Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-03-14, 23:44   #1
paulakrk
BAN sta³y
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7 580
GG do paulakrk
Wink

Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)


Mam nadziejê ,¿e nie by³o takiego w±tku ( jesli siê mylê to przepraszam -ale naprawde nie znalaz³am!! ) . Mam do Was pytanko - czy znacie moze jakie¶ mro¿one, ³atwe i szybkie do przyrzadzenia potrawy , które nie bed± bomb± kaloryczn± ? Bo ¿ywienie siê non stop mrozon± pizza i pierogami,frytkami z piekarnika, krokietami z barszczem ( z torebki) dobrych efektów przyniesc nie moze... MIeszkam sama i nie mam ani czasu ani ochoty na bawienie sie w kucharke.. co zazwyczaj konczy sie mro¿onk± lub w jakiejs knajpce... Mozecie co¶ doradzic!!??
paulakrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-14, 23:55   #2
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 947
GG do demetria
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

ry¿+mrozone mieszanki warzyw?? i tu mozesz przyprawiac na 100 sposobów (wszedzie ten ry¿ bêde zachwalac )
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 00:10   #3
paulakrk
BAN sta³y
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Hmmm zgadza siê ale popatrz..... gotowanie ry¿u ( rozumiem ,¿e tego ciemnego? ) 15 minut, podsma¿enie go z warzywami - kolejne 10 .... Za du¿o robotyyyyy!!! A ile przy tym garów do zmywania...!

S± przecie¿ takie fajne, gotowe bigosiki, flaczki, gulasze, leczo - wystarczy je wrzuciæ do mikrofali i am am am !! Nie ma czego¶ podobnego - ale niskokalorycznego??!!!
paulakrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 00:20   #4
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 947
GG do demetria
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

gdzie¶ tu by³ w±tek o zupie kapu¶cianej w tabletkach czy jakos tak swoj± droga tez jestem ciekawa czy sa szybkie dania ale nisko kaloryczne? A trzeba tez pamiêtac ¿e w jedzeniu nie licza sie tylko kalorie ale te¿ warto¶ci odzywcze
Czekamy az sie ekspertki wypowiedz±
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 00:25   #5
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 683
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Hmmm zgadza siê ale popatrz..... gotowanie ry¿u ( rozumiem ,¿e tego ciemnego? ) 15 minut, podsma¿enie go z warzywami - kolejne 10 .... Za du¿o robotyyyyy!!! A ile przy tym garów do zmywania...!

S± przecie¿ takie fajne, gotowe bigosiki, flaczki, gulasze, leczo - wystarczy je wrzuciæ do mikrofali i am am am !! Nie ma czego¶ podobnego - ale niskokalorycznego??!!!
Ojj leniuchu ja ci polecam warzywka Hortexu s± naprawdê pyszne..-> oczywiscie mrozonki
W szczegolnosci "warzywa na patelniê" Taki pyszny mix i parê minut wystarczy,aby zajadac...
albo cos z firmy Frosta..np "zlote krewetki'
__________________
-widzia³a¶ kiedy¶ co¶ idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz byæ niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 00:31   #6
paulakrk
BAN sta³y
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Wieeem leniwa jestem potwornie!!!! Raz w tygodniu moze i bym siê zmusi³a by co¶ ugotowaæ ale pozmywaæ po tym.......W ¿yciu!!!!!!! Wiêc lez± gary czasem i 2 tygodnie czekaj±c jak na zbawienie....
No ale do rzeczy - warzywa na patelnie s± pyszne!!!!! Ale chyba troche kalorii maj±, nie...? Te ziemniaki, smazone na t³uszczu...
A o takich krewetkach nie slyszalam!! Choæ znajac zycie robi sie je ³atwo i dosc szybko - jak to frutti di mare! Gorzej z cen±
Musze jutro skoczyæ do tesco i pobuszowaæ po mrozonkach - moze co¶ mi sie rzuci w oczy!

paulakrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 01:14   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Jak ju¿ tak bardzo Ci siê nie chce gotowaæ, a chcesz zje¶æ co¶ bardziej jadalnego, to naprawdê warzywa na patelniê to dobre rozwi±zanie. Wystarczy je podsma¿yæ i gotowe. W razie przejawu wiêkszych chêci do gotowania mo¿na sobie do nich dogotowaæ ry¿u albo dosma¿yæ miêska. Mo¿na te¿ kupiæ mieszankê na zupkê i ugotowaæ zupkê. Mo¿na je poddusiæ razem z piersi± z kuraka na przyk³ad... Mnóstwo mo¿liwo¶ci Tylko od razu mówiê, ¿e polecam te z Hortexu, bo insze jakie¶ takie... nie tego Ewentualnie dla odmiany mo¿esz kupowaæ gotowe sosy w s³oikach - polecam Knorr i £owicz. Na nich zwykle s± przepisy na szybkie dania. Mo¿e nie jest to to, co danie zrobione od podstaw samemu, ale na pewno ma lepszy smak ni¿ takie zupe³ne gotowce.
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 11:02   #8
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomo¶ci: 3 356
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

