o niby takiej samej cerze, ale co innego im będzie pasować. Szkoda że clare ci nie podpasowal, wydaje mi się że prasowaniec lepiej by u ciebie wypadł. Ale może znajdziesz ideał e innej firmie, powodzenia w poszukiwaniach!
Nieprawda. Na stronie wyraźnie pisze, że proszkowy ma za zadanie:
" Naturalny puder jedwabny ma 18 łatwo wchłanianych przez skórę aminokwasów, mających działanie odżywcze. Jest naturalnym regulatorem wilgotności, czyniąc makijaż "oddychającym" . W kosmetykach mineralnych redukuje błyszczenie, utrwala makijaż oraz powoduje, że skóra staje się gładka i jedwabista, a wszystkie niedoskonałości mniej widoczne."
Plus, nazywają go Podkladem Regulującym.

Mam flat topy z Sigmy, pixie, sunshade, ecotools.

Wybacz, ale co do cery Twojej mamy, nakładasz korektor na całą twarz, czasem jeszcze taki co gasi czerwien na twarzy, kryje i dopiero podkład - nie dziwię się, że jest efekt. To tak jekby powiedzieć "nie maluję się, tylko tusz i błyszczyk ". Ja na buźkę stosuję pod podkład tylko krem.


Lauress jest tak dobrym podkładem, że przy jednej cienkiej warstwie załatwia praktycznie wszystko. I jest podkladem idealnym dla mnie.
Neauty ktory kryje kiepsko wyrownuje koloryt cery i sprawia, że twarz wygląda bardzo dobrze. Clare Blanc wręcz przeciwnie.
A ja mam duże potrzeby. Narzekałam na Clair ale porównując go do Clare Blanc jest lepszy. Podklad nie dla mnie i tyle.
Lily Lolo, Clare Blanc, Clair chwalą osoby które wg mnie tak naprawde mają małe problemy skórne.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 08:17   #423
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Mama nie nakłada korektora ma całą twarz ;-) czytaj ze zrozumieniem. Punktowo na przebarwienia które znajdują się na polikach i nosie. Nie robi maski.

Co do porównania proszkowego z prasowanym, pisałam z komórki i ci nie sprawdziłam czy na pewno tak mają napisane, więc wybacz.

Znam osoby z trądzikiem gdzie clare daje rade, więc to albo inne umiejętności albo jak pisałam wyżej, trądzik tradzikowi nie równy.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 10:19   #424
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
więc to albo inne umiejętności albo jak pisałam wyżej, trądzik tradzikowi nie równy.
Ja tutaj poprę odczucia oktawi7. Sama nie mam tradziku - czasem coś wyskoczy pomimo, iż moja cera bardziej do tych nieco już bardziej dojrzałych należy... Często jednak bywa podrażniona, lekko czerwona... nie jakoś intensywnie... Potrzebuję jednak ujednolicenia kolorytu cery. U mnie Clare Blanc nie radzi sobie nawet z wyrównaniem kolorytu cery. Nie oczekuję wcale od podkładu silnego krycia i z powodzeniem używam mniej kryjących podkładów. W przypadku Clare Blanc - mam bardziej odczucie, że nakładam puder "finishujący" niż podkład... Jeśli chodzi o moje doświadczenia z minerałkami to nieskromnie dodam, że mam duże Używam ich od ponad 10 lat - zaczęłam od Lumiere baaardzo dawno temu
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 10:24   #425
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość
Ja tutaj poprę odczucia oktawi7. Sama nie mam tradziku - czasem coś wyskoczy pomimo, iż moja cera bardziej do tych nieco już bardziej dojrzałych należy... Często jednak bywa podrażniona, lekko czerwona... nie jakoś intensywnie... Potrzebuję jednak ujednolicenia kolorytu cery. U mnie Clare Blanc nie radzi sobie nawet z wyrównaniem kolorytu cery. Nie oczekuję wcale od podkładu silnego krycia i z powodzeniem używam mniej kryjących podkładów. W przypadku Clare Blanc - mam bardziej odczucie, że nakładam puder "finishujący" niż podkład... Jeśli chodzi o moje doświadczenia z minerałkami to nieskromnie dodam, że mam duże Używam ich od ponad 10 lat - zaczęłam od Lumiere baaardzo dawno temu
Więc tak jak pisze trądzik tradzikowi nie równy, czy cera naczynkowa cerze naczynkowej. Kiedyś słyszałam że pH skóry może sprawiać że inaczej odczuwa się kosmetyki. Mimo że dwie osoby mają cerę tłustą to ich pH skóry może być inne i juz inaczej skóra reaguje.

