oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 13:12   #1
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042

oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!


Dziewczyny bardoz prosze o pomoc i porade!
Od ponad tygodnia zauwazylam,ze przy kazdym zmywaniu makijazu,a czasem takze w ciagu dnia,znajduje rzese... niby jedna to nic niepokojacego,ale poniewaz zdarza sie to dzien w dzien to jestem przerazona,ze niedlugo zostane z lysymi oczkami
Na poczatku myslalam,ze to sprawka nowego tuszu<zreszta hypoalergicznego...>,ale mimo,ze powrocilam do wyprobowanej mascary sytuacja pozostala bez zmian...dlatego winna zaczelam obarczac dwufazowy plyn Ziaji...
Tym bardziej,ze ostatnie dwa dni nie malowalam oczek<i w zwiazku z ty mnie zmywalam ich plynem>i ani jedna rzesa nie wypadla...
W zwiazku z tym tak sie zastanawiam czy rozwiazaniem nie byloby zmywanie mascary najzwyklejsza oliwka dla dzieci? co o tym sadzicie?
i ewentualnie,jesli to dobry pomysl,to czy moge skusic sie na ta: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20230
sprzedawana jest w miniopakowaniach,wiec na wyprobowanie w sam raz... cyz tez zaweria skaldniki,ktore stosowana w okolicy oczu moglyby podraznic i lepiej zakupic Bambino lub J&J?

W innym wypadku pewnie nie pytalabym was o cos takiego tylko przetestowala,ale boje sie jeszcze bardziej zaszkodzic moim oczom...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:07   #2
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

Spróbowałabym na twoim miejscu Każde oczy inaczej reagują, więc ciężko powiedzieć czy to będzie dobry wybór. Ta oliwka jest na pewno lepsza od Bambino czy J&, bo zawiera więcej olei naturalnych. Jednak nejlepsza jest oliwka Hipp, która zawiera tylko (!!) oleje naturalne Ale myślę, że możesz spróbować tej rossmanowskiej. Sama bym spróbowała, ale nie mam na stanie Wiem, że niektóre dziewczyny zywają makijaż oliwką i chwalą sobie


No i polecam odzywkę do rzęs Ja używam Pierre Rene z kreatyną i bardzo sobie chwalę, kosztuje 10 zł. Zresztą, zajrzyj ma KWC
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:21   #3
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

confused dziekuje ci bardzo za odpowiedz wiem,ze kazde oczka reaguja inaczej i nie mozna zagwarantowac,ze jakis kosmetyk sprawdzi sie w 100%,ale moja wiedza na temat skladow jest jeszcze w fazie raczkowania i wolalam sie upewnic czy ta babydream sobie nie zaszkodze zamiast pomoc
W takim razie bede szukac przede wszystkim Hipp,a w drugiej kolejnosci tej rossmanowskiej...


a co do odzywki PR to napewno sie za nia rozejrze
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 15:09   #4
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

ja sama używam tej oliwki hippa i mogę Ci ją polecić z czystym sumieniem. Co prawda ostatnio odstawiłam ją na bok, ale z tego co pamiętam nieźle radziła sobie ze zmywaniem tuszu no i moim zdaniem był o wiele łagodniejsza dla okolic oczu niż płyn do demakijażu. A muszę dodać, że mam podobny problem jak Ty, za każdym razem przy zmywaniu tuszu znajdę na waciku kilka rzęs, ale jakoś nie bardzo się tym przejmowałam, aż do dziś
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 15:18   #5
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

proponuje zrobić sobie kurację z olejku rycynowego przez jakiś czas, wzmocni i pogrubi rzęsy
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 16:23   #6
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

olinkaaa- w takim razie ruszam jutro na poszukiwania Hipp'a. Potrzebuje wlasnie czegos co bedzie delikatne dla oczu i jednoczesnie skutecznie usunie tusz...
Przy okazji nie chcialam cie zaniepokoic,po prostu lubie moje rzeski, a takie nagle wypadanie to dla mnie sygnal,ze cos sie dzieje nie tak...

blush-smaruje sie olejkiem regularnie juz od kilku dni, codziennie na noc nakladam na rzesy...mam nadzieje,ze stosowany regularnie przez dluzszy czas okaze sie skuteczny...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:45   #7
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

a ja muszę się zaopatrzyć w olejek rycynowy
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 15:19   #8
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

