Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 10:00   #121
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Polly ta suchość mnie dobija dermatolog mi przepisała krem robiony ale juz przestaje działaś

iamsolucky a masz jakieś swatche?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:06   #122
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Też kiedyś brałam udział w rozbiórkach, ale zalegają mi jeszcze bb creamy ( w tym pełnowymiarówki.:P). Chyba będę musiała oddać.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Polly ta suchość mnie dobija dermatolog mi przepisała krem robiony ale juz przestaje działaś
Ja mam na dodatek skórę atopową
I ratuję się emolium.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:12   #123
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja zaczynam testy liczę na hot pinka ale zobaczę czy mi przypasuje

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...specjalna.html czy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...barierowy.html czy jeszcze jakieś inne cudo?

Ten chyba do twarzy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14880,emolium-krem.html?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM

Edytowane przez ewalucja
Czas edycji: 2011-12-28 o 10:14
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:18   #124
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja zaczynam testy liczę na hot pinka ale zobaczę czy mi przypasuje

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...specjalna.html czy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...barierowy.html czy jeszcze jakieś inne cudo?

Ten chyba do twarzy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14880,emolium-krem.html?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ny.html&next=1 ten i do ciała https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 ten.
Od razu uprzedzam, że na allegro się bardziej opłaca zamówić.
I moja skóra nigdy nie była taka gładka i miękka.

hot pink mnie zapchał, jak Ci przypasuje, to mam chyba z pół opakowania do oddania. A po co ma się kurzyć i innym miejsce zajmować.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:35   #125
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja mam jakis peeling enzymatyczny z perfecty.
Ale uzywam go tylko po to aby wykonczyc.
Bo go sie stosuje na noc i polowe mimowolnie czasami wcieram w poduche.:P

kurde, na dniach sie wybieram do fryzjera i nie wiem czy rude czy brazowe wlosy zrobic:d
i czy grzywke zrobic czy zapuscic.
patrząc na twoje zdjecia na blogu to wybrałabym dla Ciebie jakiś chłodny brąz

mnie czasem meczą suche skórki, ale na szczęście nie tak często, jak to sie zdarzało, zwłaszcza w okresie grzewczym, kiedy powietrze jest niemiłosiernie suche. Na szczęście pielęgnacja skupiona głównie na olejkach nie pozwala mi się bardzo przesuszyć, nie na dłuższą metę Peelingów nie używam, w ostatnich miesiącach o nich zapomniałam Tylko czasem się pościeram miękką szczoteczką.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:43   #126
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Polly dzięki Jak tylko mi przypasuje o się odezwę to jakoś się dogadamy Czuję w kościach że to będzie to
A ja cię widzę w karmelowym brązie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:54   #127
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

polly ja również namawiam do brązu,myśle,że super wygląda z bladą cerą
Dzięki dziewczyny za propozycje peelingów.Teraz jeszcze tylko wyłudzić od taty kasę
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 12:56   #128
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Polly ta suchość mnie dobija dermatolog mi przepisała krem robiony ale juz przestaje działaś

iamsolucky a masz jakieś swatche?
nie, Natinę pierwszy raz zamawiamy
mam zdjęcia ust w tej szmince 33N
pierwsze to usta bez niczego, ostatnie z lampa błyskową, dodam że szminkę delikatnie wklepałam w dobrze nawilżone usta więc nie jest taka jaskrawa nałożona na bardziej suchy naskórek i normalnie przejechana a nie wklepana daje o wiele mocniejszy efekt

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-16 o 11:54
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 13:28   #129
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
patrząc na twoje zdjecia na blogu to wybrałabym dla Ciebie jakiś chłodny brąz
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Polly dzięki Jak tylko mi przypasuje o się odezwę to jakoś się dogadamy Czuję w kościach że to będzie to
A ja cię widzę w karmelowym brązie
Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
polly ja również namawiam do brązu,myśle,że super wygląda z bladą cerą
Teraz mam taki rudopodobny, niby ładny, ale wydaje mi się, że moje niedoskonałości jeszcze bardziej widać.
W tym tyg fryzjer to już konieczność.
Dzięki dziewczynki
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:36   #130
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