Być może ja mam farta znając osoby którym clare trądzik przykrywa, czy naczynka ;-) świat jest pełen niespodzianek ;-)

A co do trzymania się podkladu na pędzlu może kwestia pędzli w może kwestia innego gestu, bo ja nie narzekam

I swoje z minerałami też przeżyłam, choć wiekowa jeszcze nie jestem
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 10:39   #426
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość
Ja tutaj poprę odczucia oktawi7. Sama nie mam tradziku - czasem coś wyskoczy pomimo, iż moja cera bardziej do tych nieco już bardziej dojrzałych należy... Często jednak bywa podrażniona, lekko czerwona... nie jakoś intensywnie... Potrzebuję jednak ujednolicenia kolorytu cery. U mnie Clare Blanc nie radzi sobie nawet z wyrównaniem kolorytu cery. Nie oczekuję wcale od podkładu silnego krycia i z powodzeniem używam mniej kryjących podkładów. W przypadku Clare Blanc - mam bardziej odczucie, że nakładam puder "finishujący" niż podkład... Jeśli chodzi o moje doświadczenia z minerałkami to nieskromnie dodam, że mam duże Używam ich od ponad 10 lat - zaczęłam od Lumiere baaardzo dawno temu
Tak troche off topic, Buka jak uszeregowałabys uzywane/wyprobowane przez siebie podklady?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:05   #427
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Mama nie nakłada korektora ma całą twarz ;-) czytaj ze zrozumieniem. Punktowo na przebarwienia które znajdują się na polikach i nosie. Nie robi maski.

Co do porównania proszkowego z prasowanym, pisałam z komórki i ci nie sprawdziłam czy na pewno tak mają napisane, więc wybacz.

Znam osoby z trądzikiem gdzie clare daje rade, więc to albo inne umiejętności albo jak pisałam wyżej, trądzik tradzikowi nie równy.
Umiejetności też mi nie brak, uzywam minerałów od kilku lat także mam też doświadczenie.
Wracając do zastosowania korektora Twojej mamy zrozumialam, ze daje go na całą twarz - wiem, że niektóre dziewczyny stosuja proszkowe korektory jako taki fundament na podkład.
Co jednak nie zmienia faktu, że wspomaga się korektorem. Przy Lauressie nawet ja nie mam takiego musu.
Clare Blanc po prostu mi nie pasuje i tyle. Ten prasowaniec mi się podoba ale cena 119zł to dla mnie za dużo a bez próbki nie kupię.
Jak mówię przy każdej okazji - mam duże wymagania ponieważ mam takie a nie inne potrzeby. Zachwalany Meow też się u mnie nie spisał.

Żałuję tylko, że nie mają flat topa... Kupiłabym. Cone brush jest super, pracuje się nim o niebo lepiej od Hakuro H63.

Kto ma ten skośnie ścięty i powie jak nakłada się nim bronzer? Najlepiej prasowany.

Edytowane przez oktawi7
Czas edycji: 2015-12-08 o 19:12
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 20:15   #428
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Umiejetności też mi nie brak, uzywam minerałów od kilku lat także mam też doświadczenie.
Wracając do zastosowania korektora Twojej mamy zrozumialam, ze daje go na całą twarz - wiem, że niektóre dziewczyny stosuja proszkowe korektory jako taki fundament na podkład.
Co jednak nie zmienia faktu, że wspomaga się korektorem. Przy Lauressie nawet ja nie mam takiego musu.
Clare Blanc po prostu mi nie pasuje i tyle. Ten prasowaniec mi się podoba ale cena 119zł to dla mnie za dużo a bez próbki nie kupię.
Jak mówię przy każdej okazji - mam duże wymagania ponieważ mam takie a nie inne potrzeby. Zachwalany Meow też się u mnie nie spisał.

