Piwnica- kryjówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 16:49   #1
Dangosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 17

Piwnica- kryjówka


dobra, "usunęłam" ten wątek bo w sumie to dobrze mi doradziłyście że to jest pomysł bez sensu, a poza tym, nie chciałoby mi się pewnie tego chaosu sprzątać : )) Dzięki. . .

Edytowane przez Dangosia
Czas edycji: 2011-09-19 o 18:00
Dangosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:54   #2
kasiunia_tymbarkoholiczka
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia_tymbarkoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: Piwnica- kryjówka

Głupie pytanie, ale... ile masz lat?
__________________
“Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest ♥”

dobrze wiedziałeś że jestem nieufna i z dystansem podchodzę do ludzi. mimo to sprawiłeś, że bezwiednie oddałam Ci mój cały świat. miałam racje, że ufać nie warto.

kasiunia_tymbarkoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:09   #3
Dangosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 17
Dot.: Piwnica- kryjówka

16...
nie myśl że jestem dziecinna czy coś, po prostu chciałbym mieć jakies miejsce dla siebie bo prawie całe życie mam pokój z siostrą, poza tym, mogli by do mnie przychodzić tam znajomi i będę miała trochę prywatności. . .
Dangosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:42   #4
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Piwnica- kryjówka

łoo matko. Skojarzyło mi się z filmami, o których już pisałam, że oglądałam a tak na poważnie ... moim zdaniem to głupi pomysł. Nawet bardzo. Na takim mikroskopijnym metrażu niewiele da się zrobić. Piwnica jest też pewnie zimna. Czułabym się w takim miejscu jak w klatce . Nie wyobrażam sobie też nie mieć okna. Mieszkałam kiedyś z wredną małpą (obcą) w jednym pokoju i jakoś przezyłam więc nie pisz, że z siostrą nie możesz wytrzymać. Jak chciałam czytać to siedziałam w kuchni albo szłam do czytelni ewentualnie zostawałam na uczelni w bibliotece i tam czytałam ( w ogóle BURŻUA bo nawet internet był )

edit. Nie chcialabym być zapraszana do piwnicy. A SKORO JEST taka MAŁA to wątpię czy przy jednym stoliku i foteliku zmieszczą się znajomi w LICZBIE MNOGIEJ


a jakbym była Matką myślałabym, że chodzicie tam pić i musicie się chować :d easy ! just joke !
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2011-09-19 o 17:46
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:12   #5
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Piwnica- kryjówka

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
łoo matko. Skojarzyło mi się z filmami, o których już pisałam, że oglądałam a tak na poważnie ... moim zdaniem to głupi pomysł. Nawet bardzo. Na takim mikroskopijnym metrażu niewiele da się zrobić. Piwnica jest też pewnie zimna. Czułabym się w takim miejscu jak w klatce . Nie wyobrażam sobie też nie mieć okna. Mieszkałam kiedyś z wredną małpą (obcą) w jednym pokoju i jakoś przezyłam więc nie pisz, że z siostrą nie możesz wytrzymać. Jak chciałam czytać to siedziałam w kuchni albo szłam do czytelni ewentualnie zostawałam na uczelni w bibliotece i tam czytałam ( w ogóle BURŻUA bo nawet internet był )

edit. Nie chcialabym być zapraszana do piwnicy. A SKORO JEST taka MAŁA to wątpię czy przy jednym stoliku i foteliku zmieszczą się znajomi w LICZBIE MNOGIEJ


a jakbym była Matką myślałabym, że chodzicie tam pić i musicie się chować :d easy ! just joke !

