Guerlain-kolorówka - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 14:49   #3481
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Kochana, ja swoją miłość do Guerlain odkryłam jakieś dwa tygodnie temu Wizaż mnie uświadomił co do cieni to akurat zestawili moje ulubione kolorki, ale w tym miesiącu już dam sobie spokój, nie będę przesadzać, i tak zaszalałam i kupiłam teraz i mythic i holidejki

O to widze, ze jedziemy na tym samym wozku
Tydzien temu przyszly do mnie Motylki...a w sobote ide po Holidejki Tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, ze ciagle mi MALO i MALO
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 14:52   #3482
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ej ej!!!
odpisala mi ta dziewczyna z allegro. oczywiscie zrodla nie moze zdradzic, ale "Źródła zdradzić nie moge, ale nie są sprowadzane, lada moment będą w sklepach."
i najlepsze - przeslala mi zdjecia, ktore oczywiscie od razu Wam wklejam
i ..... na jednym z nich [pierwsze, ktore tu wklejam] widac, ze te meteoryty maja POLSKA NAKLEJKE! taka jak w drogeriach na kartonikach maja produkty selektywne!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! !!!!!!!!!!!!! czyli moze beda u nas?????????????????????? ???????
Tak się na nie napaliłam, a teraz widzę, że bardzo podobne do motyli - a motyle juz mam Mam nadzieję, że na żywo bedzie inaczej
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:10   #3483
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Tak się na nie napaliłam, a teraz widzę, że bardzo podobne do motyli - a motyle juz mam Mam nadzieję, że na żywo bedzie inaczej
Mam podobne odczucia ... wygladaja b. podobnie do motylaskow ... no nic to, trzeba isc i macac ... tylko najpierw trzeba miec gdzie.
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:16   #3484
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja mam troche inne pytanko. czekam i czekam na moje mini meteorytki i tak sie zastanawiam - czego uzywacie pod nie? tzn na podklad jeszcze jakiegos sypanego/prasowanego i dopiero one czy tak od razu na podklad?

i w ogole uzywalyscie Guerlain, Les Voilettes Pudre Libre (Puder sypki) ? ostatnio bylam w sephorze i niestety postanowilam go sprobowac.. i ale ciekawa jestem jak sie sprawuje tak w codziennym uzytkowaniu [i czy sypany czy prasowany lepiej ]

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

a ta dziewczyna z allegro tanio zaczela, ale mysle, ze ma swiadomosc, ze jak to sa jedyne to beda niezle przebijac. a jakby co to wycofa aukcje
ja na podkład kładę właśnie sypaniec Guerlain'a i na to meteorki zapewnia mi to długotrwały mat. puder ślicznie pachnie, nieźle matuje i jest megawydajny (30g! podczas gdy większość z wyższej półki rzadko ma 20g). i ma dobre opinie na KWC ja płaciłam za niego jeszcze 170 zł...

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Debenhams'a Limitowanka jest już dostępna, zapytałam konsultantkę o nią i wszytko mi pięknie pokazała. Kuleczki przepiękne, o różnej wielkości (różowe są najmniejsze), pudełeczko śliczne, troszkę jakby chropowate po bokach, mieniące się -cudo Babeczka nie omieszkała mi też wspomnieć o tym że kulki schodzą jak świeże bułeczki. Wyszłam z drogerii, po chwili do niej wróciłam i MAM!!! Mam nowe kuleczki, gryzą mnie jak nie wiem co wyrzuty sumienia bo to już drugie kulki zakupione w tym miesiącu, ale wiem że wizazanki mnie rozgrzeszą
Jak tylko znajdę chwilę zrobię zdjęcia, na razie jeszcze muszę się im dokładnie poprzyglądać i potestować na twarzy
gratuluję zakupu!

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ok, dzisiaj na twarzy testować nie będę bo szykują mi się jeszcze zakupy z Tżtem, a nie lubię się malować parę razy dziennie, więc proszę o wybaczenie Na usprawiedliwienie dodaję zdjęcia zestawiłam nowe kuleczki z kuleczkami mythic dla lepszego porównania, ostatnie zdjęcie jest trochę prześwietlone, ale chciałam pokazać jak wygląda opakowanie
Holidejki mają troszkę większe drobinki niż mythic, ale są nienachalne, bez bazarowego efektu połysk dają srebrny, zimowy (mi się przynajmniej tak na razie wydaje, jutro zaaplikuje je na twarz to zdam bardziej wiarygodną relację).
Aha, i pachną tak samo jak mythic
dzięki za takie porówanie, teraz już wiem, że imperiales są zbyt ciepłe dla mnie.. ale nie odejmuje im to piękna ciekawa jestem tej srebrzystej poświaty tylko;>
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:36   #3485
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Mieszkam teraz w UK, dzisiaj wybieram się na poszukiwania, jak wrócę to dam znać czy coś słychać o nowych meteorytach
phi! debenhams debenhamsowi nierówny! ja też się dzisiaj wybrałam do JL i DBH i jestem bez kuleczek, powiedzieli mi, żebym wróciła w piątek. PHI!