Żałuję tylko, że nie mają flat topa... Kupiłabym. Cone brush jest super, pracuje się nim o niebo lepiej od Hakuro H63.

Kto ma ten skośnie ścięty i powie jak nakłada się nim bronzer? Najlepiej prasowany.
W życiu nie spotkałam się z osobami które nakładają korektor na całą twarz. Przecież to brzmi jak wykroczenie! :-D fundamenty jak przy budowie domu :-D
No wspomaga się korektorem kiedy ma żywo czerwone naczynka. Bo jeżeli są uspokojone, różowe, to nie ma potrzeby bo clare je zakrywa.

Kiedyś clare mi wspominało że jak będzie zainteresowanie to może wypuszcza kolejna serię pędzli, w tym flat top ;-) więc może kiedyś...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:31   #429
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

Kiedyś clare mi wspominało że jak będzie zainteresowanie to może wypuszcza kolejna serię pędzli, w tym flat top ;-) więc może kiedyś...
Kiedyś, no i cena jest zaporowa. Te pędzle już i tak dużo kosztują choć jak na pierwsze używania i mycie jestem bardzo zadowolona.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 22:32   #430
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Kiedyś, no i cena jest zaporowa. Te pędzle już i tak dużo kosztują choć jak na pierwsze używania i mycie jestem bardzo zadowolona.
fakt, kosztują sporo, bo to półka cenowa sigmy jak dla mnie.
ale jakość wg mnie bardzo dobra i ja jestem zadowolona.
jakby coś się zepsuło to na bank przyszłabym się tu wypłakać
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 06:03   #431
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
I swoje z minerałami też przeżyłam, choć wiekowa jeszcze nie jestem
Ja tam wcale wiekowa się nie czuję Proszę mi bez takich tu

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Tak troche off topic, Buka jak uszeregowałabys uzywane/wyprobowane przez siebie podklady?
Oj będzie tego bardzo dużo! Pod jakim względem chciałabyś mieć je uszeregowane? Może lepiej na plotkowym? Nie wiem czy mnie stąd nie pogonią w przeciwnym razie
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 08:25   #432
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość



Oj będzie tego bardzo dużo! Pod jakim względem chciałabyś mieć je uszeregowane? Może lepiej na plotkowym? Nie wiem czy mnie stąd nie pogonią w przeciwnym razie
Tak calkiem nie byłaby to dygresja, bo Clare tez sie tam znajdzie zapewne, ale moze byc na plotkowym. Moze weglug oceny za całokształt, od najlepszych?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:56   #433
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Kiedyś, no i cena jest zaporowa. Te pędzle już i tak dużo kosztują choć jak na pierwsze używania i mycie jestem bardzo zadowolona.
Jak dla mnie to najlepsze pędzle jakie miałam. Oddałam wszystkie hakuro, zoeva i bdellium jakie miałam bo od dłuzszego czasu maluje sie tylko tymi clare. Dotarły już do mnie kolejne . Najbardziej lubię ten do pudru, skośny (którego uzywam do bronzera) i ten do korektora (idealnie podpasował mi do cieni) - mam już takie 3

nowe cienie jakie zamówiłam to:
#EART SPIRIT (idealny jasny brąz matowy na codzień - uzywam na okrągło), #ABOUT BROWN (najlepszy do brwi, idealna mroźna czekolada, podobno to poprawiona formuła, bardziej zimny niż wcześniej) #JUST BEAUTIFUL (cudowny kameleon, najładniej wygląda aplikowany na mokro, uzywam na specjalne wyjścia, zbiera dużo komplementów) #SEDUCE mój faworyt, brąz ze złocistymi połyskującymi drobinkami, uniwersalny, nadaje się na dzień i na wieczór

zdjęcie przedstawia
od góry: groove, just beautiful,
od dołu: seduce, about brow, earth spirit
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6923.jpg (118,1 KB, 54 załadowań)
__________________
wymiana

instagram

Edytowane przez bitedelite
Czas edycji: 2015-12-09 o 21:00
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 20:32   #434
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Clare Blanc

