Revitol- proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 09:40   #1
MrsRaper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1

Revitol- proszę o pomoc


Witam, zastanawiałam się czy nie zaopatrzyć się w Revitol anti Blemish Gel, chodzi mi dokładnie o usunięcie blizn bardzo bym prosiła o opinie osób, które go używały I czy ktoś może wie czy można go dostać tylko w sprzedaży internetowej czy również w aptece?
MrsRaper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:31   #2
kinderkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kinderkowa18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 75
Dot.: Revitol- proszę o pomoc

Też chciałam go zakupić i tak samo myslałam czy jest w aptece.Jakimś przypadkiem weszłam na stronke gdzie można było zadawać pytanie a odp. dostawało się na e-mail.No to więc zadałam to pytanie czy można zakupić go w aptece i odpisali mi Że wyłacznie przez internet mozna zakupić ten krem.Może pomyśl na początku o innym kremie o ile jesio innego nie używałaś.Ja mam No-scar jest dośc drogi kupiłam go za około 60 zł ale co powiem po nalozeniu lekko rozjasnia i dodano w aptece że krem jest dla cierpliwych i jeżeli ma się duże blizny trzeba bedzie kupić też pózniej kolejne opakowanie.Ja cierpliwa nie jestem więc zrezygnowałam z dalszego smarowania ale i tak została mi kapeczka.Jeżeli masz siłe i cierpliwośc polecam.Drugim takim kremem jest Cepan słyszałam o nim same dobre rzeczy mimo że ma paskudny zapach.Nie wiem jakie masz blizny ale może na początku wyprobuj coś z apteki oba te kremy zakupisz w aptece.Drugim pomysłem może być kilka wizyt u kosmetyczki która sama dobierze kuracje do twoich potrzeb.To chyba tyle Pozdrawiam.
kinderkowa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:58   #3
anijja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Revitol- proszę o pomoc

Witam. Ja jestem w trakcie uzywania tego kremu. Niestety nie jestem zadowolona:/ Wydaje mi sie ze jeszcze bardzie uwidocznil moje blizny zamiast je wybielic... Byly juz lekko rozowe a teraz znow sa sine Chociaz pewnie to za wczesniej na rezultaty bo uzywam go pare dni ale takie sa moje wrazenia. Poza tym strasznie podraznia wszystkie zadrapania, krosty, piecze po nim to wszytsko gorzej niz jakby sie kwasem posmarowac... Po 2 pierwszych dniach tak mnie podraznil ze zaczelam go rozrabiac z wazelina:/ A co do reszty kremow na blizny, aptecznych to nie dzialaja przynajmiej u mnie. Zadne cepany, acne dermy czy no scary... Cudow nie ma. Jak ten caly revitol nic nie da poddaje sie i zbieram na laser!
anijja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.