Manicure hybrydowy ? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 20:28   #301
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny mam nadzieję, że nie będziecie złe bo ja tak z innej beczki troszkę ale przeszukałam już tyle wątków na forum i nie znalazłam odp na jedno pytanko...Od dłuższego czasu żeluję sobie naturalną płytkę (jednofazówką) i chciałabym przejść na lakiery hybrydowe. Nie chcę spiłowywać żelu do końca bo nie chce sobie zniszczyć paznokci. I jak myślicie jak zachowa się hybryda nałożona na cieniutkiej warstwie żelu? plis pomóżcie bo marzę o fajnie schodzącej hybrydzie
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:16   #302
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Madzia spokojnie możesz spróbować. Nic sie nie bedzie działo..tylko odtłusc dobrze i zmatowic jesli to żel , daj baze color top jeżeli shellac chcesz kłasc, jeżeli żel z serii soak off nie musiasz dawac bazy... jezeli paznokcie masz w dobrej kondycji to też naewno nic sie nie stanie..
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-19 o 21:19
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:04   #303
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Olack
na przedłużony zmatowiony odtłuszczony daje baze Shellac ..potem na mokrą kolorek x2 na mokry kolorek clear jednofazowy ,przecieram ,opracowuje pazurka i top żelowy


---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------


czyli nie dajesz bazy? wiec jakim cudem ci sie to trzyma ? pod hybryde trzeba dac bazę. na zbudowane paznokcie baza kolor 2 razy i top...
masz jakąś fotkę? bo według mnie paznokieć jest za gruby wizualnie po takim eksperymencie..a ma być subtelny...delikatny dlatego uważam ,że lepiej dać shellac przed budowaniem

Ja kolor daje na zbudowany pazurek po to żeby bylo go latwo zdjac a nie trzeba bylo pilowac calą mase zeby sie go pozbyc. pazurek niczym sie nie różni. Nie pracuje na CND ale co za problem dać baze . Po prostu chodzi mi o to że kolor daje na zbudowanego pazurka
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:05   #304
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja robie tak jak abra ale nie daje bazy shellac. Przedluzony, zmatowiony, przetarty z pylu szczoteczka, nie odtluszczam - daje kolorek dwa razy i zel clear na wierzch. Ale robie to tylko wyjatkowo, jak np. ktos zlamie szponka hybrydowego.

Jesli ktos prosi o jeden kolorek to robie zelik - dziewczyny kolorek i-nails nr 5 czyli jasny czerwony i 64 - wio, wisnia - boskie kolorki - klade je na cleara - cienka warstwe i nic juz wiecej - nic na wierzch - blyszcza sie lepiej niz kazdy finish zel, gloss, oliwka.... I z tego co przetestowalam to tylko te dwa kolorki nie wymagaja pokrywania niczym juz na wierzch...

to bylo tyk tylko jako bonus, ps, offtopik....te dwa zelik kolorowe sa moje ulubione.....te zeliki polozone nawet na naturalna plytke =swietnie sie trzymaja - sprawdzilam na sobie jak nie mialam czasu na porzadne uzupelnienie na swoich lapkach i na naturalka-odrost dalam zelik kolorek.......
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:18   #305
supersanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
paznokieć jest martwym tworem w wyniku zrogowacenia komórek - więc nie ma potrzeby "oddychania" i nie oddycha - podobnie jak łodyga włosa


każdy żel można utwardzić w lampie ledowej

hmmmmm .... może i on "potrzeby" nie ma ale jednak inaczej się zachowuje pod zwykłym lakierem
supersanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:03   #306
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
Ja kolor daje na zbudowany pazurek po to żeby bylo go latwo zdjac a nie trzeba bylo pilowac calą mase zeby sie go pozbyc. pazurek niczym sie nie różni. Nie pracuje na CND ale co za problem dać baze . Po prostu chodzi mi o to że kolor daje na zbudowanego pazurka
Ja ściągam i tak 90% masy przy odnowie. rzadko dopełniam paznokcie.Więc dla mnie nie jest utrudnieniem.Bo i tak ściagam prawie cala masę frezarka i idzie to bardzo szybko, wiec no problem
jeżeli uzywasz żele z soak off a nie hybrydy to nie dajesz bazy bo nie ma takiej potrzeby , ale tak jak napisałam wcześniej że soak off to nie hybryda.A pod soak możesz dac baze lub nie.Nie koliduje to w żaden sposób z zelami soak off.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-20 o 20:31
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:50   #307
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Manicure hybrydowy ?

