co jest z moja cera?;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-24, 11:28   #1
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Exclamation

co jest z moja cera?;/


mam cere tradzikowa, na nosie sucha skora ale po 30min od uzycia np toniku znow mam tlusty nosek swieca mi sie policzki, broda i troche czolo, ale tam tez w niektorych miejcach mojha skora jest troche przesuszona. mam problem ze strefa T, bo tam jak opisalam jest raz tlusto raz sucho, do tego mam wagry i krostki i mam przebarwienia na skorze, bo w niektorych miejsach na zdjeciach jak ogladam skora ma jakby zoltawe odcienie. prosze pomozcie mi co moge uzywac by skora miala dobry koloryt i jak pozbyc sie blyszczenia, nie przesuszajac skory?(uzywam maseczki nawilzajace troche pomagaja) i co radzicie na krostki i wagry? aa i jeszcze jedno.. czy moze mi ktos doradzic dobry podklad dla cery tradzikowej? z gory dziekuje
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 00:11   #2
shnapi
Przyczajenie
 
Avatar shnapi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: co jest z moja cera?;/

Matysia przeszukaj forum "Pytania do kosmetyczki" jezeli nie znajdziesz odpowiedzi to zadaj to pytanie na tamtym forum Pozdrawiam
shnapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.