Moja rada to na jakis czas przestań je malować.Ja też tak kiedys miałam i nie mogłam sie opanowac żeby przed wyjściem z domu nie pomalowac rzęs ale nie było wyjścia.Przy zmywaniu rzęs narażamy je na osłabienie przez samo pocieranie nie mówiąc już jak same tusze wpływaja na ich stan.Smarowałam je wtedy tylko samą odżywką np Sensique za około 5zł i pomogło niestety po jakimś dłuzszym czasie znowu musiałam zrobic sobie przerwe.Rzęsy to tez włosy i trzeba o nie dbać a nie tylko malować mi ten sposób zawsze pomaga....pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:00   #9
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

xxjustixx wiesz to nieco trudne odstawic na dluzszy czas tusz do rzes, szczegolnie jesli nie sa to wakacje czy jakas przerwa od uczelni/pracy, niemniej napewno raz na jakis czas taka dluzsza makijazowa posucha dobrze robi oczkom...
Ja generalnie o moje rzesy dbam i przynajmniej jeden dzien w tygodniu chodze z nieumalowanymi,wlasnie po to by dac im troszke oddechu...
Ponadto do makijazu uzywam kosmetykow dobrych firm, staram sie by byly hipoalergiczne,obowiazkow o zmywam makijaz <zebym padala na nos z tuszem na oczkach spac sie nie poloze...>, poza tym co jakis czas stosuje kuracje olejkiem rycnowym...mysle wiec,ze staram sie by moim oczkom dobrze sie zylotym bardziej wiec zaniepokoilo mnie to wypadanie rzes


Dziewczyny postanowilam na poczatek zakupic te mala oliwke babydream,jesli po kilku dniach stosowania bede zadowolona z efektow to skusze sie na to Hipp, ktorej dzis nie udalo mi sie dostac...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:25   #10
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

Bardzo mocno maluję oczy i zawsze zmywam je oliwką dla dzieci.
Jest zdecydowanie lepsza od mleczka czy płynu do demakijażu.
Zmywanie oczu oliwką jest dokładne, szybkie i przede wszystkim bardzo dobre dla rzęs. Moje rzęsy jeszcze nie wypadały przy zmywaniu nią oczu.
Używam głównie oliwki J&J.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 11:18   #11
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

aniser a może poprostu brakuje ci odpowiednich witamin??? może zakup jakieś tabletki wzmacniające zawierające krzem,wyciągi ze skrzypu polnego i pokrzywy z dodatkiem jeszcze innych witamin,może powinnas je wzmocnić od środka? ja non stop łykam skrzypovite,dobrze działa na włosy ogólnie pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 12:53   #12
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

kiciu-wampirzyco-a masz jakas specjalna technike zmywania rzes oliwka?przykaldasz nasaczony wacik,odczekujesz troszke i przeciagasz delikatnie w dol,czy jakos inaczej?
podbudowalas mnie stwierdzeniem,ze chwalisz sobie oliwke do zmywania tuszu, w takim razie bede walczyc dalej z babydream-pierwsze wrazenia niestety nieszczegolne,ale oczka jakby od razu lepiej nawilzone...


xxxjustixxx
- klopot w tym,ze regularnie przyjmuje witaminy, mam min.zestaw mikroelementow,a ponadto lykam tabletki ze skrzypem,ostatnio bellisse...ale moze faktycznie przerzuce sie na jakies inne,np.skrzypowite, no i wroce do zalecanego mi przez dermatologa cynku...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:25   #13
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
kiciu-wampirzyco-a masz jakas specjalna technike zmywania rzes oliwka?przykaldasz nasaczony wacik,odczekujesz troszke i przeciagasz delikatnie w dol,czy jakos inaczej?
podbudowalas mnie stwierdzeniem,ze chwalisz sobie oliwke do zmywania tuszu, w takim razie bede walczyc dalej z babydream-pierwsze wrazenia niestety nieszczegolne,ale oczka jakby od razu lepiej nawilzone...
Nasączam wacik oliwką i dodaję odrobinę wody, a następnie delikatnie ścieram makijaż z oczu, przeciągam właśnie wacikiem w dół.
Spróbuj dodać na wacik troszkę wody, może będzie lepiej
Wszystko zależy też od oliwki, używałam ich sporo i najlepsza była ta od J&J.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:55   #14
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: oliwka dla dzieci,a wypadajace rzesy-prosze o rade!

Kiciu_wampirzyco-dzieki za rade napewno dodam dzis wieczorem odrobine wody do oliwki i sprobuje zmyc te mieszanka...bo wczoraj mialam wrazenie,ze z tuszem z dolnych rzes(1cieniutka warstwa) poradzila sobie swietnie,ale gorne rzesy i wiecej tuszu to juz byl problem...moze tym razem pojdzie mi lepiej....

no i mam nadzieje,ze nie natrafie dzis na zadna zagubiona rzese podczas zmywania
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.