No sosy, zw³aszcza te gotowe, to do zdrowych i niskokalorycznych nie nale¿±... Je¶li chcesz siê odchudzaæ (w³a¶ciwie nie piszesz, czy masz taki zamiar), to lepiej zamiast sosów u¿ywaæ przypraw.
Warzyw mro¿onych nie trzeba koniecznie sma¿yæ na t³uszczu - kup patelniê teflonow± i du¶ je z ma³ym dodatkiem wody, gotuj na parze itp. Nie jestem specem w te klocki, ale chyba w mikrofalówce te¿ mo¿na je przygotowaæ
Warzyw mro¿onych jest ka¿da ilo¶æ, ³atwo znale¼æ te zestawy, w których nie ma ziemniaków.
B³yskawicznie przygotowuje siê kus kus - zalewasz w kubeczku wrz±tkiem na 3 min. i ju¿. Jest bardzo zdrowy. Ry¿ (polecam parboiled albo najlepiej [najzdrowiej] tzw. dziki) mo¿esz ugotowaæ raz i je¶æ potem przez 3 dni, przechowuj±c gotowany w lodówce w zamkniêtym pude³ku. Podobnie z makaronem - mo¿na ugotowaæ na zapas do tych warzyw; spróbuj razowego - mniej kalorii, du¿o cennych sk³adników. Kasze - tak samo.
Poza tym przecie¿ mo¿esz kupowaæ gotowe sa³atki i do nich podgrzewaæ w mikrofali ró¿ne produkty sojowe - to doskona³y, zdrowy i lekkostrawny obiad, a przygotowanie zajmie Ci 5 minut (tyle, ile trwa odgrzanie kotleta czy kie³baski z soi). Zmywania potem minimum, bo sa³atki sprzedaj± w jednorazowych pojemnikach i mo¿esz sobie potem z niego zje¶æ...
Midi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 15:39   #9
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Widze takiego samego lenia jak ja

...ryz nie jest bardzo kaloryczny- mozesz smialo jesc
...warzywka mrozone wystarczy ladnie ugotowac i po 10 minutach gotowe. Do tego plastereczek czy dwa szynki i masz obiad gotowy
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 17:23   #10
paulakrk
BAN sta³y
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Dziêki dziewczyny

To nie ma byæ stricte odchudzanie - bo na diecie wytrzymuje maks 5 dni po czym rzucam sie na jedzenie jak zwierze Chodzi o ograniczenie mro¿onej pizzy i innych paskudzw, na rzecz czegos zdecydowanie mniej kalorycznego! Bo nie po to biegam na aerobik itp zeby nie by³o zadnego efektu
Jakbyscie mialy jeszcze jakies pomys³y to piszcie prosze!!

PS. a makaronik taki zwykly czy jaki¶ specjalny...?
paulakrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 19:48   #11
b-maskotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

a mo¿e gotowanie zupy nie jest takie z³e ?? przecie¿ wywar gotuje siê sam, Ty w tym czasie mo¿êsz robiæ co¶ innego, potem tylko dorzucasz dodatki w zale¿no¶ci do to ma byæ, ten wspomniany wyrzej makaron ugotowany na zapas na kilka dniu - lub zupa z ry¿em w ¶rodku (np pomidorowa z ry¿em je¿eli nie chesz gotowaæ makaronu) i masz zdrowe jedzenie na 3-4dni (zale¿nie od garnka i apetytu)
albo sa³atki -te¿ w jeden dzieñ praca a potem przez 3 -4 jedzenie

zacznij czytaæ sk³ady tych gotowych potraw to mo¿e siê zniechêcisz zanim to zjesz - pamiêtaj to czego jest najwiêcej jest podawane na pierwszym miejscu
b-maskotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 19:50   #12
b-maskotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

a mo¿e gotowanie zupy nie jest takie z³e ?? przecie¿ wywar gotuje siê sam, Ty w tym czasie mo¿êsz robiæ co¶ innego, potem tylko dorzucasz dodatki w zale¿no¶ci do to ma byæ, ten wspomniany wyrzej makaron ugotowany na zapas na kilka dniu - lub zupa z ry¿em w ¶rodku (np pomidorowa z ry¿em je¿eli nie chesz gotowaæ makaronu) i masz zdrowe jedzenie na 3-4dni (zale¿nie od garnka i apetytu)
albo sa³atki -te¿ w jeden dzieñ praca a potem przez 3 -4 jedzenie