jeszcze w poprzedniej części wątku pisałam o tym, że myślę nad dekoloryzacją... Dałam sobie spokój. Dekoloryzacja, rozjaśnianie i farbowanie to chyba za dużo. Następnym razem jak wpadnę na pomysł niszczenia sobie włosów, zainwestuję w trwałą. A odrosty będę farbować co tydzień albo dwa szamponetką.
iamsolucky, śliczny ten kolor szkoda, że u mnie wyglądałby za cukierkowo... ale jest właśnie taki słodki, dla bladzioszka
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:15   #131
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Polly ja również widzę Cię we wszelakiego rodzaju brązach. Myślę, że zarówno ciepłe, jak i zimne odcienie będą pasować - ładnemu we wszystkim do twarzy.
Chociaż może nawet bardziej skłaniałabym się do ciepłego koloru...jakiś czekoladowy brąz z refleksami.

Co do peelingu - swego czasu używałam peeling z Avonu (bodajże miód i migdały - seria Naturals). Delikatny o ładnym zapachu, ale pozostawiał twarz jakby lekko natłuszczoną, a nie każdemu może to pasować.

Wracając jeszcze do kwestii włosów: po nowym roku wznowię walkę o normalny (czyt. nieżółty) blond. Zastanawiam się, czy do jasnej cery o chłodnym odcieniu powinnam wybrać definitywnie zimny blond, czy może z nutą ciepłego?

A Wam który kolor bardziej się podoba? Dodam też barwy, które biorę pod uwagę, jeżeli jasny blond okaże się totalną klapą w moim przypadku (bardzo podoba mi się 4 propozycja, ale czy przy zaróżowieniach na twarzy nie wyglądałabym jak prosię...ryzykowne. ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (21,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (14,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond3.jpg (45,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brąz.jpg (18,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brąze.jpg (131,7 KB, 6 załadowań)
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 15:17   #132
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

chciałam jeszcze zrobić zdjęcie z mocnej pomalowanymi ustami tym pomarańczem ale padła bateria(znowu) jutro więcej się pomaziam tym co mam i wkleję

rozjaśnianie, dekoloryzacja i farba masz rację nie rób tego wszystkiego naraz
ja może sama korę dębu w zielarskim kupię i pokombinuję
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:17   #133
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
nie, Natinę pierwszy raz zamawiamy
mam zdjęcia ust w tej szmince 33N
pierwsze to usta bez niczego, ostatnie z lampa błyskową, dodam że szminkę delikatnie wklepałam w dobrze nawilżone usta więc nie jest taka jaskrawa nałożona na bardziej suchy naskórek i normalnie przejechana a nie wklepana daje o wiele mocniejszy efekt
Kolor bardzo ładny - subtelny, cukierkowy. Co prawda ja poluję na "oczo*ebny" oranż, ale ta szminka tak bardzo mi przypadła do gustu, że pewnie się skuszę na nią.

BTW: masz śliczny kształt ust.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:26   #134
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Polly ja również widzę Cię we wszelakiego rodzaju brązach. Myślę, że zarówno ciepłe, jak i zimne odcienie będą pasować - ładnemu we wszystkim do twarzy.
Chociaż może nawet bardziej skłaniałabym się do ciepłego koloru...jakiś czekoladowy brąz z refleksami.

Co do peelingu - swego czasu używałam peeling z Avonu (bodajże miód i migdały - seria Naturals). Delikatny o ładnym zapachu, ale pozostawiał twarz jakby lekko natłuszczoną, a nie każdemu może to pasować.

Wracając jeszcze do kwestii włosów: po nowym roku wznowię walkę o normalny (czyt. nieżółty) blond. Zastanawiam się, czy do jasnej cery o chłodnym odcieniu powinnam wybrać definitywnie zimny blond, czy może z nutą ciepłego?

A Wam który kolor bardziej się podoba? Dodam też barwy, które biorę pod uwagę, jeżeli jasny blond okaże się totalną klapą w moim przypadku (bardzo podoba mi się 4 propozycja, ale czy przy zaróżowieniach na twarzy nie wyglądałabym jak prosię...ryzykowne. ).
z tym odcieniem cery i włosów to nie do końca tak że jak chłodna to i włosy chłodne mają być, od wielu czynników to zależy. Ja np mam chłodną cerę i oczy a włosy ciepłe i to bardzo mi się ostatni ten ciemniejszy blond podoba, a ten rudy tez się pięknie prezentuje, taki zdecydowany. Co do tych pierwszych to stawiam raczej na chłodne choć nie białe jeśli teraz masz ciepły blond to rudości nie powinny Ci zaszkodzić, bo z obserwacji widzę że miodowe kolory najbardziej świnkują. Przy chłodnych ciemniejszych włosach zaczerwienienia stają się niewidoczne, ale nie wiem jak ma się sprawa z tak jasnymi...

