instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 23:06   #1
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 41 768

instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?


mam nadzieje, ze nie ma jeszcze takiego watku, jesli jest to prosze o pokierowanie

wybieram sie na prawo jazdy i zastanawia mnie jakiego instruktora jazdy wybrac... czy isc do kobiety czy mezczyzny? stereotyp na temat kobiet kierowcow słyszłąm nie jeden raz wiec moze lepiej wybrac sie do mezczyzny? kto Waszym zdaniem lepiej nauczy jazdy? nie ukrywam, ze chodzi mi takze o atmosfere podczas jazdy czekam na Wasze opinie
__________________
"Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

rsmt
nastychick jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:10   #2
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

to sprawa indywidualna - ja nie zniosłabym baby instruktora, a sama uczyłam kilka osób, które potem szukały właśnie kobiety

zreszta nawet w obrebie płci moze byc problem, bo ja np fantastycznie wspominam mojego instruktora - nie wtracal sie i moglam sie spokojnie uczyc
a sa ludzie ktorzy uciekliby od niego daleko, bo wola jak ich ktos na kazdym kroku kontroluje i za raczke trzyma
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:15   #3
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Facet według mnie.
O wiele lepiej dogaduję się z mężczyznami.Są bardziej bezpośredni,więc lekcje byłyby przyjemnością.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:26   #4
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Jeździłam i z kobietą i z mężczyzną instruktorem. Oboje młodzi ale wydaję mi się że z kobietą było lepiej. Ona tłumaczyła mi wszystko spokojnie,powoli i dokładnie. To przy niej nauczyłam się jeździć po łuku, gdzie wcześniej z mężczyzną instruktorem za nic mi nie wychodziło. Przy facecie się troszkę krępowałam bo był młody, przystojny ale przyznam że wtedy przy nim bardziej się starałam, jeździałam ostrożnie i nawet bez błędów
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:29   #5
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

jezdzilam tylko z mezczyznami bo wtedy nie bardzo kobiety uczyly,ale to chyab byloby bez roznicy
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:44   #6
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Cytat:
Napisane przez nastychick Pokaż wiadomość
stereotyp na temat kobiet kierowcow słyszłąm nie jeden raz
Masz na myśli stereotyp pt."baba za kierownicą"? Jeśli w niego wierzysz,to po co w ogóle robisz prawko?Żeby dołączyć do tych stereotypowych "bab"?

Ja jeździłam tylko z instruktorką,było super,prawko zdałam za pierwszym razem.
Pomoże Ci moja opinia jeśli dodam do tego,że kolega jeździł tylko z instruktorem i zdał dopiero za czwartym razem?A mimo to świetnie jeździ.

Myślę,że płeć instruktora nie ma tu nic do rzeczy,ważne są jego umiejętności,charakter i podejście do kursantów.

edit: tak w ogóle to chyba temat na auto mariannę.
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:54   #7
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Ja jeździłam z mężczyzną... Specyficzny pan. Straszne nudy na tym kursie były
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 00:11   #8
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Bałabym się chyba o refleks kobiety. Wydaje mi się, że mężczyźni mają szybszy refleks, więc z instruktorem czuję się bezpieczniej. Z kobietą nigdy nie jeździłam, więc nie wiem w sumie czy byłoby źle. Koleżanka miała instruktorkę, na egzaminie również trafiła na kobietę i zdała za 1 razem, ale tu chyba nie płeć odegrała większą rolę.
Może to tak jak z ginekologiem? Jedne w życiu nie dałyby się zbadać facetowi, inne nie mają zaufania do kobiet w tym fachu- kwestia indywidualna.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 00:50   #9
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

ja jeżdżę tylko z facetem więc nie mam porównania ale wśród moich kolezanek panuje pogląd że z facetem jest lepiej i ja też tak myślę. nie ze względu na umiejętności, bo i kobieta instruktor i meżczyzna umieją jeździć i nauczą Cię tak samo, ale jakoś z facetem można złapać lepszy kontakt. tak mi się wydaje. myslę że mężczyzna instruktor podejdzie do Ciebie bardziej łagodnie i wyrozumiale niż kobieta
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 07:43   #10
agussa
Wtajemniczenie
 
Avatar agussa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 710
GG do agussa
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

mi się wydaje ze to zalezy, jeśli chodzi o mnie to sprawdziła się kobieta.