zacznij czytaæ sk³ady tych gotowych potraw to mo¿e siê zniechêcisz zanim to zjesz - pamiêtaj to czego jest najwiêcej jest podawane na pierwszym miejscu; pomy¶l z czego zrobione s± te 'pyszne' klopsiki, parówki, farsz do pierogów (najczê¶ciej s± to resztki i ¶cinki miêsa, które gdyby¶ zobaczy³a na tasmie produkcyjne to zebra³o by Ci siê na wymioty) - mo¿e nie za przyjemne opisy, ale tak faktycznie jest
mnie to zawsze przekonuje zanim siêgne po parówkê czy kupiê konserwê, pasztet lub co¶ innego - wtedy momentalnie przychodzi mi ochota na gotowanie
b-maskotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-15, 23:39   #13
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 9 268
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Ja te¿ jestem leniuch moi faworyci to :
-zupy-w zale¿no¶ci od upodobañ ja preferujê pomidorow± ogórkow± gotujê je non stop
-mro¿onki-z makaronem,ry¿em,kasz± albo same w sobie.Zajmuje mi to 10min.Wchodzê w butach/kurtce etc. do kuchni wrzucam wszystko do 1 gara,zalewam wrz±tkiem...w miêdzyczasie siê rozbieram,przebieram,myjê ...i akurat wszystko jest gotowe doprawiam,dolewam oliwki i ¿arcie jak ta lala
Szybciej to chyba tylko sucharki ci zostaj±
annLee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 12:21   #14
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomo¶ci: 3 356
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Paula, ale zrobienie pizzy zajmuje du¿o wiêcej czasu ni¿ przygotowanie tych warzyw mro¿onych z jak±¶ soj± itp. Nawet je¶li pizzê kupujesz gotow± zamro¿on± (ja jej nie lubiê - w niczym nie przypomina prawdziwej i czujê siê, jakbym zjad³a na obiad nie¶wie¿± kanapkê, tyle tylko, ¿e du¿ego rozmiaru i okr±g³±), to ona siê rozmra¿a i piecze du¿o d³u¿ej ni¿ warzywka.
Makaron - ja lubiê razowy, jest du¿o zdrowszy, ni¿ taki zwyk³y, bo do produkcji u¿ywana jest nieprzetworzona m±k± razowa (zachowuje wiêcej substancji mineralnych, witamin i b³onnika). Mo¿esz te¿ spróbowaæ ró¿nych ry¿owych lub sojowych, tak dla urozmaicenia. Poza tym sojowe przygotowuje siê najczê¶ciej tak, ¿e zalewa siê je wrz±tkiem i moczy ok. 3-5 min., wiêc nic nie wykipi i jest du¿o szybciej, ni¿ zwyk³y.
Do tego jaka¶ gotowa sa³atka i kawa³ek burgera sojowego i masz obiad z g³owy w ci±gu jakich¶ 10 minut.
Midi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 12:50   #15
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 944
Talking Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

witam w klubie samodzielnych m³odych i ambitnych ... s³uchaj mia³am ten sam problem ... byle szybki obiadek bo czas nagli, ale siê przekona³am ¿e nie warto, nie ka¿e ci ¶lêczeæ po 4 godz w kuchni, mój przepis na szybkie ¿arcie to jest do¶æ banalny, wieczorem gotuje garnek zupy np. pomidorowej ale takiej z prawdziwymi pomidorami, ja i mój ch³opak mamy obiad na dwa dni, tylko odgrzewamy. Ewentualnie jemy do tego warzywa z patelni i ugotowan± pier¶ z kurczaka. Na kolacje staram siê ograniczyæ do bia³ka wiêc kupuje ju¿ uwêdzon± rybe w zamkniêciu pró¿niowym i j± jem. Je¶li nie chce ci siê robiæ "obiadków" to gotuj sobie zupy ale takie dobre i konkretnie , tylko nie na zasadach jak nasze mamy ¿e duuuu¿o m±ki.
co do ry¿u - fakt, gotuje siê d³ugo, ale br±zowy potrzebuje 35 minut he he he ....
kupuj sobie du¿o owoców, staraj siê aby zawsze by³y na stole, obieraj marchewki w pa³eczki ... dobry jest starty seler na du¿ych oczkach wymieszany z 1 ³y¿eczk± chrzanu ... , aaaaaaaaa jak ja nie gotuje to robi to mój T¯ ... czyli Lasagne, Spaghetti, Fasolka po Bretoñsku Kotlety de Volaye (nie wiem jak to sie pisze) czyli to bardziej kaloryczne he he he
..ale siê rozpisa³am ....
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 12:55   #16
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 944
Exclamation Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

albo ugotuj sobie makaron - ¶widerki - zmieszaj to z pomidorem, papryk±, ogórkiem i 2 ³y¿kami twaro¿ku (wszystko drobno pokrój) - dla mnie pycha i ma³o kaloryczne ...
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 13:09   #17
paulakrk
BAN sta³y
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Jejkuuu kochane jestescie

