Oriflame Pomadki Colour Attraction - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 22:54   #1
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200

Oriflame Pomadki Colour Attraction


Cześć dziewczyny, szukałam, nie znalazłam, zakładam... ale do rzeczy, zastanawiam się nad kupnem pomadki Colour Attraction, w obecnym katalogu Oriflame za 12,90 jednak, troszkę sie obawiam, bo ostatnio zamówiłam jakieś tam kosmetyki kolorowe i nie byłam zbytnio zadowolona. Fakt, że były z najtańszej serii Visions (drugi raz tego błędu nie popełnię). Teraz zamówiłabym kilka kolorów, np. Gold Fusion lub Dusk, a może Frosted Peach... w każdym razie do rzeczy: czy używacie / polecacie te pomadki (na KWC nie ma produktu). Jakie macie kolory? Czekam na opinie i ewentualną rekomendację.
Pozdrawiam!
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 01:10   #2
Barbara079
Raczkowanie
 
Avatar Barbara079
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 134
Smile Dot.: Oriflame Pomadki Colour Attraction

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, szukałam, nie znalazłam, zakładam... ale do rzeczy, zastanawiam się nad kupnem pomadki Colour Attraction, w obecnym katalogu Oriflame za 12,90 jednak, troszkę sie obawiam, bo ostatnio zamówiłam jakieś tam kosmetyki kolorowe i nie byłam zbytnio zadowolona. Fakt, że były z najtańszej serii Visions (drugi raz tego błędu nie popełnię). Teraz zamówiłabym kilka kolorów, np. Gold Fusion lub Dusk, a może Frosted Peach... w każdym razie do rzeczy: czy używacie / polecacie te pomadki (na KWC nie ma produktu). Jakie macie kolory? Czekam na opinie i ewentualną rekomendację.
Pozdrawiam!
Seria Visions jest serią młodzieżową głównie dla nastolatek
dlatego tez kosmetyki są lekkie i nietwałe
Jesli chodzi o pomadki Colour Attraction są to pomadki dobre z wyższej półki.
Natomiast pomadki, które nietylko daja kolor ale doskonale odżywiaja usta i maja działanie p/zmarszczkowe to pomadki z kolekcji Giordani Gold. W katalogu 17 są za 19.90zł i warto zainwestowac w te pomadki.
Pomadka doskonale podkresla kontur ust i mozna smiało zrezygnowac z konturówki
Barbara079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.