Miałam 17godzin z facetem i nie nauczył mnie praktycznie nic :-/ a z kobieta w 4 godziny nauczyłam się znacznie więcej niż z tym facetem.
Ale to wszystko zalezy od tego jaki jest instruktor, jak tłumaczy i jakie ma podejscie do swojej pracy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397217
kobieca biżuteria dla każdego
Proszę wejdź i napisz co o niej sądzisz. każda opinia jest dla mnie bardzo ważna.

agussa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 07:55   #11
atabe_s
Raczkowanie
 
Avatar atabe_s
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 135
GG do atabe_s
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Wszystko zależy od charakteru instruktora i kursanta. Cały kurs męczyłam się z instruktorem w moim wieku, jak szłam na jazdę to się trzęsłam z nerwów, wrzeszczał na mnie jak tylko zrobiłam błąd, nie działało to na mnie mobilizująco tylko paraliżująco. Ale wiem, że niektórym ludziom on pasuje. Ja nie byłam wstanie zbyt wiele wynieść z tych jazd. Dodatkowe godziny wykupiłam u gościa koło 50 i wogóle nie było porównania, spokojny, rzeczowy, tłumaczył co robię źle, co mam poprawić i to dzieki niemu zdałam.
Także myślę, że płeć nie jest ważna, tylko sposób w jaki instruktor przekazuje swoją wiedzę i czy wam to odpowiada. Ja nie chciałam zrobić "przykrości" gościowi i cały kurs się z nim przemęczyłam, ale to był mój błąd, powinnam go zmienić dużo wcześniej.
atabe_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 08:51   #12
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Uważam, że na to pytanie nie ma odpowiedzi . Każdy instruktor ma inne podejście do kursanta. Ilu jest instruktorów tyle jest różnych metod nauczania.
Ja jeździłam i z babką i z facetem. W moim przypadku jazda szła lepiej z facetem.
__________________
The Mirror Crack'd from Side to Side
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:33   #13
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Jeździłam z babką i facetami. Zdecydowanie lepiej z facetami, choć z babką było miło, to bezpieczniej czułam się z mężczyzna (chyba podświadomie kierowałam się stereotypem, że baby to beznadziejni kierowcy, choć w ogóle się z tym nie zgadzam).
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:51   #14
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

ja jeździłam tylko z facetami dokładnie miałam 2 instruktorów młodego i starego i stary był okropny krzyczał na mnie jak coś źle robiłam aż się nawet kiedyś popłakałam, potem zmieniłam na młodego ten był super wszystko mi tłumaczył na spokojnie jak czegoś nie kumałam jak mi mówił, to mi rysował, żeby było mi łatwiej zrozumieć ogólnie tego drugiego milej wspominam jeśli masz możliwość to zrób wywiad z osobami które się tam uczyły one może Ci kogoś polecą
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:54   #15
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja jeździłam tylko z facetami dokładnie miałam 2 instruktorów młodego i starego i stary był okropny krzyczał na mnie jak coś źle robiłam aż się nawet kiedyś popłakałam, potem zmieniłam na młodego ten był super wszystko mi tłumaczył na spokojnie jak czegoś nie kumałam jak mi mówił, to mi rysował, żeby było mi łatwiej zrozumieć ogólnie tego drugiego milej wspominam jeśli masz możliwość to zrób wywiad z osobami które się tam uczyły one może Ci kogoś polecą
Można zmienić instruktora kiedy się chce? ot,tak?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:57   #16
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Można zmienić instruktora kiedy się chce? ot,tak?
A czemu nie? To twoje pieniądze, Tobie ma pasować. Oczywiście jeśli szkoła ma jednego instruktora, to byłoby to trudne Ale jeśli jest ich kilku, to jak najbardziej. Ja miałam już trzech :P
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:34   #17
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Można zmienić instruktora kiedy się chce? ot,tak?
Ba, nauke jazdy mozna zmienic kiedy Ci sie chce, jak Ci sie nie podoba w tej, do ktorej zapisana jestes (mowie tu oczywiscie, ze mozesz zmienic w trakcie robienia kursu, pozniej jazdy tez sobie mozesz dokupic gdzie Ci sie podoba)..
Instruktora oczywiscie tez.
Sama mialam 5 instruktorow (w 3 naukach jazdy)-samych facetow. 4 bylo do dupy, krzyczeli tylko nic mi nie tlumaczac, ostatni byl super.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:55   #18
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Moim zdaniem lepsi są faceci, bo są bardziej konkretni. Ja mialam 2 facetow i oboje byli super.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 16:21   #19
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Można zmienić instruktora kiedy się chce? ot,tak?
oczywiscie ze mozna, nawet bez podania powodu, przynajmniej u mnie

ja tez miałam taką sytuację że jeździłam z facetem który krzyczał na mnie od momentu jak wsiadłam do auta do momnetu jak z niego wysiadłam :/
stwierdziałm ze wiecej z nim nie bede jezdzic i juz. nikt nie robil zadnych problemow
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 16:56   #20
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Ostanio się nad tym zastanawiałam,bo widziałam babkę instruktorkę.

Ja jezdziłam z facetem,zdałam za drugim razem i było miło,był przystojny,więc na jazdy głównie chodziłam z przyjemnością
Jeśli chodzi o nauke to troszkę to ignorował,natomiast dwaj pozostali mężczyzni z którymi jeżdziłam przykładali sie do tego co robili i naprawde zależało im abym sie nauczyła czegoś-tylko z nimi miałam mało godzin.

