Sprężysta skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 15:57   #1
bonita21
Przyczajenie
 
Avatar bonita21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kolumbia
Wiadomości: 5

Sprężysta skóra


Witam,
mam nadzieję, że dobrze umiejscowiłam to pytanie...mój problem polega na tym, że mimo, iż nie jestem otyła, ważę 55kg przy 170cm wzrostu, to moja skóra, zwłaszcza na udach i brzuchu, jest dosyć 'sflaczała'. W ubraniu wyglądam bardzo szczupło jednak np. po założeniu bikini ma sie wrażenie jakby tego tłuszczu było za dużo, chociaż wydaje mi sie, że to sprężystość skóry pozostawia wiele do życzenia bo moja waga jest chyba bardziej niż OK. Mam 23 lata, zawsze byłam szczuplutka, trenowałam tenis i inne sporty, jednak przez ostatnie 2-3 lata bardzo sie zaniedbałam: imprezy, alkohol, przejadanie sie w restauracjach i pod wieczór zrobiły swoje. I pomimo, ze na szczęście nie przytyłam to przy niskej wadze mam cellulit na udach, a skóra straciła całą swoją jędrność. Moje pytanie węc brzmi jaki trening byłby dla mnie najlepszy: czy siłownia, czy cardio, pilates itp itd? Co powinnam jeść aby moja skóra odzyskała sprężystość + jakie sprawdzone kosmetyki ujędrniające (kremy, żele, tabletki) polecacie?
bonita21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 16:45   #2
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Sprężysta skóra

wydaje mi sie ze trening silowy i wcieranie kremu 2x dziennie pomoze ja robie tak, pod prysznicem peeling, pozniej masaż szczotka, potem wcieram oliwke ziaji antycellulitis i na to wale krem dove ujedrniajacy ale moze byc jakikolwiek inny. po 2-3 tygodniach juz nie mialam sflaczalej skory. aha, i bardzo wazne zebys pila minimum 1,5l wody mineralnej dziennie

powodzenia
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 17:49   #3
misiaczekdid
Rozeznanie
 
Avatar misiaczekdid
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 779
GG do misiaczekdid
Dot.: Sprężysta skóra

Dołączam się do pytania też niestety mam problem ze skórą
__________________
Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek - to słownik
- V. Lombardi


misiaczekdid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.