HELP !

Dziś przytrafiło mi się coś mega dziwnego, a mianowicie Pani podczas utwardzania Top'a zaczęła mi piszczeć, że ją bardzo piecze, wręcz parzy :/
Pracuję od 4 miesięcy na Gelish Nail Harmony i nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła, wcześniej pracowałam na Asto i też nic takiego się nie przydarzyło.
Co prawda zrobiłam jej dzisiaj nowym Topem bo poprzedni się skończył, ale wcześniejsza klientka nie odczuła żadnej zmiany.
Nie wiecie czym to mogło być spowodowane?
Dodam, że płytka zdrowa w idealnym stanie.
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 09:22   #308
edysia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy - lakier INS - odpryskiwanie

Hmm.... powiem Ci ze ja ttez zakupilam lakiery INS i jestem srednio z nich zadowolona.... robilo mi sie to samo co Tobie. Polozylam sobie cienka warstwe zelu na swoja plytke i bez uzycia bazy polozylam kolor i utwardzilam nablyszczaczem ale nie INS bo to to juz totalna porazka tylko gelishem. I powiem Ci ze o dziwo trzymaly sie bardzo dlugo , jezeli kupilas pare lakierow INS tak jak ja to szkoda kasy zeby je wyrzucic ..... zamow sobie dobry utwardzacz i base i powinno byc ok a i jeszcze jedno trzymaj pod lampa lakiery INS ok.4-6 minut
edysia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:37   #309
Karro84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure hybrydowy - lakier INS - odpryskiwanie

Tej marki o której wspominasz nie znam, ale moja znajoma wykonuje hybrydowe i korzysta z lekierów OPI, ona bardzo sobie chwali. Może inne wizażanki będą w stanie potwierdzić już z własnego doświadczenia te lakiery.
__________________
Naturalnypermanentny.pl - profesjonalne kursy makijażu permanentnego!
Karro84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:10   #310
Smerfetka_88
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka_88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Miasto Królów
Wiadomości: 6 468
Dot.: Manicure hybrydowy ?

wiecie coś może na temat lakierów hybrydowych exfashion?
__________________




Handmade and diy - mój blog
Post na dziś: Sutaszowe kolczyki w sepii

Smerfetka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 08:38   #311
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja we wtorek robiłam pierwszy raz manicure hybrydowy, wybrałam frencha i jestem zachwycona, jakby któraś się zastanawiała to polecam
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 11:57   #312
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mam ten manicure już 11 dzień i zauważyłam, że zaczyna mi gdzieniegdzie podchodzić powietrze... Do kosmetyczki jestem umówiona dopiero na piątek i tak się zastanawiam czy mogę je przeciągnąć po wierzchu bezbarwnym lakierem??? Czy nie ma to większego sensu i lepiej cierpliwie poczekać do piątku??? Poradźcie proszę

Edytowane przez iga333
Czas edycji: 2012-03-12 o 11:59 Powód: literówka
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:40   #313
ewelinda84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam !
Zwracam się do Was Dziewczyny z prośbą o pomoc. Od kilku dni sama sobie w domu robię manicure hybrydowy. Wydaje mi się, że robie wszystko zgodnie z instrukcją ale hmm... następnego dnia lakier odwarstwia się od paznokcia
Nie wiem co w tej sprawie mam zrobić i nie rozumiem co robię źle
Na allegro zakupiłam taki zestaw :
http://allegro.pl/jaapee-zestaw-do-m...097108737.html
BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!!!!!!!!!!!!
ewelinda84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:59   #314
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez iga333 Pokaż wiadomość
Mam ten manicure już 11 dzień i zauważyłam, że zaczyna mi gdzieniegdzie podchodzić powietrze... Do kosmetyczki jestem umówiona dopiero na piątek i tak się zastanawiam czy mogę je przeciągnąć po wierzchu bezbarwnym lakierem??? Czy nie ma to większego sensu i lepiej cierpliwie poczekać do piątku??? Poradźcie proszę
Możesz przeciągnąć a nawet pomalować dowolnym lakierem. Jak efekt Cię rozczaruje, możesz zmyć zmywaczem bezacetonowym ... i z powrotem pomalować lub nie

