Solarium - Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-10, 17:32   #1
delusionn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18

Solarium - Kraków


Hej.
Na wstępie zaznaczam, że widzę wątek poniżej o solarium, ale jest średnio żywy i nie jestem pewna czy ktoś by mi w nim odpowiedział.

Chciałabym się nieco opalić do 25 maja (kilkudniowy wyjazd).
Znam wszelkie "za" i "przeciw" solarium, więc nie potrzebuję uświadamiania.

Sęk w tym, że w ogóle nie wiem gdzie iść? Gdzie w jest jakieś dobre solarium?
Mieszkam w Krakowie, najlepiej żeby było to miejsce chociaż w miarę w centrum, bo nie mam czasu żeby jechać na drugi koniec miasta.
Będę bardzo wdzięczna za rady.

I jeszcze mam drugie pytanie: na ile i jak często powinnam chodzić?
Czy plan:
12 maj - 4 min
14 maj - 5 min
16 maj - 6 min
19 maj - 7 min
21 maj - 8 min
23 maj - 8 min
byłby dobry?
Czuję, że może wcale nie, oczywiście gdybym zauważyła, że jestem już wystarczająco opalona to przestałabym chodzić
Jeśli to ma znaczenie to mam chyba 3 fototyp - (bardzo?)jasna cera, ale ciemne włosy i oczy, bardzo ciemna ich oprawa, opalam się bez problemów.
delusionn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 18:32   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Solarium - Kraków

Cytat:
Napisane przez delusionn Pokaż wiadomość
Hej.
Na wstępie zaznaczam, że widzę wątek poniżej o solarium, ale jest średnio żywy i nie jestem pewna czy ktoś by mi w nim odpowiedział.

Chciałabym się nieco opalić do 25 maja (kilkudniowy wyjazd).
Znam wszelkie "za" i "przeciw" solarium, więc nie potrzebuję uświadamiania.

Sęk w tym, że w ogóle nie wiem gdzie iść? Gdzie w jest jakieś dobre solarium?
Mieszkam w Krakowie, najlepiej żeby było to miejsce chociaż w miarę w centrum, bo nie mam czasu żeby jechać na drugi koniec miasta.
Będę bardzo wdzięczna za rady.

I jeszcze mam drugie pytanie: na ile i jak często powinnam chodzić?
Czy plan:
12 maj - 4 min
14 maj - 5 min
16 maj - 6 min
19 maj - 7 min
21 maj - 8 min
23 maj - 8 min
byłby dobry?
Czuję, że może wcale nie, oczywiście gdybym zauważyła, że jestem już wystarczająco opalona to przestałabym chodzić
Jeśli to ma znaczenie to mam chyba 3 fototyp - (bardzo?)jasna cera, ale ciemne włosy i oczy, bardzo ciemna ich oprawa, opalam się bez problemów.
polecam solarium na ul.Lea nzw.sie Platinium, tu masz ichb stronkę: www.solariumplatinium.pl
coprawda to nie jest centrum krakowa, tylko Bronowice...ale uwazam, ze naprawde warto!! Solarium na baardzo wysokim poziome fachowa obsluga, lozka b.fajne, dobre lampy... same superlatywy! Poza tym, jesli idziesz 1-szy raz to popros dziewczyne zeby zrobila ci test na ile min.mozesz wejsc - przyklada ci do nadgarstka takie specjalne urzadzenie ktore spr.karnacje i babka da ci wydruk na ile min.powinnas pojsc i na jakie lozko - bo maja rozne
Urzadzenie jest jak najbardziej sprawne, bo ja mialam wejsc na 4min. max. za 1 razem a weszlam na 6 i to byl blad wieczorem bylam jak raczek tyle ze ja mam b.jasna cere, blond wlosy, piegi, jasne oczy itd.
Jednak mysle, ze ty i tak na wiecej niz 5min.za 1 razem nie powinnas isc.
Aha, i za 2-gim razem nie zwiekszaj sobie jeszcze ilosci minut, moze od 3-4 razu.

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:38   #3
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Solarium - Kraków

ja myślę, że w DOBRYM solarium obsługa powinna doradzić jak najlepiej dobrac sobie program opalania, ale jak to z obsługą też bywa - często nie liczy się dla nich dobro klienta, tylko zarobek :/

jest taka strona, dość nowa [mam nadzieję, że nie robię reklamy?] e-solarium.pl . Katalog solariów, gdzie mają spis. Krótki dość, fakt, na pewno wszystkich solariów nie zawiera, ale zawsze coś (i ceny przynajmniej można porównać).

Nie wiem gdzie mieszkasz, bo moze do Rynku tez nie warto jeździć? A tak, to znajomi faktycznie cenią Platinium, a poza tym na Starym Podgórzu (przez most od Kazimierza) jest też sporawe solarium - Megasun. Google pomoże Ci je namierzyć ;]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-05-10 o 19:41
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:06   #4
delusionn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Solarium - Kraków

Hmm, to chyba w takim razie wybiorę się do tego Platinium - wygląda profesjonalnie i mam tam w miarę po drodze

Dzięki wielkie za pomoc

edit:
Kurczę, chociaż jakby ktoś wiedział jeszcze o innym profesjonalnym solarium, byłabym wdzięczna za informację...

Edytowane przez delusionn
Czas edycji: 2009-05-10 o 20:32
delusionn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:34   #5
flov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6
Dot.: Solarium - Kraków

Ja chodzę do solarium "Eden" (ul. św. Agnieszki 10), boczna od Dietla niedaleko ul. Stradom fajnie tam jest, a do tego dają Ci karnet, a dziesiątą wizytę masz gratis.
flov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 15:42   #6
ika_aki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Solarium - Kraków

Witam,
Jeśli chodzi o dobre soalrium to ja chodze na ul. Madalińskiego w Rynku Dębnickim zaraz za mostem dębnickim.
Polecam go wszytskim, soalrium jest nowe, maja mocne lampy, także nie czeba tam lezeć bóg wie ile. Miła obsługa a co dla mnie najwazniejsze jest czysciutko i nikt nie naciaga cię na dodatkowe minuty opalania tak że nie poparzysz się.
ika_aki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 23:38   #7
magdzia555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 33
GG do magdzia555
Dot.: Solarium - Kraków

za 4 minuty, tak samo za 5 minut w Platinum trzeba zapłacić 10 zł, bo im się nie opłaca lamp nagrzewać na mniej niż 5 minut..... to nowe zasady w tym solarium.
niewykluczone, że dużo osób będzie chciało oszczędzić i od razu pójdzie na ponad 5 minut i się poparzą.
ciekawa ta nowa polityka Platinium, dbająca o dobro klienta.
a to cytat z ich strony:
"Nie byłeś nigdy w solarium.A może padłeś ofiarą salonu solaryjnego skierowanego tylko na zysk i Twoja skóra została poparzona."
magdzia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.