Ja niestety troche nie trafilam z kolorami cieni... Mam trufle i biscotti, szkoda ze nie wzielam demure i quite beige na przyklad. Powtarzam sie, ale super byloby moc kupic mniejsza ilosc jak np. w Annabelle, Neauty sprzedaje 1g jako standard. A tak to boje sie ryzykowac, ze znow mi nie bedzie odcien odpowiadac.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 22:26   #435
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Ja niestety troche nie trafilam z kolorami cieni... Mam trufle i biscotti, szkoda ze nie wzielam demure i quite beige na przyklad. Powtarzam sie, ale super byloby moc kupic mniejsza ilosc jak np. w Annabelle, Neauty sprzedaje 1g jako standard. A tak to boje sie ryzykowac, ze znow mi nie bedzie odcien odpowiadac.
ja też czekam na mniejsze pojemności cieni. bo niektóre kolory chciałabym mieć ale w mniejszej ilości, większej zwyczajnie nie zużyję.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 23:00   #436
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Clare Blanc

Margitea, a masz jakies info czy beda?
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 23:58   #437
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Margitea, a masz jakies info czy beda?
chyba się muszę dopytać. jako nadworny natręt :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 23:23   #438
jagnajoz
Przyczajenie
 
Avatar jagnajoz
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 16
Dot.: Clare Blanc

Clare Blanc mnie chyba nie lubi. Nie działa mi newsletter, próbowałam na kilka adresów. Nie przyszła mi zniżka urodzinowa. Napisałam do nich kilka razy na fejsie, cisza. Jak żyć?

Orientujecie się w ogóle, czy są zniżki w newsletterach lub jaki jest rabat urodzinowy? Przespałam black friday :|
jagnajoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 20:37   #439
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja też czekam na mniejsze pojemności cieni. bo niektóre kolory chciałabym mieć ale w mniejszej ilości, większej zwyczajnie nie zużyję.
tez bym była zainteresowana mniejszymi pojemnościami, będą?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 18:36   #440
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Clare Blanc

Im dłużej czytam o clare blanc tym bardziej mnie ten podkład ciekawi. Szukam pierwszego minerałka. Strzelilam w Pixie w odcień Antique Beige z formuly MLB i kolor jest trafiony. Macie pomysly jako byłyby odpowiednik jego z Clare?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 19:04   #441
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Im dłużej czytam o clare blanc tym bardziej mnie ten podkład ciekawi. Szukam pierwszego minerałka. Strzelilam w Pixie w odcień Antique Beige z formuly MLB i kolor jest trafiony. Macie pomysly jako byłyby odpowiednik jego z Clare?
Obstawiam beige 340 ew 330 (bardziej 340) i buff 430,
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 20:53   #442
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Im dłużej czytam o clare blanc tym bardziej mnie ten podkład ciekawi. Szukam pierwszego minerałka. Strzelilam w Pixie w odcień Antique Beige z formuly MLB i kolor jest trafiony. Macie pomysly jako byłyby odpowiednik jego z Clare?
dla mnie też Antique Beige jest trafiony (chociaż wolę formułę AG) z Clare próbowałam tylko Warm 540 - na moje oko to ten sam poziom jasności ale Warm 540 ma w sobie żółte tony. Jeśli szukasz czegoś całkiem neutralnego, to nie warmy
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 21:13   #443
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
dla mnie też Antique Beige jest trafiony (chociaż wolę formułę AG) z Clare próbowałam tylko Warm 540 - na moje oko to ten sam poziom jasności ale Warm 540 ma w sobie żółte tony. Jeśli szukasz czegoś całkiem neutralnego, to nie warmy
Ja się szybciej swiecilam po AG i się ważył. A jak porownasz jakość Clare a Pixie?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:31   #444
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Ja się szybciej swiecilam po AG i się ważył. A jak porownasz jakość Clare a Pixie?
Trudno mi porównywać, bo Clare Blanc testowałam może ze trzy razy dopiero a Pixie używam często, testowałam różne odcienie, odpowiada mi ten podkład dobrze się trzyma na twarzy, przyzwoicie kryje, lubię wykończenie w formule AG.
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:00   #445
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez jagnajoz Pokaż wiadomość
Orientujecie się w ogóle, czy są zniżki w newsletterach lub jaki jest rabat urodzinowy? Przespałam black friday :|
Koleżanka też nie dostała urodzinowego rabatu. Ja osobiście sprawdzę to 28go grudnia ale też na nic nie liczę.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 07:37   #446
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Clare Blanc

Zamówiłam kilka próbek podkładów i róży, czy możecie mi powiedzieć na ile użyć starcza taka próbka podkładu? Czy to jest na jedno użycie czy kilka?