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinda84 Pokaż wiadomość
Witam !
Zwracam się do Was Dziewczyny z prośbą o pomoc. Od kilku dni sama sobie w domu robię manicure hybrydowy. Wydaje mi się, że robie wszystko zgodnie z instrukcją ale hmm... następnego dnia lakier odwarstwia się od paznokcia
Nie wiem co w tej sprawie mam zrobić i nie rozumiem co robię źle
Na allegro zakupiłam taki zestaw :
http://allegro.pl/jaapee-zestaw-do-m...097108737.html
BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!!!!!!!!!!!!
Nie martw się nie jest źle. Gorzej gdybyś musiała je zdzierać razem z paznokciami
TUTAJ
napisałam jak można je zużyć (bo kolorki fajne). Ewentualnie wyrzuć i kup oryginalne jest ich mnóstwo a ceny coraz niższe

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2012-03-13 o 13:31
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:00   #315
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny,

ja dopiero zaczynam ale czy ktoś mógłby podesłać linki do zestawów które warto kupić?
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:31   #316
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez supersanna Pokaż wiadomość
hmmmmm .... może i on "potrzeby" nie ma ale jednak inaczej się zachowuje pod zwykłym lakierem
jak wpadniesz na pomysł ściągnąć sobie lakier pilnikiem o gradacji 80 to również paznokieć się zniszczy ...
ba przepiłujesz go jak ta lala
paznokieć zachowuje sie zawsze tak samo - to masa która jest na paznokciu może być bardziej lub mniej elastyczna
i poprawnie usunięta stylizacja nie niszczy paznokci
ale tę umiejętność posiada akurat niewiele stylistek
wystarczy poczytać fora i śmieszą opinię "żel niszczy paznokcie"

a u fryzjera jak cię źle obetnie - to mówisz że nożyczki zniszczyły Ci włosy ???
czy jednak brak doświadczenia fryzjera ...
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci

Edytowane przez nysza
Czas edycji: 2012-03-14 o 10:33
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:04   #317
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Możesz przeciągnąć a nawet pomalować dowolnym lakierem. Jak efekt Cię rozczaruje, możesz zmyć zmywaczem bezacetonowym ... i z powrotem pomalować lub nie [COLOR=Silver]
Dzięki za info
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:10   #318
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez katnaturals Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

ja dopiero zaczynam ale czy ktoś mógłby podesłać linki do zestawów które warto kupić?
ja polecam lakiery z SunFlower
mam ich sporą kolekcje, piekne kolory, nic sie z nimi nie dzieje, klientki sa bardzo zadowolone i ja równiez
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 00:12   #319
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
ja polecam lakiery z SunFlower
mam ich sporą kolekcje, piekne kolory, nic sie z nimi nie dzieje, klientki sa bardzo zadowolone i ja równiez
dzięki za odp

a czy ta firma ma też bazę i to nawierzchniowe, czy kupić coś innego?
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 11:50   #320
wodzienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 249
Smile Dot.: Manicure hybrydowy ?

Jestem po samorobionym manicure lakierożelami z allepaznokci. Dziś dzień 6., dwa prania zrobione, umyte podłogi w całym domu, codziennie myję głowę i godzinami stukam w klawiaturę - pazury są nietknięte.

Jedyne zastrzeżenie mam do aplikacji - jeszcze przed włożeniem do lampy lakierożel uciekał ze wszystkich stron - i z boków, i od wału, i od wolnego brzegu. Ale doczytałam w tym wątku, żeby spróbować przecierania bazy i za drugim razem tak zrobię. W ogóle jest jakiś rzadki, 2 warstwy i miejscami jak się przyjrzeć to lekko prześwituje. A może to wina koloru, a szkoda by było, bo to śliczny jasny koral

Dam znać, jak te lakierożele odchodzą z moich pazurów i jak spisze się inny kolor, ale to jeszcze, bo zapowiada się, że ta aplikacja jeszcze sporo wytrzyma
__________________

miłego życia
wodzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:13   #321
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Manicure hybrydowy ?