Nie tobie oceniać innych, autorka wątku ma prawo do prywatności i moim zdaniem lepsze jest posiedzieć spokojnie w piwnicy z książką niż marzyć o chwili samotności i świętego spokoju. Określenia typu mała / duża są względne myślę że jeżeli autorka wątku chce w piwnicy przyjmować gości to ja zrobiłabym 2 ławki zawieszone wzdłuż ścian na zawiasach z podpórkami (tak aby w każdej chwili można było je złożyć albo rozłożyć - coś podobnego widziałam chyba w książce nastolatki urządzają swój kącik) + skombinowałabym turystyczny stolik. Jeśli jest kontakt to wzięłabym przedłużacz i i zainstalowała lampki choinkowe dla lepszego nastroju i jakąś lampkę dla światła. do tego oczywiście jakaś półka na książki pisma i radio i myślę, że było by bardzo fajnie. A i pomalowałabym ściany na jakiś jasny kolorek, a jeśli są nie równe zawiesiłabym na nich jakiś grubszy materiał, może taki typu chodnik np z Ikei (żeby można było by się oprzeć o ściany bez dyskomfortu).

Powiem Ci Dangosiu, że chętnie odwiedziłabym Cię w twojej samotni. Już sobie wyobrażam ... jak siedzisz sobie spokojnie, przeglądasz pisma, z radia dobiega muzyka, na stole stoi termos z ciepłą herbatą i ciasteczka i tylko od Ciebie zależy kogo zaprosisz do swojego świata Fajne klimaty szkoda, że nie wszyscy są w stanie zrozumieć, że do szczęścia nie wystarczy wiele
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:26   #6
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Piwnica- kryjówka

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Nie tobie oceniać innych, autorka wątku ma prawo do prywatności i moim zdaniem lepsze jest posiedzieć spokojnie w piwnicy z książką niż marzyć o chwili samotności i świętego spokoju. Określenia typu mała / duża są względne myślę że jeżeli autorka wątku chce w piwnicy przyjmować gości to ja zrobiłabym 2 ławki zawieszone wzdłuż ścian na zawiasach z podpórkami (tak aby w każdej chwili można było je złożyć albo rozłożyć - coś podobnego widziałam chyba w książce nastolatki urządzają swój kącik) + skombinowałabym turystyczny stolik. Jeśli jest kontakt to wzięłabym przedłużacz i i zainstalowała lampki choinkowe dla lepszego nastroju i jakąś lampkę dla światła. do tego oczywiście jakaś półka na książki pisma i radio i myślę, że było by bardzo fajnie. A i pomalowałabym ściany na jakiś jasny kolorek, a jeśli są nie równe zawiesiłabym na nich jakiś grubszy materiał, może taki typu chodnik np z Ikei (żeby można było by się oprzeć o ściany bez dyskomfortu).

Powiem Ci Dangosiu, że chętnie odwiedziłabym Cię w twojej samotni. Już sobie wyobrażam ... jak siedzisz sobie spokojnie, przeglądasz pisma, z radia dobiega muzyka, na stole stoi termos z ciepłą herbatą i ciasteczka i tylko od Ciebie zależy kogo zaprosisz do swojego świata Fajne klimaty szkoda, że nie wszyscy są w stanie zrozumieć, że do szczęścia nie wystarczy wiele
no właśnie - do szęścia nie trzeba wiele - więc może skorzystać z pomysłów np. moich zamiast siedzieć w wilgotnym półmroku. W takich wymiarach jakie podała autorka - jakby chciała kogoś zaprosić to wszyscy wyglądaliby jak sardynki w puszce
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2011-09-20 o 19:27
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:15   #7
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Piwnica- kryjówka

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
no właśnie - do szęścia nie trzeba wiele - więc może skorzystać z pomysłów np. moich zamiast siedzieć w wilgotnym półmroku. W takich wymiarach jakie podała autorka - jakby chciała kogoś zaprosić to wszyscy wyglądaliby jak sardynki w puszce
ja chyba przegapiłam wymiary - jak duża jest ta piwnica?
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 18:37   #8
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Piwnica- kryjówka

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
ja chyba przegapiłam wymiary - jak duża jest ta piwnica?
autorka pisała, ze nie wie dokładnie ... 2x2 ? 2x1 ? (sama nie pamiętam ale były to mikroskopijne wymiary jak na "lokum" do przesiadywania
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.