trądzik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 21:43   #1
xa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2

trądzik?


Witam serdecznie
Mam kłopotliwy trądzik który mi strasznie przeszkadza ;/
Wyskoczył on mi w czasie choroby zapalenia neerwu wzrokowego a dokładnie po "braniu leków sterydowych" ;/ miałem je praktycznie na całej twarzy ;/ bylo ich coraz mnie ale teraz juz tak nie chca schodzić;/
Byłem u dermatologa i polecił mi:
dwa razy dziennie Acne mat - i tu pytanko czy to wysusza skore czy jeszczę ją tluszczy?
raz dziennie na wieczór differtin i ta maść strasznie wysusza i widze ze łuszczy mi sie skóra na twarzy,( ale także czerwienie) i to mnie denerwuje
a 3 maść to zineryt - niby smarowac 20min przed wyjsciem na dwór ta maść też wysusza ale strasznie brzydko pachnie ;/
Stosuje te maśći juz 2 tygodnie i musze powiedziec ze wydaje mi sie ze mam mnie tych syfów i tu mam pytanko?
czy one mi zejdą wszystkie?
I co stosować jeżeli mam zaczerwienioną skóre na twarzy?
xa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:47   #2
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: trądzik?

Cytat:
Napisane przez xa111 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam kłopotliwy trądzik który mi strasznie przeszkadza ;/
Wyskoczył on mi w czasie choroby zapalenia neerwu wzrokowego a dokładnie po "braniu leków sterydowych" ;/ miałem je praktycznie na całej twarzy ;/ bylo ich coraz mnie ale teraz juz tak nie chca schodzić;/
Byłem u dermatologa i polecił mi:
dwa razy dziennie Acne mat - i tu pytanko czy to wysusza skore czy jeszczę ją tluszczy?
raz dziennie na wieczór differtin i ta maść strasznie wysusza i widze ze łuszczy mi sie skóra na twarzy,( ale także czerwienie) i to mnie denerwuje
a 3 maść to zineryt - niby smarowac 20min przed wyjsciem na dwór ta maść też wysusza ale strasznie brzydko pachnie ;/
Stosuje te maśći juz 2 tygodnie i musze powiedziec ze wydaje mi sie ze mam mnie tych syfów i tu mam pytanko?
czy one mi zejdą wszystkie?
I co stosować jeżeli mam zaczerwienioną skóre na twarzy?
Jesli bedziesz przestrzegal zalecen lekarza to zejda. Jesli myjesz twarz mydlem to odloz to dorbze gdybys sie zaopatrzyl w zle do mycia twarzy z np z iwostinu physiogel, differin wiem ze strasznie potrafi wysuszyc skore, dlatego jakis krem nawilzajacy na te zaczerwienienia. Poelcam BEPAHTHEN krem ktory leczy i lagodzi podraznienia i zaczeriwnienia skory. No to te dwie rzeczy to podstawka ktore napisalem;p niestety tego piersszego leku nie znam, wiec musisz czekac na wypowiedzi innych.

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.