W lutym pytałam was co może być przyczyną nagłego odchodzenia "płatem" z całego paznokcia hybrydki. Minęły mrozy i problem się sam rozwikłał. Ewidentnie, w 100%, jestem tego pewna, przyczyną była niska temperatura, albo w pomieszczeniu albo na zewnątrz, tego nie wiem Ten problem miałam przez jakiś tydzień po czym więcej się nie powtórzył. Dalej pracuję na tych samych produktach i wszystko gra i buczy.
Teraz wrócę do dylematu czy wycinać na mokro skórki. No a jak? A jak robicie pedikiur, stopy się moczą czasem z pół godziny(bo wtedy robione są ręce), potem jeszcze skórki pomoczone płynem i na końcu hybryda i trzyma się ze 2 miesiące! Ponieważ u nóg paznokcie rosną przeokrutnie wolno, wierzcie mi, że zdarza się że klientka przychodzi na kolejne hybrydy u nóg po 2 m-cach.
Jak znam życie usłyszę tu zaraz, że kto to słyszał robić pedikiur co 2 m-ce, powinno sie robić co 3 tygodnie ale to już inny temat, pozdrawiam )
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:41   #322
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ania226 Pokaż wiadomość
W lutym pytałam was co może być przyczyną nagłego odchodzenia "płatem" z całego paznokcia hybrydki. Minęły mrozy i problem się sam rozwikłał. Ewidentnie, w 100%, jestem tego pewna, przyczyną była niska temperatura, albo w pomieszczeniu albo na zewnątrz, tego nie wiem Ten problem miałam przez jakiś tydzień po czym więcej się nie powtórzył. Dalej pracuję na tych samych produktach i wszystko gra i buczy.
Teraz wrócę do dylematu czy wycinać na mokro skórki. No a jak? A jak robicie pedikiur, stopy się moczą czasem z pół godziny(bo wtedy robione są ręce), potem jeszcze skórki pomoczone płynem i na końcu hybryda i trzyma się ze 2 miesiące! Ponieważ u nóg paznokcie rosną przeokrutnie wolno, wierzcie mi, że zdarza się że klientka przychodzi na kolejne hybrydy u nóg po 2 m-cach.
Jak znam życie usłyszę tu zaraz, że kto to słyszał robić pedikiur co 2 m-ce, powinno sie robić co 3 tygodnie ale to już inny temat, pozdrawiam )

a na jakich produktach pracujesz?? miesiac sama nosze ale to max, bo potem jednak odrastya i widac ubytek przy skorkach, co mnie osobiscie strasznie drazni ale moze niektorzy lubia tak chodzic
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:37   #323
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez katnaturals Pokaż wiadomość
dzięki za odp

a czy ta firma ma też bazę i to nawierzchniowe, czy kupić coś innego?
tak, ma baze+nawierzchniowy. Czyli 2w1. Tylko nie wolno dawac tego duzo, bo bedzie spływac po płytce i trzeba bedzie pilowac. Nakładam kolor 2x, po jednym paznokciu do lampy. Taka metoda najlepsza, by ominac problem kurczenia sie koloru.
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:50   #324
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Osobiscie pracowalam na kilku hybrydach, na trzech markach dluzej - tak dla testu. SunFlower wogole nie bede nawet komentowac - jest dla mnie beznadziejny - marna kolorystyka i wogole jakies takie lepiace. Allepaznokcie tez srednie, BelArte troche lepsze - maja baze i top w jednym, ale wciaz we wszystkich trzeba matowic pazurka.
Shellac bezkonkurencyjnie wygral - spora kolorystyka, kolorow wciaz przybywa - tylko teraz na wiosne dodano 6 nowych, latwo sie nim pracuje, dobrze kryje i nie trzeba matowic. Ladnie sie trzyma i fajny ma polysk.