jestem zazdrosna, o
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:46   #3486
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain-kolorówka

Pudełko mnie oczarowało, jest przepiękne A same kulki muszę koniecznie przetestować, bardzo jestem ciekawa efektu
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:03   #3487
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14589672]jeszcze raz gratuluje zakupu. Mnie Holideje jakos nie zachwycaja. Na cala buzie beda za ciemne a jako roz za duzo roboty z kolejnymi kulkami.Bardziej mnie cienie urzekly.
Dziekuje za zdjecia [/QUOTE]

Dziękuję dzisiaj miałam wybór- albo beige chic albo imperiales i wybrałam te drugie, właśnie mi się wydaje że holidejki są dużo jaśniejsze od beige chic

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
O to widze, ze jedziemy na tym samym wozku
Tydzien temu przyszly do mnie Motylki...a w sobote ide po Holidejki Tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, ze ciagle mi MALO i MALO
Widzę że mieszkasz w UK - gdzie zamawiałaś motyle?
Nie martw się tym że ci mało, wszystkie zarażone kosmetykoholizmem wizażanki cię rozumieją

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
gratuluję zakupu!

dzięki za takie porówanie, teraz już wiem, że imperiales są zbyt ciepłe dla mnie.. ale nie odejmuje im to piękna ciekawa jestem tej srebrzystej poświaty tylko;>
Dziękuję jutro dzień testowania imperiales na buzi

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
phi! debenhams debenhamsowi nierówny! ja też się dzisiaj wybrałam do JL i DBH i jestem bez kuleczek, powiedzieli mi, żebym wróciła w piątek. PHI!

jestem zazdrosna, o
Ooo, a czemu w piątek? Może już kolekcja zeszła?
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 16:07   #3488
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ej ej!!!
odpisala mi ta dziewczyna z allegro. oczywiscie zrodla nie moze zdradzic, ale "Źródła zdradzić nie moge, ale nie są sprowadzane, lada moment będą w sklepach."
i najlepsze - przeslala mi zdjecia, ktore oczywiscie od razu Wam wklejam
i ..... na jednym z nich [pierwsze, ktore tu wklejam] widac, ze te meteoryty maja POLSKA NAKLEJKE! taka jak w drogeriach na kartonikach maja produkty selektywne!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! !!!!!!!!!!!!! czyli moze beda u nas?????????????????????? ???????
Efektownie wygląda, ale jak dla mnie to za taką kasę i biorąc pod uwagę fakt, że kosmetyk jest bardzo duży i na długo starcza jego opakowanie powinno być metalowe.. Miałam ochotę na te kulki, ale troszkę mnie kolor rozczarował. Za to stara kolekcja - gold temptations marzenie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2009-10-05 o 16:09
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:39   #3489
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Widzę że mieszkasz w UK - gdzie zamawiałaś motyle?
Nie martw się tym że ci mało, wszystkie zarażone kosmetykoholizmem wizażanki cię rozumieją

Zamawialam z Ebay-a...a szly do mnie z Singaporu

Edytowane przez agulek124
Czas edycji: 2009-10-05 o 16:52
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 17:40   #3490
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

a gdzie tam, powiedzieli mi, że do piątku nie mają testerów, więc nie sprzedają meteorków, mimo że naciskałam, że kupię bez testowania, eh!
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 17:47   #3491
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Efektownie wygląda, ale jak dla mnie to za taką kasę i biorąc pod uwagę fakt, że kosmetyk jest bardzo duży i na długo starcza jego opakowanie powinno być metalowe.. Miałam ochotę na te kulki, ale troszkę mnie kolor rozczarował. Za to stara kolekcja - gold temptations marzenie.
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ej ej!!!
odpisala mi ta dziewczyna z allegro. oczywiscie zrodla nie moze zdradzic, ale "Źródła zdradzić nie moge, ale nie są sprowadzane, lada moment będą w sklepach."
i najlepsze - przeslala mi zdjecia, ktore oczywiscie od razu Wam wklejam
i ..... na jednym z nich [pierwsze, ktore tu wklejam] widac, ze te meteoryty maja POLSKA NAKLEJKE! taka jak w drogeriach na kartonikach maja produkty selektywne!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! !!!!!!!!!!!!! czyli moze beda u nas?????????????????????? ???????
pudelko jest piekne