Jak widać płeć ta sama a podejście zupełnie inne


Nie jezdziłam nigdy z kobietą,ale wydaje mi sie ,ze babki są bardziej konkretne i profesjonalne,skupiają się na nauce-ale to jest tylko moje wrażenie niepoparte zadnym doświadczeniem.


Właściwie to jest tak samo jak z nauczycielami w szkole-niekiedy babki są swietnymi nauczycielami a faceci wcale i na odwrót.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 08:58   #21
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

To super,bo ja nienawidzę gdy uczą mnie osoby z ogromnym dystansem,poważne i nie chciałabym na taką trafić ,skoro mam z nią przebywać 30 godzin.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:32   #22
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Mimo, że jeżdżę tylko z facetem, myśle, że to właśnie oni są lepsi. Jakbym jeździła z babką, to odnosiłabym wrażenie, ze ona jednak nie wim wszystkiego do końca - bo w końcu to kobieta I dziwne by mi się z nią jeździło.
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:23   #23
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Dla mnie to trochę tak jakby zastanawiać się czy lepszy instruktor blondyn, czy brunet . Według mnie wszystko zależy od człowieka. I od tego w czyim towarzystwie my sie lepiej czujemy.
Jeździłam głównie z facetami + dwa razy z jedną kobietą, która według mnie nie była dobrą nauczycielką. Ale jeden z moich męskich instruktorów też byl beznadziejny. Czyli nie ma reguły. Świetnym instruktorem może być zarówno kobieta jak i mężczyzna. To samo z instruktorem beznadziejnym - płeć nie ma znaczenia.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 11:44   #24
diana17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 25
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Dla mnie to trochę tak jakby zastanawiać się czy lepszy instruktor blondyn, czy brunet . Według mnie wszystko zależy od człowieka. I od tego w czyim towarzystwie my sie lepiej czujemy.
Jeździłam głównie z facetami + dwa razy z jedną kobietą, która według mnie nie była dobrą nauczycielką. Ale jeden z moich męskich instruktorów też byl beznadziejny. Czyli nie ma reguły. Świetnym instruktorem może być zarówno kobieta jak i mężczyzna. To samo z instruktorem beznadziejnym - płeć nie ma znaczenia.
Popieram Ines1985 niema znaczenia czy kobieta czy mężczyzna. Wszystko zależy od charakteru człowieka czy jest np wybuchowy. Od podejścia do kursanta. Ja mialam młodego instruktora, był bardzo miły do każdego kursanta mówił zdrobniale ( Gosiu, Marzenko), dobrze tłumaczył, był opanowany i miał bardzo dobry refleks. Miałam taką sytuacje, że wyjechałam na sasiedni pas i jakby nieszybka reakcja instruktora i tego kierowcy który jechal tym pasem to była by stłuczka. W takiej sytacji instruktor nie udarł się cos tam mowił, juz niepamietam co, ale spokojnym tonem. A potem dalej jezdziłam jeszcze2h i tak jakby tej sytuacji wogóle niebyło
diana17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:02   #25
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 599
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Cytat:
Napisane przez syskaa90 Pokaż wiadomość
... Jakbym jeździła z babką, to odnosiłabym wrażenie, ze ona jednak nie wim wszystkiego do końca - bo w końcu to kobieta ...
Czego np nie wie do końca kobieta?
Demri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:09   #26
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Dla mnie to trochę tak jakby zastanawiać się czy lepszy instruktor blondyn, czy brunet . Według mnie wszystko zależy od człowieka. I od tego w czyim towarzystwie my sie lepiej czujemy.
Jeździłam głównie z facetami + dwa razy z jedną kobietą, która według mnie nie była dobrą nauczycielką. Ale jeden z moich męskich instruktorów też byl beznadziejny. Czyli nie ma reguły. Świetnym instruktorem może być zarówno kobieta jak i mężczyzna. To samo z instruktorem beznadziejnym - płeć nie ma znaczenia.

W sumie wydje mi się, ze ma to znaczenie, ale ma to jakieś podłoże psychologiczne. Związane jest to pewnie z mentalnością kobiet, a jednocześnie każda z nas jest inna, więc ciężko jest to wyjaśnic
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 15:31   #27
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Mi też się wydaje, ze nie ma różnicy, no chyba, ze ktoś np. nastawia sie na podryw, albo jesli dziewczyna czułaby sie onieśmielona w towarzystwie faceta-instruktora.

Każdy jest inny inie należy uogólniać. Mozemy trafić zarówno na genialnego instruktora kobiete jak i faceta. I odwrotnie
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:04   #28
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 599
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

bo czego nie ogarnia babka....? przepisów czy prowadzenia samochodu w stopniu średnio zaawansowanym bez przesady...
a reszta to kwestia tego czy ktoś się po prostu dobrze sprawdza jako nauczyciel
Demri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:05   #29
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

wydaje mi się, ze facet
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 06:58   #30
lunita
Raczkowanie
 
Avatar lunita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 255
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

ja mialam instruktora faceta, wrazliwosci 0, ale nauczyl
lunita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 17:35:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.