Pokój sereny van der woodesen (plotkara) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 20:38   #1
martastyle
Przyczajenie
 
Avatar martastyle
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16

Pokój sereny van der woodesen (plotkara)


Hej , chciałabym sobie urzadzic podobnie pokój , jak ogladacie plotkare to wiedzie o jaki pokój mi chodzi. bardzo prosze was o zdjecia tego pokoju, wszelkie jakie macie . pozdrawiam.

Edytowane przez martastyle
Czas edycji: 2010-10-12 o 15:05 Powód: .
martastyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 22:14   #2
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Pokój sereny van der woodesen (plotkara)

Cytat:
Napisane przez martastyle Pokaż wiadomość
Hej , chciałabym sobie urzadzic podobnie pokój , jak ogladacie plotkare to wiedzie o jaki pokój mi chdzi. bardzo prosze was o zdjecia tego pokoju, wszelki jaki macie . pozdrawiam.

Sereny Van Der Woodsen *

Proszę bardzo:
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:50   #3
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pokój sereny van der woodesen (plotkara)

to raczej Ty powinnaś się wysilić i poszukać zdjęć, żeby później ktoś mógł pomóc i dać wskazówki. no ale zdjęcia już są, to teraz nic prostszego jak iść w kierunku beżu, brązów, trochę złota
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:29   #4
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Pokój sereny van der woodesen (plotkara)

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
to raczej Ty powinnaś się wysilić i poszukać zdjęć, żeby później ktoś mógł pomóc i dać wskazówki. no ale zdjęcia już są, to teraz nic prostszego jak iść w kierunku beżu, brązów, trochę złota
Heh, ale tym sposobem całe forum może się bawić.
Wracając do tematu, to chyba kiedyś był taki wątek - pokój w stylu Blair Waldorf, równie mało produktywny, bo nastolatki oglądające "Gossip Girl" mogłyby równie dobrze mieszkać na innej planecie. Nikt w wieku bohaterów nie zrobi sobie takiego pokoju, który nadaje się wprost dla pani w średnim wieku. Lepiej się wzorować na ciuchach, które noszą bohaterki, niż polegać na ich gustach w aranżowaniu sypialni.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:54   #5
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: Pokój sereny van der woodesen (plotkara)

Dziewczyny, bądźcie troszkę bardziej kreatywne Dlaczego chcesz mieć pokój w stylu tej bohaterki, skoro nawet nie widziałaś, jak on wygląda do końca? Starajcie się szukać własnego stylu i polegajcie na swoim guście
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:28   #6
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Pokój sereny van der woodesen (plotkara)

Cytat:
Napisane przez cornelly Pokaż wiadomość
Starajcie się szukać własnego stylu i polegajcie na swoim guście
Ja tam nie widzę nic złego w inspirowaniu się cudzym pomysłem na pokój, bo widziałam wiele projektów i gotowych realizacji (także w filmach czy serialach), które mnie urzekły ciekawym konceptem, doborem kolorów etc. Jest to jednak zupełnie czymś innym niż ślepe odwzorowywanie czegoś, co do nas w ogóle nie pasuje. Nawet jak ludzie idą do projektanta i mówią że chcą mieć coś w stylu "xyz", to jest to brane jako punkt wyjścia.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:16   #7
martastyle
Przyczajenie
 
Avatar martastyle
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pokój sereny van der woodesen (plotkara)

Dziewczyny ! dziękuję za powyzsze info i za zdjęcia, które bardzo mi sie przydają. co do tego 'gustu' to po prostu spodobał mi sie jej pokój kolory i wgl. i ' ide w stronę brązów, beżow, i złota. Ostatnio kupiłam sobie śliczny dywanik z frędzlami taki jakby pozłacany i naprawde swietnie pasuje. Do tego nowe firanki w takim stylu serena/ blair naprawde robia wrazenie xD Jestem teraz w kropce bo jeszcze nie wiem co ze scianami . Nie do konca jeszcze wiem jaki beda miec kolor.Oraz dodatki których jest na rynku tyle , ze głowa boli a jak mam coś dobrać w stylu takim jaki mi pasuje ( tej sereny czy jakos tak) nie mozna znalezc nic. i mam do was pytanie co to jest 'to' nad łóżkiem Sereny to w kropki, jakis materiał czy cos ? Wszelkie podpowiedzi i inne porady mile widziane , takze dziewczyny proszę o pomoc; D
martastyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 18:17   #8
ewesta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Pokój sereny van der woodesen (plotkara)

Hej ja też oglądam ten serial i chodzi mi o jedną ze ścian w pokoju Sereny który zajmuje ona u Blair a mianowicie sa na niej motyle ( te które oglądają pewnie się orientują ) w jaki sposób wykonać ten sam efekt który jest pokazanu w filmie ? macie jakieś pomysły ? liczę na waszą pomoc
ewesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.