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ok, dzisiaj na twarzy testować nie będę bo szykują mi się jeszcze zakupy z Tżtem, a nie lubię się malować parę razy dziennie, więc proszę o wybaczenie Na usprawiedliwienie dodaję zdjęcia zestawiłam nowe kuleczki z kuleczkami mythic dla lepszego porównania, ostatnie zdjęcie jest trochę prześwietlone, ale chciałam pokazać jak wygląda opakowanie
Holidejki mają troszkę większe drobinki niż mythic, ale są nienachalne, bez bazarowego efektu połysk dają srebrny, zimowy (mi się przynajmniej tak na razie wydaje, jutro zaaplikuje je na twarz to zdam bardziej wiarygodną relację).
Aha, i pachną tak samo jak mythic
koniecznie pisz jak przetestujesz boje sie teraz, ze niepotrzebnie kupilam pastele bo moze sie okaze, bo skoro znowu zakup sie szykuje to wiesz

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Debenhams'a Limitowanka jest już dostępna, zapytałam konsultantkę o nią i wszytko mi pięknie pokazała. Kuleczki przepiękne, o różnej wielkości (różowe są najmniejsze), pudełeczko śliczne, troszkę jakby chropowate po bokach, mieniące się -cudo Babeczka nie omieszkała mi też wspomnieć o tym że kulki schodzą jak świeże bułeczki. Wyszłam z drogerii, po chwili do niej wróciłam i MAM!!! Mam nowe kuleczki, gryzą mnie jak nie wiem co wyrzuty sumienia bo to już drugie kulki zakupione w tym miesiącu, ale wiem że wizazanki mnie rozgrzeszą
Jak tylko znajdę chwilę zrobię zdjęcia, na razie jeszcze muszę się im dokładnie poprzyglądać i potestować na twarzy
na pewno udany zakup

widze, ze o kulki juz sie wizazanki bija
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-10-05 o 17:49
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 18:00   #3492
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Zamawialam z Ebay-a...a szly do mnie z Singaporu
Dzięki to długą drogę przebyły zanim trafiły do ciebie

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a gdzie tam, powiedzieli mi, że do piątku nie mają testerów, więc nie sprzedają meteorków, mimo że naciskałam, że kupię bez testowania, eh!
W moim Debenhamsie tester był, kulki też - ciekawe swoją drogą jak to wygląda śmiesznie że nie wprowadzają tego samego produktu w tym samym czasie do tych samych sklepów. A na miejscu twoich sprzedawców to bym uległa i sprzedała ci te kulki bez testowania jak człowiek bardzo zdesperowany to przecież trzeba mu pomóc

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pudelko jest piekne

koniecznie pisz jak przetestujesz boje sie teraz, ze niepotrzebnie kupilam pastele bo moze sie okaze, bo skoro znowu zakup sie szykuje to wiesz

na pewno udany zakup

widze, ze o kulki juz sie wizazanki bija
Pudełko jest śliczne chociaż mogłoby mieć gładką fakturę po bokach a nie taką hmmmm szorstką.
Co do bicia się o kulki jak mi babka powiedziała że szybko schodzą,ehh, ja wiem że to może był i taki chwyt ale zadziałało wyobraziłam sobie że jak poczekam do końca listopada z zakupem i kulek nie będzie to dopiero wtedy mnie zjedzą wyrzuty sumienia teraz mnie zjadają za wydane pieniądze
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:01   #3493
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
p
koniecznie pisz jak przetestujesz boje sie teraz, ze niepotrzebnie kupilam pastele bo moze sie okaze, bo skoro znowu zakup sie szykuje to wiesz
wiesz, zawsze znajdzie się chętny na wymiankę np. ja :P a pudełeczko faktycznie zachwyca..
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:11   #3494
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dzięki to długą drogę przebyły zanim trafiły do ciebie
W moim Debenhamsie tester był, kulki też - ciekawe swoją drogą jak to wygląda śmiesznie że nie wprowadzają tego samego produktu w tym samym czasie do tych samych sklepów. A na miejscu twoich sprzedawców to bym uległa i sprzedała ci te kulki bez testowania jak człowiek bardzo zdesperowany to przecież trzeba mu pomóc
Pudełko jest śliczne chociaż mogłoby mieć gładką fakturę po bokach a nie taką hmmmm szorstką.
Co do bicia się o kulki jak mi babka powiedziała że szybko schodzą,ehh, ja wiem że to może był i taki chwyt ale zadziałało wyobraziłam sobie że jak poczekam do końca listopada z zakupem i kulek nie będzie to dopiero wtedy mnie zjedzą wyrzuty sumienia teraz mnie zjadają za wydane pieniądze
ehm ja tez chce zlapac te kuleczki