Co do mrozow o ktorych pisala Ewelinda84:
Znam Polke ktora robi na shellac - mieszka gleboko w Rosji i mrozy sa tam duzo wieksze niz w Polsce - zapytalam jej czy miala taki problem.
Odpowiedziala ze nigdy. Ma salon z 5 stanowiskami do pracy, duze doswiadczenie...
Ewelinda84 - moze po prostu nabralas wprawy??

Co do pedicure, wycinania skorek na mokro, hybrydek:
Nigdy nie robie shellaca w tym samym dniu co hybrydy.
Moje klientki mocza stopki w specjalnym masazerze, potem pracuje na skorkach - wycinam tylko wyrazny nadmiar, ksztalt, skora - na hybryde umawiamy sie na inny termin. Skorki i plytka nie moga byc namokniete, natluszczone. Wystarczy wytlumaczyc klientce i nie ma problemu - w koncu ona chce miec hybryde na dluzszy czas a nie na kilka dni.
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 06:21   #325
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Też się na początku trochę obawiałam, czy nie odejdzie po wymoczeniu stóp. Ale spoko, robię tak od prawie roku i nikomu nic się złego nie działo, polecam, możesz robić wszystko od razu. Dla klientki to wygoda. Nawet sobie nie wyobrażam prawdę mówiąc, co by kobitka powiedziała jak bym jej dziś zrobiła pedikiur i wypuściła ją z "gołymi" paznokciami i zapisała na jutro na ciąg dalszy Nie wspomnę już o opłacie. Jak to policzyć?
A odrosty naprawdę po miesiącu nie są duże. Latem, do odkrytych butów, wiadomo trzeba tych terminów pilnować, ale zimową porą? Nie dość że zimą paznokcie rosną wolniej, to jeszcze spod cienkiej skarpetki tak nie widać czy odrost ma 1milimert czy półtora.
I jeszcze raz wrócę do tych mrozów, to moje jedyne logiczne wytłumaczenie.Jeśli przez pół roku wszystkim się świetnie trzyma, nic nie zmieniłam, te same produkty, nagle przez tydzień trafia mi się z 6 czy 7 klientek na naprawę 1-go bo odszedł całym płatem, nawet śladu po nim nie było? To co to?
Chociaż z drugiej strony...gdyby to wina mrozu, odeszły by wszystkie 10 sztuk...a nie jeden? Są w przyrodzie niewytłumaczalne zjawiska i tak to chyba trzeba zostawićNajważniejsze, że przeszło bezpowrotnie.
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 20:29   #326
joannavp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam Przyznam rację Ani266 Zanim położę hybrydę robię normalny manikiur lub pedikiur Nie ma problemu z odchodzeniem lakierożelu ( Shellac) Może jest to sprzeczne z tym co przekazują na kursach , ale zdaje egzamin i nie ,,naciągam" klientek na zbędne koszta Pewnie niektóre Dziewczyny się oburzą , ale naprawdę można to zrobić za jednym podejściem Pozdrawiam
joannavp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:17   #327
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej, właśnie czekam na paczkę z iNDIGO, pracowałyście na tych hybrydach? Jestem ciekawa jak te produkty się nakłada i jak się trzymają. Zwłaszcza frenchowy róż, bo ciągle szukam ładnego, takiego jak lakier do frenchu z inglota. Jak się już nacieszę, to wam napiszę
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:19   #328
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ania226 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie czekam na paczkę z iNDIGO, pracowałyście na tych hybrydach? Jestem ciekawa jak te produkty się nakłada i jak się trzymają. Zwłaszcza frenchowy róż, bo ciągle szukam ładnego, takiego jak lakier do frenchu z inglota. Jak się już nacieszę, to wam napiszę
...
który frenczowy roz wybrałas,bo ja jakos nie moge trafic na odpowiadajacy mi kolor.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:49   #329
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziewczyny, a macie już coś z nowych kolorków Shellaca? mnie strasznie korcą i zastanawiam się w które dodatkowe zainwestować, żeby tez klientkom przypasowały
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 14:46   #330
diablica071086
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 151
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam, od tyg mam zrobioną hybrydę a paznokcie mi rosną (wina ciązy ) tak ze wygląda na 2 tyg odrost czy mogę pomalowac paznokcie normalnym lakierem??
diablica071086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.