Weganin na w 80% surowej diecie - czy da się zbudować masę mięśniową? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-14, 22:53   #1
nathasza89
Przyczajenie
 
Avatar nathasza89
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10

Weganin na w 80% surowej diecie - czy da się zbudować masę mięśniową?


Witajcie,

od niedawna pokochałam dźwiganie. Nie ma ono dla mnie porównania do wcześniejszego "machania nogą". Na prawdę sprawia mi to przyjemność, a wcześniejsze aerobiki były dla mnie katorgą. Na razie ćwiczę w domu, studiuje technikę ćwiczeń i staram się poprawnie wykonywać ćwiczenia, jednak postanowiłam, że chce iść do trenera personalnego, aby ocenił to fachowym okiem i dobrał odpowiednia dietę, ale tu właśnie jest problem. Myślę, że osoba na którą się zdecydowałam ma dużą wiedzę i osiągnięcia w kulturystyce, widać, że to człowiek z pasją, a to najbardziej cenie. Jednak obawiam się diety :/ Ponieważ jestem weganką z przewagą surowego, obawiam się, że powie mi, że ta dieta odpada, a strasznie nie chciałabym z niej zrezygnować, bo pomogła mi się uporać z moim wiecznym zmęczeniem i czuję się na niej świetnie. Czy uważacie, że da się to jakoś pogodzić? Nie chcę podważać jego wiedzy, ale mam też swoje przekonania co do jedzenia. Jestem na diecie wysokowęglowodanowej i niskotłuszczowej i wolałabym, aby tak pozostało.
nathasza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 10:50   #2
ObcaAura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 7
Dot.: Weganin na w 80% surowej diecie - czy da się zbudować masę mięśniową?

Wiesz, niewykluczone, że jak dłużej będziesz tak siłowo ćwiczyć, to Twój organizm sam wyczuje, że ma jakieś braki w diecie i sama będziesz chciała ją nieco zmodyfikować Jednak po treningu siłowym dobrze jest zjeść trochę tego białka, organizm musi mieć jakiś "budulec".

Aczkolwiek teraz popatrzyłam w internetach i jak wpiszesz "weganizm a trening siłowy", to trochę tych porad się znajdzie. Coraz więcej jest weganów nawet w kulturystyce

A tak w ogóle spotkałaś się już z tym trenerem? Mówił Ci coś na temat tej diety?
ObcaAura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 22:54   #3
nathasza89
Przyczajenie
 
Avatar nathasza89
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10
Dot.: Weganin na w 80% surowej diecie - czy da się zbudować masę mięśniową?

Wiesz co, jeszcze nie, ponieważ dzwoniłam umówić się na spotkanie i kazał mi zrobić komplet badań. A niestety się pochorowałam, poźniej mąż, a chcemy razem wszystkie badania zrobić, tym bardziej, że m.in.. zrobić krzywą cukrzycową więc trochę posiedzimy podczas tych badań. Ale dam znać, co mi powiedział
nathasza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 14:16   #4
ObcaAura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 7
Dot.: Weganin na w 80% surowej diecie - czy da się zbudować masę mięśniową?

Nie wiedziałam że to aż tyle zachodu . W takim razie trzymam kciuki i daj potem znać jak poszło
ObcaAura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-26 14:16:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.