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Kolor bardzo ładny - subtelny, cukierkowy. Co prawda ja poluję na "oczo*ebny" oranż, ale ta szminka tak bardzo mi przypadła do gustu, że pewnie się skuszę na nią.

BTW: masz śliczny kształt ust.
a dziękuję na zdjęciu ona jest bardzo oszczędnie wklepana, nakładając ją że tam powiem normalnie a nie dziabiąc palcem, kolor jest zdecydowany bardziej ale to wciąż nie 100% tego o co mi chodziło ale nawet nieźle wygląda, bo typowe nudziaki u mnie wyglądają paskudnie

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-12-28 o 15:30
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:29   #135
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky;31266893[B
]z tym odcieniem cery i włosów to nie do końca tak że jak chłodna to i włosy chłodne mają być, od wielu czynników to zależy.[/B] Ja np mam chłodną cerę i oczy a włosy ciepłe i to bardzo mi się ostatni ten ciemniejszy blond podoba, a ten rudy tez się pięknie prezentuje, taki zdecydowany. Co do tych pierwszych to stawiam raczej na chłodne choć nie białe
Ech - no właśnie szkoda, że to nie jest takie proste. Rzuciłam się jak wariatka na tą dekoloryzację nie sprawdziwszy wcześniej (chociażby przy pomocy peruki czy obróbki graficznej), czy blond w ogóle będzie do mnie pasować. Mój luby jest zachwycony, ale ja widzę pewne drobne niuanse na które on w ogóle nie zwraca uwagi jak chociażby fakt, że włosy są ewidentnie zbyt żółte i do tej pory jasna, oliwkowa cera nabrała rumianego odcienia, którego przy ciemnych włosach nie było aż tak bardzo widać.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a dziękuję na zdjęciu ona jest bardzo oszczędnie wklepana, nakładając ją że tam powiem normalnie a nie dziabiąc palcem, kolor jest zdecydowany bardziej ale to wciąż nie 100% tego o co mi chodziło ale nawet nieźle wygląda, bo typowe nudziaki u mnie wyglądają paskudnie
Oj, oj - ja też nie wyglądam dobrze w nude. Usta mam dość małe, ale pękate i wydaje mi się, że w cielistej pomadce mam wargi jak karp.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:45   #136
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Kolor bardzo ładny - subtelny, cukierkowy. Co prawda ja poluję na "oczo*ebny" oranż, ale ta szminka tak bardzo mi przypadła do gustu, że pewnie się skuszę na nią.

BTW: masz śliczny kształt ust.
taki neonowy pomarańcz ma Catrice jakością nie powala, ale kolor ma żarówiasty. w poprzedniej części wątku wstawiałam swatcha (niestety tylko na ręce)
edit: post ze swatchem: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4788
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-12-28 o 16:51
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:42   #137
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

a ja bardzo lubię nude, ale za to mocniejsze kolory nie pasują mi już tak bardzo U mnie sprawdzają się nawet te takie korektorowe, typowo jasno-beżowe odcienie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:54   #138
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31269764]a ja bardzo lubię nude, ale za to mocniejsze kolory nie pasują mi już tak bardzo U mnie sprawdzają się nawet te takie korektorowe, typowo jasno-beżowe odcienie [/QUOTE]

mi się podobasz w czerwieni ale dobrze by było rozpuścić do niej włosy zamiast skromnej kitki (tak w ogóle masz usteczka jak drew barrymore, takie serduszko ładne)
u tej dziewczyny nude wygląda strasznie
http://www.youtube.com/watch?v=PqbXt...eature=related
a ona się uparła

