KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-04, 17:16   #1
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423

KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena


Odrazu piszę, że nie wnioskuję o utrachanie oceny, ale spójrzcie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ame=dziewczyna

W opisie pisze, ze kosmetyk bardzo delikatny efekt daje, dziewczyna go kupuje, uznaje , że jest za jasny i świadomie zaniża ocenę kosmetyku dając mu 2 *. Zero komentarza o trwalości itd.
Moze czasem warto się zastanowić zanim wystawimy gwiazdki, bo żeby dać 2 tylko dlatego, ze kolor jest zbyt jasny? Nie widziałaś, co kupujesz Poza tym w opisie pisze, że występuje w 2 wersjach.......
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 18:08   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

Jeeju, to nie jest przyjemne jeśli tak komuś wytyka błędy na forum...Nie chcę Cię urazić, ale czemu nie napisałaś maila do dziewczyny zwracając jej uwage na błędy? Każdemu zdarza sie je popełniać... Z tego co widzę zresztą – 0 postów na forum to ona i tak tego nie przeczyta, bo na forum pewnie nie wchodzi.

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 18:16   #3
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

To, że nie pisze postów, nie oznacza wcale, że ich nie czyta. To nie jest błąd, czy pomyłka, tylko zaniżanie oceny.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 18:28   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

Hmm, ale jednak 90% prawdopodobieństwa chyba że nie czyta, skoro nie zabiera głosu w dyskusjach sie toczacych, albo nawet bylo kilka wątkow apropo jj ocen, to by sie chyba odezwala. No zaniżanie oceny, zgadzam sie, ale to wlasnie wynika z błedu, bo nie wiem, moze nie spojkrzala na opis albo co że ta kredka ma dawać taki a taki efekt i iczego innego sie nie powinno od niej wymagac...A, napisalas do niej maila, bo jak nie chcesz to ja moge napisac i powiedziec że sie pomylila..?
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 18:32   #5
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

Ok, napisz do niej
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 18:42   #6
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

juz wyslane
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 19:05   #7
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 139
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

Też jestem jednak za "opieprzaniem" za błędy w ocenach na privie
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-04, 19:25   #8
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

Ja uważam, że nie ważne, czy na forum, czy na priva-ważne byle skutecznie zwrócić uwagę. Jedyny plus tego, że na forum to, to iż inne osoby czytając takiego posta wezmą bardziej pod uwagę swoje przyszłe oceny. A może sie mylę. Jednak ja czytając inne "opieprze" sama staram się by moje oceny były rzetelniejsze.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 21:06   #9
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

A ja w ogóle nie rozumiem o co się czepiacie
To, że kredka jest jasna nie upoważnia jej do tego by być za jasną, by w ogóle jej nie było widać.
Poza tym zostało napisane- zbyt grubo maluje, niewydajna (to juz sobie wnioskuję ), też bym dała dwie

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 21:23   #10
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

Nie czepiam się. Zresztą do ocen tej dziewczyny, już wcześniej ktoś miał zastrzeżenia. po pierwsze chyba opisu recenzentka nie doczytała, bo wnioskuję ,że ocenia wersję jasną, zarzucając jej , że jest za jasna i woli ciemną I Asieńko, nie pisze, że za grubo, tylko "dość grubo", a zaraz potem, że trzeba "długo nim smarować "czyli chyba jednak nie tak grubo maluje .
Znalazłam dzis jeszcze kilka dziwnych (dla mnie ) ocen, ale rzeczywiście chyba nie ma sensu ich pokazywać...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 21:33   #11
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: KW: Oriflame, Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (ołówek do brwi)-ocena

Eeee chyba jestem za bardzo tolerancyjna. Dla mnie do odstrzału to już takie typowo nie nadające się do publikacji, typu:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...me=gryfon_girl
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-04, 21:42   #12
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: KW: kwestionowanie cudzej oceny

Katalog ma ponad 21.000 ocen i należy pogodzić się z faktem, że są w nim różnej jakości recenzje. Recenzje, które stoją w niezgodzie z Kodeksem Pudernicy będą usuwane, ale tylko takie.

Dlatego proponuję:

- wyszukiwać oceny do usunięcia i zgłaszać je na technicznym do obsługi katalogu

- zamiast kwestionować zasadność oceny lub analizować słowo po słowie, napisać maila i zapytać co recenzentka miała na myśli. Czyli pomóc napisać lepszą recenzję.

Przyznam, że taka atmosfera nagonki nie sprzyja katalogowi, bo nowe recenzentki formalnie boją się oceniać mając na uwadze niemiłe komentarze, jakie się zaraz pojawiają na forum. Co też proponuję wziąć pod uwagę, nie jesteśmy wortalem dla osób super wprawnych w pisaniu ocen. Przypomnijcie sobie, jak zaczynałyście Wy...

Odnośnie kwestionowania ocen recenzentki "dziewczyna" to ktoś zakwestionował WSZYSTKIE jej oceny, podczas gdy do usunięcia nadawała się z bólem JEDNA. To też poddaję pod rozmysł, doradzając rozwagę i zastanowienie się PRZED faktem zgłoszenia oceny do usunięcia.

Kończąc mam nadzieję, że takie dyskusje nie zaszkodzą dobrej opinii wizaz.pl jako miejsca przyjaznego, na którym miło spędza się czas.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 22:06   #13
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: KW: kwestionowanie cudzej oceny

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...name=Jennifer_

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...name=Jennifer_

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...name=Jennifer_
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 22:15   #14
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: KW: kwestionowanie cudzej oceny

2 usunięte
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.