Spacerowy wątek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-03, 17:04   #61
em.
Raczkowanie
 
Avatar em.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 197
Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Często jezdzimy tramwajami, autobusami... i mieszkamy w mieście, którego prawie wogóle nie znamy No bo jak można poznać dobrze miasto za szybą pojazdu. Nie ma to jak spacery Ja za każdym razem odkrywam na nowo moje miasto. Niby szłam juz tą drogą... a tu nagle coś nowego... Dlatego tak lubię spacery
co racja to racja ja strasznie nie lubie komunikacji miejsciej.. tłok, duszno, i stoi się.. nabiera sie negatywnych emocji (przynajmniej ja umiem się aż zdenerwować ) a jak człowiek sie przejdzie to od razu lepiej idzie sobie, myśli, układa sobie różne rzeczy w głowie.. i nastrój dobry, i troche kalorii sie spaliło
__________________
sesja jesienna się zbliża..

dieta. rehabilitacja. francuski.

powracam powoli do pełnej sprawności.
em. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 17:35   #62
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez em. Pokaż wiadomość
co racja to racja ja strasznie nie lubie komunikacji miejsciej.. tłok, duszno, i stoi się.. nabiera sie negatywnych emocji (przynajmniej ja umiem się aż zdenerwować ) a jak człowiek sie przejdzie to od razu lepiej idzie sobie, myśli, układa sobie różne rzeczy w głowie.. i nastrój dobry, i troche kalorii sie spaliło
Oj ja też nie lubie tego tłoku Ostatnio w tramwaju była jakaś grupka turystów z Wloch i prawie na mnie leżeli tak się rozpychali

Właśnie idę na spacer
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 20:36   #63
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Spacerowy wątek

wlasnie wrocilam ze spacerku... zwiedzilam skwer okoliczny i szlam szlam... w celu zrealaksowania sie i celowego zmarzniecia =D wtedy powrot do domku wydaje sie czyms wspanialym. minus zycia w miescie, jest taki ze majac nad glowa niebo, nie widzi sie gwiazd... a no i wszedzie te przyklejone do siebie pary ;D
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 12:13   #64
wisienka'87
Raczkowanie
 
Avatar wisienka'87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 139
Dot.: Spacerowy wątek

spacery rulez
kiedys tego nie lubiłam i chodziłam jesli brakło mi na bilet autobusowy, a teraz coz.....uzaleznienie

zdazają sie szybkie chody jak spozniona maszeruje do kolezanki ale tez wolno relaksacyjnie jak wracam do domku bo wtedy przedłuzam moment powrotu jak najbardziej dodatkowo teraz kolega pieska zakupił sobie i wyciąga mnie co jakis czas na pare rundek do okoła bloku :P powroty z uczelni tez na własnych nogach z odtwarzaczem na uszach obowiązkowo . takze ogólnie niejest źlea i latem sie swietnie spaceruje (oczywiscie w temperaturze mniejszej niz25 stopni <:F> a wczoraj jak wracałam od kolezanki to piekny widok , gdyz księzyc prawie w pełni i zrobił sie tzw. efekt halo (cudowne) i szłam jak idiotka z głowązadartą wniebo o malo nog nie połamałam

pozdrawiam spacerowe maniaczki
__________________
"Siedem bilionów lat przed narodzinami byłem irysem"
A.Holz
wisienka'87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 13:39   #65
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez wisienka'87 Pokaż wiadomość
a wczoraj jak wracałam od kolezanki to piekny widok , gdyz księzyc prawie w pełni i zrobił sie tzw. efekt halo (cudowne) i szłam jak idiotka z głowązadartą wniebo o malo nog nie połamałam

pozdrawiam spacerowe maniaczki
Rzeczywiście wczoraj niebo było cudowne Też wczoraj szłam z głową maksymalnie przechyloną, tylko jakoś księżyca wypatrzyć nie mogłam Pewnie dlatego, że po jednej stronie był las i musiał mi się za drzewami schować

Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 18:09   #66
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Spacerowy wątek

Oooo Nie wiedziałam nawet,że taki wąterk istnieje Ale ostatnio coraz rzadzeija na wizażu, tylko sporadycznie

Ja uwielbiam spacery Czy to sama (no dooobra z psem) czy z przyjacielem, a już najbardziej to z ukochana osoba

Gdy wracam sama do domu to zazwyczaj jak najwięcej drogi wracam na piechotkę Wysiadam wcześniej kilka przystanków. Lubię to Jedynym aspektem którego nie znosze jest deszcz ale i na to sa sposoby (kowbojki lub oficereki i porządny kaptur)
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 19:32   #67
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Wysiadam wcześniej kilka przystanków. Lubię to Jedynym aspektem którego nie znosze jest deszcz ale i na to sa sposoby (kowbojki lub oficereki i porządny kaptur)
Ja też często wysiadam wcześniej z tramwaju, właśnie po to, aby sobie trochę pospacerować Ostatnio to rzadko do niego wchodzę, bo jak widzę tą zbitą kupę ludzi, to od razu nabieram ogromnej ochoty na spacer
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 00:24   #68
wisienka'87
Raczkowanie
 