Mam pytanie odnośnie cienia TRUFLE czy ktoś go ma i może zrobić zdjęcie jak on wygląda na oku?
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 07:50   #447
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Koleżanka też nie dostała urodzinowego rabatu. Ja osobiście sprawdzę to 28go grudnia ale też na nic nie liczę.
Dostalas może urodzinowa znizke?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 08:10   #448
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Zamówiłam kilka próbek podkładów i róży, czy możecie mi powiedzieć na ile użyć starcza taka próbka podkładu? Czy to jest na jedno użycie czy kilka?

Mam pytanie odnośnie cienia TRUFLE czy ktoś go ma i może zrobić zdjęcie jak on wygląda na oku?
Próbka podkladu z clare blanc to u mnie spokojnie 10 użyć, każde użycie to jedna warstwa na całą twarz i kolejna w strefę T tylko.

Róże to już indywidualnie, bierze się proszku jeszcze mniej, dosłownie szczyptę. Jeszcze żadnego nie wykonczylam :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 20:39   #449
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Clare Blanc

A jeśli chodzi o jakość tych produktów to do czego byś porównała? Czy Bare Minerals są lepsze czy to jest to samo?
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 21:45   #450
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o jakość tych produktów to do czego byś porównała? Czy Bare Minerals są lepsze czy to jest to samo?
całkiem szczerze - nie pokusiłam się o bare minerals w pełnym opakowaniu.

nie znalazłam też o nich jakiś fajnych opinii, sporo było za to neutralnych bądź negatywnych.

kilka razy byłam w drogeriach, miałam próbkę, a nawet na twarzy najjaśniejszy odcień podkładu i... no nie. bare minerals odcieniowo i formułowo to dla mnie tragedia.
generalnie ja lubię lekkie krycie, ale tam krycia w ogóle nie miałam. ktoś kto chciałby zakryć jakieś większe wypryski czy coś to nie miałby szans. bo podkreślał najmniejszą wypukłość na twarzy. a i chyba miałam jakąś oryginalną wersję, która jest taka jakby satynowa. Jest też matująca ale tam kolory są jeszcze ciemniejsze.
prócz tego kolor... najjaśniejszy jest za ciemny i za... pomarańczowy. formuła po godzinie tworzy na twarzy na twarzy maskę z rozbłyskiem.
brakuje mi też stopienia się podkładu z twarzą. Bare po prostu był na niej ciągle widoczny. Nie chodziło nawet o kiepski kolor, formuła jakaś nie bardzo. Pory widoczne...

mam cerę normalną, czasami się tylko świecę w strefie T i tam miewam nieliczne wypryski. właściwie można by rzec, że cera jak marzenie (trochę przebarwień, pieprzyków i czasami pojawiają się naczynka czerwone). więc jak coś sobie z tym nie radzi to co by było jakbym miała naprawdę duże problemy z cerą?


w mojej opinii (bazuję na wykończonej próbce, testu na buzi w perfumerii i testu koloru na ręce) bare minerals jest lata świetlne za clare blanc. nawet nie ma co porównywać. a gdzieś czytałam, że bare minerals z minerałami nie mają za dużo wspólnego

ale jak wiadomo, clare blanc to mój święty graal, ciężko mu dorównać we wszystkich aspektach

a no i bare minerals ma w składzie Bismuth Oxychloride - który może powodować nasilenie objawów trądzikowych. a chyba ktoś nawet o tym pisał tu gdzieś na forum. znaczy o tym składniku.


także z mojej opinii niewiele się dowiesz, prócz tego, że w życiu nie powiem, że bare minerals ma lepsze podkłądy niż clare blanc. clare blanc to dla mnie "wyższa półka jakościowa". o!
ale to tylko moja opinia najlepiej potestować na sobie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.