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-12-28 o 17:56
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:01   #139
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mi się podobasz w czerwieni ale dobrze by było rozpuścić do niej włosy zamiast skromnej kitki (tak w ogóle masz usteczka jak drew barrymore, takie serduszko ładne)
u tej dziewczyny nude wygląda strasznie
http://www.youtube.com/watch?v=PqbXt...eature=related
a ona się uparła
Nie podoba mi się w ogóle, już o ustach nie mówię.
Jej gadaniny nie da rady się słuchać.
Że też musi mieć na imię tak jak ja.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 18:11   #140
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mi się podobasz w czerwieni ale dobrze by było rozpuścić do niej włosy zamiast skromnej kitki (tak w ogóle masz usteczka jak drew barrymore, takie serduszko ładne)
u tej dziewczyny nude wygląda strasznie
http://www.youtube.com/watch?v=PqbXt...eature=related
a ona się uparła
dzięki Ja jeszcze nie jestem do końca przekonana, a fiolet z limitowanki essence też póki co leży

A ta dziewczyna wygląda jakby ust wcale nie miała Dlatego wg mnie jesli jasne usta to i jasna cera
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:25   #141
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mi się podobasz w czerwieni ale dobrze by było rozpuścić do niej włosy zamiast skromnej kitki (tak w ogóle masz usteczka jak drew barrymore, takie serduszko ładne)
u tej dziewczyny nude wygląda strasznie
http://www.youtube.com/watch?v=PqbXt...eature=related
a ona się uparła
To taki...trochę trupi nude. Wygląda jakby przeszła właśnie hipotermię.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:47   #142
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Chochliku, moim zdaniem w mocniejszych ustach wyglądasz zdecydowanie korzystniej niż w nudkowych. Uwaga obserwatora skupia się wtedy na ślicznych wargach, odwracając uwagę od pełniejszej buzi. Jeżeli nie możesz przekonać się do takiej czerwieni (notabene ja w czerwieni też nie paraduję codziennie), to na początku spróbuj półprzejrzystych błyszczyków. I nie musi to być od razu czerwień, a np. odcień róży, ciemniejszy o ton-dwa od naturalnego kolorytu ust.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:05   #143
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No póki co przyzwyczajam się do mocniejszych kolorów W domu póki co, ale pewnie pomału wyjdę i w czerwieni i w tym fiolecie Bo póki co wszystko było nude, cieliste/różowe i no teraz tak dziwnie trochę.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:47   #144
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31271807]No póki co przyzwyczajam się do mocniejszych kolorów W domu póki co, ale pewnie pomału wyjdę i w czerwieni i w tym fiolecie Bo póki co wszystko było nude, cieliste/różowe i no teraz tak dziwnie trochę.[/QUOTE]

Mnie się bardzo podobasz w "nektarynkowej" szmince Estee Lauder.

I muszę przyznać, że ja też do tej pory smarowałam się głównie różami, beżami etc. (z wyjątkiem nude) i troszkę boję się czerwieni.

Mam co prawda ładną czerwień w starej kolorówce Clinique (Jazz Berry 19, Vintage Red 11), ale...nie mogę się do niej przekonać. Mam trochę asymetryczną górną wargę, a czerwień tylko to podkreśla. W dodatku albo kształt moich ust nie jest stworzony do takich barw, albo ja się nieumiejętnie maluję.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:52   #145
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jeszcze się przyzwyczaimy i przekonamy
W końcu żaden kosmetyk nie może się zmarnować, nawet ten fiolet z essence
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:24   #146
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31273074]Jeszcze się przyzwyczaimy i przekonamy
W końcu żaden kosmetyk nie może się zmarnować, nawet ten fiolet z essence [/QUOTE]

nie wiem czy ten błyszczyk jeszcze jest w rossmanach ale kiedyś miałam czerwony, transparentny, podbijający czerwień ust, a że tani to i można na co dzień z czymś takim się oswajać tylko trochę szczypie w usta i lekko nabrzmiewają
http://kotwkosmetyczce.blogspot.com/...ibo-spicy.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:28   #147
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Całkiem ładny, ale na razie nie planuję kupować niczego nowego Ewentualnie jak chociaż część zapasów pozużywam
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:29   #148
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Albo zwykła Nivea truskawkowa. Też barwi usta. I pielęgnuje
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:30   #149
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Póki co mi wystarczy, bo mam chyba 5 błyszczyków, 1 lipstain, 1 liptint i 4 szminki
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:40   #150
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Patrzcie co wyszperałam w necie: http://makeup.perfumy.fm/index.php/strona/product/1

Alabaster wygląda całkiem przyzwoicie. Szkoda, że zamawianie jest pokręcone, bo bym kliknęła na próbę
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.