Wczoraj zrobilam makaron z jakims sosem pomidorowym ( z kartonu)...jezu jakie paskudztwo!!!!!!!!! Zosta³ mi tego ca³y gar - bede chyba musia³a wcisn±c Menowi lub fretce
Dzis na szczescie zjem cos w pracy
Hehehe a na jutro planuje...skonczyæ ten makaron Doda³abym do niego ¿oltego serka...mhmmm... ale sie powstrzymam

I chyba rzeczywiscie poprobuje z zupami!!!! Wygl±da mi to na ³atwe i przyjemne gotowanie, a kalorii chyba zbyt wiele nie maja . Do tego jakis kawa³ek fileta i na obiad styknie.

Owocami jak najbardziej sie zapycham a co do marcheweczki...nie mam jeszcze obieraczki ( od 2 lat heheheheh) . Ale jak siê zaopatrze to zamienie sie w królika.

A makaron razowy jest taki brazowy? Bo widzia³am wczoraj takie swiderki ale nie wygl±da³y zbyt apetycznie i nie kupi³am...


A najbardziej podoba³y mi sie fragment o wchodzeniu w butach ,zalewaniu wrz±tkiem i sucharkach To zdecydowanie co¶ dla mnie


paulakrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 13:17   #18
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 944
Talking Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

dla przyk³adu - fili¿anka zupy pomidorowej z ry¿em na 100kcal ...to raczej maa³o
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 13:21   #19
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 944
Talking Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

albo ry¿ z jab³kami zapiekany w piekarniku troche kaloryczne ale syte i pyszne
albo barszcz "instant" (s³oiczek), mo¿e byæ winiary, przyprawiony maggi plus kupione uszka, ca³a paczka starczy na 4 obiady. a kosztuje ok 7z³
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 14:15   #20
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 947
GG do demetria
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

gdzie¶ na Moim gotowaniu wpad³ mi kiedys w oczy watek: dania jednogarnokowe czy jakos tak, mysle ¿e mo¿na tam popatrzec moze znajdzie siê cos niskokalorycznego

a co do ry¿u z jab³kami to uwazam ¿e nie jest to bardzo kaloryczne danie jezeli nie bêdziemy dodawaæ cukru (lepiej u¿yæ s³odkich jab³ek) i cynamonem posypiemy ja jak mam czas to dusze jab³ka, robi sie taka packa jak dla ma³ych dzieci i pakuje to w s³oiki i stoi, potem tylko gotuje ry¿ otwieram s³oik dorzucam i wychodzi pyyyyszne danie
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 15:23   #21
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 944
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Cytat:
Napisane przez demetria
gdzie¶ na Moim gotowaniu wpad³ mi kiedys w oczy watek: dania jednogarnokowe czy jakos tak, mysle ¿e mo¿na tam popatrzec moze znajdzie siê cos niskokalorycznego

a co do ry¿u z jab³kami to uwazam ¿e nie jest to bardzo kaloryczne danie jezeli nie bêdziemy dodawaæ cukru (lepiej u¿yæ s³odkich jab³ek) i cynamonem posypiemy ja jak mam czas to dusze jab³ka, robi sie taka packa jak dla ma³ych dzieci i pakuje to w s³oiki i stoi, potem tylko gotuje ry¿ otwieram s³oik dorzucam i wychodzi pyyyyszne danie
mmmmniam to narobi³a¶ mi smaczka ) )
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 15:31   #22
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Ja popieram zupy sa do tego rozgrzewajace mozna robic na rozne sposoby z ryzem kus kus czy makaronem. Dodatkowo sa gotpwe mrozonki gdzie tylko dolewa sie wody kostka roso³owa do tego plus przyprawy i mam y co jesc na 2-3 dni. Dodatkowo mozna zrobic sobie salatke jakas ktora tez w miare szybko sie robi jakies warzywka troche sosu i tez mam y co jesc przez pare dni. Na obiad do ryzu np kotlet z piersi kurczaka - szybko sie dusi mozna tez kupic mieso mielone i zrobic sos z warzywami i miesem
krokus_krokus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 15:49   #23
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 947
GG do demetria
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

Cytat:
Napisane przez ka.si
mmmmniam to narobi³a¶ mi smaczka ) )
tak jak czsami przegladam fitness to sie robie bardziej g³odna
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-16, 16:47   #24
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Co je¶æ gdy nie ma co je¶æ :)

A mój sta³y zestaw jak nie ma co je¶æ jest zawsze taki sam:
paluszki rybne + mro¿one warzywka
mniamciu
Ibizza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.