Avatar wisienka'87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 139
Dot.: Spacerowy wątek

ja to juz wogle zrezygnowałam z komunikacji miejskiej no chyba ze spiesze sie na wykłady ale to ostatecznosc:P
__________________
"Siedem bilionów lat przed narodzinami byłem irysem"
A.Holz
wisienka'87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 07:48   #69
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez wisienka'87 Pokaż wiadomość
ja to juz wogle zrezygnowałam z komunikacji miejskiej no chyba ze spiesze sie na wykłady ale to ostatecznosc:P
Ja czasami polegam, bo mieszkam bardzo daleko od centrum i wiadomo, ze nie zawsze mam czas żeby sobie tak beztroko spacerować Choć staram się wcześniej wychodzić i trochę pospacerować przed zajęciami. Po zajęciach też oczywiście, ale to w sumie zależy od liczby czekających mnie obowiązków Wyglądam przez okno i widze, że pogoda nam się zepsuła
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 09:36   #70
wisienka'87
Raczkowanie
 
Avatar wisienka'87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 139
Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja czasami polegam, bo mieszkam bardzo daleko od centrum i wiadomo, ze nie zawsze mam czas żeby sobie tak beztroko spacerować Choć staram się wcześniej wychodzić i trochę pospacerować przed zajęciami. Po zajęciach też oczywiście, ale to w sumie zależy od liczby czekających mnie obowiązków Wyglądam przez okno i widze, że pogoda nam się zepsuła
no ja też nie moge powiedzieć zekieszkam wsamym sercu mojego miasta ale lublin to wystarczającamała dziura zeby sobvie pozwolić na przejscie z jednej czesci do drugiej
zaraz zbieram sie na zajęcia, zapewne pojade aftobusem ale spowrotem oczywiscie godzinny spacerek
__________________
"Siedem bilionów lat przed narodzinami byłem irysem"
A.Holz
wisienka'87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 12:09   #71
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Spacerowy wątek

Moje spacery ograniczaja sie ostatnio do wyjscia jeden przystanek wczesniej z metra. Na wiecej nie starczylo by mi czasu, bo bym sie do pracy spoznila.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 12:15   #72
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja czasami polegam, bo mieszkam bardzo daleko od centrum i wiadomo, ze nie zawsze mam czas żeby sobie tak beztroko spacerować Choć staram się wcześniej wychodzić i trochę pospacerować przed zajęciami. Po zajęciach też oczywiście, ale to w sumie zależy od liczby czekających mnie obowiązków Wyglądam przez okno i widze, że pogoda nam się zepsuła
Jak to dobrze,że jestem chora Dzieki temu że deszczyk pada mój spacer z psem będzie nadzwyczaj krótki więc może wreeszcie zacznę zdrowieć a nie się "dorabiać" na tych spacerach
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 18:24   #73
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Jak to dobrze,że jestem chora Dzieki temu że deszczyk pada mój spacer z psem będzie nadzwyczaj krótki więc może wreeszcie zacznę zdrowieć a nie się "dorabiać" na tych spacerach
No nie wiem czy tak dobrze być chorym To ja już wolę moknąć na dworze A dziś wbrew pozorom, pogoda była udana - nie padało i nawet słoneczko na moment się pojawiło Oczywiście dzień maksymalnie wykorzystany spacerowo

I jeszcze jeden spacer dziś przede mną
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 18:09   #74
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Spacerowy wątek

Ja mimo choroby i deszczu ide teraz na spacer
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 19:16   #75
backyard
Raczkowanie
 
Avatar backyard
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 139
GG do backyard
Dot.: Spacerowy wątek

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Ja mimo choroby i deszczu ide teraz na spacer
gratuluję odwagi tylko nie zapomnij o herbatce jak wrócisz, żeby się gorzej nie pochorować
ja za dużo okazji do spacerów to nie mam :/ do szkoły 1 km w jedną stronę, na trening jakieś 1,5... i to nie codziennie. muszę zacząć spacerować dodatkowo :P
__________________
Radość jest wieczna, nigdy nie umrze;
zmartwienie jest złudą, nigdy nie będzie trwałe.
backyard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 08:25   #76
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Spacerowy wątek

Wiosenka się rozkręciła, więc czas odświeżyć wątek Adidasy na nogi, wygodne spodnie, okularki, ewentualnie czapeczke i w drogę Ja obiecuje, że dziś coś w tej kwesti zrobie Choć przez ostatnie dni też spacerki regularnie były

Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.