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
wiesz, zawsze znajdzie się chętny na wymiankę np. ja :P a pudełeczko faktycznie zachwyca..
tyle, ze zanim ja sie zdecyduje oddac jakis swoj kosmetyk to minie!



ktos tu pisal ze marza mi sie Gold Temptation? sa na ebayu po cos ok 230zl z wysylka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:11   #3495
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mi się podoba opakowane, ale same kuleczki tez. Tylko, ze one chyba nie dla mnie bo widze, ze maja cieple kolory
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:13   #3496
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Mi się podoba opakowane, ale same kuleczki tez. Tylko, ze one chyba nie dla mnie bo widze, ze maja cieple kolory
ale daja zimowa poswiate, przynajmniej tak napisala ich nowa posiadaczka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:17   #3497
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość

W moim Debenhamsie tester był, kulki też - ciekawe swoją drogą jak to wygląda śmiesznie że nie wprowadzają tego samego produktu w tym samym czasie do tych samych sklepów. A na miejscu twoich sprzedawców to bym uległa i sprzedała ci te kulki bez testowania jak człowiek bardzo zdesperowany to przecież trzeba mu pomóc
jutro podejmuję kolejną próbę zdobycia kulek PRZED piątkiem
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:19   #3498
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain-kolorówka

Hmm... Guerlain sie specjalnie nie popisal nowymi kulencjami, jedyne co mi przychodzi do glowy -> "ale to juz bylooo..."
Z ulga odpuszczam.
Wiem, wiem, ze to samo pisalam przy Motylach, a potem sie na nie rzucilam ja harpia jaka rozszalala ale czuje, ze w tym przypadku mi amok nie grozi. Uff... Niemniej czekam na relacje
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:22   #3499
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

No wlasnie... ja jeszcze poczekam na wiecej opinii, zdjec itd
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 18:28   #3500
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Zdecydowałam się wstępnie na zakup Beige Chic i co?????? Kusicielki z każdej strony atakują nowymi kulkami Jeśli podobne do BC, tylko ciut jaśniejsze, to może będą bardziej odpowiednie Mam chaos w głowie

Czekam na więcej opinii naocznych świadków oraz użytkowniczek
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:31   #3501
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No wlasnie... ja jeszcze poczekam na wiecej opinii, zdjec itd
ehh szczęściary ja jestem uzależniona od Guerlaina i większość rzeczy kupuję 2 dni zanim wyjdą, bez testerów, panie dzisiaj złamały mi serce odmawiając sprzedaży meterków, co za jędze
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:34   #3502
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Nie no, ja wole przetestowac itd. Tylko chlodne kolorki mnie interesują
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:37   #3503
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Nie no, ja wole przetestowac itd. Tylko chlodne kolorki mnie interesują
mam takie szczęście, że do mojej urody wszystko pasuje, więc kupuję z zamkniętymi oczami
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:44   #3504
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
. Tylko chlodne kolorki mnie interesują
mnie tez
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:51   #3505
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
mnie tez
No to mamy nieco latwiej
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:57   #3506
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No to mamy nieco latwiej
haha, optymistka! tak trzymać!
ja wciąż w nowych kolekcjach do znudzenia widzę brązy, pomarańcze i wszystko to co nam nie pasi a jak już cos chłodnego się pojawi to koniecznie jarmarczne
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 19:07   #3507
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Taaaa... masz znakomitą rację... mam tak samo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 19:08   #3508
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Fajne,chociaz faktycznie troche motylowe... musze na zywo zobaczyc
no wlasnie tez mi sie tak wydaje... jak pomacasz to napisz koniecznie jak naprawde wygladaja...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 19:16   #3509
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja jestem bardzo ciekawa jak wyglądają na całej buźce i czy się nadają
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 19:35   #3510
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain-kolorówka

No to ja na moment zmienie temat :
http://www.temptalia.com/guerlain-ba...hotos-swatches

I co wy na to?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.